ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D - grupa Słupsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. U-2 Bytów 12 33 11 0 1 55 - 18
2. GKS Kołczygłowy 12 24 8 0 4 46 - 28
3. Czarni Czarne 12 21 7 0 5 28 - 25
4. Lider Miastko 12 17 5 2 5 33 - 29
5. Koral Dębnica 12 15 5 0 7 29 - 49
6. Olimp Dębnica Kaszubska 12 8 2 2 8 19 - 44
7. GTS Czarna Dąbrówka 12 6 2 0 10 21 - 38
Ostatni komentarz dodał konrad481 06.06.2010, 12:41:58



Kolejka 1 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Koral Dębnica 2 - 3 GKS Kołczygłowy
3. U-2 Bytów 7 - 2 Olimp Dębnica Kaszubska
4. Lider Miastko 0 - 2 Czarni Czarne
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 2 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Czarni Czarne
6. Olimp Dębnica Kaszubska 1 - 1 Lider Miastko
7. GKS Kołczygłowy 3 - 4 U-2 Bytów
Pauza: Koral Dębnica,
Kolejka 3 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Koral Dębnica 6 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 5 września 2009 - 11:00
11. Lider Miastko 5 - 0 GKS Kołczygłowy
12. Czarni Czarne 3 - 2 Olimp Dębnica Kaszubska
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 4 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska
14. GKS Kołczygłowy 6 - 2 Czarni Czarne
16. Koral Dębnica 1 - 4 U-2 Bytów
Pauza: Lider Miastko,
Kolejka 5 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. U-2 Bytów 7 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
18. Lider Miastko 5 - 1 Koral Dębnica
20. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 6 GKS Kołczygłowy
Pauza: Czarni Czarne,
Kolejka 6 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 GKS Kołczygłowy
23. Koral Dębnica 3 - 2 Czarni Czarne
24. U-2 Bytów 4 - 1 Lider Miastko
Pauza: Olimp Dębnica Kaszubska,
Kolejka 7 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lider Miastko 3 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 22 października 2009 - 16:00
26. Czarni Czarne 1 - 2 U-2 Bytów
27. Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 4 Koral Dębnica
Pauza: GKS Kołczygłowy,
Kolejka 8 - 5/9. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
30. GKS Kołczygłowy 9 - 0 Koral Dębnica
31. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 6 U-2 Bytów 9 czerwca 2010 - 16:00
32. Czarni Czarne 3 - 2 Lider Miastko
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 9 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
33. Czarni Czarne 4 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
34. Lider Miastko 4 - 4 Olimp Dębnica Kaszubska
35. U-2 Bytów 5 - 4 GKS Kołczygłowy
Pauza: Koral Dębnica,
Kolejka 10 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Koral Dębnica
39. GKS Kołczygłowy 5 - 4 Lider Miastko
40. Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 1 Czarni Czarne
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 11 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
42. Czarni Czarne 2 - 1 GKS Kołczygłowy
44. U-2 Bytów 12 - 2 Koral Dębnica
Pauza: Lider Miastko,
Kolejka 12 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 U-2 Bytów
46. Koral Dębnica 3 - 1 Lider Miastko
48. GKS Kołczygłowy 4 - 2 Olimp Dębnica Kaszubska
Pauza: Czarni Czarne,
Kolejka 13 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GKS Kołczygłowy 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
51. Czarni Czarne 5 - 2 Koral Dębnica
52. Lider Miastko 2 - 0 U-2 Bytów
Pauza: Olimp Dębnica Kaszubska,
Kolejka 14 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
53. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 5 Lider Miastko 1 czerwca 2010 - 17:00
54. U-2 Bytów 2 - 0 Czarni Czarne
55. Koral Dębnica 5 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE