ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Królewscy Czapielsk 20 45 13 6 1 75 - 31
2. Atlas II Goręczyno 20 42 13 3 4 49 - 25
3. FC Gowidlino 20 39 12 3 5 76 - 39
4. GKS II Sierakowice 20 38 12 2 6 62 - 38
5. Amigo Przyjaźń 20 28 9 1 10 45 - 46
6. KS Rozłazino 20 27 8 3 9 62 - 46
7. Barka Łebno 20 26 8 2 10 36 - 46
8. Amator II Kiełpino 20 22 7 1 12 44 - 60
9. GKS III Żukowo 20 22 7 1 12 44 - 71
10. KS Kamienica Królewska 20 16 5 1 14 38 - 100
11. GTS Przywidz 20 12 3 3 14 31 - 60
12. UKS Skrzeszewo 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał edson 02.07.2010, 20:51:42
* UKS Skrzeszewo wycofało się po rundzie jesiennej. Wyniki ich meczów zostały anulowane



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (100) 
1. Amator II Kiełpino 2 - 1 Barka Łebno 30 sierpnia 2009 - 14:00
2. Amigo Przyjaźń - UKS Skrzeszewo
anulowany, było 3-0
3. Atlas II Goręczyno 3 - 0 KS Rozłazino 29 sierpnia 2009 - 12:00
4. KS Kamienica Królewska 0 - 13 Królewscy Czapielsk 30 sierpnia 2009 - 17:00
5. FC Gowidlino 8 - 3 GKS III Żukowo 30 sierpnia 2009 - 16:00
6. GKS II Sierakowice 3 - 2 GTS Przywidz 30 sierpnia 2009 - 14:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
7. Barka Łebno 2 - 1 GTS Przywidz 6 września 2009 - 13:00
8. GKS III Żukowo 2 - 3 GKS II Sierakowice 6 września 2009 - 16:30
9. Królewscy Czapielsk 4 - 3 FC Gowidlino 5 września 2009 - 16:00
10. KS Rozłazino 13 - 0 KS Kamienica Królewska 6 września 2009 - 14:00
11. UKS Skrzeszewo - Atlas II Goręczyno
anulowany, było 2-5
12. Amator II Kiełpino 1 - 0 Amigo Przyjaźń 6 września 2009 - 14:30
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
13. Amigo Przyjaźń 1 - 5 Barka Łebno 13 września 2009 - 14:00
14. Atlas II Goręczyno 0 - 1 Amator II Kiełpino 12 września 2009 - 12:00
15. KS Kamienica Królewska - UKS Skrzeszewo 13 września 2009 - 17:00
anulowany, było 2-4
16. FC Gowidlino 3 - 2 KS Rozłazino 13 września 2009 - 16:00
17. GKS II Sierakowice 1 - 1 Królewscy Czapielsk 13 września 2009 - 14:00
18. GTS Przywidz 1 - 2 GKS III Żukowo 12 września 2009 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
19. Barka Łebno 4 - 1 GKS III Żukowo 20 września 2009 - 13:00
20. Królewscy Czapielsk 2 - 2 GTS Przywidz 19 września 2009 - 16:00
21. KS Rozłazino 0 - 3 GKS II Sierakowice 19 września 2009 - 16:00
22. UKS Skrzeszewo - FC Gowidlino 20 września 2009 - 14:00
anulowany, było 0-4
23. Amator II Kiełpino 12 - 2 KS Kamienica Królewska 20 września 2009 - 15:00
24. Amigo Przyjaźń 2 - 3 Atlas II Goręczyno 20 września 2009 - 14:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (36) 
25. Atlas II Goręczyno 2 - 1 Barka Łebno 26 września 2009 - 11:00
26. KS Kamienica Królewska 1 - 5 Amigo Przyjaźń 27 września 2009 - 17:00
27. FC Gowidlino 9 - 3 Amator II Kiełpino 27 września 2009 - 16:00
28. GKS II Sierakowice - UKS Skrzeszewo 27 września 2009 - 14:00
anulowany, było 4-0
29. GTS Przywidz 2 - 7 KS Rozłazino 26 września 2009 - 17:00
30. GKS III Żukowo 2 - 2 Królewscy Czapielsk 27 września 2009 - 11:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
31. Barka Łebno 1 - 1 Królewscy Czapielsk 4 października 2009 - 13:00
32. KS Rozłazino 4 - 3 GKS III Żukowo 4 października 2009 - 11:00
33. UKS Skrzeszewo - GTS Przywidz 4 października 2009 - 14:00
anulowany, było 1-5
34. Amator II Kiełpino 2 - 3 GKS II Sierakowice 4 października 2009 - 16:00
35. Amigo Przyjaźń 1 - 3 FC Gowidlino 4 października 2009 - 14:00
36. Atlas II Goręczyno 7 - 1 KS Kamienica Królewska 3 października 2009 - 11:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
37. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Barka Łebno 11 października 2009 - 14:00
vo,brak kart zdrowia
38. FC Gowidlino 2 - 2 Atlas II Goręczyno 11 października 2009 - 16:00
39. GKS II Sierakowice 6 - 1 Amigo Przyjaźń 11 października 2009 - 14:00
40. GTS Przywidz 1 - 3 Amator II Kiełpino 10 października 2009 - 16:00
41. GKS III Żukowo - UKS Skrzeszewo 11 października 2009 - 11:00
anulowany, było 1-2
42. Królewscy Czapielsk 4 - 4 KS Rozłazino 10 października 2009 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
43. Barka Łebno 3 - 3 KS Rozłazino 18 października 2009 - 13:00
44. UKS Skrzeszewo - Królewscy Czapielsk 18 października 2009 - 14:00
anulowany, było 0-4
45. Amator II Kiełpino 1 - 4 GKS III Żukowo 18 października 2009 - 14:00
46. Amigo Przyjaźń 4 - 0 GTS Przywidz 17 października 2009 - 16:30
47. Atlas II Goręczyno 2 - 1 GKS II Sierakowice 18 października 2009 - 14:00
48. KS Kamienica Królewska 0 - 9 FC Gowidlino 18 października 2009 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
49. FC Gowidlino 6 - 1 Barka Łebno 25 października 2009 - 15:00
50. GKS II Sierakowice 5 - 0 KS Kamienica Królewska 25 października 2009 - 14:00
51. GTS Przywidz 3 - 5 Atlas II Goręczyno 24 października 2009 - 15:00
52. GKS III Żukowo 2 - 4 Amigo Przyjaźń 25 października 2009 - 16:30
53. Królewscy Czapielsk 8 - 3 Amator II Kiełpino 24 października 2009 - 14:00
54. KS Rozłazino - UKS Skrzeszewo 25 października 2009 - 11:00
anulowany, było 3-0 vo
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
55. Barka Łebno - UKS Skrzeszewo 8 listopada 2009 - 13:00
anulowany, było 3-0 vo
56. Amator II Kiełpino 2 - 3 KS Rozłazino 8 listopada 2009 - 14:00
57. Amigo Przyjaźń 2 - 6 Królewscy Czapielsk 8 listopada 2009 - 14:00
58. Atlas II Goręczyno 5 - 3 GKS III Żukowo 8 listopada 2009 - 14:00
59. KS Kamienica Królewska 1 - 3 GTS Przywidz 8 listopada 2009 - 14:00
60. FC Gowidlino 1 - 4 GKS II Sierakowice 8 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
61. GKS II Sierakowice 5 - 4 Barka Łebno 15 listopada 2009 - 14:00
62. GTS Przywidz 5 - 2 FC Gowidlino 15 listopada 2009 - 13:00
63. GKS III Żukowo 4 - 2 KS Kamienica Królewska 15 listopada 2009 - 11:00
64. Królewscy Czapielsk 0 - 0 Atlas II Goręczyno 14 listopada 2009 - 13:00
65. KS Rozłazino 3 - 0 Amigo Przyjaźń 15 listopada 2009 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2
66. UKS Skrzeszewo - Amator II Kiełpino 15 listopada 2009 - 14:00
anulowany, było 3-3
Kolejka 12 - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
67. Barka Łebno 3 - 1 Amator II Kiełpino 28 kwietnia 2010 - 17:00
69. KS Rozłazino 1 - 2 Atlas II Goręczyno 28 kwietnia 2010 - 17:00
70. Królewscy Czapielsk 6 - 1 KS Kamienica Królewska 28 kwietnia 2010 - 17:00
71. GKS III Żukowo 3 - 0 FC Gowidlino 28 kwietnia 2010 - 17:00
72. GTS Przywidz 1 - 4 GKS II Sierakowice 28 kwietnia 2010 - 17:00
Pauza: Amigo Przyjaźń,
Kolejka 13 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
73. GTS Przywidz 3 - 0 Barka Łebno 26 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
74. GKS II Sierakowice 13 - 1 GKS III Żukowo 27 czerwca 2010 - 14:00
75. FC Gowidlino 6 - 2 Królewscy Czapielsk 27 czerwca 2010 - 18:00
76. KS Kamienica Królewska 5 - 4 KS Rozłazino 27 czerwca 2010 - 17:00
78. Amigo Przyjaźń 3 - 1 Amator II Kiełpino 27 czerwca 2010 - 14:00
Pauza: Atlas II Goręczyno,
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
79. Barka Łebno 3 - 2 Amigo Przyjaźń 25 kwietnia 2010 - 13:00
80. Amator II Kiełpino 2 - 0 Atlas II Goręczyno 25 kwietnia 2010 - 16:00
82. KS Rozłazino 2 - 2 FC Gowidlino 25 kwietnia 2010 - 14:00
83. Królewscy Czapielsk 3 - 1 GKS II Sierakowice 24 kwietnia 2010 - 16:00
84. GKS III Żukowo 5 - 2 GTS Przywidz 24 kwietnia 2010 - 18:00
Pauza: KS Kamienica Królewska,
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
85. GKS III Żukowo 0 - 1 Barka Łebno 2 maja 2010 - 11:00
86. GTS Przywidz 0 - 3 Królewscy Czapielsk 1 maja 2010 - 17:00
87. GKS II Sierakowice 1 - 0 KS Rozłazino 2 maja 2010 - 14:00
89. KS Kamienica Królewska 4 - 1 Amator II Kiełpino 2 maja 2010 - 17:00
90. Atlas II Goręczyno 3 - 0 Amigo Przyjaźń 1 maja 2010 - 16:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (18) 
91. Barka Łebno 0 - 1 Atlas II Goręczyno 8 maja 2010 - 11:00
92. Amigo Przyjaźń 3 - 1 KS Kamienica Królewska 9 maja 2010 - 14:00
93. Amator II Kiełpino 1 - 6 FC Gowidlino 9 maja 2010 - 14:00
95. KS Rozłazino 5 - 1 GTS Przywidz 9 maja 2010 - 14:00
96. Królewscy Czapielsk 2 - 1 GKS III Żukowo 8 maja 2010 - 16:00
Pauza: GKS II Sierakowice,
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (74) 
97. Królewscy Czapielsk 4 - 0 Barka Łebno 15 maja 2010 - 16:00
98. GKS III Żukowo 3 - 2 KS Rozłazino 16 maja 2010 - 11:00
100. GKS II Sierakowice 0 - 3 Amator II Kiełpino 16 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1
101. FC Gowidlino 2 - 2 Amigo Przyjaźń 16 maja 2010 - 17:00
102. KS Kamienica Królewska 2 - 4 Atlas II Goręczyno 16 maja 2010 - 17:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (96) 
103. Barka Łebno 4 - 3 KS Kamienica Królewska 23 maja 2010 - 13:00
104. Atlas II Goręczyno 0 - 1 FC Gowidlino 22 maja 2010 - 16:00
105. Amigo Przyjaźń 4 - 1 GKS II Sierakowice 23 maja 2010 - 14:00
106. Amator II Kiełpino 3 - 3 GTS Przywidz 23 maja 2010 - 16:00
108. KS Rozłazino 1 - 5 Królewscy Czapielsk 23 maja 2010 - 14:00
Pauza: GKS III Żukowo,
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
109. KS Rozłazino 3 - 0 Barka Łebno 30 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:4
111. GKS III Żukowo 3 - 2 Amator II Kiełpino 30 maja 2010 - 11:00
112. GTS Przywidz 0 - 2 Amigo Przyjaźń 29 maja 2010 - 17:00
113. GKS II Sierakowice 2 - 2 Atlas II Goręczyno 30 maja 2010 - 14:00
114. FC Gowidlino 0 - 3 KS Kamienica Królewska 30 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:3
Pauza: Królewscy Czapielsk,
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
115. Barka Łebno 0 - 4 FC Gowidlino 6 czerwca 2010 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4
116. KS Kamienica Królewska 3 - 2 GKS II Sierakowice 6 czerwca 2010 - 17:00
117. Atlas II Goręczyno 3 - 0 GTS Przywidz 5 czerwca 2010 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
118. Amigo Przyjaźń 3 - 0 GKS III Żukowo 6 czerwca 2010 - 14:00
119. Amator II Kiełpino 0 - 4 Królewscy Czapielsk 6 czerwca 2010 - 13:00
Pauza: KS Rozłazino,
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
122. KS Rozłazino 3 - 0 Amator II Kiełpino 13 czerwca 2010 - 14:00
vo,brak kart zdrowia i kart zawodniczych
123. Królewscy Czapielsk 3 - 2 Amigo Przyjaźń 12 czerwca 2010 - 16:00
124. GKS III Żukowo 1 - 4 Atlas II Goręczyno 13 czerwca 2010 - 11:00
125. GTS Przywidz 1 - 1 KS Kamienica Królewska 12 czerwca 2010 - 17:00
126. GKS II Sierakowice 1 - 6 FC Gowidlino 13 czerwca 2010 - 14:00
Pauza: Barka Łebno,
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (32) 
127. Barka Łebno 0 - 3 GKS II Sierakowice 20 czerwca 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:0
128. FC Gowidlino 3 - 0 GTS Przywidz 20 czerwca 2010 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
129. KS Kamienica Królewska 8 - 1 GKS III Żukowo 20 czerwca 2010 - 17:00
130. Atlas II Goręczyno 1 - 2 Królewscy Czapielsk 19 czerwca 2010 - 16:00
131. Amigo Przyjaźń 4 - 2 KS Rozłazino 20 czerwca 2010 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE