ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Malbork IV - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Grom Nowy Staw 14 35 11 2 1 80 - 18
2. Gryf 2009 Tczew 14 32 10 2 2 68 - 29
3. Spójnia Sadlinki 14 30 9 3 2 54 - 18
4. Centrum Pelplin 14 19 6 1 7 49 - 45
5. Relax Ryjewo 14 18 5 3 6 80 - 36
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 16 5 1 8 44 - 52
7. Unia Wielki Garc-Gręblin 14 8 2 2 10 33 - 74
8. Wisła Korzeniewo 14 0 0 0 14 16 - 158
Ostatni komentarz dodał Wislakorzeniewo10 14.06.2010, 14:55:06



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 - 0 Wisła Korzeniewo
2. Unia Wielki Garc-Gręblin 5 - 7 Spójnia Sadlinki
3. Gryf 2009 Tczew 6 - 4 Relax Ryjewo
4. Centrum Pelplin 1 - 8 Grom Nowy Staw
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
5. Wisła Korzeniewo 0 - 19 Grom Nowy Staw
6. Relax Ryjewo 9 - 2 Centrum Pelplin
7. Spójnia Sadlinki 0 - 0 Gryf 2009 Tczew
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
9. Unia Wielki Garc-Gręblin 11 - 0 Wisła Korzeniewo
10. Gryf 2009 Tczew 9 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
11. Centrum Pelplin 0 - 4 Spójnia Sadlinki
12. Grom Nowy Staw 2 - 2 Relax Ryjewo
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
13. Wisła Korzeniewo 0 - 12 Relax Ryjewo
14. Spójnia Sadlinki 0 - 0 Grom Nowy Staw
15. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Centrum Pelplin
16. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 5 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
17. Gryf 2009 Tczew 6 - 3 Wisła Korzeniewo
18. Centrum Pelplin 2 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin
19. Grom Nowy Staw 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
20. Relax Ryjewo 1 - 1 Spójnia Sadlinki
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
21. Wisła Korzeniewo 0 - 7 Spójnia Sadlinki
22. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 4 Relax Ryjewo
23. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 13 Grom Nowy Staw
24. Gryf 2009 Tczew 6 - 4 Centrum Pelplin
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
25. Centrum Pelplin 3 - 1 Wisła Korzeniewo
26. Grom Nowy Staw 0 - 2 Gryf 2009 Tczew
27. Relax Ryjewo 8 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin
28. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 8 - 17/18. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (82) 
29. Wisła Korzeniewo 3 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
30. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin
vo,niestawienie się na zawody
31. Relax Ryjewo - - - Gryf 2009 Tczew
obustronny vo,brak dokumentów tożsamości zawodników obu drużyn,na boisku 5:1
32. Grom Nowy Staw 5 - 0 Centrum Pelplin
Kolejka 9 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
33. Grom Nowy Staw 8 - 2 Wisła Korzeniewo
34. Centrum Pelplin 3 - 1 Relax Ryjewo
35. Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Spójnia Sadlinki
36. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 10 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
37. Wisła Korzeniewo 2 - 4 Unia Wielki Garc-Gręblin
38. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 5 Gryf 2009 Tczew
39. Spójnia Sadlinki 5 - 0 Centrum Pelplin
40. Relax Ryjewo 2 - 4 Grom Nowy Staw
Kolejka 11 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
41. Relax Ryjewo 27 - 0 Wisła Korzeniewo
42. Grom Nowy Staw 2 - 1 Spójnia Sadlinki
43. Centrum Pelplin 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
44. Gryf 2009 Tczew 13 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin
Kolejka 12 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
45. Wisła Korzeniewo 4 - 9 Gryf 2009 Tczew
46. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 6 Centrum Pelplin
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 5 Grom Nowy Staw
48. Spójnia Sadlinki 5 - 3 Relax Ryjewo
Kolejka 13 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
49. Spójnia Sadlinki 13 - 1 Wisła Korzeniewo
50. Relax Ryjewo 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
51. Grom Nowy Staw 6 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin
52. Centrum Pelplin 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 14 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
53. Wisła Korzeniewo 0 - 19 Centrum Pelplin
54. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Grom Nowy Staw
55. Unia Wielki Garc-Gręblin 3 - 3 Relax Ryjewo
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 4 Spójnia Sadlinki




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE