MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów E2 - grupa Gdańsk I - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 17 48 16 0 1 158 - 20
2. Orlęta Reda 17 32 10 2 5 66 - 40
3. Orkan Rumia 17 32 10 2 5 59 - 45
4. Iskra Gdynia 17 30 9 3 5 73 - 47
5. GKS Żukowo 17 29 9 2 6 70 - 55
6. GKS Kolbudy 17 21 7 0 10 57 - 77
7. Sztorm Gdynia 17 19 6 1 10 33 - 59
8. Gryf Wejherowo 9 16 5 1 3 25 - 18
9. Bałtyk II Gdynia 17 6 2 0 15 37 - 138
10. Klif Chłapowo 17 4 1 1 15 37 - 116
Ostatni komentarz dodał Navrocik 25.08.2009, 19:45:47
* Gryf Wejherowo dołączył do rozgrywek w rundzie wiosennej



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
2. Orkan Rumia 6 - 3 Bałtyk II Gdynia 16 września 2009 - 16:30
3. Klif Chłapowo 0 - 6 Sztorm Gdynia
4. Bałtyk Gdynia 8 - 4 Iskra Gdynia
5. GKS Żukowo 3 - 0 GKS Kolbudy
vo,brak kart zdrowia
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Iskra Gdynia 4 - 4 GKS Żukowo
8. Sztorm Gdynia 0 - 9 Bałtyk Gdynia
9. Bałtyk II Gdynia 10 - 4 Klif Chłapowo
10. Orlęta Reda 5 - 3 Orkan Rumia
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Klif Chłapowo 3 - 10 Orlęta Reda
13. Bałtyk Gdynia 17 - 0 Bałtyk II Gdynia
14. GKS Żukowo 5 - 1 Sztorm Gdynia 24 września 2009 - 17:30
15. GKS Kolbudy 5 - 8 Iskra Gdynia
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Sztorm Gdynia 6 - 0 GKS Kolbudy
18. Bałtyk II Gdynia 1 - 13 GKS Żukowo
19. Orlęta Reda 0 - 3 Bałtyk Gdynia
20. Orkan Rumia 9 - 1 Klif Chłapowo
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Orkan Rumia
23. GKS Żukowo 3 - 2 Orlęta Reda
24. GKS Kolbudy 5 - 7 Bałtyk II Gdynia
25. Iskra Gdynia 5 - 2 Sztorm Gdynia
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
27. Bałtyk II Gdynia 0 - 9 Iskra Gdynia
28. Orlęta Reda 5 - 1 GKS Kolbudy
29. Orkan Rumia 3 - 10 GKS Żukowo
30. Klif Chłapowo 1 - 13 Bałtyk Gdynia
Pauza: Sztorm Gdynia,
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. GKS Żukowo 7 - 0 Klif Chłapowo
33. GKS Kolbudy 0 - 3 Orkan Rumia
34. Iskra Gdynia 4 - 1 Orlęta Reda
35. Sztorm Gdynia 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 11 października 2009 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Orlęta Reda 5 - 0 Sztorm Gdynia
38. Orkan Rumia 4 - 2 Iskra Gdynia
39. Klif Chłapowo 3 - 6 GKS Kolbudy
40. Bałtyk Gdynia 1 - 4 GKS Żukowo
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. GKS Kolbudy 0 - 12 Bałtyk Gdynia
43. Iskra Gdynia 9 - 1 Klif Chłapowo
44. Sztorm Gdynia 0 - 1 Orkan Rumia
45. Bałtyk II Gdynia 0 - 7 Orlęta Reda
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Gryf Wejherowo 4 - 2 Orlęta Reda
47. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Orkan Rumia 9 maja 2010 - 11:00
48. Sztorm Gdynia 2 - 1 Klif Chłapowo
49. Iskra Gdynia 0 - 6 Bałtyk Gdynia
50. GKS Kolbudy 6 - 2 GKS Żukowo
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GKS Kolbudy 8 - 1 Gryf Wejherowo
52. GKS Żukowo 2 - 4 Iskra Gdynia
53. Bałtyk Gdynia 8 - 1 Sztorm Gdynia
54. Klif Chłapowo 8 - 2 Bałtyk II Gdynia
55. Orkan Rumia 4 - 4 Orlęta Reda
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Gryf Wejherowo 1 - 1 Orkan Rumia
57. Orlęta Reda 4 - 3 Klif Chłapowo
58. Bałtyk II Gdynia 1 - 29 Bałtyk Gdynia
59. Sztorm Gdynia 0 - 2 GKS Żukowo
60. Iskra Gdynia 2 - 3 GKS Kolbudy
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Iskra Gdynia 1 - 3 Gryf Wejherowo
62. GKS Kolbudy 6 - 3 Sztorm Gdynia
63. GKS Żukowo 5 - 3 Bałtyk II Gdynia
64. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Orlęta Reda
65. Klif Chłapowo 2 - 6 Orkan Rumia
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Gryf Wejherowo 5 - 0 Klif Chłapowo
67. Orkan Rumia 1 - 8 Bałtyk Gdynia
68. Orlęta Reda 3 - 1 GKS Żukowo
69. Bałtyk II Gdynia 1 - 7 GKS Kolbudy
70. Sztorm Gdynia 2 - 2 Iskra Gdynia
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Sztorm Gdynia 2 - 1 Gryf Wejherowo
72. Iskra Gdynia 9 - 3 Bałtyk II Gdynia
73. GKS Kolbudy 1 - 5 Orlęta Reda
74. GKS Żukowo 1 - 3 Orkan Rumia
75. Bałtyk Gdynia 11 - 1 Klif Chłapowo
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Gryf Wejherowo 0 - 3 Bałtyk Gdynia
77. Klif Chłapowo 5 - 5 GKS Żukowo
78. Orkan Rumia 4 - 1 GKS Kolbudy
79. Orlęta Reda 1 - 1 Iskra Gdynia
80. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 Sztorm Gdynia
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Bałtyk II Gdynia 0 - 4 Gryf Wejherowo
82. Sztorm Gdynia 1 - 4 Orlęta Reda
83. Iskra Gdynia 3 - 0 Orkan Rumia
84. GKS Kolbudy 5 - 2 Klif Chłapowo
85. GKS Żukowo 2 - 13 Bałtyk Gdynia
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Gryf Wejherowo 6 - 1 GKS Żukowo
87. Bałtyk Gdynia 10 - 3 GKS Kolbudy
88. Klif Chłapowo 2 - 6 Iskra Gdynia
89. Orkan Rumia 8 - 1 Sztorm Gdynia
90. Orlęta Reda 6 - 4 Bałtyk II Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE