MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork III - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 16 46 15 1 0 59 - 5
2. Weber Szprudowo 16 39 13 0 3 67 - 14
3. Pomezania Malbork 16 28 9 1 6 46 - 28
4. Rodło Kwidzyn 16 25 7 4 5 17 - 27
5. Orzeł Subkowy 16 19 5 4 7 22 - 38
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 15 4 3 9 24 - 28
7. Centrum Pelplin 16 14 3 5 8 27 - 45
8. Gryf 2009 II Tczew 16 10 3 1 12 22 - 40
9. Spartan Miłobądz 16 9 2 3 11 15 - 74
Ostatni komentarz dodał savanger11 04.08.2010, 22:21:29



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Spartan Miłobądz 1 - 4 Gryf 2009 II Tczew
2. Orzeł Subkowy 1 - 1 Centrum Pelplin
3. Pomezania Malbork 3 - 1 Weber Szprudowo
4. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
6. Gryf 2009 II Tczew 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
8. Weber Szprudowo 6 - 1 Rodło Kwidzyn
9. Centrum Pelplin 0 - 5 Pomezania Malbork
10. Spartan Miłobądz 1 - 0 Orzeł Subkowy
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
11. Orzeł Subkowy 2 - 2 Gryf 2009 II Tczew
12. Pomezania Malbork 11 - 1 Spartan Miłobądz
13. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Centrum Pelplin
15. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
16. Gryf 2009 II Tczew 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
17. Weber Szprudowo 1 - 5 Chojniczanka Chojnice
19. Spartan Miłobądz 0 - 2 Rodło Kwidzyn
20. Orzeł Subkowy 1 - 5 Pomezania Malbork
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
21. Pomezania Malbork 3 - 1 Gryf 2009 II Tczew
22. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Orzeł Subkowy
24. Chojniczanka Chojnice 5 - 3 Centrum Pelplin
25. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Weber Szprudowo
Pauza: Spartan Miłobądz,
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
26. Gryf 2009 II Tczew 0 - 3 Weber Szprudowo
27. Centrum Pelplin 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
28. Spartan Miłobądz 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
30. Pomezania Malbork 4 - 0 Rodło Kwidzyn
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
31. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Gryf 2009 II Tczew
33. Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Orzeł Subkowy
34. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 Spartan Miłobądz
35. Weber Szprudowo 7 - 0 Centrum Pelplin
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
36. Gryf 2009 II Tczew 6 - 1 Centrum Pelplin
37. Spartan Miłobądz 1 - 5 Weber Szprudowo
38. Orzeł Subkowy 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
39. Pomezania Malbork 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
42. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Rodło Kwidzyn
43. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Pomezania Malbork
44. Weber Szprudowo 4 - 0 Orzeł Subkowy
45. Centrum Pelplin 1 - 1 Spartan Miłobądz
Pauza: Gryf 2009 II Tczew,
Kolejka 10 - 10/11. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
46. Gryf 2009 II Tczew 2 - 3 Spartan Miłobądz
47. Centrum Pelplin 1 - 3 Orzeł Subkowy
48. Weber Szprudowo 3 - 0 Pomezania Malbork
49. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 11 - 17/18. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
51. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Gryf 2009 II Tczew
53. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Weber Szprudowo
54. Pomezania Malbork 3 - 6 Centrum Pelplin
55. Orzeł Subkowy 2 - 0 Spartan Miłobądz
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
56. Gryf 2009 II Tczew 0 - 2 Orzeł Subkowy
57. Spartan Miłobądz 1 - 2 Pomezania Malbork
58. Centrum Pelplin 1 - 2 Rodło Kwidzyn
60. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
61. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Gryf 2009 II Tczew
62. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Weber Szprudowo
64. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Spartan Miłobądz
65. Pomezania Malbork 5 - 2 Orzeł Subkowy
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
66. Gryf 2009 II Tczew 3 - 4 Pomezania Malbork
67. Orzeł Subkowy 3 - 1 Rodło Kwidzyn
69. Centrum Pelplin 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
70. Weber Szprudowo 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Spartan Miłobądz,
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
71. Weber Szprudowo 5 - 0 Gryf 2009 II Tczew
72. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 4 Centrum Pelplin
73. Chojniczanka Chojnice 12 - 0 Spartan Miłobądz
75. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Pomezania Malbork
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
76. Gryf 2009 II Tczew 1 - 2 Rodło Kwidzyn
78. Orzeł Subkowy 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
79. Spartan Miłobądz 1 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Centrum Pelplin 0 - 3 Weber Szprudowo
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
81. Centrum Pelplin 3 - 0 Gryf 2009 II Tczew
82. Weber Szprudowo 15 - 1 Spartan Miłobądz
83. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Orzeł Subkowy
84. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pomezania Malbork
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
87. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
88. Pomezania Malbork 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
89. Orzeł Subkowy 1 - 6 Weber Szprudowo
90. Spartan Miłobądz 3 - 3 Centrum Pelplin




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE