MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk III - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Koral Dębnica 22 55 18 1 3 163 - 23
2. Start Miastko 22 52 16 4 2 97 - 20
3. Piast Człuchów 22 41 13 2 7 109 - 29
4. Urania Udorpie 22 41 13 2 7 94 - 38
5. Brda Przechlewo 22 40 12 4 6 88 - 45
6. MKS Debrzno 22 40 13 1 8 72 - 40
7. Czarni Czarne 22 34 11 1 10 98 - 67
8. Zorza Słosinko 22 34 11 1 10 59 - 83
9. Victoria Dąbrówka 22 24 7 3 12 33 - 85
10. Lipniczanka Lipnica 22 19 6 1 15 29 - 136
11. Orkan Gostkowo 22 3 1 0 21 24 - 141
12. Granit Koczała 22 3 1 0 21 10 - 169
Ostatni komentarz dodał gostkowo1993 06.09.2010, 11:54:10



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
1. Start Miastko 2 - 1 Piast Człuchów
2. MKS Debrzno 6 - 0 Victoria Dąbrówka
3. Czarni Czarne 4 - 3 Orkan Gostkowo
4. Koral Dębnica 3 - 2 Urania Udorpie
5. Brda Przechlewo 3 - 0 Granit Koczała
vo,niestawienie się na zawody
6. Zorza Słosinko 5 - 0 Lipniczanka Lipnica
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
7. Piast Człuchów 12 - 1 Lipniczanka Lipnica
8. Granit Koczała 0 - 4 Zorza Słosinko
9. Urania Udorpie 2 - 0 Brda Przechlewo
10. Orkan Gostkowo 0 - 14 Koral Dębnica
11. Victoria Dąbrówka 0 - 10 Czarni Czarne
12. Start Miastko 3 - 0 MKS Debrzno
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
13. MKS Debrzno 1 - 3 Piast Człuchów
14. Czarni Czarne 2 - 2 Start Miastko
15. Koral Dębnica 7 - 0 Victoria Dąbrówka
16. Brda Przechlewo 12 - 1 Orkan Gostkowo
17. Zorza Słosinko 1 - 5 Urania Udorpie
18. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Granit Koczała
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (23) 
19. Piast Człuchów 16 - 0 Granit Koczała
20. Urania Udorpie 8 - 0 Lipniczanka Lipnica
21. Orkan Gostkowo 1 - 5 Zorza Słosinko
22. Victoria Dąbrówka 0 - 3 Brda Przechlewo
23. Start Miastko 4 - 1 Koral Dębnica
24. MKS Debrzno 4 - 1 Czarni Czarne
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
25. Czarni Czarne 2 - 4 Piast Człuchów
26. Koral Dębnica 7 - 0 MKS Debrzno
27. Brda Przechlewo 1 - 1 Start Miastko
28. Zorza Słosinko 5 - 3 Victoria Dąbrówka
29. Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Orkan Gostkowo
30. Granit Koczała 2 - 5 Urania Udorpie
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
31. Piast Człuchów 3 - 1 Urania Udorpie
32. Orkan Gostkowo 7 - 0 Granit Koczała
33. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Lipniczanka Lipnica
34. Start Miastko 5 - 0 Zorza Słosinko
35. MKS Debrzno 2 - 2 Brda Przechlewo
36. Czarni Czarne 0 - 10 Koral Dębnica
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
37. Koral Dębnica 3 - 2 Piast Człuchów
38. Brda Przechlewo 2 - 5 Czarni Czarne
39. Zorza Słosinko 0 - 2 MKS Debrzno
40. Lipniczanka Lipnica 0 - 6 Start Miastko
41. Granit Koczała 0 - 6 Victoria Dąbrówka
42. Urania Udorpie 8 - 2 Orkan Gostkowo
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
43. Piast Człuchów 8 - 0 Orkan Gostkowo
44. Victoria Dąbrówka 0 - 10 Urania Udorpie
45. Start Miastko 20 - 0 Granit Koczała
46. MKS Debrzno 14 - 0 Lipniczanka Lipnica
47. Czarni Czarne 5 - 1 Zorza Słosinko
48. Koral Dębnica 15 - 0 Brda Przechlewo
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
49. Brda Przechlewo 3 - 3 Piast Człuchów
50. Zorza Słosinko 3 - 12 Koral Dębnica
51. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Czarni Czarne
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 2:5
52. Granit Koczała 0 - 5 MKS Debrzno
53. Urania Udorpie 4 - 6 Start Miastko
54. Orkan Gostkowo 0 - 1 Victoria Dąbrówka
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
55. Piast Człuchów 7 - 0 Victoria Dąbrówka
56. Start Miastko 12 - 0 Orkan Gostkowo
57. MKS Debrzno 1 - 5 Urania Udorpie
58. Czarni Czarne 22 - 0 Granit Koczała
59. Koral Dębnica 18 - 0 Lipniczanka Lipnica
60. Brda Przechlewo 20 - 1 Zorza Słosinko
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
61. Zorza Słosinko 1 - 9 Piast Człuchów
62. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Brda Przechlewo
63. Granit Koczała 0 - 13 Koral Dębnica
64. Urania Udorpie 2 - 1 Czarni Czarne
65. Orkan Gostkowo 3 - 5 MKS Debrzno
66. Victoria Dąbrówka 1 - 3 Start Miastko
Kolejka 12 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (55) 
67. Piast Człuchów 0 - 1 Start Miastko 3 czerwca 2010 - 17:30
68. Victoria Dąbrówka 2 - 1 MKS Debrzno 3 czerwca 2010 - 17:30
69. Orkan Gostkowo 0 - 3 Czarni Czarne 3 czerwca 2010 - 17:30
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 5:0
70. Urania Udorpie 1 - 4 Koral Dębnica 3 czerwca 2010 - 17:30
71. Granit Koczała 0 - 1 Brda Przechlewo 3 czerwca 2010 - 17:30
72. Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Zorza Słosinko 3 czerwca 2010 - 17:30
Kolejka 13 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
73. Lipniczanka Lipnica 1 - 5 Piast Człuchów
74. Zorza Słosinko 2 - 0 Granit Koczała
75. Brda Przechlewo 1 - 2 Urania Udorpie
76. Koral Dębnica 19 - 0 Orkan Gostkowo
77. Czarni Czarne 6 - 0 Victoria Dąbrówka
78. MKS Debrzno 2 - 4 Start Miastko
Kolejka 14 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
79. Piast Człuchów 0 - 2 MKS Debrzno
80. Start Miastko 5 - 0 Czarni Czarne
81. Victoria Dąbrówka 6 - 4 Koral Dębnica
82. Orkan Gostkowo 1 - 6 Brda Przechlewo
83. Urania Udorpie 0 - 3 Zorza Słosinko
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:5
84. Granit Koczała 3 - 7 Lipniczanka Lipnica
Kolejka 15 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (16) 
85. Granit Koczała 0 - 14 Piast Człuchów
86. Lipniczanka Lipnica 0 - 3 Urania Udorpie
87. Zorza Słosinko 8 - 0 Orkan Gostkowo
88. Brda Przechlewo 6 - 1 Victoria Dąbrówka
89. Koral Dębnica 3 - 0 Start Miastko
90. Czarni Czarne 5 - 1 MKS Debrzno
Kolejka 16 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
91. Piast Człuchów 8 - 0 Czarni Czarne
92. MKS Debrzno 2 - 1 Koral Dębnica 19 maja 2010 - 17:00
93. Start Miastko 0 - 1 Brda Przechlewo
94. Victoria Dąbrówka 2 - 2 Zorza Słosinko
95. Orkan Gostkowo 1 - 3 Lipniczanka Lipnica
96. Urania Udorpie 15 - 0 Granit Koczała
Kolejka 17 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (22) 
97. Urania Udorpie 1 - 1 Piast Człuchów
98. Granit Koczała 2 - 1 Orkan Gostkowo
99. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Victoria Dąbrówka
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:4
100. Zorza Słosinko 0 - 5 Start Miastko
101. Brda Przechlewo 2 - 1 MKS Debrzno
102. Koral Dębnica 6 - 0 Czarni Czarne
Kolejka 18 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
103. Piast Człuchów 0 - 2 Koral Dębnica
104. Czarni Czarne 1 - 6 Brda Przechlewo
105. MKS Debrzno 4 - 1 Zorza Słosinko
106. Start Miastko 10 - 0 Lipniczanka Lipnica
107. Victoria Dąbrówka 2 - 0 Granit Koczała
108. Orkan Gostkowo 1 - 7 Urania Udorpie
Kolejka 19 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
109. Orkan Gostkowo 1 - 7 Piast Człuchów
110. Urania Udorpie 9 - 0 Victoria Dąbrówka
vo,zdekompletowanie drużyny gości,na boisku 9:2
111. Granit Koczała 1 - 2 Start Miastko
112. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 MKS Debrzno
113. Zorza Słosinko 7 - 2 Czarni Czarne
114. Brda Przechlewo 2 - 2 Koral Dębnica
Kolejka 20 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
115. Piast Człuchów 4 - 0 Brda Przechlewo
116. Koral Dębnica 3 - 1 Zorza Słosinko
117. Czarni Czarne 18 - 0 Lipniczanka Lipnica
118. MKS Debrzno 7 - 0 Granit Koczała
119. Start Miastko 1 - 1 Urania Udorpie
120. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Orkan Gostkowo
Kolejka 21 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
121. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Piast Człuchów
vo,niestawienie się na zawody
122. Orkan Gostkowo 0 - 3 Start Miastko
vo,niestawienie się na zawody
123. Urania Udorpie 1 - 3 MKS Debrzno
124. Granit Koczała 1 - 6 Czarni Czarne
125. Lipniczanka Lipnica 0 - 9 Koral Dębnica
126. Zorza Słosinko 2 - 1 Brda Przechlewo
Kolejka 22 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (47) 
127. Piast Człuchów 2 - 4 Zorza Słosinko
128. Brda Przechlewo 14 - 0 Lipniczanka Lipnica
129. Koral Dębnica 7 - 0 Granit Koczała
130. Czarni Czarne 5 - 2 Urania Udorpie
131. MKS Debrzno 8 - 0 Orkan Gostkowo
vo,zdekompletowanie drużyny gości,na boisku 8:0
132. Start Miastko 2 - 2 Victoria Dąbrówka




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE