ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk III - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Drzewiarz Rzeczenica 22 51 16 3 3 72 - 31
2. Koral II Dębnica 22 49 16 1 5 72 - 23
3. Zawisza Borzytuchom 22 42 13 3 6 71 - 41
4. Błękitni Motarzyno 22 38 12 2 8 50 - 34
5. Stegna Parchowo 22 38 12 2 8 59 - 68
6. Arkonia Pomysk Wielki 22 35 11 2 9 43 - 45
7. Victoria Szczytno 22 28 8 4 10 53 - 54
8. Magic Niezabyszewo 22 24 7 3 12 33 - 44
9. Juve Uniechów 22 24 7 3 12 37 - 69
10. WKS Nożyno 22 18 4 6 12 39 - 50
11. Grom Nakla 22 17 4 5 13 35 - 74
12. Zorza Słosinko 22 15 5 0 17 28 - 59
Ostatni komentarz dodał mocniarkonia 03.09.2010, 16:15:59
* Zorza Słosinko wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
1. WKS Nożyno 4 - 0 Zorza Słosinko 30 sierpnia 2009 - 14:00
2. Victoria Szczytno 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 30 sierpnia 2009 - 12:00
3. Koral II Dębnica 2 - 0 Juve Uniechów 30 sierpnia 2009 - 15:00
4. Magic Niezabyszewo 4 - 5 Stegna Parchowo 30 sierpnia 2009 - 14:00
5. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 2 Zawisza Borzytuchom 30 sierpnia 2009 - 14:00
6. Grom Nakla 0 - 5 Błękitni Motarzyno 29 sierpnia 2009 - 15:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
7. Zorza Słosinko 3 - 1 Błękitni Motarzyno 6 września 2009 - 12:00
8. Zawisza Borzytuchom 4 - 4 Grom Nakla 6 września 2009 - 12:00
9. Stegna Parchowo 3 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 6 września 2009 - 14:00
10. Juve Uniechów 0 - 0 Magic Niezabyszewo 5 września 2009 - 14:00
11. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 1 Koral II Dębnica 5 września 2009 - 16:00
12. WKS Nożyno 1 - 1 Victoria Szczytno 6 września 2009 - 14:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
13. Victoria Szczytno 4 - 3 Zorza Słosinko 13 września 2009 - 12:00
14. Koral II Dębnica 2 - 0 WKS Nożyno 13 września 2009 - 15:00
15. Magic Niezabyszewo 0 - 4 Drzewiarz Rzeczenica 12 września 2009 - 13:30
16. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Juve Uniechów 13 września 2009 - 14:00
17. Grom Nakla 0 - 4 Stegna Parchowo 13 września 2009 - 12:00
18. Błękitni Motarzyno 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 12 września 2009 - 16:30
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
19. Zorza Słosinko 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 20 września 2009 - 12:00
20. Stegna Parchowo 3 - 2 Błękitni Motarzyno 20 września 2009 - 14:00
21. Juve Uniechów 4 - 1 Grom Nakla 19 września 2009 - 14:00
22. Drzewiarz Rzeczenica 4 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 20 września 2009 - 16:00
23. WKS Nożyno 3 - 0 Magic Niezabyszewo 19 września 2009 - 17:00
24. Victoria Szczytno 2 - 0 Koral II Dębnica 20 września 2009 - 12:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
25. Koral II Dębnica 2 - 1 Zorza Słosinko 27 września 2009 - 15:00
26. Magic Niezabyszewo 3 - 2 Victoria Szczytno 26 września 2009 - 13:30
27. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 0 WKS Nożyno 27 września 2009 - 14:00
28. Grom Nakla 2 - 5 Drzewiarz Rzeczenica 26 września 2009 - 15:00
29. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Juve Uniechów 26 września 2009 - 16:30
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2
30. Zawisza Borzytuchom 4 - 5 Stegna Parchowo 27 września 2009 - 12:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
31. Zorza Słosinko 5 - 1 Stegna Parchowo 4 października 2009 - 12:00
32. Juve Uniechów 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 3 października 2009 - 13:00
33. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 1 Błękitni Motarzyno 3 października 2009 - 16:00
34. WKS Nożyno 2 - 2 Grom Nakla 4 października 2009 - 14:00
35. Victoria Szczytno 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 4 października 2009 - 12:00
36. Koral II Dębnica 2 - 1 Magic Niezabyszewo 4 października 2009 - 15:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
37. Magic Niezabyszewo 1 - 5 Zorza Słosinko 10 października 2009 - 13:30
38. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Koral II Dębnica 11 października 2009 - 14:00
39. Grom Nakla 1 - 6 Victoria Szczytno 10 października 2009 - 15:00
40. Błękitni Motarzyno 3 - 1 WKS Nożyno 10 października 2009 - 16:00
41. Zawisza Borzytuchom 3 - 4 Drzewiarz Rzeczenica 11 października 2009 - 12:00
42. Stegna Parchowo 7 - 3 Juve Uniechów 11 października 2009 - 14:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (90) 
43. Zorza Słosinko 6 - 3 Juve Uniechów 18 października 2009 - 12:00
44. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 1 Stegna Parchowo 17 października 2009 - 16:00
45. WKS Nożyno 1 - 1 Zawisza Borzytuchom 18 października 2009 - 14:00
46. Victoria Szczytno 0 - 4 Błękitni Motarzyno 18 października 2009 - 12:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrali zawodnicybez dokumentów tożsamości,na boisku 2:4
47. Koral II Dębnica 10 - 0 Grom Nakla 18 października 2009 - 15:00
48. Magic Niezabyszewo 2 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 18 października 2009 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (78) 
49. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Zorza Słosinko 25 października 2009 - 13:00
50. Grom Nakla 1 - 0 Magic Niezabyszewo 24 października 2009 - 14:00
51. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Koral II Dębnica 25 października 2009 - 14:30
52. Zawisza Borzytuchom 4 - 2 Victoria Szczytno 25 października 2009 - 12:00
53. Stegna Parchowo 3 - 2 WKS Nożyno 25 października 2009 - 14:00
54. Juve Uniechów 1 - 4 Drzewiarz Rzeczenica 24 października 2009 - 14:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (47) 
55. Zorza Słosinko 0 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 8 listopada 2009 - 12:00
56. WKS Nożyno 7 - 0 Juve Uniechów 8 listopada 2009 - 14:00
57. Victoria Szczytno 1 - 1 Stegna Parchowo 8 listopada 2009 - 12:00
58. Koral II Dębnica 4 - 0 Zawisza Borzytuchom 8 listopada 2009 - 12:00
59. Magic Niezabyszewo 1 - 4 Błękitni Motarzyno 8 listopada 2009 - 14:00
60. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 2 Grom Nakla 8 listopada 2009 - 12:30
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (143) 
61. Grom Nakla 5 - 0 Zorza Słosinko 22 listopada 2009 - 12:00
62. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 15 listopada 2009 - 12:30
63. Zawisza Borzytuchom 5 - 2 Magic Niezabyszewo 15 listopada 2009 - 12:00
64. Stegna Parchowo 1 - 5 Koral II Dębnica 15 listopada 2009 - 14:00
65. Juve Uniechów 4 - 2 Victoria Szczytno 14 listopada 2009 - 13:00
66. Drzewiarz Rzeczenica 7 - 2 WKS Nożyno 14 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (82) 
67. Zorza Słosinko 0 - 3 WKS Nożyno 3 czerwca 2010 - 17:30
68. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 4 Victoria Szczytno 3 czerwca 2010 - 17:30
69. Juve Uniechów 1 - 3 Koral II Dębnica 3 czerwca 2010 - 17:30
70. Stegna Parchowo 0 - 2 Magic Niezabyszewo 3 czerwca 2010 - 17:30
71. Zawisza Borzytuchom 6 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 3 czerwca 2010 - 17:30
72. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Grom Nakla 3 czerwca 2010 - 17:30
Kolejka 13 - 23. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
73. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Zorza Słosinko 23 czerwca 2010 - 17:30
74. Grom Nakla 0 - 7 Zawisza Borzytuchom 27 czerwca 2010 - 17:00
75. Arkonia Pomysk Wielki 6 - 1 Stegna Parchowo 23 czerwca 2010 - 17:30
76. Magic Niezabyszewo 3 - 0 Juve Uniechów 23 czerwca 2010 - 17:30
vo,niestawienie się na zawody
77. Koral II Dębnica 8 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 23 czerwca 2010 - 17:30
78. Victoria Szczytno 1 - 0 WKS Nożyno 23 czerwca 2010 - 17:30
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
79. Zorza Słosinko 0 - 3 Victoria Szczytno 25 kwietnia 2010 - 11:00
80. WKS Nożyno 0 - 2 Koral II Dębnica 24 kwietnia 2010 - 17:00
81. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 0 Magic Niezabyszewo 25 kwietnia 2010 - 16:00
82. Juve Uniechów 4 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 24 kwietnia 2010 - 16:00
83. Stegna Parchowo 4 - 2 Grom Nakla 25 kwietnia 2010 - 16:00
84. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Błękitni Motarzyno 24 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (92) 
85. Zawisza Borzytuchom 3 - 0 Zorza Słosinko 2 maja 2010 - 12:00
86. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Stegna Parchowo 1 maja 2010 - 16:00
vo,brak dokumentu tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 1:4
87. Grom Nakla 0 - 2 Juve Uniechów 2 maja 2010 - 15:00
88. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 4 Drzewiarz Rzeczenica 2 maja 2010 - 14:00
89. Magic Niezabyszewo 2 - 1 WKS Nożyno 2 maja 2010 - 14:00
90. Koral II Dębnica 3 - 4 Victoria Szczytno 1 maja 2010 - 16:30
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
91. Zorza Słosinko 0 - 3 Koral II Dębnica 9 maja 2010 - 11:00
92. Victoria Szczytno 0 - 0 Magic Niezabyszewo 9 maja 2010 - 13:00
93. WKS Nożyno 2 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 9 maja 2010 - 14:00
94. Drzewiarz Rzeczenica 5 - 1 Grom Nakla 9 maja 2010 - 16:00
95. Juve Uniechów 2 - 2 Błękitni Motarzyno 8 maja 2010 - 16:30
96. Stegna Parchowo 1 - 5 Zawisza Borzytuchom 9 maja 2010 - 15:00
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (69) 
97. Stegna Parchowo 3 - 0 Zorza Słosinko 16 maja 2010 - 15:00
98. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Juve Uniechów 15 maja 2010 - 18:00
99. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 15 maja 2010 - 16:30
100. Grom Nakla 1 - 1 WKS Nożyno 16 maja 2010 - 15:00
101. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Victoria Szczytno 16 maja 2010 - 14:00
102. Magic Niezabyszewo 1 - 1 Koral II Dębnica 15 maja 2010 - 13:00
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (112) 
103. Zorza Słosinko 0 - 3 Magic Niezabyszewo 23 maja 2010 - 11:00
104. Koral II Dębnica 4 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 22 maja 2010 - 14:00
105. Victoria Szczytno 3 - 3 Grom Nakla 23 maja 2010 - 13:00
106. WKS Nożyno 1 - 4 Błękitni Motarzyno 23 maja 2010 - 14:00
107. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 23 maja 2010 - 16:00
108. Juve Uniechów 2 - 3 Stegna Parchowo 22 maja 2010 - 16:30
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (68) 
109. Juve Uniechów 3 - 0 Zorza Słosinko 29 maja 2010 - 16:30
110. Stegna Parchowo 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 30 maja 2010 - 15:00
111. Zawisza Borzytuchom 9 - 3 WKS Nożyno 29 maja 2010 - 15:00
112. Błękitni Motarzyno 4 - 2 Victoria Szczytno 29 maja 2010 - 16:30
113. Grom Nakla 1 - 2 Koral II Dębnica 30 maja 2010 - 15:00
114. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Magic Niezabyszewo 30 maja 2010 - 14:00
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (62) 
115. Zorza Słosinko 0 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 6 czerwca 2010 - 11:00
116. Magic Niezabyszewo 2 - 1 Grom Nakla 6 czerwca 2010 - 13:00
117. Koral II Dębnica 4 - 1 Błękitni Motarzyno 5 czerwca 2010 - 16:30
118. Victoria Szczytno 2 - 4 Zawisza Borzytuchom 6 czerwca 2010 - 13:00
119. WKS Nożyno 2 - 4 Stegna Parchowo 15 maja 2010 - 17:30
120. Drzewiarz Rzeczenica 10 - 0 Juve Uniechów 6 czerwca 2010 - 16:00
Kolejka 21 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
121. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 0 Zorza Słosinko 13 czerwca 2010 - 12:00
122. Juve Uniechów 4 - 2 WKS Nożyno 13 czerwca 2010 - 12:00
123. Stegna Parchowo 7 - 4 Victoria Szczytno 13 czerwca 2010 - 12:00
124. Zawisza Borzytuchom 4 - 2 Koral II Dębnica 13 czerwca 2010 - 12:00
125. Błękitni Motarzyno 0 - 5 Magic Niezabyszewo 12 czerwca 2010 - 18:00
126. Grom Nakla 3 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 13 czerwca 2010 - 12:00
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
127. Zorza Słosinko 0 - 3 Grom Nakla
128. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Błękitni Motarzyno 20 czerwca 2010 - 12:00
129. Magic Niezabyszewo 0 - 2 Zawisza Borzytuchom 20 czerwca 2010 - 12:00
130. Koral II Dębnica 9 - 0 Stegna Parchowo 20 czerwca 2010 - 12:00
131. Victoria Szczytno 8 - 1 Juve Uniechów 20 czerwca 2010 - 12:00
132. WKS Nożyno 1 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 20 czerwca 2010 - 12:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE