MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C - grupa Słupsk I - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Salos Słupsk 18 54 18 0 0 179 - 17
2. Pogoń Lębork 18 43 14 1 3 60 - 30
3. Gryf 95 Słupsk 18 32 10 2 6 52 - 45
4. Start Łeba 18 29 9 2 7 64 - 47
5. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 25 8 1 9 43 - 77
6. Stal Jezierzyce 18 22 7 1 10 31 - 68
7. Chrobry Charbrowo 18 20 6 2 10 30 - 70
8. Jantar Ustka 18 16 5 1 12 31 - 61
9. Sparta Sycewice 18 12 4 0 14 30 - 77
10. Polonez Bobrowniki 18 11 3 2 13 29 - 57
Ostatni komentarz dodał Shibby 18.06.2010, 11:32:32



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Pogoń Lębork 2 - 0 Start Łeba 9 września 2009 - 18:00
2. Salos Słupsk 7 - 0 Polonez Bobrowniki
3. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Stal Jezierzyce 10 września 2009 - 17:30
4. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Sparta Sycewice
5. Jantar Ustka 2 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
6. Start Łeba 12 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
7. Sparta Sycewice 4 - 0 Jantar Ustka
8. Stal Jezierzyce 4 - 1 Chrobry Charbrowo
9. Polonez Bobrowniki 4 - 4 Gryf 95 Słupsk
10. Pogoń Lębork 3 - 13 Salos Słupsk
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
11. Salos Słupsk 10 - 0 Start Łeba
12. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Pogoń Lębork
13. Chrobry Charbrowo 3 - 1 Polonez Bobrowniki
14. Jantar Ustka 2 - 4 Stal Jezierzyce
15. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 5 Sparta Sycewice
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
16. Start Łeba 1 - 2 Sparta Sycewice
17. Stal Jezierzyce 2 - 5 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
18. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Jantar Ustka
19. Pogoń Lębork 5 - 1 Chrobry Charbrowo
20. Salos Słupsk 10 - 2 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
21. Gryf 95 Słupsk 8 - 1 Start Łeba 8 października 2009 - 16:30
22. Chrobry Charbrowo 0 - 4 Salos Słupsk
23. Jantar Ustka 0 - 7 Pogoń Lębork
24. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 2 Polonez Bobrowniki
25. Sparta Sycewice 4 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (36) 
26. Start Łeba 5 - 0 Stal Jezierzyce
27. Polonez Bobrowniki 10 - 1 Sparta Sycewice
28. Pogoń Lębork 8 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
29. Salos Słupsk 9 - 0 Jantar Ustka
30. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Chrobry Charbrowo
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (40) 
31. Chrobry Charbrowo 5 - 3 Start Łeba
32. Jantar Ustka 2 - 5 Gryf 95 Słupsk
33. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 18 Salos Słupsk
34. Sparta Sycewice 1 - 3 Pogoń Lębork
35. Stal Jezierzyce 1 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
36. Start Łeba 3 - 0 Polonez Bobrowniki
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:2
37. Pogoń Lębork 3 - 1 Stal Jezierzyce
38. Salos Słupsk 13 - 0 Sparta Sycewice
39. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
40. Chrobry Charbrowo 1 - 5 Jantar Ustka
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
41. Jantar Ustka 3 - 1 Start Łeba
42. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 0 Chrobry Charbrowo
43. Sparta Sycewice 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
44. Stal Jezierzyce 0 - 3 Salos Słupsk
45. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Pogoń Lębork
Kolejka 10 - 5. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
46. Start Łeba 1 - 1 Pogoń Lębork
47. Polonez Bobrowniki 1 - 5 Salos Słupsk
48. Stal Jezierzyce 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
49. Sparta Sycewice 1 - 2 Chrobry Charbrowo
50. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 0 Jantar Ustka
Kolejka 11 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
51. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 4 Start Łeba
52. Jantar Ustka 3 - 1 Sparta Sycewice
53. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Stal Jezierzyce 9 czerwca 2010 - 15:30
54. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Polonez Bobrowniki
55. Salos Słupsk 5 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
56. Start Łeba 2 - 8 Salos Słupsk
57. Pogoń Lębork 4 - 2 Gryf 95 Słupsk
58. Polonez Bobrowniki 1 - 5 Chrobry Charbrowo
59. Stal Jezierzyce 3 - 2 Jantar Ustka
60. Sparta Sycewice 0 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
61. Sparta Sycewice 1 - 4 Start Łeba
62. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Stal Jezierzyce
63. Jantar Ustka 4 - 0 Polonez Bobrowniki
64. Chrobry Charbrowo 0 - 3 Pogoń Lębork
65. Gryf 95 Słupsk 2 - 5 Salos Słupsk
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
66. Start Łeba 5 - 2 Gryf 95 Słupsk
67. Salos Słupsk 10 - 1 Chrobry Charbrowo
68. Pogoń Lębork 3 - 0 Jantar Ustka
69. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 maja 2010 - 17:30
70. Stal Jezierzyce 6 - 2 Sparta Sycewice
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (67) 
71. Stal Jezierzyce 0 - 0 Start Łeba
72. Sparta Sycewice 1 - 3 Polonez Bobrowniki
73. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 6 Pogoń Lębork
74. Jantar Ustka 1 - 7 Salos Słupsk 12 maja 2010 - 17:00
75. Chrobry Charbrowo 1 - 5 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
76. Start Łeba 13 - 0 Chrobry Charbrowo
77. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Jantar Ustka
78. Salos Słupsk 10 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
79. Pogoń Lębork 2 - 1 Sparta Sycewice
80. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Stal Jezierzyce
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 0:3
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
81. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Start Łeba
82. Stal Jezierzyce 1 - 3 Pogoń Lębork 26 maja 2010 - 17:00
83. Sparta Sycewice 2 - 14 Salos Słupsk 26 maja 2010 - 18:00
84. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 0 Gryf 95 Słupsk
85. Jantar Ustka 2 - 2 Chrobry Charbrowo
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (18) 
86. Start Łeba 6 - 2 Jantar Ustka
87. Chrobry Charbrowo 1 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
88. Gryf 95 Słupsk 6 - 2 Sparta Sycewice
89. Salos Słupsk 28 - 1 Stal Jezierzyce
90. Pogoń Lębork 5 - 0 Polonez Bobrowniki




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE