POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 22 61 20 1 1 138 - 14
2. Gryf 2009 Tczew 22 56 18 2 2 106 - 26
3. Pogoń Prabuty 22 43 13 4 5 72 - 45
4. GKS Gardeja 22 35 11 2 9 60 - 51
5. Morze Stegna 22 34 10 4 8 70 - 57
6. Pogoń Smętowo 22 33 11 0 11 79 - 53
7. Powiśle Dzierzgoń 22 28 8 4 10 69 - 66
8. Olimpia Sztum 22 28 9 1 12 54 - 79
9. Błękitni Stare Pole 22 24 6 6 10 57 - 73
10. Delta Miłoradz 22 20 6 2 14 41 - 97
11. Sokół Mareza 22 10 2 4 16 23 - 71
12. Relax Ryjewo 22 8 2 2 18 24 - 161
Ostatni komentarz dodał Folus7 09.07.2010, 17:47:41

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (75) 
1. Gryf 2009 Tczew 14 - 0 Delta Miłoradz
2. Błękitni Stare Pole 2 - 2 GKS Gardeja
3. Relax Ryjewo 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń
4. Morze Stegna 3 - 3 Rodło Kwidzyn
5. Sokół Mareza 0 - 3 Pogoń Smętowo
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
6. Olimpia Sztum 3 - 7 Pogoń Prabuty
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (131) 
7. Delta Miłoradz 1 - 4 Pogoń Prabuty
8. Pogoń Smętowo 3 - 0 Olimpia Sztum
vo,niestawienie się na zawody
9. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Sokół Mareza
10. Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Morze Stegna
11. GKS Gardeja 9 - 0 Relax Ryjewo
12. Gryf 2009 Tczew 5 - 3 Błękitni Stare Pole
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (61) 
13. Błękitni Stare Pole 5 - 0 Delta Miłoradz
14. Relax Ryjewo 0 - 16 Gryf 2009 Tczew
15. Morze Stegna 3 - 2 GKS Gardeja
16. Sokół Mareza 0 - 8 Powiśle Dzierzgoń
17. Olimpia Sztum 0 - 9 Rodło Kwidzyn
18. Pogoń Prabuty 3 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (114) 
19. Delta Miłoradz 3 - 0 Pogoń Smętowo
vo,brak kart zdrowia
20. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Pogoń Prabuty
21. Powiśle Dzierzgoń 18 - 1 Olimpia Sztum
22. GKS Gardeja 3 - 0 Sokół Mareza
23. Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Morze Stegna
24. Błękitni Stare Pole 11 - 1 Relax Ryjewo
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
25. Relax Ryjewo 2 - 4 Delta Miłoradz
26. Morze Stegna 4 - 1 Błękitni Stare Pole
27. Sokół Mareza 2 - 7 Gryf 2009 Tczew
28. Olimpia Sztum 0 - 13 GKS Gardeja
29. Pogoń Prabuty 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń
30. Pogoń Smętowo 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
31. Delta Miłoradz 0 - 6 Rodło Kwidzyn
32. Powiśle Dzierzgoń 4 - 2 Pogoń Smętowo
33. GKS Gardeja 1 - 7 Pogoń Prabuty
34. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Olimpia Sztum
35. Błękitni Stare Pole 2 - 2 Sokół Mareza
36. Relax Ryjewo 4 - 8 Morze Stegna
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (103) 
37. Morze Stegna 10 - 0 Delta Miłoradz
38. Sokół Mareza 0 - 3 Relax Ryjewo
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:1
39. Olimpia Sztum 0 - 4 Błękitni Stare Pole
40. Pogoń Prabuty 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
41. Pogoń Smętowo 2 - 3 GKS Gardeja
42. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
43. Delta Miłoradz 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń
44. GKS Gardeja 0 - 6 Rodło Kwidzyn
45. Gryf 2009 Tczew 6 - 1 Pogoń Smętowo
46. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Pogoń Prabuty
47. Relax Ryjewo 1 - 1 Olimpia Sztum
48. Morze Stegna 1 - 1 Sokół Mareza
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (128) 
49. Sokół Mareza 4 - 4 Delta Miłoradz
50. Olimpia Sztum 0 - 1 Morze Stegna
51. Pogoń Prabuty 5 - 1 Relax Ryjewo
52. Pogoń Smętowo 7 - 1 Błękitni Stare Pole
53. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
54. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 GKS Gardeja
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (152) 
55. Delta Miłoradz 1 - 3 GKS Gardeja
56. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
vo,niestawienie się na zawody
57. Błękitni Stare Pole 0 - 9 Rodło Kwidzyn
58. Relax Ryjewo 1 - 11 Pogoń Smętowo
59. Morze Stegna 3 - 0 Pogoń Prabuty
60. Sokół Mareza 7 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (92) 
61. Olimpia Sztum 11 - 1 Delta Miłoradz
62. Pogoń Prabuty 2 - 1 Sokół Mareza
63. Pogoń Smętowo 4 - 1 Morze Stegna
64. Rodło Kwidzyn 12 - 0 Relax Ryjewo
65. Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Błękitni Stare Pole
66. GKS Gardeja 0 - 8 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 12 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (220) 
67. Delta Miłoradz 1 - 6 Gryf 2009 Tczew
68. GKS Gardeja 2 - 4 Błękitni Stare Pole
69. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Relax Ryjewo
70. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Morze Stegna
71. Pogoń Smętowo 1 - 2 Sokół Mareza
72. Pogoń Prabuty 4 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 13 - 1/3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
73. Pogoń Prabuty 3 - 1 Delta Miłoradz
74. Olimpia Sztum 2 - 1 Pogoń Smętowo
75. Sokół Mareza 0 - 3 Rodło Kwidzyn
76. Morze Stegna 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń
77. Relax Ryjewo 1 - 3 GKS Gardeja
78. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (146) 
79. Delta Miłoradz 4 - 1 Błękitni Stare Pole
80. Gryf 2009 Tczew 11 - 0 Relax Ryjewo
81. GKS Gardeja 4 - 1 Morze Stegna
82. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Sokół Mareza
vo,niestawienie się na zawody
83. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Olimpia Sztum
84. Pogoń Smętowo 6 - 1 Pogoń Prabuty
Kolejka 15 - 17/18. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (111) 
85. Pogoń Smętowo 7 - 1 Delta Miłoradz
86. Pogoń Prabuty 1 - 4 Rodło Kwidzyn
87. Olimpia Sztum 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
88. Sokół Mareza 0 - 3 GKS Gardeja
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 3:0
89. Morze Stegna 1 - 4 Gryf 2009 Tczew
90. Relax Ryjewo 1 - 3 Błękitni Stare Pole
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
91. Delta Miłoradz 9 - 0 Relax Ryjewo
92. Błękitni Stare Pole 3 - 5 Morze Stegna
93. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Sokół Mareza
94. GKS Gardeja 2 - 1 Olimpia Sztum
95. Powiśle Dzierzgoń 2 - 6 Pogoń Prabuty
96. Rodło Kwidzyn 9 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 17 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (121) 
97. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Delta Miłoradz
98. Pogoń Smętowo 6 - 2 Powiśle Dzierzgoń
99. Pogoń Prabuty 1 - 1 GKS Gardeja
100. Olimpia Sztum 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
101. Sokół Mareza 1 - 1 Błękitni Stare Pole
102. Morze Stegna 3 - 0 Relax Ryjewo
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 18 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
103. Delta Miłoradz 3 - 3 Morze Stegna
104. Relax Ryjewo 3 - 0 Sokół Mareza
vo,brak dokumentu tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:2
105. Błękitni Stare Pole 0 - 2 Olimpia Sztum
106. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Pogoń Prabuty
107. GKS Gardeja 4 - 0 Pogoń Smętowo
108. Powiśle Dzierzgoń 1 - 6 Rodło Kwidzyn
Kolejka 19 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (71) 
109. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Delta Miłoradz
110. Rodło Kwidzyn 6 - 0 GKS Gardeja
111. Pogoń Smętowo 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
112. Pogoń Prabuty 4 - 2 Błękitni Stare Pole
113. Olimpia Sztum 13 - 0 Relax Ryjewo
114. Sokół Mareza 3 - 6 Morze Stegna
Kolejka 20 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (85) 
115. Delta Miłoradz 3 - 0 Sokół Mareza
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:4
116. Morze Stegna 0 - 2 Olimpia Sztum
117. Relax Ryjewo 2 - 7 Pogoń Prabuty
118. Błękitni Stare Pole 2 - 5 Pogoń Smętowo
119. Gryf 2009 Tczew 3 - 2 Rodło Kwidzyn
120. GKS Gardeja 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 21 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (134) 
121. GKS Gardeja 1 - 2 Delta Miłoradz
122. Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
123. Rodło Kwidzyn 14 - 1 Błękitni Stare Pole
124. Pogoń Smętowo 10 - 0 Relax Ryjewo
125. Pogoń Prabuty 6 - 3 Morze Stegna
126. Olimpia Sztum 4 - 0 Sokół Mareza
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (118) 
127. Delta Miłoradz 1 - 5 Olimpia Sztum
128. Sokół Mareza 0 - 3 Pogoń Prabuty
129. Morze Stegna 2 - 4 Pogoń Smętowo
130. Relax Ryjewo 0 - 20 Rodło Kwidzyn
131. Błękitni Stare Pole 7 - 1 Powiśle Dzierzgoń
132. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 GKS Gardeja
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.41