ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów E - grupa Słupsk - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 16 45 15 0 1 249 - 25
2. Gryf 95 Słupsk 16 42 14 0 2 170 - 25
3. Karol Pęplino 16 39 13 0 3 131 - 42
4. Jantar Ustka 16 30 10 0 6 136 - 68
5. Orliki Jezierzyce 16 19 6 1 9 51 - 104
6. Lider Miastko 16 17 5 2 9 71 - 108
7. Gryf 95 II Słupsk 16 16 5 1 10 55 - 155
8. Granit Koczała 16 3 1 0 15 28 - 168
9. Diament Trzebielino 16 3 1 0 15 17 - 213
Ostatni komentarz dodał men23 16.05.2010, 17:28:25



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Diament Trzebielino 0 - 22 Gryf 95 Słupsk
2. Gryf 95 II Słupsk 0 - 15 Jantar Ustka 16 września 2009 - 17:30
3. Karol Pęplino 4 - 3 Lider Miastko
4. Orliki Jezierzyce 0 - 11 Sparta Sycewice 16 września 2009 - 16:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
7. Sparta Sycewice 34 - 0 Granit Koczała
8. Lider Miastko 3 - 3 Orliki Jezierzyce
9. Jantar Ustka 3 - 4 Karol Pęplino 11 września 2009 - 17:00
10. Diament Trzebielino 4 - 8 Gryf 95 II Słupsk
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Gryf 95 II Słupsk 1 - 12 Gryf 95 Słupsk
12. Karol Pęplino 25 - 0 Diament Trzebielino 18 września 2009 - 17:00
13. Orliki Jezierzyce 1 - 10 Jantar Ustka
14. Granit Koczała 0 - 17 Lider Miastko
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
16. Gryf 95 Słupsk 3 - 6 Sparta Sycewice
18. Jantar Ustka 16 - 0 Granit Koczała 29 września 2009 - 16:00
19. Diament Trzebielino 1 - 12 Orliki Jezierzyce
20. Gryf 95 II Słupsk 0 - 18 Karol Pęplino 25 września 2009 - 17:00
Pauza: Lider Miastko,
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Karol Pęplino 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 5 października 2009 - 17:00
22. Orliki Jezierzyce 3 - 0 Gryf 95 II Słupsk
vo,niestawienie się na zawody
23. Granit Koczała 5 - 1 Diament Trzebielino
25. Sparta Sycewice 13 - 0 Lider Miastko
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Gryf 95 Słupsk 14 - 0 Lider Miastko
27. Jantar Ustka 0 - 10 Sparta Sycewice 7 października 2009 - 16:30
29. Gryf 95 II Słupsk 8 - 2 Granit Koczała
30. Karol Pęplino 12 - 0 Orliki Jezierzyce 9 października 2009 - 16:00
Pauza: Diament Trzebielino,
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orliki Jezierzyce 2 - 11 Gryf 95 Słupsk 21 października 2009 - 16:00
32. Granit Koczała 1 - 10 Karol Pęplino
34. Sparta Sycewice 20 - 1 Diament Trzebielino
35. Lider Miastko 2 - 7 Jantar Ustka
Pauza: Gryf 95 II Słupsk,
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Gryf 95 Słupsk 13 - 3 Jantar Ustka
37. Diament Trzebielino 0 - 7 Lider Miastko
38. Gryf 95 II Słupsk 3 - 22 Sparta Sycewice
40. Orliki Jezierzyce 2 - 0 Granit Koczała
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Granit Koczała 2 - 15 Gryf 95 Słupsk
43. Sparta Sycewice 10 - 2 Karol Pęplino 30 października 2009 - 15:00
44. Lider Miastko 9 - 2 Gryf 95 II Słupsk
45. Jantar Ustka 18 - 0 Diament Trzebielino
Pauza: Orliki Jezierzyce,
Kolejka 10 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Gryf 95 Słupsk 20 - 1 Diament Trzebielino
47. Jantar Ustka 14 - 1 Gryf 95 II Słupsk 19 maja 2010 - 17:00
48. Lider Miastko 4 - 7 Karol Pęplino 10 maja 2010 - 18:00
49. Sparta Sycewice 20 - 0 Orliki Jezierzyce 14 czerwca 2010 - 17:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 11 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
52. Granit Koczała 2 - 7 Sparta Sycewice
53. Orliki Jezierzyce 7 - 1 Lider Miastko
54. Karol Pęplino 6 - 3 Jantar Ustka 24 maja 2010 - 17:00
55. Gryf 95 II Słupsk 11 - 2 Diament Trzebielino
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Gryf 95 Słupsk 10 - 1 Gryf 95 II Słupsk
57. Diament Trzebielino 0 - 9 Karol Pęplino 23 kwietnia 2010 - 17:00
58. Jantar Ustka 9 - 1 Orliki Jezierzyce
59. Lider Miastko 7 - 3 Granit Koczała
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Sparta Sycewice 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
63. Granit Koczała 3 - 16 Jantar Ustka
64. Orliki Jezierzyce 9 - 1 Diament Trzebielino
65. Karol Pęplino 15 - 1 Gryf 95 II Słupsk 30 kwietnia 2010 - 17:00
Pauza: Lider Miastko,
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
66. Gryf 95 Słupsk 2 - 4 Karol Pęplino 26 maja 2010 - 17:00
67. Gryf 95 II Słupsk 7 - 4 Orliki Jezierzyce
68. Diament Trzebielino 3 - 0 Granit Koczała
vo,brak minimalnej ilości zawodników drużyny gości
70. Lider Miastko 1 - 23 Sparta Sycewice
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Lider Miastko 1 - 10 Gryf 95 Słupsk 12 maja 2010 - 17:00
72. Sparta Sycewice 15 - 2 Jantar Ustka
74. Granit Koczała 3 - 5 Gryf 95 II Słupsk
75. Orliki Jezierzyce 1 - 2 Karol Pęplino
Pauza: Diament Trzebielino,
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Gryf 95 Słupsk 13 - 1 Orliki Jezierzyce 9 czerwca 2010 - 17:00
77. Karol Pęplino 10 - 4 Granit Koczała 21 maja 2010 - 17:00
79. Diament Trzebielino 1 - 30 Sparta Sycewice 21 maja 2010 - 17:00
80. Jantar Ustka 10 - 4 Lider Miastko
Pauza: Gryf 95 II Słupsk,
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Jantar Ustka 2 - 8 Gryf 95 Słupsk
82. Lider Miastko 9 - 2 Diament Trzebielino 28 maja 2010 - 17:00
83. Sparta Sycewice 19 - 4 Gryf 95 II Słupsk 27 maja 2010 - 17:30
85. Granit Koczała 3 - 5 Orliki Jezierzyce 31 maja 2010 - 15:00
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Gryf 95 Słupsk 12 - 0 Granit Koczała
88. Karol Pęplino 3 - 8 Sparta Sycewice 2 kwietnia 2010 - 17:00
89. Gryf 95 II Słupsk 3 - 3 Lider Miastko
90. Diament Trzebielino 0 - 8 Jantar Ustka




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE