ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Słupsk I - sezon 2004/2005




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 30 82 27 1 2 112 - 20
2. Czarni Czarne 30 76 24 4 2 82 - 22
3. Pogoń Lębork 30 75 24 3 3 94 - 16
4. Brda Przechlewo 30 57 17 6 7 91 - 47
5. Polonez Bobrowniki 30 54 18 0 12 64 - 45
6. Karol Pęplino 30 46 14 4 12 50 - 47
7. Start Miastko 30 41 12 5 13 61 - 56
8. Koral Dębnica 30 41 12 5 13 53 - 58
9. MKS Debrzno 30 40 12 4 14 62 - 80
10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 37 10 7 13 45 - 46
11. Start Łeba 30 34 9 7 14 43 - 65
12. Błękitni Główczyce 30 25 7 4 19 37 - 77
13. Sparta Sycewice 30 24 6 6 18 41 - 79
14. Piast Człuchów 30 21 6 3 21 39 - 78
15. Słupia Kobylnica 30 18 4 6 20 35 - 106
16. Wybrzeże Objazda 30 14 3 5 22 22 - 89
Ostatni komentarz dodał HooliGaN 30.10.2007, 22:46:33

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Czarni Czarne 5 - 1 Start Miastko
2. Polonez Bobrowniki 1 - 4 Bytovia Bytów
3. MKS Debrzno 1 - 3 Karol Pęplino
4. Słupia Kobylnica 1 - 1 Sparta Sycewice
5. Koral Dębnica 2 - 0 Piast Człuchów
6. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Pogoń Lębork
7. Wybrzeże Objazda 0 - 7 Brda Przechlewo
8. Błękitni Główczyce 0 - 2 Start Łeba
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Start Miastko 3 - 0 Start Łeba
10. Brda Przechlewo 6 - 0 Błękitni Główczyce
11. Pogoń Lębork 7 - 0 Wybrzeże Objazda
12. Piast Człuchów 1 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
13. Sparta Sycewice 3 - 2 Koral Dębnica
14. Karol Pęplino 2 - 1 Słupia Kobylnica
15. Bytovia Bytów 7 - 5 MKS Debrzno
16. Czarni Czarne 6 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Polonez Bobrowniki 4 - 2 Start Miastko
18. MKS Debrzno 0 - 5 Czarni Czarne
19. Słupia Kobylnica 2 - 9 Bytovia Bytów
20. Koral Dębnica 3 - 1 Karol Pęplino
21. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 Sparta Sycewice
22. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Piast Człuchów
23. Błękitni Główczyce 1 - 4 Pogoń Lębork
24. Start Łeba 3 - 2 Brda Przechlewo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Start Miastko 3 - 3 Brda Przechlewo
26. Pogoń Lębork 4 - 0 Start Łeba
27. Piast Człuchów 3 - 0 Błękitni Główczyce
28. Sparta Sycewice 0 - 0 Wybrzeże Objazda
29. Karol Pęplino 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
30. Bytovia Bytów 3 - 0 Koral Dębnica
31. Czarni Czarne 4 - 0 Słupia Kobylnica
32. Polonez Bobrowniki 3 - 0 MKS Debrzno
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. MKS Debrzno 3 - 1 Start Miastko
34. Słupia Kobylnica 0 - 2 Polonez Bobrowniki
35. Koral Dębnica 1 - 2 Czarni Czarne
36. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 3 Bytovia Bytów
37. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Karol Pęplino
38. Błękitni Główczyce 2 - 3 Sparta Sycewice
39. Start Łeba 4 - 0 Piast Człuchów
40. Brda Przechlewo 2 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Start Miastko 0 - 5 Pogoń Lębork
42. Piast Człuchów 1 - 2 Brda Przechlewo
43. Sparta Sycewice 3 - 0 Start Łeba
44. Karol Pęplino 2 - 0 Błękitni Główczyce
45. Bytovia Bytów 4 - 1 Wybrzeże Objazda
46. Czarni Czarne 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
47. Polonez Bobrowniki 6 - 1 Koral Dębnica
48. MKS Debrzno 4 - 2 Słupia Kobylnica
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Słupia Kobylnica 3 - 3 Start Miastko
50. Koral Dębnica 2 - 0 MKS Debrzno
51. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 3 Polonez Bobrowniki
52. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Czarni Czarne
53. Błękitni Główczyce 0 - 6 Bytovia Bytów
54. Start Łeba 1 - 1 Karol Pęplino
55. Brda Przechlewo 3 - 2 Sparta Sycewice
56. Pogoń Lębork 1 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Start Miastko 3 - 2 Piast Człuchów
58. Sparta Sycewice 0 - 4 Pogoń Lębork
59. Karol Pęplino 1 - 1 Brda Przechlewo
60. Bytovia Bytów 3 - 0 Start Łeba
v.o.
61. Czarni Czarne 5 - 0 Błękitni Główczyce
62. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Wybrzeże Objazda
63. MKS Debrzno 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
64. Słupia Kobylnica 3 - 2 Koral Dębnica
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Koral Dębnica 3 - 2 Start Miastko
66. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Słupia Kobylnica
67. Wybrzeże Objazda 1 - 1 MKS Debrzno
68. Błękitni Główczyce 0 - 1 Polonez Bobrowniki
69. Start Łeba 0 - 3 Czarni Czarne
v.o.-meczprzerwanyprzystanie0:1
70. Brda Przechlewo 1 - 5 Bytovia Bytów
71. Pogoń Lębork 3 - 1 Karol Pęplino
72. Piast Człuchów 3 - 0 Sparta Sycewice
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Start Miastko 5 - 0 Sparta Sycewice
74. Karol Pęplino 3 - 0 Piast Człuchów
75. Bytovia Bytów 0 - 1 Pogoń Lębork
76. Czarni Czarne 2 - 1 Brda Przechlewo
77. Polonez Bobrowniki 6 - 0 Start Łeba
78. MKS Debrzno 1 - 4 Błękitni Główczyce
79. Słupia Kobylnica 3 - 0 Wybrzeże Objazda
80. Koral Dębnica 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 2 Start Miastko
82. Wybrzeże Objazda 0 - 0 Koral Dębnica
83. Błękitni Główczyce 4 - 1 Słupia Kobylnica
84. Start Łeba 4 - 2 MKS Debrzno
85. Brda Przechlewo 1 - 2 Polonez Bobrowniki
86. Pogoń Lębork 1 - 1 Czarni Czarne
87. Piast Człuchów 1 - 5 Bytovia Bytów
88. Sparta Sycewice 0 - 3 Karol Pęplino
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Start Miastko 0 - 3 Karol Pęplino
90. Bytovia Bytów 5 - 1 Sparta Sycewice
91. Czarni Czarne 5 - 2 Piast Człuchów
92. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Pogoń Lębork
93. MKS Debrzno 2 - 1 Brda Przechlewo
94. Słupia Kobylnica 1 - 1 Start Łeba
95. Koral Dębnica 2 - 0 Błękitni Główczyce
96. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 0 Wybrzeże Objazda
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Start Miastko
98. Błękitni Główczyce 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
99. Start Łeba 2 - 2 Koral Dębnica
100. Brda Przechlewo 6 - 2 Słupia Kobylnica
101. Pogoń Lębork 5 - 1 MKS Debrzno
102. Piast Człuchów 1 - 4 Polonez Bobrowniki
103. Sparta Sycewice 2 - 4 Czarni Czarne
104. Karol Pęplino 0 - 3 Bytovia Bytów
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (1) 
105. Start Miastko 0 - 1 Bytovia Bytów
106. Czarni Czarne 3 - 1 Karol Pęplino
107. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Sparta Sycewice
108. MKS Debrzno 4 - 3 Piast Człuchów
109. Słupia Kobylnica 2 - 0 Pogoń Lębork
110. Koral Dębnica 1 - 1 Brda Przechlewo
111. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 1 Start Łeba
112. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Błękitni Główczyce
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Błękitni Główczyce 2 - 5 Start Miastko
114. Start Łeba 1 - 1 Wybrzeże Objazda
115. Brda Przechlewo 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
116. Pogoń Lębork 5 - 0 Koral Dębnica
117. Piast Człuchów 4 - 2 Słupia Kobylnica
118. Sparta Sycewice 1 - 2 MKS Debrzno
119. Karol Pęplino 1 - 2 Polonez Bobrowniki
120. Bytovia Bytów 0 - 0 Czarni Czarne
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Start Miastko 2 - 0 Czarni Czarne
122. Bytovia Bytów 3 - 0 Polonez Bobrowniki
123. Karol Pęplino 1 - 1 MKS Debrzno
124. Sparta Sycewice 4 - 2 Słupia Kobylnica
125. Piast Człuchów 1 - 3 Koral Dębnica
126. Pogoń Lębork 4 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
127. Brda Przechlewo 6 - 1 Wybrzeże Objazda
128. Start Łeba 3 - 1 Błękitni Główczyce
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Start Łeba 1 - 0 Start Miastko
130. Błękitni Główczyce 1 - 1 Brda Przechlewo
131. Wybrzeże Objazda 0 - 5 Pogoń Lębork
132. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Piast Człuchów
133. Koral Dębnica 3 - 2 Sparta Sycewice
134. Słupia Kobylnica 2 - 5 Karol Pęplino
135. MKS Debrzno 1 - 2 Bytovia Bytów
136. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Czarni Czarne
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Start Miastko 1 - 0 Polonez Bobrowniki
138. Czarni Czarne 3 - 3 MKS Debrzno
139. Bytovia Bytów 3 - 0 Słupia Kobylnica
vo
140. Karol Pęplino 1 - 0 Koral Dębnica
141. Sparta Sycewice 0 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
142. Piast Człuchów 2 - 4 Wybrzeże Objazda
143. Pogoń Lębork 3 - 0 Błękitni Główczyce
vo
144. Brda Przechlewo 3 - 2 Start Łeba
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Brda Przechlewo 3 - 2 Start Miastko
146. Start Łeba 0 - 2 Pogoń Lębork
147. Błękitni Główczyce 0 - 0 Piast Człuchów
148. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Sparta Sycewice
149. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Karol Pęplino
150. Koral Dębnica 0 - 3 Bytovia Bytów
151. Słupia Kobylnica 0 - 2 Czarni Czarne
152. MKS Debrzno 4 - 2 Polonez Bobrowniki
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Start Miastko 2 - 2 MKS Debrzno
154. Polonez Bobrowniki 5 - 0 Słupia Kobylnica
155. Czarni Czarne 2 - 0 Koral Dębnica
156. Bytovia Bytów 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
157. Karol Pęplino 2 - 1 Wybrzeże Objazda
158. Sparta Sycewice 1 - 1 Błękitni Główczyce
159. Piast Człuchów 1 - 1 Start Łeba
160. Pogoń Lębork 1 - 0 Brda Przechlewo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Pogoń Lębork 1 - 0 Start Miastko
162. Brda Przechlewo 3 - 0 Piast Człuchów
vo
163. Start Łeba 4 - 3 Sparta Sycewice
164. Błękitni Główczyce 1 - 0 Karol Pęplino
165. Wybrzeże Objazda 0 - 6 Bytovia Bytów
166. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Czarni Czarne
167. Koral Dębnica 0 - 1 Polonez Bobrowniki
168. Słupia Kobylnica 1 - 4 MKS Debrzno
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Start Miastko 1 - 1 Słupia Kobylnica
170. MKS Debrzno 1 - 2 Koral Dębnica
171. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
172. Czarni Czarne 2 - 0 Wybrzeże Objazda
173. Bytovia Bytów 8 - 1 Błękitni Główczyce
174. Karol Pęplino 3 - 0 Start Łeba
175. Sparta Sycewice 0 - 4 Brda Przechlewo
176. Piast Człuchów 1 - 5 Pogoń Lębork
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Piast Człuchów 1 - 4 Start Miastko
178. Pogoń Lębork 3 - 0 Sparta Sycewice
179. Brda Przechlewo 3 - 3 Karol Pęplino
180. Start Łeba 0 - 3 Bytovia Bytów
181. Błękitni Główczyce 1 - 3 Czarni Czarne
182. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Polonez Bobrowniki
183. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 0 MKS Debrzno
184. Koral Dębnica 7 - 0 Słupia Kobylnica
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Start Miastko 0 - 0 Koral Dębnica
186. Słupia Kobylnica 0 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
187. MKS Debrzno 3 - 1 Wybrzeże Objazda
188. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Błękitni Główczyce
189. Czarni Czarne 3 - 0 Start Łeba
vo
190. Bytovia Bytów 5 - 0 Brda Przechlewo
191. Karol Pęplino 0 - 1 Pogoń Lębork
192. Sparta Sycewice 2 - 2 Piast Człuchów
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Sparta Sycewice 1 - 3 Start Miastko
194. Piast Człuchów 2 - 1 Karol Pęplino
195. Pogoń Lębork 1 - 2 Bytovia Bytów
196. Brda Przechlewo 1 - 0 Czarni Czarne
197. Start Łeba 3 - 0 Polonez Bobrowniki
198. Błękitni Główczyce 3 - 4 MKS Debrzno
199. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Słupia Kobylnica
200. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Koral Dębnica
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Start Miastko 0 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
202. Koral Dębnica 5 - 2 Wybrzeże Objazda
203. Słupia Kobylnica 3 - 1 Błękitni Główczyce
204. MKS Debrzno 4 - 1 Start Łeba
205. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Brda Przechlewo
206. Czarni Czarne 0 - 0 Pogoń Lębork
207. Bytovia Bytów 3 - 1 Piast Człuchów
208. Karol Pęplino 4 - 1 Sparta Sycewice
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Karol Pęplino 1 - 4 Start Miastko
210. Sparta Sycewice 0 - 3 Bytovia Bytów
211. Piast Człuchów 0 - 2 Czarni Czarne
212. Pogoń Lębork 3 - 1 Polonez Bobrowniki
213. Brda Przechlewo 6 - 3 MKS Debrzno
214. Start Łeba 4 - 0 Słupia Kobylnica
215. Błękitni Główczyce 2 - 1 Koral Dębnica
216. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Start Miastko 3 - 1 Wybrzeże Objazda
218. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 0 Błękitni Główczyce
219. Koral Dębnica 3 - 3 Start Łeba
220. Słupia Kobylnica 0 - 7 Brda Przechlewo
221. MKS Debrzno 1 - 4 Pogoń Lębork
222. Polonez Bobrowniki 7 - 0 Piast Człuchów
223. Czarni Czarne 7 - 3 Sparta Sycewice
224. Bytovia Bytów 7 - 0 Karol Pęplino
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Bytovia Bytów 2 - 0 Start Miastko
226. Karol Pęplino 1 - 3 Czarni Czarne
227. Sparta Sycewice 2 - 1 Polonez Bobrowniki
228. Piast Człuchów 3 - 0 MKS Debrzno
229. Pogoń Lębork 14 - 0 Słupia Kobylnica
230. Brda Przechlewo 7 - 2 Koral Dębnica
231. Start Łeba 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
232. Błękitni Główczyce 4 - 0 Wybrzeże Objazda
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Start Miastko 6 - 2 Błękitni Główczyce
234. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Start Łeba
235. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 7 Brda Przechlewo
236. Koral Dębnica 0 - 3 Pogoń Lębork
237. Słupia Kobylnica 0 - 3 Piast Człuchów
238. MKS Debrzno 4 - 2 Sparta Sycewice
239. Polonez Bobrowniki 3 - 2 Karol Pęplino
240. Czarni Czarne 2 - 1 Bytovia Bytów
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE