Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Słupia Kwakowo |
6 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Dąb Kusowo |
6 - 3 |
Diament Trzebielino |
|
Granit Kończewo |
3 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Echo Biesowice |
1 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
KS Włynkówko |
9 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Bistal Machowino |
|
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 7 |
Bistal Machowino |
|
Szansa Siemianice |
3 - 6 |
Stal Jezierzyce |
|
Iskra Dretyń |
0 - 8 |
KS Włynkówko |
|
Dom-Star Domaradz |
2 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Diament Trzebielino |
3 - 5 |
Granit Kończewo |
|
Słupia Kwakowo |
7 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Dąb Kusowo |
3 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Granit Kończewo |
0 - 5 |
Słupia Kwakowo |
|
Echo Biesowice |
1 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
KS Włynkówko |
13 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
Stal Jezierzyce |
5 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
Bistal Machowino |
2 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Iskra Dretyń |
2 - 5 |
Bistal Machowino |
|
Dom-Star Domaradz |
1 - 14 |
Stal Jezierzyce |
|
Diament Trzebielino |
4 - 6 |
KS Włynkówko |
|
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
|
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Granit Kończewo |
6 - 5 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Echo Biesowice |
2 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
KS Włynkówko |
3 - 2 |
Słupia Kwakowo |
|
Stal Jezierzyce |
6 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Bistal Machowino |
8 - 4 |
Dom-Star Domaradz |
|
Szansa Siemianice |
0 - 2 |
Iskra Dretyń |
|
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
6 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
Dom-Star Domaradz |
2 - 3 |
Szansa Siemianice |
|
Diament Trzebielino |
3 - 3 |
Bistal Machowino |
|
Słupia Kwakowo |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Dąb Kusowo |
2 - 8 |
KS Włynkówko |
|
Granit Kończewo |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (101) |
Echo Biesowice |
5 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
KS Włynkówko |
5 - 0 |
Granit Kończewo |
|
Stal Jezierzyce |
7 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Bistal Machowino |
3 - 6 |
Słupia Kwakowo |
|
Szansa Siemianice |
3 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Iskra Dretyń |
10 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
16 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Szansa Siemianice |
|
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
Bistal Machowino |
|
Granit Kończewo |
4 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
Echo Biesowice |
0 - 4 |
KS Włynkówko |
|
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (49) |
KS Włynkówko |
3 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
23 października 2009
23.10 - 15:30 |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Bistal Machowino |
4 - 0 |
Granit Kończewo |
|
Szansa Siemianice |
1 - 3 |
Dąb Kusowo |
|
Iskra Dretyń |
1 - 4 |
Słupia Kwakowo |
|
Dom-Star Domaradz |
3 - 4 |
Diament Trzebielino |
|
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (89) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 4 |
Diament Trzebielino |
|
Słupia Kwakowo |
5 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
Dąb Kusowo |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Bistal Machowino |
|
KS Włynkówko |
3 - 4 |
Stal Jezierzyce |
|
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (131) |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
vo,brak dokumentu tożsamości zawodnika drużyny gospodarzy,na boisku 9:2 |
Bistal Machowino |
1 - 1 |
KS Włynkówko |
|
Szansa Siemianice |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Iskra Dretyń |
7 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Dom-Star Domaradz |
0 - 3 |
Dąb Kusowo |
|
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy |
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Słupia Kwakowo |
|
Kolejka 12 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 4 |
Słupia Kwakowo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Diament Trzebielino |
8 - 0 |
Dąb Kusowo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Dom-Star Domaradz |
0 - 3 |
Granit Kończewo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 7:3 |
Iskra Dretyń |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Szansa Siemianice |
0 - 4 |
KS Włynkówko |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Bistal Machowino |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
2 czerwca 2010
2.06 - 17:30 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 2:3 |
Kolejka 13 - 12. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Bistal Machowino |
1 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Stal Jezierzyce |
5 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
KS Włynkówko |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Echo Biesowice |
7 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
Granit Kończewo |
2 - 6 |
Diament Trzebielino |
|
Dąb Kusowo |
1 - 5 |
Słupia Kwakowo |
|
Kolejka 14 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
12 - 0 |
Dąb Kusowo |
|
vo,zdekomletowanie drużyny gości,na boisku 12:1 |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
|
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Dom-Star Domaradz |
10 - 6 |
KS Włynkówko |
|
Iskra Dretyń |
4 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Szansa Siemianice |
2 - 7 |
Bistal Machowino |
|
Kolejka 15 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Szansa Siemianice |
1 - 4 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Bistal Machowino |
6 - 2 |
Iskra Dretyń |
|
Stal Jezierzyce |
6 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
KS Włynkówko |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Echo Biesowice |
1 - 3 |
Słupia Kwakowo |
|
Granit Kończewo |
2 - 4 |
Dąb Kusowo |
|
Kolejka 16 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
|
Dąb Kusowo |
5 - 4 |
Echo Biesowice |
|
Słupia Kwakowo |
0 - 0 |
KS Włynkówko |
|
Diament Trzebielino |
4 - 0 |
Stal Jezierzyce |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Dom-Star Domaradz |
1 - 4 |
Bistal Machowino |
|
Iskra Dretyń |
1 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Kolejka 17 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Iskra Dretyń |
1 - 6 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Szansa Siemianice |
3 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
vo,brak dokumentu tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 2:8 |
Bistal Machowino |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 5 |
Słupia Kwakowo |
|
KS Włynkówko |
6 - 0 |
Dąb Kusowo |
|
Echo Biesowice |
6 - 1 |
Granit Kończewo |
|
Kolejka 18 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Granit Kończewo |
1 - 7 |
KS Włynkówko |
|
Dąb Kusowo |
1 - 6 |
Stal Jezierzyce |
|
Słupia Kwakowo |
3 - 1 |
Bistal Machowino |
|
Diament Trzebielino |
4 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Dom-Star Domaradz |
10 - 4 |
Iskra Dretyń |
|
Kolejka 19 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Dom-Star Domaradz |
3 - 8 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Iskra Dretyń |
1 - 5 |
Diament Trzebielino |
|
Szansa Siemianice |
2 - 4 |
Słupia Kwakowo |
|
Bistal Machowino |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Stal Jezierzyce |
4 - 1 |
Granit Kończewo |
|
KS Włynkówko |
9 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Kolejka 20 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 3 |
KS Włynkówko |
|
Echo Biesowice |
0 - 6 |
Stal Jezierzyce |
|
Granit Kończewo |
2 - 2 |
Bistal Machowino |
|
Dąb Kusowo |
2 - 3 |
Szansa Siemianice |
|
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
Diament Trzebielino |
6 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
Kolejka 21 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Diament Trzebielino |
1 - 5 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Dom-Star Domaradz |
2 - 8 |
Słupia Kwakowo |
|
Iskra Dretyń |
7 - 4 |
Dąb Kusowo |
|
Szansa Siemianice |
3 - 4 |
Granit Kończewo |
|
Bistal Machowino |
4 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
|
Kolejka 22 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
KS Włynkówko |
6 - 2 |
Bistal Machowino |
|
Echo Biesowice |
5 - 0 |
Szansa Siemianice |
|
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2 |
Granit Kończewo |
13 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
Dąb Kusowo |
8 - 5 |
Dom-Star Domaradz |
|
Słupia Kwakowo |
5 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
|