SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Pomorski Liga Juniorów C1 - Rocznik 1990 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 21 54 17 3 1 84 - 12
2. Bałtyk Gdynia 20 47 15 2 3 65 - 13
3. Gedania Gdańsk 19 44 14 2 3 67 - 24
4. SWSiEMP Arka Gdynia 20 40 13 1 6 68 - 50
5. Lechia Gdańsk 19 34 11 1 7 52 - 45
6. Wisła Tczew 20 28 9 1 10 47 - 45
7. Gryf Wejherowo 20 27 8 3 9 44 - 50
8. Chojniczanka Chojnice 19 26 8 2 9 37 - 38
9. Cisowa Gdynia 21 24 8 0 13 42 - 75
10. Pomezania Malbork 20 20 6 2 12 38 - 66
11. Potok Pszczółki 20 18 5 3 12 47 - 59
12. KP Sopot 19 16 5 1 13 35 - 75
13. Polonia Gdańsk 24 4 1 1 22 15 - 89

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Polonia Gdańsk
2. Lechia Gdańsk 4 - 3 Gryf Wejherowo
3. Bałtyk Gdynia 10 - 0 Cisowa Gdynia
4. Wisła Tczew 0 - 2 Lechia II Gdańsk
5. KP Sopot 4 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
6. Potok Pszczółki 0 - 0 Pomezania Malbork
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 14 Potok Pszczółki
9. Lechia II Gdańsk 4 - 0 KP Sopot
10. Cisowa Gdynia 2 - 4 Wisła Tczew
11. Gryf Wejherowo 1 - 8 Bałtyk Gdynia
12. Polonia Gdańsk 2 - 5 Lechia Gdańsk
13. Gedania Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Lechia Gdańsk 6 - 1 Gedania Gdańsk
16. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Polonia Gdańsk
17. Wisła Tczew 7 - 4 Gryf Wejherowo
18. KP Sopot 5 - 2 Cisowa Gdynia
19. Potok Pszczółki 0 - 3 Lechia II Gdańsk
20. Pomezania Malbork 6 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Lechia II Gdańsk 6 - 1 Pomezania Malbork
23. Cisowa Gdynia 4 - 1 Potok Pszczółki
24. Gryf Wejherowo 3 - 1 KP Sopot
25. Polonia Gdańsk 1 - 3 Wisła Tczew
26. Gedania Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia
27. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Lechia Gdańsk
Pauza: SWSiEMP Arka Gdynia,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
30. Wisła Tczew 1 - 4 Gedania Gdańsk
31. KP Sopot 4 - 1 Polonia Gdańsk
32. Potok Pszczółki 1 - 3 Gryf Wejherowo
33. Pomezania Malbork 0 - 2 Cisowa Gdynia
34. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 1 Lechia II Gdańsk
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Cisowa Gdynia 0 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
37. Gryf Wejherowo 2 - 1 Pomezania Malbork
38. Polonia Gdańsk 2 - 2 Potok Pszczółki
39. Gedania Gdańsk 10 - 1 KP Sopot
40. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Wisła Tczew
41. Lechia Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wisła Tczew 0 - 1 Lechia Gdańsk
44. KP Sopot 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
45. Potok Pszczółki 1 - 2 Gedania Gdańsk
46. Pomezania Malbork 1 - 0 Polonia Gdańsk
47. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 Gryf Wejherowo
48. Lechia II Gdańsk 6 - 1 Cisowa Gdynia
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gryf Wejherowo 3 - 3 Lechia II Gdańsk
51. Polonia Gdańsk 4 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
52. Gedania Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork
53. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Potok Pszczółki
54. Lechia Gdańsk 4 - 0 KP Sopot
55. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wisła Tczew
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. KP Sopot 0 - 6 Bałtyk Gdynia 20 kwietnia 2005
58. Potok Pszczółki 2 - 4 Lechia Gdańsk
59. Pomezania Malbork 2 - 7 Chojniczanka Chojnice
60. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 3 Gedania Gdańsk
61. Lechia II Gdańsk 11 - 1 Polonia Gdańsk
62. Cisowa Gdynia 3 - 2 Gryf Wejherowo
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Polonia Gdańsk 2 - 3 Cisowa Gdynia
65. Gedania Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk
66. Chojniczanka Chojnice 1 - 7 SWSiEMP Arka Gdynia
67. Lechia Gdańsk 3 - 0 Pomezania Malbork 20 kwietnia 2005
vo
68. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Potok Pszczółki
69. Wisła Tczew 4 - 1 KP Sopot
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Potok Pszczółki 3 - 2 Wisła Tczew
72. Pomezania Malbork 1 - 3 Bałtyk Gdynia
73. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk
74. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
75. Cisowa Gdynia 1 - 2 Gedania Gdańsk
76. Gryf Wejherowo 6 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Gedania Gdańsk 4 - 0 Gryf Wejherowo
79. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Cisowa Gdynia
80. Lechia Gdańsk 1 - 3 Lechia II Gdańsk
81. Bałtyk Gdynia 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
82. Wisła Tczew 3 - 1 Pomezania Malbork
83. KP Sopot 2 - 5 Potok Pszczółki 27 kwietnia 2005
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Pomezania Malbork 8 - 1 KP Sopot
86. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 0 Wisła Tczew
87. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia
88. Cisowa Gdynia 2 - 4 Lechia Gdańsk
89. Gryf Wejherowo 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
90. Polonia Gdańsk 0 - 10 Gedania Gdańsk
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. Polonia Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
94. Gryf Wejherowo 3 - 2 Lechia Gdańsk
95. Cisowa Gdynia 0 - 3 Bałtyk Gdynia
96. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Wisła Tczew
97. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 KP Sopot 27 kwietnia 2005
98. Pomezania Malbork 2 - 2 Potok Pszczółki
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Potok Pszczółki 1 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
101. KP Sopot 0 - 3 Lechia II Gdańsk
102. Wisła Tczew 6 - 2 Cisowa Gdynia 11 maja 2005
103. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gryf Wejherowo
vo
104. Lechia Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk
vo
105. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Gedania Gdańsk
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Gedania Gdańsk 5 - 0 Lechia Gdańsk
108. Polonia Gdańsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia
vo
109. Gryf Wejherowo 0 - 0 Wisła Tczew
110. Cisowa Gdynia 5 - 1 KP Sopot
111. Lechia II Gdańsk 9 - 0 Potok Pszczółki
112. SWSiEMP Arka Gdynia 11 - 1 Pomezania Malbork
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Pomezania Malbork 0 - 1 Lechia II Gdańsk
115. Potok Pszczółki 4 - 1 Cisowa Gdynia
116. KP Sopot 2 - 4 Gryf Wejherowo
117. Wisła Tczew 3 - 0 Polonia Gdańsk
vo
118. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Gedania Gdańsk
119. Lechia Gdańsk 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Pauza: SWSiEMP Arka Gdynia,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Bałtyk Gdynia
122. Gedania Gdańsk 4 - 1 Wisła Tczew
123. Polonia Gdańsk 0 - 3 KP Sopot
vo
124. Gryf Wejherowo 4 - 2 Potok Pszczółki
125. Cisowa Gdynia 6 - 3 Pomezania Malbork
126. Lechia II Gdańsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. SWSiEMP Arka Gdynia - Cisowa Gdynia
129. Pomezania Malbork - Gryf Wejherowo
130. Potok Pszczółki 3 - 0 Polonia Gdańsk
vo
131. KP Sopot - Gedania Gdańsk
132. Wisła Tczew - Chojniczanka Chojnice
133. Bałtyk Gdynia - Lechia Gdańsk
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Lechia Gdańsk - Wisła Tczew
136. Chojniczanka Chojnice - KP Sopot
137. Gedania Gdańsk - Potok Pszczółki
138. Polonia Gdańsk 0 - 3 Pomezania Malbork
vo
139. Gryf Wejherowo - SWSiEMP Arka Gdynia
140. Cisowa Gdynia - Lechia II Gdańsk
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Lechia II Gdańsk - Gryf Wejherowo
143. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Polonia Gdańsk
vo
144. Pomezania Malbork - Gedania Gdańsk
145. Potok Pszczółki - Chojniczanka Chojnice
146. KP Sopot - Lechia Gdańsk
147. Wisła Tczew - Bałtyk Gdynia
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Bałtyk Gdynia - KP Sopot
150. Lechia Gdańsk - Potok Pszczółki
151. Chojniczanka Chojnice - Pomezania Malbork
152. Gedania Gdańsk - SWSiEMP Arka Gdynia
153. Polonia Gdańsk 0 - 3 Lechia II Gdańsk
vo
154. Gryf Wejherowo - Cisowa Gdynia
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Cisowa Gdynia 3 - 0 Polonia Gdańsk
vo
157. Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk
158. SWSiEMP Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice
159. Pomezania Malbork - Lechia Gdańsk
160. Potok Pszczółki - Bałtyk Gdynia
161. KP Sopot - Wisła Tczew
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Wisła Tczew 6 - 2 Potok Pszczółki
164. Bałtyk Gdynia 8 - 0 Pomezania Malbork
165. Lechia Gdańsk 1 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
166. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Lechia II Gdańsk
167. Gedania Gdańsk 3 - 1 Cisowa Gdynia
168. Polonia Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo
vo
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Gryf Wejherowo 0 - 1 Gedania Gdańsk
171. Cisowa Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo
172. Lechia II Gdańsk 11 - 0 Lechia Gdańsk
173. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 3 Bałtyk Gdynia
174. Pomezania Malbork 3 - 2 Wisła Tczew
175. Potok Pszczółki 2 - 4 KP Sopot
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. KP Sopot 3 - 5 Pomezania Malbork
178. Wisła Tczew 2 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
179. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Lechia II Gdańsk
180. Lechia Gdańsk 9 - 0 Cisowa Gdynia
181. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gryf Wejherowo
182. Gedania Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk
vo
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05