POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C - grupa Słupsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 18 47 15 2 1 86 - 21
2. Czarni Czarne 18 46 15 1 2 91 - 34
3. Lider Miastko 18 37 12 1 5 73 - 44
4. U-2 Bytów 18 32 10 2 6 50 - 45
5. GTS Czarna Dąbrówka 18 30 10 0 8 61 - 42
6. Unia Korzybie 18 20 6 2 10 42 - 62
7. Myśliwiec Tuchomie 18 16 4 4 10 49 - 58
8. Garbarnia Kępice 18 12 3 3 12 28 - 62
9. GKS Kołczygłowy 18 12 3 3 12 35 - 96
10. Błękitni Motarzyno 18 7 1 4 13 30 - 81
Ostatni komentarz dodał błękitny 14.08.2010, 10:36:39



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
1. U-2 Bytów 3 - 3 Bytovia Bytów
2. Czarni Czarne 5 - 4 Myśliwiec Tuchomie
3. GKS Kołczygłowy 2 - 5 Lider Miastko
4. Błękitni Motarzyno 1 - 1 Unia Korzybie
5. GTS Czarna Dąbrówka 6 - 1 Garbarnia Kępice
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
6. Bytovia Bytów 6 - 0 Garbarnia Kępice
7. Unia Korzybie 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
8. Lider Miastko 2 - 0 Błękitni Motarzyno
9. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 GKS Kołczygłowy
10. U-2 Bytów 3 - 0 Czarni Czarne
vo,brak dokumentów tożsamości drużyny gości,na boisku 2:2
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
11. Czarni Czarne 1 - 9 Bytovia Bytów
12. GKS Kołczygłowy 2 - 3 U-2 Bytów
13. Błękitni Motarzyno 0 - 8 Myśliwiec Tuchomie
14. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 4 Lider Miastko
15. Garbarnia Kępice 0 - 4 Unia Korzybie
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (52) 
16. Bytovia Bytów 5 - 2 Unia Korzybie
17. Lider Miastko 7 - 0 Garbarnia Kępice
18. Myśliwiec Tuchomie 5 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
19. U-2 Bytów 5 - 2 Błękitni Motarzyno
20. Czarni Czarne 2 - 1 GKS Kołczygłowy
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (100) 
21. GKS Kołczygłowy 0 - 11 Bytovia Bytów
22. Błękitni Motarzyno 2 - 9 Czarni Czarne
23. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 U-2 Bytów
24. Garbarnia Kępice 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie
25. Unia Korzybie 5 - 4 Lider Miastko
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (146) 
26. Bytovia Bytów 6 - 3 Lider Miastko
27. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Unia Korzybie
28. U-2 Bytów 4 - 3 Garbarnia Kępice
29. Czarni Czarne 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
30. GKS Kołczygłowy 2 - 2 Błękitni Motarzyno
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
31. Błękitni Motarzyno 0 - 3 Bytovia Bytów
32. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 2 GKS Kołczygłowy
33. Garbarnia Kępice 1 - 2 Czarni Czarne
34. Unia Korzybie 6 - 2 U-2 Bytów
35. Lider Miastko 6 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (115) 
36. Bytovia Bytów 5 - 0 Myśliwiec Tuchomie
37. U-2 Bytów 2 - 5 Lider Miastko
38. Czarni Czarne 4 - 1 Unia Korzybie
39. GKS Kołczygłowy 4 - 3 Garbarnia Kępice
40. Błękitni Motarzyno 2 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (141) 
41. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Bytovia Bytów
42. Garbarnia Kępice 3 - 1 Błękitni Motarzyno
43. Unia Korzybie 5 - 1 GKS Kołczygłowy
44. Lider Miastko 2 - 3 Czarni Czarne
45. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 U-2 Bytów
Kolejka 10 - 5/6. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (194) 
46. Bytovia Bytów 4 - 3 U-2 Bytów 6 maja 2010 - 15:00
47. Myśliwiec Tuchomie 1 - 7 Czarni Czarne
48. Lider Miastko 7 - 1 GKS Kołczygłowy
49. Unia Korzybie 4 - 3 Błękitni Motarzyno 10 kwietnia 2010 - 11:00
50. Garbarnia Kępice 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 11 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (305) 
51. Garbarnia Kępice 0 - 2 Bytovia Bytów
52. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Unia Korzybie 17 czerwca 2010 - 18:00
53. Błękitni Motarzyno 3 - 3 Lider Miastko
54. GKS Kołczygłowy 4 - 3 Myśliwiec Tuchomie
55. Czarni Czarne 3 - 0 U-2 Bytów
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (106) 
56. Bytovia Bytów 2 - 2 Czarni Czarne
57. U-2 Bytów 2 - 2 GKS Kołczygłowy 26 kwietnia 2010 - 15:30
58. Myśliwiec Tuchomie 6 - 0 Błękitni Motarzyno
59. Lider Miastko 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
60. Unia Korzybie 3 - 1 Garbarnia Kępice
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (99) 
61. Unia Korzybie 2 - 5 Bytovia Bytów
62. Garbarnia Kępice 1 - 3 Lider Miastko
63. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 2 Myśliwiec Tuchomie
64. Błękitni Motarzyno 0 - 4 U-2 Bytów
65. GKS Kołczygłowy 1 - 10 Czarni Czarne
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
66. Bytovia Bytów 12 - 1 GKS Kołczygłowy
67. Czarni Czarne 9 - 0 Błękitni Motarzyno
68. U-2 Bytów 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
69. Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Garbarnia Kępice
70. Lider Miastko 10 - 1 Unia Korzybie
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (172) 
71. Lider Miastko 2 - 1 Bytovia Bytów
72. Unia Korzybie 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie
73. Garbarnia Kępice 7 - 1 U-2 Bytów
74. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 6 Czarni Czarne
75. Błękitni Motarzyno 11 - 2 GKS Kołczygłowy
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
76. Bytovia Bytów 5 - 0 Błękitni Motarzyno
77. GKS Kołczygłowy 3 - 10 GTS Czarna Dąbrówka
78. Czarni Czarne 9 - 0 Garbarnia Kępice
79. U-2 Bytów 5 - 0 Unia Korzybie
80. Myśliwiec Tuchomie 3 - 4 Lider Miastko
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
81. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Bytovia Bytów 31 maja 2010 - 16:00
82. Lider Miastko 1 - 2 U-2 Bytów 1 czerwca 2010 - 17:00
83. Unia Korzybie 3 - 7 Czarni Czarne
84. Garbarnia Kępice 4 - 2 GKS Kołczygłowy
85. GTS Czarna Dąbrówka 9 - 1 Błękitni Motarzyno
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (116) 
86. Bytovia Bytów 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
87. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Garbarnia Kępice 2 czerwca 2010 - 17:00
88. GKS Kołczygłowy 3 - 0 Unia Korzybie
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 3:11
89. Czarni Czarne 10 - 0 Lider Miastko
90. U-2 Bytów 5 - 4 Myśliwiec Tuchomie 8 czerwca 2010 - 15:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE