ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 22 59 19 2 1 98 - 14
2. Lechia Gdańsk 22 55 18 1 3 100 - 17
3. Arka Gdynia SI 22 49 16 1 5 69 - 23
4. Borowiak Czersk 22 41 12 5 5 61 - 22
5. Jantar Pruszcz Gdański 22 40 13 1 8 70 - 40
6. Gedania Gdańsk 22 40 12 4 6 39 - 21
7. Pogoń Lębork 22 32 10 2 10 58 - 42
8. Murkam Przodkowo 22 25 8 1 13 40 - 52
9. Olimpic Energa Gdańsk 22 19 5 4 13 39 - 102
10. Chojniczanka Chojnice 22 16 5 1 16 35 - 72
11. Gedania II Gdańsk 22 7 2 1 19 7 - 110
12. GKS Kowale 22 1 0 1 21 19 - 120
Ostatni komentarz dodał lechista_89 28.06.2010, 11:03:29



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
1. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 5 Arka Gdynia SI
2. Borowiak Czersk 6 - 0 Gedania II Gdańsk 2 września 2009 - 16:30
3. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Olimpic Energa Gdańsk 10 września 2009 - 17:00
4. Pogoń Lębork 2 - 1 Murkam Przodkowo
5. Gedania Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk 2 września 2009 - 17:00
6. Jedynka Reda 13 - 0 GKS Kowale
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
7. Arka Gdynia SI 6 - 0 GKS Kowale 23 września 2009 - 16:00
8. Lechia Gdańsk 0 - 2 Jedynka Reda
9. Murkam Przodkowo 0 - 0 Gedania Gdańsk
10. Olimpic Energa Gdańsk 2 - 5 Pogoń Lębork
11. Gedania II Gdańsk 0 - 7 Chojniczanka Chojnice
12. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 3 Borowiak Czersk
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
13. Borowiak Czersk 1 - 0 Arka Gdynia SI
14. Chojniczanka Chojnice 1 - 6 Jantar Pruszcz Gdański
15. Pogoń Lębork 7 - 0 Gedania II Gdańsk
16. Gedania Gdańsk 1 - 0 Olimpic Energa Gdańsk
17. Jedynka Reda 8 - 0 Murkam Przodkowo
18. GKS Kowale 0 - 6 Lechia Gdańsk
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
19. Arka Gdynia SI 4 - 1 Lechia Gdańsk
20. Murkam Przodkowo 9 - 2 GKS Kowale
21. Olimpic Energa Gdańsk 2 - 7 Jedynka Reda
22. Gedania II Gdańsk 0 - 6 Gedania Gdańsk
23. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 2 Pogoń Lębork
24. Borowiak Czersk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
25. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Arka Gdynia SI
26. Pogoń Lębork 1 - 1 Borowiak Czersk
27. Gedania Gdańsk 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
28. Jedynka Reda 9 - 0 Gedania II Gdańsk 28 września 2009 - 16:30
29. GKS Kowale 2 - 4 Olimpic Energa Gdańsk
30. Lechia Gdańsk 2 - 3 Murkam Przodkowo
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
31. Arka Gdynia SI 1 - 0 Murkam Przodkowo
32. Olimpic Energa Gdańsk 1 - 11 Lechia Gdańsk
33. Gedania II Gdańsk 2 - 1 GKS Kowale
34. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 5 Jedynka Reda
35. Borowiak Czersk 2 - 1 Gedania Gdańsk
36. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Pogoń Lębork
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
37. Pogoń Lębork 1 - 2 Arka Gdynia SI
38. Gedania Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 października 2009 - 16:30
39. Jedynka Reda 1 - 1 Borowiak Czersk
40. GKS Kowale 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
41. Lechia Gdańsk 8 - 0 Gedania II Gdańsk
42. Murkam Przodkowo 3 - 6 Olimpic Energa Gdańsk
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (14) 
43. Arka Gdynia SI 1 - 2 Olimpic Energa Gdańsk
44. Gedania II Gdańsk 0 - 2 Murkam Przodkowo
45. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 5 Lechia Gdańsk
46. Borowiak Czersk 8 - 0 GKS Kowale
47. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Jedynka Reda
48. Pogoń Lębork 1 - 2 Gedania Gdańsk 9 września 2009 - 16:30
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
49. Gedania Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia SI
50. Jedynka Reda 1 - 0 Pogoń Lębork 28 października 2009 - 18:00
51. GKS Kowale 2 - 6 Chojniczanka Chojnice
52. Lechia Gdańsk 2 - 0 Borowiak Czersk
53. Murkam Przodkowo 2 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
54. Olimpic Energa Gdańsk 4 - 1 Gedania II Gdańsk
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
55. Arka Gdynia SI 12 - 0 Gedania II Gdańsk
56. Jantar Pruszcz Gdański 8 - 0 Olimpic Energa Gdańsk
57. Borowiak Czersk 3 - 0 Murkam Przodkowo 11 listopada 2009 - 13:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 0:1
58. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Lechia Gdańsk
59. Pogoń Lębork 5 - 2 GKS Kowale 28 kwietnia 2010 - 18:00
60. Gedania Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
61. Jedynka Reda 4 - 0 Arka Gdynia SI
62. GKS Kowale 0 - 6 Gedania Gdańsk 21 listopada 2009 - 11:00
63. Lechia Gdańsk 3 - 0 Pogoń Lębork 5 maja 2010 - 16:00
64. Murkam Przodkowo 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
65. Olimpic Energa Gdańsk 2 - 3 Borowiak Czersk
66. Gedania II Gdańsk 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański 12 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 2. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
67. Arka Gdynia SI 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
68. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Borowiak Czersk
69. Olimpic Energa Gdańsk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
70. Murkam Przodkowo 1 - 2 Pogoń Lębork 1 czerwca 2010 - 18:00
71. Lechia Gdańsk 4 - 0 Gedania Gdańsk
72. GKS Kowale 1 - 5 Jedynka Reda
Kolejka 13 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
73. GKS Kowale 3 - 5 Arka Gdynia SI
74. Jedynka Reda 1 - 2 Lechia Gdańsk
75. Gedania Gdańsk 3 - 1 Murkam Przodkowo 17 czerwca 2010 - 17:00
76. Pogoń Lębork 12 - 1 Olimpic Energa Gdańsk 17 czerwca 2010 - 18:00
77. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Gedania II Gdańsk 17 czerwca 2010 - 17:00
78. Borowiak Czersk 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
79. Arka Gdynia SI 4 - 1 Borowiak Czersk
80. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
81. Gedania II Gdańsk 0 - 4 Pogoń Lębork
82. Olimpic Energa Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk
83. Murkam Przodkowo 1 - 2 Jedynka Reda
84. Lechia Gdańsk 14 - 0 GKS Kowale
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
85. Lechia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI 22 czerwca 2010 - 17:30
86. GKS Kowale 1 - 2 Murkam Przodkowo
87. Jedynka Reda 6 - 0 Olimpic Energa Gdańsk
88. Gedania Gdańsk 4 - 0 Gedania II Gdańsk 29 kwietnia 2010 - 16:00
89. Pogoń Lębork 2 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
90. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Borowiak Czersk 25 maja 2010 - 16:00
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
91. Arka Gdynia SI 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
92. Borowiak Czersk 3 - 0 Pogoń Lębork
93. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 1 Gedania Gdańsk
94. Gedania II Gdańsk 0 - 10 Jedynka Reda 7 maja 2010 - 17:00
95. Olimpic Energa Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale
96. Murkam Przodkowo 0 - 5 Lechia Gdańsk
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
97. Murkam Przodkowo 1 - 2 Arka Gdynia SI
98. Lechia Gdańsk 6 - 1 Olimpic Energa Gdańsk
99. GKS Kowale 0 - 1 Gedania II Gdańsk
100. Jedynka Reda 3 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
101. Gedania Gdańsk 1 - 0 Borowiak Czersk
102. Pogoń Lębork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
103. Arka Gdynia SI 3 - 0 Pogoń Lębork
104. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gedania Gdańsk
105. Borowiak Czersk 1 - 1 Jedynka Reda 12 maja 2010 - 17:00
106. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 GKS Kowale
107. Gedania II Gdańsk 0 - 5 Lechia Gdańsk
108. Olimpic Energa Gdańsk 1 - 4 Murkam Przodkowo
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
109. Olimpic Energa Gdańsk 1 - 6 Arka Gdynia SI 26 maja 2010 - 17:30
110. Murkam Przodkowo 2 - 1 Gedania II Gdańsk
111. Lechia Gdańsk 8 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
112. GKS Kowale 0 - 7 Borowiak Czersk
113. Jedynka Reda 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
114. Gedania Gdańsk 1 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
115. Arka Gdynia SI 2 - 2 Gedania Gdańsk 19 czerwca 2010 - 16:15
116. Pogoń Lębork 1 - 3 Jedynka Reda
117. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 GKS Kowale
118. Borowiak Czersk 2 - 2 Lechia Gdańsk 8 czerwca 2010 - 17:00
119. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Murkam Przodkowo
vo,niestawienie się na zawody
120. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Olimpic Energa Gdańsk
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
121. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia SI
122. Olimpic Energa Gdańsk 0 - 11 Jantar Pruszcz Gdański 10 czerwca 2010 - 17:30
123. Murkam Przodkowo 2 - 1 Borowiak Czersk 16 czerwca 2010 - 17:30
124. Lechia Gdańsk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
125. GKS Kowale 3 - 5 Pogoń Lębork
126. Jedynka Reda 2 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
127. Arka Gdynia SI 1 - 2 Jedynka Reda 10 czerwca 2010 - 17:30
128. Gedania Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale
129. Pogoń Lębork 0 - 4 Lechia Gdańsk
130. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Murkam Przodkowo
131. Borowiak Czersk 8 - 0 Olimpic Energa Gdańsk
132. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 Gedania II Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE