MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork IV - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpijczyk Wierciny 16 48 16 0 0 153 - 3
2. Błękitni Kmiecin 16 40 13 1 2 94 - 26
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 32 10 2 4 65 - 22
4. KP Starogard Gdański 16 30 10 0 6 77 - 42
5. Wierzyca Pelplin 16 24 8 0 8 58 - 53
6. Olimpia Sztum 16 18 6 0 10 40 - 78
7. Wisła Długie Pole 16 13 4 1 11 38 - 68
8. Potok Pszczółki 16 7 2 1 13 14 - 131
9. Gryf 2009 Tczew 16 1 0 1 15 11 - 127
Ostatni komentarz dodał Bartek97|Olimpia 29.06.2010, 16:38:06



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. Błękitni Kmiecin 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
vo,niestawienie się na zawody
3. Olimpijczyk Wierciny 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
4. Olimpia Sztum 0 - 4 Wierzyca Pelplin
5. Potok Pszczółki 2 - 10 KP Starogard Gdański
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
6. Gryf 2009 Tczew 3 - 9 KP Starogard Gdański
7. Wierzyca Pelplin 6 - 1 Potok Pszczółki
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Olimpia Sztum
9. Wisła Długie Pole 0 - 15 Olimpijczyk Wierciny
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
12. Olimpijczyk Wierciny 4 - 0 Błękitni Kmiecin
13. Olimpia Sztum 5 - 4 Wisła Długie Pole
14. Potok Pszczółki 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
15. KP Starogard Gdański 5 - 2 Wierzyca Pelplin
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
16. Gryf 2009 Tczew 0 - 8 Wierzyca Pelplin
17. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 1 KP Starogard Gdański
18. Wisła Długie Pole 2 - 3 Potok Pszczółki
19. Błękitni Kmiecin 7 - 1 Olimpia Sztum
Pauza: Olimpijczyk Wierciny,
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
21. Olimpijczyk Wierciny 17 - 0 Gryf 2009 Tczew
23. Potok Pszczółki 0 - 9 Błękitni Kmiecin
24. KP Starogard Gdański 1 - 4 Wisła Długie Pole
25. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
26. Gryf 2009 Tczew 0 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański
27. Wisła Długie Pole 2 - 6 Wierzyca Pelplin
28. Błękitni Kmiecin 5 - 2 KP Starogard Gdański
30. Olimpijczyk Wierciny 10 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
31. Olimpia Sztum 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
32. Potok Pszczółki 0 - 15 Olimpijczyk Wierciny
34. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Błękitni Kmiecin
35. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Wisła Długie Pole
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
36. Gryf 2009 Tczew 3 - 7 Wisła Długie Pole
37. Błękitni Kmiecin 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
39. Olimpijczyk Wierciny 4 - 0 KP Starogard Gdański
40. Olimpia Sztum 9 - 1 Potok Pszczółki
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (14) 
41. Potok Pszczółki 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
42. KP Starogard Gdański 8 - 0 Olimpia Sztum
43. Wierzyca Pelplin 2 - 5 Olimpijczyk Wierciny
45. Wisła Długie Pole 0 - 5 Błękitni Kmiecin
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
46. Gryf 2009 Tczew 0 - 11 Błękitni Kmiecin
48. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Olimpijczyk Wierciny
49. Wierzyca Pelplin 8 - 2 Olimpia Sztum
50. KP Starogard Gdański 6 - 0 Potok Pszczółki
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
51. KP Starogard Gdański 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
52. Potok Pszczółki 0 - 2 Wierzyca Pelplin
53. Olimpia Sztum 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
54. Olimpijczyk Wierciny 3 - 0 Wisła Długie Pole
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
57. Błękitni Kmiecin 0 - 5 Olimpijczyk Wierciny
58. Wisła Długie Pole 2 - 4 Olimpia Sztum
59. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 0 Potok Pszczółki
60. Wierzyca Pelplin 2 - 5 KP Starogard Gdański
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
61. Wierzyca Pelplin 10 - 0 Gryf 2009 Tczew
62. KP Starogard Gdański 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
63. Potok Pszczółki 2 - 4 Wisła Długie Pole
64. Olimpia Sztum 2 - 3 Błękitni Kmiecin
Pauza: Olimpijczyk Wierciny,
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
66. Gryf 2009 Tczew 0 - 17 Olimpijczyk Wierciny
68. Błękitni Kmiecin 14 - 0 Potok Pszczółki
69. Wisła Długie Pole 1 - 5 KP Starogard Gdański
70. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Wierzyca Pelplin
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
71. Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 - 1 Gryf 2009 Tczew
72. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Wisła Długie Pole
73. KP Starogard Gdański 3 - 5 Błękitni Kmiecin
75. Olimpia Sztum 0 - 10 Olimpijczyk Wierciny
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
76. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Olimpia Sztum
77. Olimpijczyk Wierciny 28 - 0 Potok Pszczółki
79. Błękitni Kmiecin 12 - 3 Wierzyca Pelplin
80. Wisła Długie Pole 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
81. Wisła Długie Pole 8 - 1 Gryf 2009 Tczew
82. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Błękitni Kmiecin
84. KP Starogard Gdański 1 - 3 Olimpijczyk Wierciny
85. Potok Pszczółki 0 - 6 Olimpia Sztum
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
86. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 Potok Pszczółki
87. Olimpia Sztum 4 - 11 KP Starogard Gdański
88. Olimpijczyk Wierciny 13 - 0 Wierzyca Pelplin
90. Błękitni Kmiecin 10 - 2 Wisła Długie Pole




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE