MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C1 - grupa II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 10 30 10 0 0 106 - 3
2. Pomezania Malbork 10 24 8 0 2 58 - 23
3. Kolejarz Chojnice 10 24 8 0 2 41 - 18
4. Rodło Kwidzyn 10 22 7 1 2 34 - 19
5. AP Malbork 10 18 6 0 4 23 - 25
6. Jantar Pruszcz Gdański 10 15 5 0 5 27 - 28
7. Wierzyca Pelplin 10 10 3 1 6 28 - 42
8. Olimpia Sztum 10 9 3 0 7 16 - 47
9. Chojniczanka Chojnice 10 6 2 0 8 16 - 53
10. KP Starogard Gdański 10 6 2 0 8 20 - 69
11. Gedania Gdańsk 10 0 0 0 10 8 - 50
Ostatni komentarz dodał OR-12 06.04.2010, 08:30:48



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
2. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
3. Pomezania Malbork 8 - 0 Olimpia Sztum
4. Gedania Gdańsk 0 - 12 Lechia Gdańsk
5. AP Malbork 5 - 1 Wierzyca Pelplin
6. KP Starogard Gdański 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 2 - 9. września 2009 [szczegóły] Komentarze (47) 
8. Wierzyca Pelplin 9 - 2 KP Starogard Gdański
9. Lechia Gdańsk 10 - 0 AP Malbork 23 września 2009 - 16:30
10. Olimpia Sztum 6 - 2 Gedania Gdańsk
11. Chojniczanka Chojnice 2 - 7 Pomezania Malbork
12. Kolejarz Chojnice 5 - 2 Rodło Kwidzyn
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
14. Pomezania Malbork 5 - 4 Kolejarz Chojnice
15. Gedania Gdańsk 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
16. AP Malbork 2 - 0 Olimpia Sztum
17. KP Starogard Gdański 0 - 19 Lechia Gdańsk
18. Jantar Pruszcz Gdański 10 - 2 Wierzyca Pelplin
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
20. Lechia Gdańsk 12 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
21. Olimpia Sztum 4 - 1 KP Starogard Gdański
22. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 AP Malbork
23. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Gedania Gdańsk
24. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Pomezania Malbork
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
26. Gedania Gdańsk 1 - 3 Rodło Kwidzyn
27. AP Malbork 1 - 2 Kolejarz Chojnice
28. KP Starogard Gdański 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
29. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Olimpia Sztum
30. Wierzyca Pelplin 0 - 4 Lechia Gdańsk
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
32. Olimpia Sztum 1 - 4 Wierzyca Pelplin
33. Chojniczanka Chojnice 1 - 8 Jantar Pruszcz Gdański
34. Kolejarz Chojnice 8 - 3 KP Starogard Gdański
35. Rodło Kwidzyn 4 - 0 AP Malbork
36. Pomezania Malbork 7 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
38. AP Malbork 1 - 4 Pomezania Malbork
39. KP Starogard Gdański 1 - 7 Rodło Kwidzyn
40. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 4 Kolejarz Chojnice
41. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
42. Lechia Gdańsk 11 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
44. Chojniczanka Chojnice 2 - 18 Lechia Gdańsk
45. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Wierzyca Pelplin
46. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
47. Pomezania Malbork 11 - 1 KP Starogard Gdański
48. Gedania Gdańsk 1 - 2 AP Malbork
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
50. KP Starogard Gdański 5 - 1 Gedania Gdańsk
51. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Pomezania Malbork
52. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Rodło Kwidzyn
53. Lechia Gdańsk 2 - 0 Kolejarz Chojnice
54. Olimpia Sztum 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 10 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
56. Kolejarz Chojnice 6 - 1 Olimpia Sztum
57. Rodło Kwidzyn 0 - 8 Lechia Gdańsk 21 listopada 2009 - 13:00
58. Pomezania Malbork 12 - 1 Wierzyca Pelplin
59. Gedania Gdańsk 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
60. AP Malbork 5 - 2 KP Starogard Gdański
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
62. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 4 AP Malbork
63. Wierzyca Pelplin 8 - 1 Gedania Gdańsk
64. Lechia Gdańsk 10 - 1 Pomezania Malbork
65. Olimpia Sztum 1 - 9 Rodło Kwidzyn
66. Chojniczanka Chojnice 2 - 6 Kolejarz Chojnice
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (5) 
68. Chojniczanka Chojnice - Rodło Kwidzyn
69. Olimpia Sztum - Pomezania Malbork
70. Lechia Gdańsk - Gedania Gdańsk
71. Wierzyca Pelplin - AP Malbork
72. Jantar Pruszcz Gdański - KP Starogard Gdański
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
75. AP Malbork - Lechia Gdańsk
76. Gedania Gdańsk - Olimpia Sztum
77. Pomezania Malbork - Chojniczanka Chojnice
78. Rodło Kwidzyn - Kolejarz Chojnice
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
80. Kolejarz Chojnice - Pomezania Malbork
81. Chojniczanka Chojnice - Gedania Gdańsk
82. Olimpia Sztum - AP Malbork
83. Lechia Gdańsk - KP Starogard Gdański
84. Wierzyca Pelplin - Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Jantar Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk
87. KP Starogard Gdański - Olimpia Sztum
88. AP Malbork - Chojniczanka Chojnice
89. Gedania Gdańsk - Kolejarz Chojnice
90. Pomezania Malbork - Rodło Kwidzyn
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Rodło Kwidzyn - Gedania Gdańsk
93. Kolejarz Chojnice - AP Malbork
94. Chojniczanka Chojnice - KP Starogard Gdański
95. Olimpia Sztum - Jantar Pruszcz Gdański
96. Lechia Gdańsk - Wierzyca Pelplin
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Wierzyca Pelplin - Olimpia Sztum
99. Jantar Pruszcz Gdański - Chojniczanka Chojnice
100. KP Starogard Gdański - Kolejarz Chojnice
101. AP Malbork - Rodło Kwidzyn
102. Gedania Gdańsk - Pomezania Malbork
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. Pomezania Malbork - AP Malbork
105. Rodło Kwidzyn - KP Starogard Gdański
106. Kolejarz Chojnice - Jantar Pruszcz Gdański
107. Chojniczanka Chojnice - Wierzyca Pelplin
108. Olimpia Sztum - Lechia Gdańsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
111. Wierzyca Pelplin - Kolejarz Chojnice
112. Jantar Pruszcz Gdański - Rodło Kwidzyn
113. KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork
114. AP Malbork - Gedania Gdańsk
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański
117. Pomezania Malbork - Jantar Pruszcz Gdański
118. Rodło Kwidzyn - Wierzyca Pelplin
119. Kolejarz Chojnice - Lechia Gdańsk
120. Chojniczanka Chojnice - Olimpia Sztum
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Olimpia Sztum - Kolejarz Chojnice
123. Lechia Gdańsk - Rodło Kwidzyn
124. Wierzyca Pelplin - Pomezania Malbork
125. Jantar Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk
126. KP Starogard Gdański - AP Malbork
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. AP Malbork - Jantar Pruszcz Gdański
129. Gedania Gdańsk - Wierzyca Pelplin
130. Pomezania Malbork - Lechia Gdańsk
131. Rodło Kwidzyn - Olimpia Sztum
132. Kolejarz Chojnice - Chojniczanka Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE