MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 61 19 4 1 127 - 29
2. Kaszubia Starzyno 24 60 19 3 2 105 - 26
3. Damor Rumia 24 50 15 5 4 71 - 28
4. Wicher Wierzchucino 24 47 15 2 7 79 - 46
5. Huragan Smolno 24 41 13 2 9 72 - 71
6. Orzeł II Choczewo 24 39 11 6 7 48 - 34
7. Zryw Sławoszyno 24 36 11 3 10 66 - 74
8. Arka Prusewo 24 28 9 1 14 46 - 62
9. Klif Chłapowo 24 24 7 3 14 57 - 84
10. Korona II Żelistrzewo 24 24 8 0 16 58 - 90
11. Relaks Mechowo 24 21 7 0 17 46 - 87
12. Kaszuby Połchowo 24 14 4 2 18 35 - 82
13. Joker Karlikowo Krokowa 24 7 2 1 21 35 - 132
14. Stolem II Gniewino 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał football_fan 05.08.2010, 12:02:52
* Stolem II Gniewino wycofał się po rundzie jesiennej. Wyniki ich meczó zostały anulowane.



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
1. Orzeł II Choczewo 0 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 29 sierpnia 2009 - 15:00
2. Korona II Żelistrzewo 0 - 4 Relaks Mechowo 30 sierpnia 2009 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:4
3. Joker Karlikowo Krokowa 7 - 4 Kaszuby Połchowo 30 sierpnia 2009 - 11:00
4. Stolem II Gniewino - Arka Prusewo
anulowany, było 3-2
5. Damor Rumia 2 - 1 Klif Chłapowo 29 sierpnia 2009 - 17:00
6. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Kaszubia Starzyno 29 sierpnia 2009 - 17:00
7. Zryw Sławoszyno 1 - 4 Huragan Smolno 30 sierpnia 2009 - 14:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
8. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 3 Huragan Smolno 5 września 2009 - 14:00
9. Kaszubia Starzyno 7 - 0 Zryw Sławoszyno 5 września 2009 - 17:00
10. Klif Chłapowo 0 - 4 Wicher Wierzchucino 6 września 2009 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4
11. Arka Prusewo 0 - 2 Damor Rumia 6 września 2009 - 11:00
12. Kaszuby Połchowo - Stolem II Gniewino 5 września 2009 - 17:00
anulowany, było 1-3
13. Relaks Mechowo 7 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 6 września 2009 - 11:00
14. Orzeł II Choczewo 4 - 0 Korona II Żelistrzewo 5 września 2009 - 16:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (23) 
15. Korona II Żelistrzewo 3 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 września 2009 - 15:00
16. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 3 Orzeł II Choczewo 13 września 2009 - 11:00
17. Stolem II Gniewino - Relaks Mechowo 12 września 2009 - 16:00
anulowany, było 4-2
18. Damor Rumia 2 - 0 Kaszuby Połchowo 12 września 2009 - 17:00
19. Wicher Wierzchucino 3 - 1 Arka Prusewo 13 września 2009 - 15:00
20. Zryw Sławoszyno 4 - 0 Klif Chłapowo 12 września 2009 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:5
21. Huragan Smolno 4 - 1 Kaszubia Starzyno 12 września 2009 - 17:00
Kolejka 4 - 16. września 2009 [szczegóły] Komentarze (18) 
22. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Kaszubia Starzyno 16 września 2009 - 17:00
23. Klif Chłapowo 2 - 3 Huragan Smolno 16 września 2009 - 17:00
24. Arka Prusewo 5 - 3 Zryw Sławoszyno 16 września 2009 - 17:00
25. Kaszuby Połchowo 1 - 2 Wicher Wierzchucino 16 września 2009 - 17:00
26. Relaks Mechowo 0 - 2 Damor Rumia 16 września 2009 - 17:00
27. Orzeł II Choczewo - Stolem II Gniewino 16 września 2009 - 17:00
anulowany, było 0-0
28. Korona II Żelistrzewo 7 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 16 września 2009 - 17:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
29. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 września 2009 - 11:00
30. Stolem II Gniewino - Korona II Żelistrzewo 19 września 2009 - 15:00
anulowany, było 2-3
31. Damor Rumia 1 - 1 Orzeł II Choczewo 19 września 2009 - 17:00
32. Wicher Wierzchucino 4 - 0 Relaks Mechowo 19 września 2009 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1
33. Zryw Sławoszyno 5 - 2 Kaszuby Połchowo 20 września 2009 - 11:00
34. Huragan Smolno 2 - 1 Arka Prusewo 19 września 2009 - 17:00
35. Kaszubia Starzyno 6 - 0 Klif Chłapowo 20 września 2009 - 14:00
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
36. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 - 2 Klif Chłapowo 26 września 2009 - 15:00
37. Arka Prusewo 0 - 6 Kaszubia Starzyno 27 września 2009 - 11:00
38. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Huragan Smolno 27 września 2009 - 11:00
39. Relaks Mechowo 3 - 2 Zryw Sławoszyno 27 września 2009 - 11:00
40. Orzeł II Choczewo 2 - 2 Wicher Wierzchucino 27 września 2009 - 13:00
41. Korona II Żelistrzewo 0 - 9 Damor Rumia 27 września 2009 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:9
42. Joker Karlikowo Krokowa - Stolem II Gniewino 27 września 2009 - 11:00
anulowany, było 3-0
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
43. Stolem II Gniewino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 października 2009 - 15:00
anulowany, było 0-1
44. Damor Rumia 3 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 4 października 2009 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
45. Wicher Wierzchucino 5 - 4 Korona II Żelistrzewo 4 października 2009 - 14:00
46. Zryw Sławoszyno 1 - 3 Orzeł II Choczewo 3 października 2009 - 16:00
47. Huragan Smolno 7 - 3 Relaks Mechowo 3 października 2009 - 16:00
48. Kaszubia Starzyno 7 - 0 Kaszuby Połchowo 3 października 2009 - 16:00
49. Klif Chłapowo 0 - 2 Arka Prusewo 4 października 2009 - 14:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
50. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 - 1 Arka Prusewo 10 października 2009 - 15:00
51. Kaszuby Połchowo 1 - 4 Klif Chłapowo 10 października 2009 - 16:00
52. Relaks Mechowo 3 - 5 Kaszubia Starzyno 11 października 2009 - 11:00
53. Orzeł II Choczewo 0 - 1 Huragan Smolno 11 października 2009 - 13:00
54. Korona II Żelistrzewo 2 - 0 Zryw Sławoszyno 11 października 2009 - 15:00
55. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 3 Wicher Wierzchucino 11 października 2009 - 11:00
56. Stolem II Gniewino - Damor Rumia 10 października 2009 - 14:00
anulowany, było 1-1
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
57. Damor Rumia 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 października 2009 - 11:00
58. Wicher Wierzchucino - Stolem II Gniewino 18 października 2009 - 14:00
anulowany, było 7-5
59. Zryw Sławoszyno 7 - 7 Joker Karlikowo Krokowa 18 października 2009 - 12:00
60. Huragan Smolno 7 - 2 Korona II Żelistrzewo 17 października 2009 - 15:00
61. Kaszubia Starzyno 8 - 2 Orzeł II Choczewo 17 października 2009 - 14:00
62. Klif Chłapowo 3 - 1 Relaks Mechowo 18 października 2009 - 14:00
63. Arka Prusewo 3 - 2 Kaszuby Połchowo 18 października 2009 - 11:00
Kolejka 10 - 25/26. października 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
64. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Kaszuby Połchowo 24 października 2009 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
65. Relaks Mechowo 2 - 1 Arka Prusewo 25 października 2009 - 11:00
66. Orzeł II Choczewo 3 - 2 Klif Chłapowo 25 października 2009 - 13:00
67. Korona II Żelistrzewo 1 - 5 Kaszubia Starzyno 25 października 2009 - 14:00
68. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 6 Huragan Smolno 25 października 2009 - 11:00
69. Stolem II Gniewino - Zryw Sławoszyno 24 października 2009 - 14:00
anulowany, było 2-3
70. Damor Rumia 1 - 1 Wicher Wierzchucino 25 października 2009 - 14:00
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (47) 
71. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 31 października 2009 - 14:00
72. Zryw Sławoszyno 5 - 3 Damor Rumia 31 października 2009 - 15:00
73. Huragan Smolno - Stolem II Gniewino 31 października 2009 - 15:00
anulowany, było 1-3
74. Kaszubia Starzyno 5 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 31 października 2009 - 14:00
75. Klif Chłapowo 3 - 4 Korona II Żelistrzewo 31 października 2009 - 14:00
76. Arka Prusewo 3 - 4 Orzeł II Choczewo 31 października 2009 - 14:00
77. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Relaks Mechowo 31 października 2009 - 15:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (73) 
78. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Relaks Mechowo 8 listopada 2009 - 14:00
79. Orzeł II Choczewo 2 - 2 Kaszuby Połchowo 8 listopada 2009 - 13:00
80. Korona II Żelistrzewo 0 - 3 Arka Prusewo 8 listopada 2009 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:2
81. Joker Karlikowo Krokowa 0 - 3 Klif Chłapowo 8 listopada 2009 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1
82. Stolem II Gniewino - Kaszubia Starzyno 7 listopada 2009 - 14:00
anulowany, było 0-3 vo
83. Damor Rumia 4 - 4 Huragan Smolno 7 listopada 2009 - 14:00
84. Wicher Wierzchucino 1 - 5 Zryw Sławoszyno 8 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (93) 
85. Zryw Sławoszyno 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 listopada 2009 - 12:00
86. Huragan Smolno 3 - 1 Wicher Wierzchucino 15 listopada 2009 - 11:00
87. Kaszubia Starzyno 1 - 0 Damor Rumia 15 listopada 2009 - 14:00
88. Klif Chłapowo - Stolem II Gniewino 15 listopada 2009 - 14:00
anulowany, było 5-2
89. Arka Prusewo 3 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 15 listopada 2009 - 11:00
90. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Korona II Żelistrzewo 15 listopada 2009 - 12:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4
91. Relaks Mechowo 2 - 4 Orzeł II Choczewo 15 listopada 2009 - 11:00
Kolejka 14 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (120) 
92. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Orzeł II Choczewo 27 marca 2010 - 14:00
93. Relaks Mechowo 0 - 6 Korona II Żelistrzewo 19 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:6
94. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 19 maja 2010 - 17:00
96. Klif Chłapowo 2 - 3 Damor Rumia 19 maja 2010 - 17:00
97. Kaszubia Starzyno 5 - 2 Wicher Wierzchucino 19 maja 2010 - 17:00
98. Huragan Smolno 1 - 5 Zryw Sławoszyno 19 maja 2010 - 17:00
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
99. Huragan Smolno 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 kwietnia 2010 - 16:00
100. Zryw Sławoszyno 0 - 3 Kaszubia Starzyno 3 kwietnia 2010 - 15:00
101. Wicher Wierzchucino 5 - 2 Klif Chłapowo 3 kwietnia 2010 - 14:00
102. Damor Rumia 4 - 1 Arka Prusewo 3 kwietnia 2010 - 16:00
104. Joker Karlikowo Krokowa 2 - 8 Relaks Mechowo 3 kwietnia 2010 - 16:00
105. Korona II Żelistrzewo 2 - 0 Orzeł II Choczewo 3 kwietnia 2010 - 16:30
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 16 - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (47) 
106. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 - 1 Korona II Żelistrzewo 28 kwietnia 2010 - 17:00
107. Orzeł II Choczewo 3 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 28 kwietnia 2010 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
109. Kaszuby Połchowo 2 - 3 Damor Rumia 28 kwietnia 2010 - 17:00
110. Arka Prusewo 2 - 3 Wicher Wierzchucino 28 kwietnia 2010 - 17:00
111. Klif Chłapowo 3 - 3 Zryw Sławoszyno 28 kwietnia 2010 - 17:00
112. Kaszubia Starzyno 2 - 0 Huragan Smolno 28 kwietnia 2010 - 17:00
Pauza: Relaks Mechowo,
Kolejka 17 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
113. Kaszubia Starzyno 1 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 czerwca 2010 - 11:00
114. Huragan Smolno 3 - 3 Klif Chłapowo 26 czerwca 2010 - 17:00
115. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Arka Prusewo 26 czerwca 2010 - 17:00
116. Wicher Wierzchucino 6 - 0 Kaszuby Połchowo 26 czerwca 2010 - 17:00
117. Damor Rumia 5 - 0 Relaks Mechowo 27 czerwca 2010 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2
119. Joker Karlikowo Krokowa 5 - 4 Korona II Żelistrzewo 27 czerwca 2010 - 13:00
Pauza: Orzeł II Choczewo,
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
120. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 12 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 24 kwietnia 2010 - 13:30
122. Orzeł II Choczewo 1 - 0 Damor Rumia 24 kwietnia 2010 - 16:00
123. Relaks Mechowo 2 - 5 Wicher Wierzchucino 25 kwietnia 2010 - 13:00
124. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Zryw Sławoszyno 24 kwietnia 2010 - 16:30
125. Arka Prusewo 1 - 5 Huragan Smolno 24 kwietnia 2010 - 16:00
126. Klif Chłapowo 0 - 11 Kaszubia Starzyno 25 kwietnia 2010 - 14:00
Pauza: Korona II Żelistrzewo,
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
127. Klif Chłapowo 1 - 13 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 maja 2010 - 17:00
128. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Arka Prusewo 1 maja 2010 - 17:00
129. Huragan Smolno 5 - 4 Kaszuby Połchowo 1 maja 2010 - 17:00
130. Zryw Sławoszyno 7 - 2 Relaks Mechowo 1 maja 2010 - 17:00
131. Wicher Wierzchucino 0 - 2 Orzeł II Choczewo 1 maja 2010 - 14:00
132. Damor Rumia 1 - 0 Korona II Żelistrzewo 2 maja 2010 - 11:00
Pauza: Joker Karlikowo Krokowa,
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (16) 
135. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 7 Damor Rumia 9 maja 2010 - 13:00
136. Korona II Żelistrzewo 1 - 5 Wicher Wierzchucino 9 maja 2010 - 15:00
137. Orzeł II Choczewo 0 - 2 Zryw Sławoszyno 8 maja 2010 - 18:00
138. Relaks Mechowo 5 - 1 Huragan Smolno 9 maja 2010 - 13:00
139. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Kaszubia Starzyno 8 maja 2010 - 17:00
140. Arka Prusewo 4 - 1 Klif Chłapowo 8 maja 2010 - 17:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (18) 
141. Arka Prusewo 2 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 maja 2010 - 17:00
142. Klif Chłapowo 7 - 1 Kaszuby Połchowo 16 maja 2010 - 14:00
143. Kaszubia Starzyno 5 - 0 Relaks Mechowo 16 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:1
144. Huragan Smolno 0 - 3 Orzeł II Choczewo 15 maja 2010 - 17:00
vo,czynne znieważenie sędziego,na boisku 0:1
145. Zryw Sławoszyno 4 - 3 Korona II Żelistrzewo 15 maja 2010 - 17:00
146. Wicher Wierzchucino 13 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 15 maja 2010 - 17:00
Pauza: Damor Rumia,
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
148. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 Damor Rumia 6 maja 2010 - 17:00
150. Joker Karlikowo Krokowa 0 - 2 Zryw Sławoszyno 23 maja 2010 - 13:00
151. Korona II Żelistrzewo 8 - 1 Huragan Smolno 23 maja 2010 - 15:00
152. Orzeł II Choczewo 2 - 2 Kaszubia Starzyno 22 maja 2010 - 18:00
153. Relaks Mechowo 0 - 4 Klif Chłapowo 23 maja 2010 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:4
154. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Arka Prusewo 22 maja 2010 - 17:00
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
155. Kaszuby Połchowo 1 - 7 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 29 maja 2010 - 16:30
156. Arka Prusewo 4 - 0 Relaks Mechowo 29 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1
157. Klif Chłapowo 1 - 1 Orzeł II Choczewo 30 maja 2010 - 14:00
158. Kaszubia Starzyno 6 - 0 Korona II Żelistrzewo 30 maja 2010 - 14:00
159. Huragan Smolno 6 - 3 Joker Karlikowo Krokowa 29 maja 2010 - 17:00
161. Wicher Wierzchucino 0 - 4 Damor Rumia 29 maja 2010 - 17:00
Pauza: Zryw Sławoszyno,
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
162. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 1 Wicher Wierzchucino 5 czerwca 2010 - 13:30
163. Damor Rumia 4 - 2 Zryw Sławoszyno 6 czerwca 2010 - 13:00
165. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 9 Kaszubia Starzyno 6 czerwca 2010 - 13:00
166. Korona II Żelistrzewo 2 - 7 Klif Chłapowo 6 czerwca 2010 - 15:00
167. Orzeł II Choczewo 0 - 1 Arka Prusewo 4 czerwca 2010 - 19:00
168. Relaks Mechowo 0 - 3 Kaszuby Połchowo 6 czerwca 2010 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
169. Relaks Mechowo 0 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 czerwca 2010 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4
170. Kaszuby Połchowo 0 - 0 Orzeł II Choczewo 13 czerwca 2010 - 11:00
171. Arka Prusewo 2 - 3 Korona II Żelistrzewo 12 czerwca 2010 - 17:00
172. Klif Chłapowo 6 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 13 czerwca 2010 - 14:00
174. Huragan Smolno 0 - 7 Damor Rumia 12 czerwca 2010 - 17:00
175. Zryw Sławoszyno 0 - 4 Wicher Wierzchucino
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
176. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 - 1 Zryw Sławoszyno 19 czerwca 2010 - 18:00
177. Wicher Wierzchucino 5 - 2 Huragan Smolno 19 czerwca 2010 - 17:00
178. Damor Rumia 1 - 3 Kaszubia Starzyno 19 czerwca 2010 - 17:00
180. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 3 Arka Prusewo 20 czerwca 2010 - 13:00
181. Korona II Żelistrzewo 5 - 2 Kaszuby Połchowo 20 czerwca 2010 - 15:00
182. Orzeł II Choczewo 7 - 0 Relaks Mechowo 20 czerwca 2010 - 17:30
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:3




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE