POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Malbork 24 72 24 0 0 221 - 14
2. Olimpia Sztum 24 50 16 2 6 70 - 28
3. Wierzyca Pelplin 24 46 15 1 8 95 - 38
4. Jurand Lasowice 24 44 14 2 8 77 - 43
5. KP II Starogard Gdański 24 42 13 3 8 67 - 48
6. Powiśle Dzierzgoń 24 41 12 5 7 53 - 54
7. Weber Szprudowo 24 36 11 3 10 83 - 48
8. Rodło II Kwidzyn 24 36 11 3 10 60 - 58
9. Zawisza Czarne Dolne 24 29 9 2 13 59 - 81
10. Pogoń Prabuty 24 21 7 0 17 61 - 82
11. GKS Gardeja 24 19 6 1 17 46 - 114
12. Restal Agri Kulice 24 15 5 0 19 36 - 122
13. Zieloni Marzęcino 24 3 1 0 23 11 - 215
14. Błękitni Kmiecin 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał krystiaan_kps 28.06.2010, 14:58:01



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (130) 
1. AP Malbork 4 - 0 Jurand Lasowice
2. Błękitni Kmiecin - GKS Gardeja
anulowany,na boisku 5:0
3. Olimpia Sztum 3 - 0 Zieloni Marzęcino
vo,niestawienie się na zawody
4. Pogoń Prabuty 2 - 3 Zawisza Czarne Dolne
5. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Wierzyca Pelplin
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:5
6. Restal Agri Kulice 2 - 0 Weber Szprudowo
7. Rodło II Kwidzyn 0 - 0 KP II Starogard Gdański
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (104) 
8. Jurand Lasowice 5 - 1 KP II Starogard Gdański
9. Weber Szprudowo 5 - 1 Rodło II Kwidzyn
10. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Restal Agri Kulice
11. Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
12. Zieloni Marzęcino 0 - 22 Pogoń Prabuty
13. GKS Gardeja 0 - 7 Olimpia Sztum
14. AP Malbork - Błękitni Kmiecin
anulowany,na boisku 13:0
Kolejka 3 - 9. września 2009 [szczegóły] Komentarze (87) 
15. Błękitni Kmiecin - Jurand Lasowice
anulowany,na boisku 2:7
16. Olimpia Sztum 0 - 5 AP Malbork
17. Pogoń Prabuty 1 - 3 GKS Gardeja
18. Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Zieloni Marzęcino
19. Restal Agri Kulice 2 - 6 Zawisza Czarne Dolne
20. Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Wierzyca Pelplin
21. KP II Starogard Gdański 4 - 2 Weber Szprudowo
Kolejka 4 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (165) 
22. Jurand Lasowice 0 - 3 Weber Szprudowo
vo,zawodnicy drużyny gospodarzy nie poddali się sprawdzenia tożsamości,na boisku 6:3
23. Wierzyca Pelplin 2 - 3 KP II Starogard Gdański
24. Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 Rodło II Kwidzyn
25. Zieloni Marzęcino 1 - 3 Restal Agri Kulice 24 września 2009 - 16:00
26. GKS Gardeja 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń
27. AP Malbork 12 - 1 Pogoń Prabuty
28. Błękitni Kmiecin - Olimpia Sztum
anulowany,na boisku 0:11
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (105) 
29. Olimpia Sztum 2 - 0 Jurand Lasowice
31. Powiśle Dzierzgoń 1 - 9 AP Malbork
32. Restal Agri Kulice 5 - 2 GKS Gardeja
33. Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Zieloni Marzęcino
vo,niestawienie się na zawody
34. KP II Starogard Gdański 2 - 2 Zawisza Czarne Dolne
35. Weber Szprudowo 1 - 0 Wierzyca Pelplin
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (104) 
36. Jurand Lasowice 0 - 2 Wierzyca Pelplin
37. Zawisza Czarne Dolne 4 - 2 Weber Szprudowo
38. Zieloni Marzęcino 4 - 3 KP II Starogard Gdański
39. GKS Gardeja 1 - 5 Rodło II Kwidzyn
40. AP Malbork 14 - 1 Restal Agri Kulice
42. Olimpia Sztum 7 - 0 Pogoń Prabuty
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (90) 
43. Pogoń Prabuty 2 - 3 Jurand Lasowice
44. Powiśle Dzierzgoń 0 - 4 Olimpia Sztum
46. Rodło II Kwidzyn 0 - 3 AP Malbork
47. KP II Starogard Gdański 3 - 0 GKS Gardeja
vo,niestawienie się na zawody
48. Weber Szprudowo 24 - 1 Zieloni Marzęcino
49. Wierzyca Pelplin 6 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
50. Jurand Lasowice 4 - 1 Zawisza Czarne Dolne
51. Zieloni Marzęcino 1 - 15 Wierzyca Pelplin
52. GKS Gardeja 1 - 4 Weber Szprudowo
53. AP Malbork 9 - 0 KP II Starogard Gdański
55. Olimpia Sztum 7 - 2 Restal Agri Kulice
56. Pogoń Prabuty 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (123) 
57. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Jurand Lasowice
58. Restal Agri Kulice 4 - 3 Pogoń Prabuty
59. Rodło II Kwidzyn 0 - 4 Olimpia Sztum
61. Weber Szprudowo 3 - 4 AP Malbork
62. Wierzyca Pelplin 6 - 2 GKS Gardeja
63. Zawisza Czarne Dolne 9 - 0 Zieloni Marzęcino
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (72) 
64. Jurand Lasowice 13 - 0 Zieloni Marzęcino
65. GKS Gardeja 6 - 2 Zawisza Czarne Dolne
66. AP Malbork 3 - 1 Wierzyca Pelplin
68. Olimpia Sztum 3 - 1 KP II Starogard Gdański
69. Pogoń Prabuty 0 - 4 Rodło II Kwidzyn
70. Powiśle Dzierzgoń 5 - 3 Restal Agri Kulice
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (79) 
71. Restal Agri Kulice 1 - 4 Jurand Lasowice
72. Rodło II Kwidzyn 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
73. KP II Starogard Gdański 5 - 1 Pogoń Prabuty
74. Weber Szprudowo 0 - 0 Olimpia Sztum
76. Zawisza Czarne Dolne 1 - 6 AP Malbork
77. Zieloni Marzęcino 0 - 13 GKS Gardeja
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
78. Jurand Lasowice 8 - 0 GKS Gardeja
79. AP Malbork 33 - 0 Zieloni Marzęcino
81. Olimpia Sztum 0 - 0 Wierzyca Pelplin
82. Pogoń Prabuty 0 - 2 Weber Szprudowo
83. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 KP II Starogard Gdański
84. Restal Agri Kulice 2 - 4 Rodło II Kwidzyn
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
85. Rodło II Kwidzyn 0 - 5 Jurand Lasowice
86. KP II Starogard Gdański 10 - 2 Restal Agri Kulice
87. Weber Szprudowo 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
88. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Pogoń Prabuty
89. Zawisza Czarne Dolne 1 - 7 Olimpia Sztum
91. GKS Gardeja 1 - 11 AP Malbork
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (92) 
92. Jurand Lasowice 0 - 4 AP Malbork
94. Zieloni Marzęcino 1 - 2 Olimpia Sztum
95. Zawisza Czarne Dolne 5 - 3 Pogoń Prabuty
96. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
vo,brak aktualnych badań lekarskich
97. Weber Szprudowo 12 - 0 Restal Agri Kulice
98. KP II Starogard Gdański 3 - 0 Rodło II Kwidzyn
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 15 - 1/3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
99. KP II Starogard Gdański 3 - 1 Jurand Lasowice
100. Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Weber Szprudowo
101. Restal Agri Kulice 0 - 3 Wierzyca Pelplin
gospodarze nie stawili się na zawody
102. Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Zawisza Czarne Dolne
103. Pogoń Prabuty 4 - 0 Zieloni Marzęcino
104. Olimpia Sztum 2 - 1 GKS Gardeja
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 16 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (53) 
107. AP Malbork 5 - 1 Olimpia Sztum
108. GKS Gardeja 3 - 4 Pogoń Prabuty
109. Zieloni Marzęcino - - - Powiśle Dzierzgoń
obustronny vo,niestawienie się na zawody
110. Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 Restal Agri Kulice
111. Wierzyca Pelplin 7 - 0 Rodło II Kwidzyn
112. Weber Szprudowo 2 - 1 KP II Starogard Gdański
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 17 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (22) 
113. Weber Szprudowo 1 - 1 Jurand Lasowice
114. KP II Starogard Gdański 8 - 0 Wierzyca Pelplin
115. Rodło II Kwidzyn 2 - 2 Zawisza Czarne Dolne
116. Restal Agri Kulice 3 - 0 Zieloni Marzęcino
117. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 GKS Gardeja
vo,niestawienie się na zawody
118. Pogoń Prabuty 0 - 11 AP Malbork
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
120. Jurand Lasowice 1 - 0 Olimpia Sztum
122. AP Malbork 14 - 0 Powiśle Dzierzgoń
123. GKS Gardeja 3 - 0 Restal Agri Kulice
vo,niestawienie się na zawody
124. Zieloni Marzęcino 0 - 7 Rodło II Kwidzyn
125. Zawisza Czarne Dolne 2 - 5 KP II Starogard Gdański
126. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Weber Szprudowo
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
127. Wierzyca Pelplin 6 - 1 Jurand Lasowice
128. Weber Szprudowo 8 - 2 Zawisza Czarne Dolne
129. KP II Starogard Gdański 5 - 0 Zieloni Marzęcino
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:3
130. Rodło II Kwidzyn 10 - 0 GKS Gardeja
131. Restal Agri Kulice 0 - 12 AP Malbork
133. Pogoń Prabuty 1 - 4 Olimpia Sztum
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
134. Jurand Lasowice 1 - 0 Pogoń Prabuty
135. Olimpia Sztum 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
137. AP Malbork 10 - 0 Rodło II Kwidzyn
138. GKS Gardeja 3 - 0 KP II Starogard Gdański
vo,niestawienie się na zawody
139. Zieloni Marzęcino 1 - 9 Weber Szprudowo
140. Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
141. Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Jurand Lasowice
142. Wierzyca Pelplin 12 - 1 Zieloni Marzęcino
143. Weber Szprudowo 3 - 0 GKS Gardeja
vo,niestawienie się na zawody
144. KP II Starogard Gdański 0 - 3 AP Malbork
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
146. Restal Agri Kulice 1 - 5 Olimpia Sztum
147. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Pogoń Prabuty
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 22 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
148. Jurand Lasowice 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń
149. Pogoń Prabuty 5 - 0 Restal Agri Kulice
150. Olimpia Sztum 2 - 4 Rodło II Kwidzyn
152. AP Malbork 10 - 0 Weber Szprudowo
153. GKS Gardeja 0 - 7 Wierzyca Pelplin
154. Zieloni Marzęcino 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 23 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
155. Zieloni Marzęcino 0 - 3 Jurand Lasowice
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 3:2
156. Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 GKS Gardeja
157. Wierzyca Pelplin 4 - 6 AP Malbork
159. KP II Starogard Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum
160. Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Pogoń Prabuty
161. Restal Agri Kulice 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 24 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
162. Jurand Lasowice 7 - 0 Restal Agri Kulice
163. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Rodło II Kwidzyn
164. Pogoń Prabuty 3 - 0 KP II Starogard Gdański
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:4
165. Olimpia Sztum 2 - 0 Weber Szprudowo
167. AP Malbork 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
vo,niestawienie się na zawody
168. GKS Gardeja 3 - 0 Zieloni Marzęcino
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 2:13
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 25 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
169. GKS Gardeja 1 - 10 Jurand Lasowice 3 czerwca 2010 - 17:00
170. Zieloni Marzęcino 0 - 13 AP Malbork 3 czerwca 2010 - 17:00
172. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Olimpia Sztum 3 czerwca 2010 - 17:00
173. Weber Szprudowo 0 - 3 Pogoń Prabuty 3 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
174. KP II Starogard Gdański 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 3 czerwca 2010 - 17:00
175. Rodło II Kwidzyn 5 - 0 Restal Agri Kulice 3 czerwca 2010 - 17:00
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
176. Jurand Lasowice 2 - 7 Rodło II Kwidzyn
177. Restal Agri Kulice 2 - 3 KP II Starogard Gdański
178. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Weber Szprudowo
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1
179. Pogoń Prabuty 1 - 8 Wierzyca Pelplin
180. Olimpia Sztum 4 - 1 Zawisza Czarne Dolne
182. AP Malbork 17 - 0 GKS Gardeja




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE