MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów E1 - grupa Gdańsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 22 66 22 0 0 394 - 16
2. Santos Gdańsk 22 58 19 1 2 146 - 46
3. Czarni Pruszcz Gdański 22 52 17 1 4 179 - 26
4. Gedania Gdańsk 22 47 15 2 5 103 - 45
5. Olivia Gdańsk 22 38 12 2 8 101 - 65
6. GKS Kowale 22 30 9 3 10 69 - 104
7. GKS Żukowo 22 26 8 2 12 84 - 122
8. Morena Gdańsk 22 24 7 3 12 57 - 95
9. GKS Kolbudy 22 23 7 2 13 47 - 137
10. Błękitni Sobowidz 22 10 2 4 16 36 - 156
11. Portowiec Gdańsk 22 7 2 1 19 37 - 194
12. Orzeł Trąbki Wielkie 22 4 1 1 20 16 - 263
Ostatni komentarz dodał kibic72 18.05.2010, 14:38:02



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Santos Gdańsk 4 - 1 GKS Kowale
2. Morena Gdańsk 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 29 sierpnia 2009 - 14:30
vo,niestawienie się na zawody
3. GKS Kolbudy 0 - 7 Olivia Gdańsk
4. Błękitni Sobowidz 0 - 2 Gedania Gdańsk
5. GKS Żukowo 0 - 20 Lechia Gdańsk
6. Czarni Pruszcz Gdański 20 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
7. GKS Kowale 7 - 0 Portowiec Gdańsk
8. Lechia Gdańsk 6 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
9. Gedania Gdańsk 7 - 1 GKS Żukowo
10. Olivia Gdańsk 10 - 0 Błękitni Sobowidz
11. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 7 GKS Kolbudy 30 września 2009 - 17:00
12. Santos Gdańsk 10 - 0 Morena Gdańsk
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Morena Gdańsk 3 - 5 GKS Kowale
14. GKS Kolbudy 0 - 9 Santos Gdańsk
15. Błękitni Sobowidz 12 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
16. GKS Żukowo 3 - 4 Olivia Gdańsk
17. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 0 Gedania Gdańsk
18. Portowiec Gdańsk 1 - 22 Lechia Gdańsk
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (3) 
19. GKS Kowale 1 - 13 Lechia Gdańsk
20. Gedania Gdańsk 11 - 0 Portowiec Gdańsk
21. Olivia Gdańsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
22. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 15 GKS Żukowo
23. Santos Gdańsk 8 - 1 Błękitni Sobowidz
24. Morena Gdańsk 5 - 0 GKS Kolbudy 7 października 2009 - 16:40
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. GKS Kolbudy 1 - 7 GKS Kowale
26. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Morena Gdańsk
27. GKS Żukowo 3 - 5 Santos Gdańsk
28. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo,niestawienie się na zawody
29. Portowiec Gdańsk 0 - 10 Olivia Gdańsk
30. Lechia Gdańsk 11 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. GKS Kowale 0 - 2 Gedania Gdańsk
32. Olivia Gdańsk 0 - 10 Lechia Gdańsk
33. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 4 Portowiec Gdańsk
34. Santos Gdańsk 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
35. Morena Gdańsk 6 - 6 GKS Żukowo
36. GKS Kolbudy 1 - 1 Błękitni Sobowidz
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
37. Błękitni Sobowidz 0 - 10 GKS Kowale
38. GKS Żukowo 0 - 5 GKS Kolbudy
39. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 1 Morena Gdańsk
40. Portowiec Gdańsk 1 - 24 Santos Gdańsk
41. Lechia Gdańsk 34 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
42. Gedania Gdańsk 4 - 0 Olivia Gdańsk
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
43. GKS Kowale 2 - 4 Olivia Gdańsk
44. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 12 Gedania Gdańsk
45. Santos Gdańsk 1 - 9 Lechia Gdańsk
46. Morena Gdańsk 3 - 1 Portowiec Gdańsk
47. GKS Kolbudy 1 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
48. Błękitni Sobowidz 1 - 6 GKS Żukowo 16 października 2009 - 16:45
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. GKS Żukowo 3 - 3 GKS Kowale
50. Czarni Pruszcz Gdański 11 - 0 Błękitni Sobowidz
51. Portowiec Gdańsk 1 - 4 GKS Kolbudy
52. Lechia Gdańsk 14 - 0 Morena Gdańsk
53. Gedania Gdańsk 0 - 2 Santos Gdańsk
54. Olivia Gdańsk 12 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 10 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. GKS Kowale 8 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
56. Santos Gdańsk 3 - 1 Olivia Gdańsk
57. Morena Gdańsk 0 - 4 Gedania Gdańsk
58. GKS Kolbudy 0 - 28 Lechia Gdańsk
59. Błękitni Sobowidz 6 - 1 Portowiec Gdańsk
60. GKS Żukowo 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 29 października 2009 - 17:30
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
61. Czarni Pruszcz Gdański 15 - 0 GKS Kowale 28 kwietnia 2010 - 17:45
62. Portowiec Gdańsk 2 - 7 GKS Żukowo
63. Lechia Gdańsk 35 - 0 Błękitni Sobowidz
64. Gedania Gdańsk 1 - 0 GKS Kolbudy
65. Olivia Gdańsk 4 - 1 Morena Gdańsk
66. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 12 Santos Gdańsk
Kolejka 12 - 2. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
67. GKS Kowale 1 - 9 Santos Gdańsk 21 kwietnia 2010 - 18:45
68. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 10 Morena Gdańsk
69. Olivia Gdańsk 7 - 1 GKS Kolbudy 10 kwietnia 2010 - 10:00
70. Gedania Gdańsk 10 - 1 Błękitni Sobowidz
71. Lechia Gdańsk 23 - 0 GKS Żukowo 8 czerwca 2010 - 19:00
72. Portowiec Gdańsk 0 - 16 Czarni Pruszcz Gdański 10 kwietnia 2010 - 11:00
Kolejka 13 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Portowiec Gdańsk 4 - 4 GKS Kowale
74. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 6 Lechia Gdańsk 17 czerwca 2010 - 17:30
75. GKS Żukowo 2 - 4 Gedania Gdańsk
76. Błękitni Sobowidz 3 - 7 Olivia Gdańsk
77. GKS Kolbudy 10 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 24 czerwca 2010 - 17:30
78. Morena Gdańsk 1 - 7 Santos Gdańsk 21 czerwca 2010 - 19:15
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
79. GKS Kowale 1 - 1 Morena Gdańsk
80. Santos Gdańsk 13 - 3 GKS Kolbudy
81. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Błękitni Sobowidz
82. Olivia Gdańsk 7 - 1 GKS Żukowo
83. Gedania Gdańsk 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
84. Lechia Gdańsk 19 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Lechia Gdańsk 27 - 2 GKS Kowale 5 maja 2010 - 17:45
86. Portowiec Gdańsk 0 - 6 Gedania Gdańsk 1 maja 2010 - 10:00
87. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 3 Olivia Gdańsk 5 maja 2010 - 17:30
88. GKS Żukowo 15 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
89. Błękitni Sobowidz 2 - 9 Santos Gdańsk
90. GKS Kolbudy 3 - 2 Morena Gdańsk
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
91. GKS Kowale 2 - 3 GKS Kolbudy
92. Morena Gdańsk 6 - 0 Błękitni Sobowidz
93. Santos Gdańsk 7 - 1 GKS Żukowo
94. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 23 Czarni Pruszcz Gdański
95. Olivia Gdańsk 7 - 2 Portowiec Gdańsk
96. Gedania Gdańsk 0 - 10 Lechia Gdańsk
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
97. Gedania Gdańsk 6 - 1 GKS Kowale
98. Lechia Gdańsk 17 - 1 Olivia Gdańsk
99. Portowiec Gdańsk 9 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
100. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Santos Gdańsk
101. GKS Żukowo 4 - 3 Morena Gdańsk
102. Błękitni Sobowidz 2 - 2 GKS Kolbudy
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. GKS Kowale 4 - 0 Błękitni Sobowidz
104. GKS Kolbudy 1 - 2 GKS Żukowo
105. Morena Gdańsk 0 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
106. Santos Gdańsk 6 - 3 Portowiec Gdańsk
107. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 31 Lechia Gdańsk 25 maja 2010 - 17:00
108. Olivia Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk 24 maja 2010 - 18:00
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Olivia Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale
110. Gedania Gdańsk 22 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
111. Lechia Gdańsk 11 - 2 Santos Gdańsk
112. Portowiec Gdańsk 1 - 4 Morena Gdańsk
113. Czarni Pruszcz Gdański 13 - 0 GKS Kolbudy
114. GKS Żukowo 5 - 1 Błękitni Sobowidz
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. GKS Kowale 4 - 2 GKS Żukowo
116. Błękitni Sobowidz 2 - 10 Czarni Pruszcz Gdański
117. GKS Kolbudy 4 - 0 Portowiec Gdańsk
118. Morena Gdańsk 0 - 13 Lechia Gdańsk
119. Santos Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk
120. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 12 Olivia Gdańsk
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Kowale
122. Olivia Gdańsk 0 - 2 Santos Gdańsk
123. Gedania Gdańsk 3 - 0 Morena Gdańsk
124. Lechia Gdańsk 21 - 1 GKS Kolbudy 16 czerwca 2010 - 17:30
125. Portowiec Gdańsk 3 - 1 Błękitni Sobowidz
126. Czarni Pruszcz Gdański 13 - 0 GKS Żukowo
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Kowale 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 21 czerwca 2010 - 19:00
128. GKS Żukowo 8 - 4 Portowiec Gdańsk
129. Błękitni Sobowidz 1 - 14 Lechia Gdańsk
130. GKS Kolbudy 0 - 6 Gedania Gdańsk
131. Morena Gdańsk 6 - 2 Olivia Gdańsk
132. Santos Gdańsk 6 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE