Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (87) |
Skotawa Budowo |
0 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
29 sierpnia 2009
29.08 - 12:00 |
Start Łebień |
2 - 1 |
Iskra Gogolewo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
5 - 1 |
Błękitni Główczyce |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:15 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Krokusy Stowięcino |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
6 września 2009
6.09 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 1 |
Smoki Podole Małe |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Iskra Gogolewo |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
0 - 0 |
Start Łebień |
6 września 2009
6.09 - 15:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 4 |
Krokusy Stowięcino |
12 września 2009
12.09 - 12:00 |
Start Łebień |
0 - 0 |
Skotawa Budowo |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
12 września 2009
12.09 - 15:00 |
Smoki Podole Małe |
1 - 2 |
Iskra Gogolewo |
13 września 2009
13.09 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 3 |
Błękitni Główczyce |
13 września 2009
13.09 - 11:15 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 września 2009
13.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
Iskra Gogolewo |
4 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
Pomorze II Potęgowo |
2 - 1 |
Smoki Podole Małe |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
5 - 0 |
SSPN Malczkowo |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 2 |
Start Łebień |
19 września 2009
19.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Start Łebień |
2 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Smoki Podole Małe |
1 - 4 |
Skotawa Budowo |
27 września 2009
27.09 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 0 |
Iskra Gogolewo |
27 września 2009
27.09 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 1 |
Błękitni Główczyce |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Krokusy Stowięcino |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
4 października 2009
4.10 - 15:30 |
Iskra Gogolewo |
6 - 7 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
3 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 października 2009
4.10 - 16:00 |
Skotawa Budowo |
4 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 3 |
Smoki Podole Małe |
3 października 2009
3.10 - 12:00 |
Start Łebień |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (46) |
SSPN Malczkowo |
1 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Smoki Podole Małe |
1 - 2 |
Start Łebień |
11 października 2009
11.10 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
11 października 2009
11.10 - 11:15 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 3 |
Skotawa Budowo |
11 października 2009
11.10 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 0 |
Iskra Gogolewo |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 0:3 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 3 |
Iskra Gogolewo |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Pomorze II Potęgowo |
0 - 1 |
Błękitni Główczyce |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Skotawa Budowo |
4 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
17 października 2009
17.10 - 12:00 |
Start Łebień |
3 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 2 |
Smoki Podole Małe |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Smoki Podole Małe |
0 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 2 |
SSPN Malczkowo |
25 października 2009
25.10 - 11:15 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 0 |
Start Łebień |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
7 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
Skotawa Budowo |
24 października 2009
24.10 - 16:00 |
Iskra Gogolewo |
4 - 4 |
Pomorze II Potęgowo |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 3 |
Pomorze II Potęgowo |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
0 - 0 |
Iskra Gogolewo |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 1 |
Błękitni Główczyce |
7 listopada 2009
7.11 - 12:00 |
Start Łebień |
1 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 6 |
GTS Czarna Dąbrówka |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
1 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
15 listopada 2009
15.11 - 11:15 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 1 |
Smoki Podole Małe |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
8 - 1 |
SSPN Malczkowo |
14 listopada 2009
14.11 - 14:30 |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Start Łebień |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 |
Iskra Gogolewo |
8 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
3 - 1 |
Skotawa Budowo |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (112) |
Krokusy Stowięcino |
2 - 3 |
Skotawa Budowo |
2 czerwca 2010
2.06 - 17:30 |
Pomorze II Potęgowo |
5 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Iskra Gogolewo |
1 - 0 |
Start Łebień |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Błękitni Główczyce |
4 - 4 |
SSPN Malczkowo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
12 - 1 |
Smoki Podole Małe |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 1:4 |
Kolejka 13 - 23. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (22) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 6 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Smoki Podole Małe |
3 - 7 |
Błękitni Główczyce |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
SSPN Malczkowo |
3 - 1 |
Iskra Gogolewo |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Start Łebień |
1 - 3 |
Pomorze II Potęgowo |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 5 |
Skotawa Budowo |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
25 kwietnia 2010
25.04 - 16:00 |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Start Łebień |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:30 |
Pomorze II Potęgowo |
3 - 0 |
SSPN Malczkowo |
25 kwietnia 2010
25.04 - 17:00 |
Iskra Gogolewo |
1 - 2 |
Smoki Podole Małe |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
24 kwietnia 2010
24.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
1 maja 2010
1.05 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
Błękitni Główczyce |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 1 |
Iskra Gogolewo |
2 maja 2010
2.05 - 15:00 |
Smoki Podole Małe |
3 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
2 maja 2010
2.05 - 13:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1 |
SSPN Malczkowo |
1 - 1 |
Skotawa Budowo |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Start Łebień |
2 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
2 maja 2010
2.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Krokusy Stowięcino |
0 - 4 |
Start Łebień |
9 maja 2010
9.05 - 16:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 3 |
SSPN Malczkowo |
8 maja 2010
8.05 - 12:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3 |
Skotawa Budowo |
6 - 0 |
Smoki Podole Małe |
9 maja 2010
9.05 - 14:30 |
Pomorze II Potęgowo |
7 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
9 maja 2010
9.05 - 17:00 |
Iskra Gogolewo |
1 - 6 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 maja 2010
9.05 - 13:00 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Błękitni Główczyce |
4 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
16 maja 2010
16.05 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
10 - 1 |
Iskra Gogolewo |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 0 |
Skotawa Budowo |
16 maja 2010
16.05 - 11:30 |
Smoki Podole Małe |
3 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
16 maja 2010
16.05 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 1 |
Start Łebień |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 3 |
SSPN Malczkowo |
23 maja 2010
23.05 - 16:00 |
Start Łebień |
3 - 0 |
Smoki Podole Małe |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
4 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
22 maja 2010
22.05 - 12:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
23 maja 2010
23.05 - 14:30 |
Pomorze II Potęgowo |
2 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
23 maja 2010
23.05 - 17:00 |
Iskra Gogolewo |
1 - 4 |
Błękitni Główczyce |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Iskra Gogolewo |
5 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Skotawa Budowo |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
30 maja 2010
30.05 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Start Łebień |
30 maja 2010
30.05 - 11:30 |
Smoki Podole Małe |
1 - 3 |
SSPN Malczkowo |
30 maja 2010
30.05 - 13:00 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 0 |
Smoki Podole Małe |
6 czerwca 2010
6.06 - 16:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 2:3 |
SSPN Malczkowo |
7 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Start Łebień |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 czerwca 2010
5.06 - 12:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:30 |
Pomorze II Potęgowo |
1 - 1 |
Iskra Gogolewo |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Kolejka 21 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Pomorze II Potęgowo |
5 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Iskra Gogolewo |
2 - 2 |
Skotawa Budowo |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 0 |
Start Łebień |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 2 |
SSPN Malczkowo |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
Smoki Podole Małe |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Krokusy Stowięcino |
0 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
vo,zdekomletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 2:3 |
Smoki Podole Małe |
4 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
Start Łebień |
1 - 2 |
Błękitni Główczyce |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 1 |
Iskra Gogolewo |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
Skotawa Budowo |
5 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
|