ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Słupsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 18 43 14 1 3 102 - 30
2. Brda Przechlewo 18 40 13 1 4 73 - 29
3. MKS Debrzno 18 35 11 2 5 54 - 21
4. Sokół Wyczechy 18 32 10 2 6 52 - 38
5. Piast Człuchów 18 29 9 2 7 44 - 41
6. Koral Dębnica 18 28 8 4 6 63 - 51
7. Urania Udorpie 18 18 5 3 10 25 - 64
8. Start Miastko 18 15 5 0 13 33 - 76
9. Drzewiarz Rzeczenica 18 12 3 3 12 25 - 54
10. Kaszubia Studzienice 18 9 3 0 15 16 - 83
Ostatni komentarz dodał uraniaa 04.09.2010, 17:43:20



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
1. Urania Udorpie 1 - 7 Bytovia Bytów
2. Kaszubia Studzienice 1 - 3 Brda Przechlewo
3. Piast Człuchów 3 - 6 Koral Dębnica
4. Drzewiarz Rzeczenica 4 - 6 Start Miastko
5. Sokół Wyczechy 3 - 2 MKS Debrzno
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
6. Bytovia Bytów 0 - 2 MKS Debrzno
7. Start Miastko 3 - 9 Sokół Wyczechy
8. Koral Dębnica 1 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
9. Brda Przechlewo 3 - 1 Piast Człuchów
10. Urania Udorpie 3 - 2 Kaszubia Studzienice
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
11. Kaszubia Studzienice 0 - 6 Bytovia Bytów
12. Piast Człuchów 3 - 4 Urania Udorpie
13. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 4 Brda Przechlewo
14. Sokół Wyczechy 2 - 2 Koral Dębnica
15. MKS Debrzno 4 - 0 Start Miastko
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
16. Bytovia Bytów 15 - 2 Start Miastko
17. Koral Dębnica 2 - 4 MKS Debrzno
18. Brda Przechlewo 2 - 1 Sokół Wyczechy
19. Urania Udorpie 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
20. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Piast Człuchów
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
21. Piast Człuchów 2 - 1 Bytovia Bytów
22. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 0 Kaszubia Studzienice
23. Sokół Wyczechy 4 - 0 Urania Udorpie
24. MKS Debrzno 0 - 1 Brda Przechlewo
25. Start Miastko 3 - 2 Koral Dębnica
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
26. Bytovia Bytów 7 - 2 Koral Dębnica
27. Brda Przechlewo 3 - 6 Start Miastko
28. Urania Udorpie 4 - 4 MKS Debrzno
29. Kaszubia Studzienice 1 - 5 Sokół Wyczechy
30. Piast Człuchów 6 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
31. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 4 Bytovia Bytów
32. Sokół Wyczechy 2 - 3 Piast Człuchów
33. MKS Debrzno 3 - 0 Kaszubia Studzienice
34. Start Miastko 3 - 0 Urania Udorpie
vo,odmowa sprawdzenia tożsamości przez zawodnika drużyny gości,na boisku 1:1
35. Koral Dębnica 3 - 4 Brda Przechlewo
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (75) 
36. Bytovia Bytów 5 - 5 Brda Przechlewo
37. Urania Udorpie 0 - 8 Koral Dębnica
38. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Start Miastko
39. Piast Człuchów 1 - 1 MKS Debrzno
40. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Sokół Wyczechy
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (111) 
41. Sokół Wyczechy 5 - 1 Bytovia Bytów
42. MKS Debrzno 7 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
43. Start Miastko 1 - 3 Piast Człuchów
44. Koral Dębnica 7 - 2 Kaszubia Studzienice
45. Brda Przechlewo 8 - 0 Urania Udorpie
Kolejka 10 - 5. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (178) 
46. Bytovia Bytów 8 - 1 Urania Udorpie 6 maja 2010 - 17:00
47. Brda Przechlewo 15 - 1 Kaszubia Studzienice
48. Koral Dębnica 5 - 4 Piast Człuchów
49. Start Miastko 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
50. MKS Debrzno 2 - 0 Sokół Wyczechy
Kolejka 11 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (58) 
51. MKS Debrzno 0 - 2 Bytovia Bytów 9 czerwca 2010 - 17:30
52. Sokół Wyczechy 6 - 0 Start Miastko 9 czerwca 2010 - 17:30
53. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Koral Dębnica 9 czerwca 2010 - 17:30
54. Piast Człuchów 2 - 0 Brda Przechlewo 9 czerwca 2010 - 17:30
55. Kaszubia Studzienice 1 - 0 Urania Udorpie 9 czerwca 2010 - 17:30
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
56. Bytovia Bytów 7 - 0 Kaszubia Studzienice
57. Urania Udorpie 1 - 1 Piast Człuchów
58. Brda Przechlewo 4 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
59. Koral Dębnica 1 - 1 Sokół Wyczechy
60. Start Miastko 0 - 5 MKS Debrzno
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (115) 
61. Start Miastko 2 - 4 Bytovia Bytów
62. MKS Debrzno 1 - 2 Koral Dębnica 20 maja 2010 - 17:00
63. Sokół Wyczechy 3 - 2 Brda Przechlewo
64. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Urania Udorpie
65. Piast Człuchów 4 - 0 Kaszubia Studzienice
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (60) 
66. Bytovia Bytów 8 - 1 Piast Człuchów
67. Kaszubia Studzienice 1 - 5 Drzewiarz Rzeczenica
68. Urania Udorpie 1 - 0 Sokół Wyczechy
69. Brda Przechlewo 3 - 2 MKS Debrzno
70. Koral Dębnica 5 - 2 Start Miastko
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
71. Koral Dębnica 3 - 5 Bytovia Bytów
72. Start Miastko 1 - 2 Brda Przechlewo
73. MKS Debrzno 6 - 1 Urania Udorpie
74. Sokół Wyczechy 6 - 0 Kaszubia Studzienice
75. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (107) 
76. Bytovia Bytów 6 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
77. Piast Człuchów 2 - 0 Sokół Wyczechy
78. Kaszubia Studzienice 1 - 4 MKS Debrzno
79. Urania Udorpie 3 - 0 Start Miastko
80. Brda Przechlewo 10 - 1 Koral Dębnica
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (78) 
81. Brda Przechlewo 0 - 1 Bytovia Bytów
82. Koral Dębnica 3 - 1 Urania Udorpie
83. Start Miastko 0 - 1 Kaszubia Studzienice
84. MKS Debrzno 5 - 0 Piast Człuchów
85. Sokół Wyczechy 2 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (112) 
86. Bytovia Bytów 15 - 1 Sokół Wyczechy
87. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 2 MKS Debrzno
88. Piast Człuchów 5 - 0 Start Miastko
89. Kaszubia Studzienice 0 - 9 Koral Dębnica
90. Urania Udorpie 0 - 4 Brda Przechlewo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE