MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Słupia Kwakowo 22 59 19 2 1 87 - 22
2. KS Włynkówko 22 51 16 3 3 112 - 38
3. Stal Jezierzyce 22 43 14 1 7 84 - 42
4. Bistal Machowino 22 43 13 4 5 73 - 48
5. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 22 39 12 3 7 100 - 57
6. Echo Biesowice 22 29 9 2 11 46 - 55
7. Diament Trzebielino 22 28 9 1 12 63 - 61
8. Dąb Kusowo 22 26 8 2 12 52 - 94
9. Granit Kończewo 22 23 7 2 13 53 - 76
10. Szansa Siemianice 22 19 6 1 15 39 - 74
11. Iskra Dretyń 22 18 6 0 16 49 - 94
12. Dom-Star Domaradz 22 7 2 1 19 47 - 144
Ostatni komentarz dodał Kempes 15.07.2010, 22:59:44



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (50) 
1. Słupia Kwakowo 6 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
2. Dąb Kusowo 6 - 3 Diament Trzebielino
3. Granit Kończewo 3 - 0 Dom-Star Domaradz
vo,niestawienie się na zawody
4. Echo Biesowice 1 - 0 Iskra Dretyń
5. KS Włynkówko 9 - 2 Szansa Siemianice
6. Stal Jezierzyce 3 - 1 Bistal Machowino
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
7. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 7 Bistal Machowino
8. Szansa Siemianice 3 - 6 Stal Jezierzyce
9. Iskra Dretyń 0 - 8 KS Włynkówko
10. Dom-Star Domaradz 2 - 2 Echo Biesowice
11. Diament Trzebielino 3 - 5 Granit Kończewo
12. Słupia Kwakowo 7 - 1 Dąb Kusowo
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
13. Dąb Kusowo 3 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
14. Granit Kończewo 0 - 5 Słupia Kwakowo
15. Echo Biesowice 1 - 0 Diament Trzebielino
16. KS Włynkówko 13 - 0 Dom-Star Domaradz
17. Stal Jezierzyce 5 - 0 Iskra Dretyń
18. Bistal Machowino 2 - 1 Szansa Siemianice
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
19. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 2 Szansa Siemianice
20. Iskra Dretyń 2 - 5 Bistal Machowino
21. Dom-Star Domaradz 1 - 14 Stal Jezierzyce
22. Diament Trzebielino 4 - 6 KS Włynkówko
23. Słupia Kwakowo 3 - 0 Echo Biesowice
24. Dąb Kusowo 3 - 1 Granit Kończewo
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (78) 
25. Granit Kończewo 6 - 5 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
26. Echo Biesowice 2 - 1 Dąb Kusowo
27. KS Włynkówko 3 - 2 Słupia Kwakowo
28. Stal Jezierzyce 6 - 0 Diament Trzebielino
29. Bistal Machowino 8 - 4 Dom-Star Domaradz
30. Szansa Siemianice 0 - 2 Iskra Dretyń
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (51) 
31. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 3 Iskra Dretyń
32. Dom-Star Domaradz 2 - 3 Szansa Siemianice
33. Diament Trzebielino 3 - 3 Bistal Machowino
34. Słupia Kwakowo 1 - 1 Stal Jezierzyce
35. Dąb Kusowo 2 - 8 KS Włynkówko
36. Granit Kończewo 1 - 2 Echo Biesowice
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (101) 
37. Echo Biesowice 5 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
38. KS Włynkówko 5 - 0 Granit Kończewo
39. Stal Jezierzyce 7 - 1 Dąb Kusowo
40. Bistal Machowino 3 - 6 Słupia Kwakowo
41. Szansa Siemianice 3 - 0 Diament Trzebielino
42. Iskra Dretyń 10 - 1 Dom-Star Domaradz
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
43. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 16 - 1 Dom-Star Domaradz
44. Diament Trzebielino 3 - 1 Iskra Dretyń
45. Słupia Kwakowo 3 - 0 Szansa Siemianice
46. Dąb Kusowo 1 - 1 Bistal Machowino
47. Granit Kończewo 4 - 3 Stal Jezierzyce
48. Echo Biesowice 0 - 4 KS Włynkówko
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
49. KS Włynkówko 3 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 23 października 2009 - 15:30
50. Stal Jezierzyce 3 - 2 Echo Biesowice
51. Bistal Machowino 4 - 0 Granit Kończewo
52. Szansa Siemianice 1 - 3 Dąb Kusowo
53. Iskra Dretyń 1 - 4 Słupia Kwakowo
54. Dom-Star Domaradz 3 - 4 Diament Trzebielino
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (89) 
55. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 4 Diament Trzebielino
56. Słupia Kwakowo 5 - 1 Dom-Star Domaradz
57. Dąb Kusowo 3 - 0 Iskra Dretyń
58. Granit Kończewo 1 - 1 Szansa Siemianice
59. Echo Biesowice 2 - 3 Bistal Machowino
60. KS Włynkówko 3 - 4 Stal Jezierzyce
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (131) 
61. Stal Jezierzyce 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
vo,brak dokumentu tożsamości zawodnika drużyny gospodarzy,na boisku 9:2
62. Bistal Machowino 1 - 1 KS Włynkówko
63. Szansa Siemianice 4 - 1 Echo Biesowice
64. Iskra Dretyń 7 - 3 Granit Kończewo
65. Dom-Star Domaradz 0 - 3 Dąb Kusowo
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy
66. Diament Trzebielino 1 - 2 Słupia Kwakowo
Kolejka 12 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
67. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Słupia Kwakowo 3 czerwca 2010 - 17:30
68. Diament Trzebielino 8 - 0 Dąb Kusowo 3 czerwca 2010 - 17:30
69. Dom-Star Domaradz 0 - 3 Granit Kończewo 3 czerwca 2010 - 17:30
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 7:3
70. Iskra Dretyń 3 - 1 Echo Biesowice 3 czerwca 2010 - 17:30
71. Szansa Siemianice 0 - 4 KS Włynkówko 3 czerwca 2010 - 17:30
72. Bistal Machowino 3 - 0 Stal Jezierzyce 2 czerwca 2010 - 17:30
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 2:3
Kolejka 13 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
73. Bistal Machowino 1 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
74. Stal Jezierzyce 5 - 1 Szansa Siemianice
75. KS Włynkówko 3 - 0 Iskra Dretyń
vo,niestawienie się na zawody
76. Echo Biesowice 7 - 0 Dom-Star Domaradz
77. Granit Kończewo 2 - 6 Diament Trzebielino
78. Dąb Kusowo 1 - 5 Słupia Kwakowo
Kolejka 14 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
79. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 - 0 Dąb Kusowo
vo,zdekomletowanie drużyny gości,na boisku 12:1
80. Słupia Kwakowo 3 - 0 Granit Kończewo
81. Diament Trzebielino 1 - 2 Echo Biesowice
82. Dom-Star Domaradz 10 - 6 KS Włynkówko
83. Iskra Dretyń 4 - 2 Stal Jezierzyce
84. Szansa Siemianice 2 - 7 Bistal Machowino
Kolejka 15 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
85. Szansa Siemianice 1 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
86. Bistal Machowino 6 - 2 Iskra Dretyń
87. Stal Jezierzyce 6 - 1 Dom-Star Domaradz
88. KS Włynkówko 3 - 2 Diament Trzebielino
89. Echo Biesowice 1 - 3 Słupia Kwakowo
90. Granit Kończewo 2 - 4 Dąb Kusowo
Kolejka 16 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (50) 
91. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Granit Kończewo
92. Dąb Kusowo 5 - 4 Echo Biesowice
93. Słupia Kwakowo 0 - 0 KS Włynkówko
94. Diament Trzebielino 4 - 0 Stal Jezierzyce 28 kwietnia 2010 - 17:00
95. Dom-Star Domaradz 1 - 4 Bistal Machowino
96. Iskra Dretyń 1 - 2 Szansa Siemianice
Kolejka 17 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
97. Iskra Dretyń 1 - 6 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
98. Szansa Siemianice 3 - 0 Dom-Star Domaradz
vo,brak dokumentu tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 2:8
99. Bistal Machowino 2 - 1 Diament Trzebielino
100. Stal Jezierzyce 1 - 5 Słupia Kwakowo
101. KS Włynkówko 6 - 0 Dąb Kusowo
102. Echo Biesowice 6 - 1 Granit Kończewo
Kolejka 18 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
103. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 Echo Biesowice
104. Granit Kończewo 1 - 7 KS Włynkówko
105. Dąb Kusowo 1 - 6 Stal Jezierzyce
106. Słupia Kwakowo 3 - 1 Bistal Machowino
107. Diament Trzebielino 4 - 2 Szansa Siemianice
108. Dom-Star Domaradz 10 - 4 Iskra Dretyń
Kolejka 19 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
109. Dom-Star Domaradz 3 - 8 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
110. Iskra Dretyń 1 - 5 Diament Trzebielino
111. Szansa Siemianice 2 - 4 Słupia Kwakowo
112. Bistal Machowino 3 - 0 Dąb Kusowo
vo,niestawienie się na zawody
113. Stal Jezierzyce 4 - 1 Granit Kończewo
114. KS Włynkówko 9 - 1 Echo Biesowice
Kolejka 20 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (47) 
115. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 3 KS Włynkówko
116. Echo Biesowice 0 - 6 Stal Jezierzyce
117. Granit Kończewo 2 - 2 Bistal Machowino
118. Dąb Kusowo 2 - 3 Szansa Siemianice
119. Słupia Kwakowo 3 - 0 Iskra Dretyń
120. Diament Trzebielino 6 - 0 Dom-Star Domaradz
Kolejka 21 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
121. Diament Trzebielino 1 - 5 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
122. Dom-Star Domaradz 2 - 8 Słupia Kwakowo
123. Iskra Dretyń 7 - 4 Dąb Kusowo
124. Szansa Siemianice 3 - 4 Granit Kończewo
125. Bistal Machowino 4 - 0 Echo Biesowice
126. Stal Jezierzyce 0 - 2 KS Włynkówko
Kolejka 22 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (52) 
127. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Stal Jezierzyce
128. KS Włynkówko 6 - 2 Bistal Machowino
129. Echo Biesowice 5 - 0 Szansa Siemianice
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2
130. Granit Kończewo 13 - 0 Iskra Dretyń
131. Dąb Kusowo 8 - 5 Dom-Star Domaradz
132. Słupia Kwakowo 5 - 0 Diament Trzebielino




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE