Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Orzeł Straszyn |
2 - 3 |
GKS Żukowo |
6 września 2009
6.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
10 - 2 |
Korona Cedry Małe |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 września 2009
6.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
6 września 2009
6.09 - 17:00 |
Pauza: GKS Kowale, |
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (40) |
GKS Kowale |
2 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Amator Kiełpino |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 12 |
Gedania II Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Straszyn, |
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Orzeł Straszyn |
1 - 3 |
GKS Kowale |
20 września 2009
20.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 1 |
GKS Żukowo |
20 września 2009
20.09 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
8 - 2 |
Korona Cedry Małe |
20 września 2009
20.09 - 17:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 września 2009
20.09 - 11:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (31) |
GKS Kowale |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 4 |
Gryf 2009 II Tczew |
26 września 2009
26.09 - 14:00 |
GKS Żukowo |
2 - 0 |
Amator Kiełpino |
26 września 2009
26.09 - 13:30 |
Orzeł Straszyn |
1 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Cartusia Kartuzy |
4 - 2 |
GKS Kowale |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 0 |
Orzeł Straszyn |
3 października 2009
3.10 - 13:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 3 |
GKS Żukowo |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 - 0 |
Korona Cedry Małe |
3 października 2009
3.10 - 11:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (77) |
GKS Kowale |
5 - 2 |
Korona Cedry Małe |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
GKS Żukowo |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 października 2009
10.10 - 13:30 |
Orzeł Straszyn |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 4:2 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
Pauza: Gryf 2009 II Tczew, |
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Gedania II Gdańsk |
0 - 3 |
GKS Kowale |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
18 października 2009
18.10 - 11:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
5 - 0 |
Orzeł Straszyn |
18 października 2009
18.10 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 4 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (89) |
GKS Kowale |
7 - 0 |
GKS Żukowo |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Orzeł Straszyn |
0 - 9 |
Czarni Pruszcz Gdański |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
24 października 2009
24.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
Amator Kiełpino |
24 października 2009
24.10 - 13:00 |
Pauza: Korona Cedry Małe, |
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (140) |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
GKS Kowale |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 3 |
Orzeł Straszyn |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 4:1 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (51) |
GKS Żukowo |
6 - 0 |
Orzeł Straszyn |
|
Korona Cedry Małe |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 2:1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
|
Pauza: GKS Kowale, |
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (118) |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 1 |
GKS Kowale |
|
Amator Kiełpino |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gedania II Gdańsk |
10 - 1 |
Korona Cedry Małe |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Orzeł Straszyn, |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
GKS Kowale |
4 - 0 |
Orzeł Straszyn |
|
GKS Żukowo |
0 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
Korona Cedry Małe |
0 - 4 |
Amator Kiełpino |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Pauza: Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 3 |
GKS Kowale |
29 kwietnia 2010
29.04 - 17:30 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 1 |
Korona Cedry Małe |
|
Amator Kiełpino |
2 - 3 |
GKS Żukowo |
2 maja 2010
2.05 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
5 - 1 |
Orzeł Straszyn |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GKS Kowale |
4 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Orzeł Straszyn |
0 - 9 |
Gedania II Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
2 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Korona Cedry Małe |
0 - 8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Korona Cedry Małe |
1 - 8 |
GKS Kowale |
15 maja 2010
15.05 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Amator Kiełpino |
4 - 3 |
Orzeł Straszyn |
16 maja 2010
16.05 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pauza: Gryf 2009 II Tczew, |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (30) |
GKS Kowale |
4 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 2 |
Amator Kiełpino |
|
Orzeł Straszyn |
3 - 6 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
GKS Żukowo |
13 - 0 |
Korona Cedry Małe |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (58) |
GKS Żukowo |
3 - 2 |
GKS Kowale |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Orzeł Straszyn |
|
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Amator Kiełpino |
5 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Pauza: Korona Cedry Małe, |
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (60) |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Amator Kiełpino |
|
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Straszyn |
1 - 4 |
Korona Cedry Małe |
|
Pauza: GKS Żukowo, . |
|