ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
Trójmiejska Liga Juniorów - TURNIEJE POD OGRZEWANYM BALONEM - PAŹDZIERNIK 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Sobowidz 16 45 15 0 1 95 - 15
2. Lechia Gdańsk 16 39 13 0 3 124 - 19
3. Polonia Gdańsk 16 39 13 0 3 67 - 30
4. Olivia Gdańsk 16 24 8 0 8 64 - 45
5. Rozstaje Gdańsk 16 23 7 2 7 50 - 49
6. KS Sulmin 16 16 5 1 10 61 - 84
7. UKS Klukowo 16 14 4 2 10 33 - 65
8. GTS Rusocin 16 12 4 0 12 26 - 81
9. Fosfory Wiślinka 16 1 0 1 15 15 - 147
Ostatni komentarz dodał -mati97- 21.06.2010, 10:26:39

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Błękitni Sobowidz 2 - 0 Rozstaje Gdańsk
2. Polonia Gdańsk 4 - 0 Fosfory Wiślinka
3. Lechia Gdańsk 13 - 0 UKS Klukowo
4. GTS Rusocin 3 - 9 Olivia Gdańsk
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
6. Rozstaje Gdańsk 2 - 2 KS Sulmin
8. UKS Klukowo 5 - 1 GTS Rusocin
9. Fosfory Wiślinka 0 - 14 Lechia Gdańsk
10. Błękitni Sobowidz 3 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
11. Polonia Gdańsk 6 - 1 Rozstaje Gdańsk
12. Lechia Gdańsk 0 - 4 Błękitni Sobowidz
13. GTS Rusocin 3 - 2 Fosfory Wiślinka
15. KS Sulmin 1 - 12 Olivia Gdańsk
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (3) 
16. Rozstaje Gdańsk 1 - 7 Olivia Gdańsk
17. UKS Klukowo 6 - 2 KS Sulmin
19. Błękitni Sobowidz 4 - 0 GTS Rusocin
20. Polonia Gdańsk 4 - 3 Lechia Gdańsk
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
21. Lechia Gdańsk 12 - 0 Rozstaje Gdańsk
22. GTS Rusocin 2 - 7 Polonia Gdańsk
24. KS Sulmin 11 - 3 Fosfory Wiślinka
25. Olivia Gdańsk 1 - 5 UKS Klukowo
Pauza: Błękitni Sobowidz,
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
26. Rozstaje Gdańsk 3 - 3 UKS Klukowo
27. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Olivia Gdańsk
28. Błękitni Sobowidz 7 - 2 KS Sulmin
30. Lechia Gdańsk 17 - 0 GTS Rusocin
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (3) 
31. GTS Rusocin 1 - 0 Rozstaje Gdańsk
33. KS Sulmin 1 - 9 Polonia Gdańsk
34. Olivia Gdańsk 0 - 1 Błękitni Sobowidz
35. UKS Klukowo 2 - 2 Fosfory Wiślinka
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
36. Rozstaje Gdańsk 7 - 4 Fosfory Wiślinka
37. Błękitni Sobowidz 4 - 1 UKS Klukowo
38. Polonia Gdańsk 5 - 0 Olivia Gdańsk
39. Lechia Gdańsk 9 - 1 KS Sulmin
Pauza: GTS Rusocin,
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
42. KS Sulmin 5 - 0 GTS Rusocin
43. Olivia Gdańsk 0 - 11 Lechia Gdańsk
44. UKS Klukowo 2 - 3 Polonia Gdańsk
45. Fosfory Wiślinka 0 - 15 Błękitni Sobowidz
Pauza: Rozstaje Gdańsk,
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
46. Rozstaje Gdańsk 1 - 3 Błękitni Sobowidz
47. Fosfory Wiślinka 0 - 8 Polonia Gdańsk
48. UKS Klukowo 0 - 2 Lechia Gdańsk
49. Olivia Gdańsk 5 - 0 GTS Rusocin
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
51. KS Sulmin 4 - 5 Rozstaje Gdańsk
53. GTS Rusocin 6 - 0 UKS Klukowo
54. Lechia Gdańsk 15 - 1 Fosfory Wiślinka
55. Polonia Gdańsk 0 - 6 Błękitni Sobowidz 18 czerwca 2010 - 17:30
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
56. Rozstaje Gdańsk 2 - 3 Polonia Gdańsk
57. Błękitni Sobowidz 2 - 7 Lechia Gdańsk
58. Fosfory Wiślinka 1 - 7 GTS Rusocin
60. Olivia Gdańsk 11 - 0 KS Sulmin
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
61. Olivia Gdańsk 1 - 6 Rozstaje Gdańsk 30 kwietnia 2010 - 18:30
62. KS Sulmin 6 - 4 UKS Klukowo
64. GTS Rusocin 1 - 7 Błękitni Sobowidz
65. Lechia Gdańsk 7 - 1 Polonia Gdańsk 20 maja 2010 - 19:00
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
66. Rozstaje Gdańsk 3 - 0 Lechia Gdańsk
67. Polonia Gdańsk 3 - 1 GTS Rusocin
69. Fosfory Wiślinka 1 - 16 KS Sulmin 13 maja 2010 - 18:00
70. UKS Klukowo 0 - 1 Olivia Gdańsk
Pauza: Błękitni Sobowidz,
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
71. UKS Klukowo 1 - 7 Rozstaje Gdańsk
72. Olivia Gdańsk 13 - 0 Fosfory Wiślinka
73. KS Sulmin 2 - 6 Błękitni Sobowidz
75. GTS Rusocin 0 - 7 Lechia Gdańsk
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
76. Rozstaje Gdańsk 5 - 0 GTS Rusocin
78. Polonia Gdańsk 5 - 2 KS Sulmin 26 maja 2010 - 18:00
79. Błękitni Sobowidz 7 - 0 Olivia Gdańsk
80. Fosfory Wiślinka 0 - 4 UKS Klukowo
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
81. Fosfory Wiślinka 0 - 7 Rozstaje Gdańsk
82. UKS Klukowo 0 - 6 Błękitni Sobowidz
83. Olivia Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk
84. KS Sulmin 2 - 3 Lechia Gdańsk
Pauza: GTS Rusocin,
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
87. GTS Rusocin 1 - 4 KS Sulmin
88. Lechia Gdańsk 4 - 1 Olivia Gdańsk
89. Polonia Gdańsk 8 - 0 UKS Klukowo
90. Błękitni Sobowidz 18 - 1 Fosfory Wiślinka
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03