POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk I - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Lębork 22 64 21 1 0 144 - 12
2. Bytovia Bytów 22 53 17 2 3 132 - 24
3. Rowokół Smołdzino 22 52 17 1 4 78 - 40
4. Jantaria Pobłocie 22 36 11 3 8 66 - 37
5. Pomorze Potęgowo 22 34 10 4 8 77 - 67
6. LKS Łebunia 22 32 9 5 8 47 - 60
7. Polonez Bobrowniki 22 31 10 1 11 74 - 68
8. Krokusy Stowięcino 22 25 7 4 11 46 - 74
9. SSPN Malczkowo 22 19 5 4 13 43 - 96
10. Skotawa Budowo 22 14 4 2 16 37 - 95
11. KS Damnica 22 13 4 1 17 26 - 121
12. Leśnik Cewice 22 8 2 2 18 26 - 102
Ostatni komentarz dodał ok2555 30.06.2010, 22:30:11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
1. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Krokusy Stowięcino
2. Leśnik Cewice 2 - 3 LKS Łebunia
3. Bytovia Bytów 1 - 1 Pogoń Lębork
4. Polonez Bobrowniki 8 - 2 KS Damnica
5. Rowokół Smołdzino 4 - 1 Pomorze Potęgowo
6. Skotawa Budowo 4 - 3 SSPN Malczkowo
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
7. Krokusy Stowięcino 7 - 3 SSPN Malczkowo
8. Pomorze Potęgowo 5 - 0 Skotawa Budowo
9. KS Damnica 1 - 3 Rowokół Smołdzino
10. Pogoń Lębork 4 - 0 Polonez Bobrowniki
11. LKS Łebunia 1 - 6 Bytovia Bytów
12. Jantaria Pobłocie 13 - 0 Leśnik Cewice
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
13. Leśnik Cewice 1 - 4 Krokusy Stowięcino
14. Bytovia Bytów 4 - 0 Jantaria Pobłocie
15. Polonez Bobrowniki 2 - 1 LKS Łebunia
16. Rowokół Smołdzino 1 - 6 Pogoń Lębork
17. Skotawa Budowo 1 - 4 KS Damnica
18. SSPN Malczkowo 1 - 10 Pomorze Potęgowo
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
19. Krokusy Stowięcino 2 - 3 Pomorze Potęgowo
20. KS Damnica 2 - 1 SSPN Malczkowo
21. Pogoń Lębork 8 - 0 Skotawa Budowo
22. LKS Łebunia 1 - 3 Rowokół Smołdzino
23. Jantaria Pobłocie 7 - 1 Polonez Bobrowniki
24. Leśnik Cewice 2 - 7 Bytovia Bytów
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (74) 
25. Bytovia Bytów 8 - 1 Krokusy Stowięcino
26. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Leśnik Cewice
27. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Jantaria Pobłocie
28. Skotawa Budowo 1 - 1 LKS Łebunia
29. SSPN Malczkowo 1 - 8 Pogoń Lębork
30. Pomorze Potęgowo 8 - 2 KS Damnica
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
31. Krokusy Stowięcino 3 - 2 KS Damnica
32. Pogoń Lębork 9 - 0 Pomorze Potęgowo
33. LKS Łebunia 4 - 2 SSPN Malczkowo
34. Jantaria Pobłocie 3 - 0 Skotawa Budowo
35. Leśnik Cewice 0 - 4 Rowokół Smołdzino
36. Bytovia Bytów 12 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
37. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Krokusy Stowięcino
38. Rowokół Smołdzino 1 - 4 Bytovia Bytów
39. Skotawa Budowo 3 - 0 Leśnik Cewice
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 0:1
40. SSPN Malczkowo 1 - 2 Jantaria Pobłocie
41. Pomorze Potęgowo 2 - 3 LKS Łebunia
42. KS Damnica 0 - 6 Pogoń Lębork
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
43. Krokusy Stowięcino 1 - 2 Pogoń Lębork
44. LKS Łebunia 6 - 2 KS Damnica
45. Jantaria Pobłocie 0 - 0 Pomorze Potęgowo
46. Leśnik Cewice 0 - 0 SSPN Malczkowo
47. Bytovia Bytów 6 - 0 Skotawa Budowo
48. Polonez Bobrowniki 1 - 5 Rowokół Smołdzino
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (82) 
49. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Krokusy Stowięcino
50. Skotawa Budowo 3 - 2 Polonez Bobrowniki
51. SSPN Malczkowo 1 - 1 Bytovia Bytów
52. Pomorze Potęgowo 8 - 1 Leśnik Cewice
53. KS Damnica 0 - 6 Jantaria Pobłocie
54. Pogoń Lębork 9 - 1 LKS Łebunia
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
55. Krokusy Stowięcino 3 - 3 LKS Łebunia
56. Jantaria Pobłocie 1 - 9 Pogoń Lębork
57. Leśnik Cewice 3 - 0 KS Damnica
vo,niestawienie się na zawody
58. Bytovia Bytów 10 - 2 Pomorze Potęgowo
59. Polonez Bobrowniki 9 - 0 SSPN Malczkowo
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 9:1
60. Rowokół Smołdzino 4 - 1 Skotawa Budowo
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (99) 
61. Skotawa Budowo 4 - 7 Krokusy Stowięcino
62. SSPN Malczkowo 2 - 7 Rowokół Smołdzino
63. Pomorze Potęgowo 3 - 4 Polonez Bobrowniki
64. KS Damnica 2 - 5 Bytovia Bytów
65. Pogoń Lębork 12 - 0 Leśnik Cewice
66. LKS Łebunia 3 - 3 Jantaria Pobłocie
Kolejka 12 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (79) 
67. Krokusy Stowięcino 0 - 3 Jantaria Pobłocie 3 czerwca 2010 - 17:30
vo,niestawienie się na zawody
68. LKS Łebunia 2 - 1 Leśnik Cewice 5 maja 2010 - 17:00
69. Pogoń Lębork 2 - 1 Bytovia Bytów 3 czerwca 2010 - 17:30
70. KS Damnica 0 - 9 Polonez Bobrowniki 3 czerwca 2010 - 17:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:9
71. Pomorze Potęgowo 2 - 2 Rowokół Smołdzino 3 czerwca 2010 - 17:30
72. SSPN Malczkowo 4 - 3 Skotawa Budowo 3 czerwca 2010 - 17:30
Kolejka 13 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
73. SSPN Malczkowo 0 - 0 Krokusy Stowięcino 12 maja 2010
74. Skotawa Budowo 2 - 2 Pomorze Potęgowo 12 maja 2010
75. Rowokół Smołdzino 6 - 0 KS Damnica 10 kwietnia 2010 - 11:00
76. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Pogoń Lębork 12 maja 2010
77. Bytovia Bytów 4 - 0 LKS Łebunia 12 maja 2010
78. Leśnik Cewice 1 - 7 Jantaria Pobłocie 12 maja 2010
Kolejka 14 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (50) 
79. Krokusy Stowięcino 3 - 3 Leśnik Cewice
80. Jantaria Pobłocie 3 - 2 Bytovia Bytów
81. LKS Łebunia 3 - 1 Polonez Bobrowniki
82. Pogoń Lębork 3 - 0 Rowokół Smołdzino
83. KS Damnica 2 - 1 Skotawa Budowo
84. Pomorze Potęgowo 6 - 2 SSPN Malczkowo
Kolejka 15 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
85. Pomorze Potęgowo 3 - 2 Krokusy Stowięcino
86. SSPN Malczkowo 6 - 0 KS Damnica
87. Skotawa Budowo 0 - 8 Pogoń Lębork
88. Rowokół Smołdzino 5 - 2 LKS Łebunia
89. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Jantaria Pobłocie
90. Bytovia Bytów 3 - 0 Leśnik Cewice
Kolejka 16 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
91. Krokusy Stowięcino 0 - 9 Bytovia Bytów
92. Leśnik Cewice 1 - 3 Polonez Bobrowniki
93. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Rowokół Smołdzino
94. LKS Łebunia 4 - 3 Skotawa Budowo
95. Pogoń Lębork 4 - 1 SSPN Malczkowo
96. KS Damnica 0 - 2 Pomorze Potęgowo
Kolejka 17 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
97. KS Damnica 0 - 4 Krokusy Stowięcino
98. Pomorze Potęgowo 2 - 4 Pogoń Lębork
99. SSPN Malczkowo 2 - 2 LKS Łebunia
100. Skotawa Budowo 0 - 3 Jantaria Pobłocie
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
101. Rowokół Smołdzino 5 - 3 Leśnik Cewice
102. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Bytovia Bytów
Kolejka 18 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
103. Krokusy Stowięcino 3 - 1 Polonez Bobrowniki
104. Bytovia Bytów 6 - 2 Rowokół Smołdzino
105. Leśnik Cewice 4 - 0 Skotawa Budowo
106. Jantaria Pobłocie 0 - 1 SSPN Malczkowo
107. LKS Łebunia 3 - 2 Pomorze Potęgowo
108. Pogoń Lębork 26 - 0 KS Damnica
Kolejka 19 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
109. Pogoń Lębork 7 - 0 Krokusy Stowięcino
110. KS Damnica 1 - 1 LKS Łebunia
111. Pomorze Potęgowo 2 - 2 Jantaria Pobłocie
112. SSPN Malczkowo 6 - 1 Leśnik Cewice
113. Skotawa Budowo 0 - 8 Bytovia Bytów
114. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Polonez Bobrowniki
Kolejka 20 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
115. Krokusy Stowięcino 0 - 5 Rowokół Smołdzino
116. Polonez Bobrowniki 11 - 2 Skotawa Budowo
117. Bytovia Bytów 20 - 0 SSPN Malczkowo
118. Leśnik Cewice 2 - 4 Pomorze Potęgowo
119. Jantaria Pobłocie 4 - 0 KS Damnica
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2
120. LKS Łebunia 0 - 3 Pogoń Lębork
Kolejka 21 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (22) 
121. LKS Łebunia 3 - 0 Krokusy Stowięcino
122. Pogoń Lębork 3 - 1 Jantaria Pobłocie
123. KS Damnica 5 - 0 Leśnik Cewice
124. Pomorze Potęgowo 5 - 1 Bytovia Bytów
125. SSPN Malczkowo 5 - 1 Polonez Bobrowniki
126. Skotawa Budowo 2 - 6 Rowokół Smołdzino 9 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 22 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
127. Krokusy Stowięcino 0 - 7 Skotawa Budowo
128. Rowokół Smołdzino 5 - 1 SSPN Malczkowo
129. Polonez Bobrowniki 11 - 5 Pomorze Potęgowo
130. Bytovia Bytów 12 - 1 KS Damnica
131. Leśnik Cewice 0 - 7 Pogoń Lębork
132. Jantaria Pobłocie 3 - 0 LKS Łebunia
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04