Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (91) |
Słupia Charnowo |
0 - 4 |
KS Włynkówko |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
Studnica Przytocko |
2 - 3 |
Barton Barcino |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Bistal Machowino |
1 - 1 |
Słupia Kwakowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
Dom-Star Domaradz |
3 - 3 |
Inter Świerzenko |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 3 |
Szansa Siemianice |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 4 |
Unia Korzybie |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (59) |
KS Włynkówko |
5 - 1 |
Unia Korzybie |
6 września 2009
6.09 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 6 |
Sokół Kuleszewo |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
Słupia Kobylnica |
6 września 2009
6.09 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
6 września 2009
6.09 - 16:00 |
Barton Barcino |
4 - 0 |
Bistal Machowino |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
1 - 0 |
Studnica Przytocko |
6 września 2009
6.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Studnica Przytocko |
3 - 1 |
KS Włynkówko |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Bistal Machowino |
1 - 2 |
Słupia Charnowo |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Dom-Star Domaradz |
1 - 3 |
Barton Barcino |
13 września 2009
13.09 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 0 |
Słupia Kwakowo |
12 września 2009
12.09 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
4 - 3 |
Inter Świerzenko |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Unia Korzybie |
4 - 1 |
Szansa Siemianice |
13 września 2009
13.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (101) |
KS Włynkówko |
1 - 4 |
Szansa Siemianice |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 2 |
Unia Korzybie |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 4 |
Sokół Kuleszewo |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Słupia Kobylnica |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
Słupia Charnowo |
7 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
20 września 2009
20.09 - 15:00 |
Studnica Przytocko |
0 - 1 |
Bistal Machowino |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (98) |
Bistal Machowino |
4 - 1 |
KS Włynkówko |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Dom-Star Domaradz |
2 - 1 |
Studnica Przytocko |
27 września 2009
27.09 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 0 |
Słupia Charnowo |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 3 |
Barton Barcino |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Unia Korzybie |
4 - 1 |
Słupia Kwakowo |
27 września 2009
27.09 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
6 - 0 |
Inter Świerzenko |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (30) |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Inter Świerzenko |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 5 |
Szansa Siemianice |
4 października 2009
4.10 - 16:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Unia Korzybie |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Słupia Charnowo |
4 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
4 października 2009
4.10 - 15:00 |
Studnica Przytocko |
0 - 2 |
Słupia Kobylnica |
3 października 2009
3.10 - 14:00 |
Bistal Machowino |
7 - 2 |
Dom-Star Domaradz |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Dom-Star Domaradz |
2 - 4 |
KS Włynkówko |
11 października 2009
11.10 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 4 |
Bistal Machowino |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
4 - 1 |
Studnica Przytocko |
11 października 2009
11.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
0 - 0 |
Słupia Charnowo |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 0 |
Barton Barcino |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 2 |
Słupia Kwakowo |
11 października 2009
11.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (78) |
KS Włynkówko |
2 - 0 |
Słupia Kwakowo |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
Barton Barcino |
2 - 0 |
Inter Świerzenko |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 0 |
Szansa Siemianice |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
vo,w drużynie gości wystąpili zawodnicy bez dokumentów tożsamości,na boisku 2:4 |
Studnica Przytocko |
0 - 7 |
Unia Korzybie |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Bistal Machowino |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Dom-Star Domaradz |
3 - 4 |
Słupia Kobylnica |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Słupia Kobylnica |
3 - 2 |
KS Włynkówko |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
5 - 2 |
Dom-Star Domaradz |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
1 - 2 |
Bistal Machowino |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
5 - 0 |
Studnica Przytocko |
24 października 2009
24.10 - 16:00 |
Inter Świerzenko |
2 - 2 |
Słupia Charnowo |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 6 |
Barton Barcino |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (92) |
KS Włynkówko |
0 - 2 |
Barton Barcino |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
1 - 1 |
Słupia Kwakowo |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
1 - 2 |
Inter Świerzenko |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Bistal Machowino |
2 - 2 |
Szansa Siemianice |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Dom-Star Domaradz |
0 - 5 |
Unia Korzybie |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
7 listopada 2009
7.11 - 14:15 |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Sokół Kuleszewo |
2 - 3 |
KS Włynkówko |
15 listopada 2009
15.11 - 12:00 |
Unia Korzybie |
4 - 0 |
Słupia Kobylnica |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
4 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
14 listopada 2009
14.11 - 15:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 5 |
Bistal Machowino |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
7 - 1 |
Studnica Przytocko |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
Barton Barcino |
7 - 1 |
Słupia Charnowo |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (75) |
KS Włynkówko |
3 - 3 |
Słupia Charnowo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Studnica Przytocko |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Słupia Kwakowo |
1 - 3 |
Bistal Machowino |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Inter Świerzenko |
1 - 2 |
Dom-Star Domaradz |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Szansa Siemianice |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
2 czerwca 2010
2.06 - 17:30 |
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 2:2 |
Kolejka 13 - 23. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Unia Korzybie |
0 - 4 |
KS Włynkówko |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
Szansa Siemianice |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Słupia Kobylnica |
4 - 4 |
Inter Świerzenko |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Dom-Star Domaradz |
2 - 8 |
Słupia Kwakowo |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Bistal Machowino |
2 - 1 |
Barton Barcino |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Studnica Przytocko |
0 - 1 |
Słupia Charnowo |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Studnica Przytocko |
25 kwietnia 2010
25.04 - 12:00 |
Słupia Charnowo |
1 - 1 |
Bistal Machowino |
25 kwietnia 2010
25.04 - 15:00 |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 4 |
Słupia Kobylnica |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:30 |
Inter Świerzenko |
3 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
25 kwietnia 2010
25.04 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 1 |
Unia Korzybie |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:30 |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Szansa Siemianice |
0 - 3 |
KS Włynkówko |
2 maja 2010
2.05 - 14:00 |
Unia Korzybie |
7 - 0 |
Inter Świerzenko |
1 maja 2010
1.05 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Słupia Kwakowo |
1 maja 2010
1.05 - 16:30 |
Słupia Kobylnica |
0 - 0 |
Barton Barcino |
1 maja 2010
1.05 - 15:00 |
Dom-Star Domaradz |
1 - 3 |
Słupia Charnowo |
2 maja 2010
2.05 - 15:00 |
Bistal Machowino |
3 - 0 |
Studnica Przytocko |
2 maja 2010
2.05 - 14:00 |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
KS Włynkówko |
4 - 3 |
Bistal Machowino |
9 maja 2010
9.05 - 12:00 |
Studnica Przytocko |
4 - 3 |
Dom-Star Domaradz |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
9 maja 2010
9.05 - 15:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
8 maja 2010
8.05 - 16:30 |
Słupia Kwakowo |
1 - 3 |
Unia Korzybie |
9 maja 2010
9.05 - 13:30 |
Inter Świerzenko |
2 - 2 |
Szansa Siemianice |
9 maja 2010
9.05 - 12:00 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
KS Włynkówko |
16 maja 2010
16.05 - 12:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gospodarzy,na boisku 2:2 |
Szansa Siemianice |
3 - 0 |
Słupia Kwakowo |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 |
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Barton Barcino |
16 maja 2010
16.05 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Słupia Charnowo |
15 maja 2010
15.05 - 16:30 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Studnica Przytocko |
15 maja 2010
15.05 - 15:00 |
Dom-Star Domaradz |
2 - 7 |
Bistal Machowino |
16 maja 2010
16.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (56) |
KS Włynkówko |
26 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
23 maja 2010
23.05 - 12:00 |
Bistal Machowino |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
3 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
0 - 2 |
Unia Korzybie |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 |
Barton Barcino |
2 - 0 |
Szansa Siemianice |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 0 |
Inter Świerzenko |
23 maja 2010
23.05 - 13:30 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Słupia Kwakowo |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
30 maja 2010
30.05 - 16:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
Barton Barcino |
30 maja 2010
30.05 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 0 |
Słupia Charnowo |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 |
Unia Korzybie |
4 - 1 |
Studnica Przytocko |
30 maja 2010
30.05 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 5 |
Bistal Machowino |
29 maja 2010
29.05 - 16:30 |
Słupia Kobylnica |
16 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
29 maja 2010
29.05 - 15:00 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
KS Włynkówko |
2 - 0 |
Słupia Kobylnica |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:00 |
Dom-Star Domaradz |
1 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
6 czerwca 2010
6.06 - 15:00 |
Bistal Machowino |
0 - 0 |
Unia Korzybie |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
5 - 1 |
Szansa Siemianice |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
6 - 1 |
Inter Świerzenko |
6 czerwca 2010
6.06 - 15:00 |
Barton Barcino |
1 - 0 |
Słupia Kwakowo |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Kolejka 21 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Barton Barcino |
1 - 5 |
KS Włynkówko |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 3 |
Słupia Charnowo |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 4 |
Studnica Przytocko |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 2 |
Bistal Machowino |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Unia Korzybie |
5 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
vo,zdekompletowanie drużyny gości,na boisku 5:0 |
Sokół Kuleszewo |
5 - 3 |
Słupia Kobylnica |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 |
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (32) |
KS Włynkówko |
7 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 5 |
Unia Korzybie |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
Dom-Star Domaradz |
1 - 4 |
Szansa Siemianice |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
Bistal Machowino |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Studnica Przytocko |
1 - 5 |
Słupia Kwakowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 1 |
Barton Barcino |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 |
|