POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Skotawia Dębnica Kaszubska 22 51 17 0 5 52 - 23
2. MKS Debrzno 22 44 14 2 6 43 - 22
3. Orkan Gostkowo 22 38 11 5 6 44 - 30
4. Garbarnia Kępice 22 38 11 5 6 31 - 27
5. Myśliwiec Tuchomie 22 33 10 3 9 38 - 33
6. GKS Kołczygłowy 22 33 10 3 9 37 - 43
7. Start Miastko 22 31 9 4 9 29 - 40
8. Kaszubia Studzienice 22 29 8 5 9 37 - 38
9. Sokół Wyczechy 22 27 8 3 11 37 - 36
10. Iskra Dretyń 22 24 6 6 10 33 - 37
11. Victoria Dąbrówka 22 16 5 1 16 28 - 52
12. Lipniczanka Lipnica 22 12 3 3 16 15 - 43
Ostatni komentarz dodał tadek50 29.08.2010, 21:40:08

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (143) 
1. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Kaszubia Studzienice 30 sierpnia 2009 - 13:00
2. MKS Debrzno 0 - 1 Sokół Wyczechy 30 sierpnia 2009 - 15:00
3. Garbarnia Kępice 2 - 2 Iskra Dretyń 29 sierpnia 2009 - 12:00
4. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Orkan Gostkowo 30 sierpnia 2009 - 14:00
5. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 GKS Kołczygłowy 30 sierpnia 2009 - 13:00
6. Victoria Dąbrówka 1 - 2 Start Miastko 30 sierpnia 2009 - 14:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
7. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Start Miastko 6 września 2009 - 17:00
8. GKS Kołczygłowy 3 - 1 Victoria Dąbrówka 6 września 2009 - 15:00
9. Orkan Gostkowo 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 września 2009 - 15:00
10. Iskra Dretyń 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie 6 września 2009 - 14:00
11. Sokół Wyczechy 1 - 1 Garbarnia Kępice 5 września 2009 - 16:00
12. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 MKS Debrzno 6 września 2009 - 13:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (94) 
13. MKS Debrzno 4 - 0 Kaszubia Studzienice 12 września 2009 - 16:00
14. Garbarnia Kępice 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 12 września 2009 - 17:00
15. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Sokół Wyczechy 13 września 2009 - 11:00
16. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Iskra Dretyń 13 września 2009 - 13:00
17. Victoria Dąbrówka 3 - 2 Orkan Gostkowo 14 listopada 2009 - 13:00
18. Start Miastko 4 - 2 GKS Kołczygłowy 13 września 2009 - 11:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
19. Kaszubia Studzienice 2 - 2 GKS Kołczygłowy 20 września 2009 - 16:00
20. Orkan Gostkowo 3 - 0 Start Miastko 19 września 2009 - 15:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
21. Iskra Dretyń 3 - 0 Victoria Dąbrówka 20 września 2009 - 14:00
22. Sokół Wyczechy 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 września 2009 - 16:00
23. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 20 września 2009 - 13:00
24. MKS Debrzno 2 - 0 Garbarnia Kępice 20 września 2009 - 15:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
25. Garbarnia Kępice 2 - 1 Kaszubia Studzienice 26 września 2009 - 16:30
26. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 MKS Debrzno 27 września 2009 - 14:00
27. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 27 września 2009 - 13:00
28. Victoria Dąbrówka 1 - 4 Sokół Wyczechy 27 września 2009 - 14:00
29. Start Miastko 1 - 0 Iskra Dretyń 27 września 2009 - 11:00
30. GKS Kołczygłowy 2 - 5 Orkan Gostkowo 27 września 2009 - 15:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (179) 
31. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Orkan Gostkowo 4 października 2009 - 15:00
32. Iskra Dretyń 4 - 1 GKS Kołczygłowy 4 października 2009 - 14:00
33. Sokół Wyczechy 3 - 0 Start Miastko 3 października 2009 - 16:00
34. Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Victoria Dąbrówka 4 października 2009 - 13:00
35. MKS Debrzno 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 października 2009 - 15:00
36. Garbarnia Kępice 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 3 października 2009 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
37. Myśliwiec Tuchomie 6 - 3 Kaszubia Studzienice 11 października 2009 - 15:00
38. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Garbarnia Kępice 11 października 2009 - 13:00
39. Victoria Dąbrówka 2 - 4 MKS Debrzno 11 października 2009 - 14:00
40. Start Miastko 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 11 października 2009 - 11:00
41. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Sokół Wyczechy 11 października 2009 - 14:00
42. Orkan Gostkowo 2 - 1 Iskra Dretyń 10 października 2009 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (110) 
43. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Iskra Dretyń 18 października 2009 - 15:00
44. Sokół Wyczechy 1 - 2 Orkan Gostkowo 17 października 2009 - 15:00
45. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 GKS Kołczygłowy 18 października 2009 - 13:00
vo,w drużynie gości zagrali zawodnicy bez dokumentów tożsamości,na boisku 3:4
46. MKS Debrzno 2 - 1 Start Miastko 18 października 2009 - 14:00
47. Garbarnia Kępice 2 - 0 Victoria Dąbrówka 17 października 2009 - 15:30
48. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 18 października 2009 - 15:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (72) 
49. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Kaszubia Studzienice 25 października 2009 - 13:00
50. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 25 października 2009 - 14:00
51. Start Miastko 0 - 3 Garbarnia Kępice 25 października 2009 - 11:00
52. GKS Kołczygłowy 2 - 0 MKS Debrzno 25 października 2009 - 14:00
53. Orkan Gostkowo 5 - 1 Lipniczanka Lipnica 24 października 2009 - 15:00
54. Iskra Dretyń 2 - 2 Sokół Wyczechy 25 października 2009 - 14:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (90) 
55. Kaszubia Studzienice 4 - 0 Sokół Wyczechy 8 listopada 2009 - 14:00
56. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Iskra Dretyń 8 listopada 2009 - 13:00
57. MKS Debrzno 3 - 0 Orkan Gostkowo 8 listopada 2009 - 13:00
58. Garbarnia Kępice 0 - 1 GKS Kołczygłowy 7 listopada 2009 - 14:30
59. Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Start Miastko 8 listopada 2009 - 14:30
60. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Victoria Dąbrówka 8 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 11 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (132) 
61. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Kaszubia Studzienice 11 listopada 2009 - 14:00
62. Start Miastko 3 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 listopada 2009 - 11:00
63. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 11 listopada 2009 - 14:00
64. Orkan Gostkowo 4 - 1 Garbarnia Kępice 11 listopada 2009 - 13:00
65. Iskra Dretyń 1 - 1 MKS Debrzno 11 listopada 2009 - 12:00
66. Sokół Wyczechy 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 11 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 12 - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (93) 
67. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Lipniczanka Lipnica 28 kwietnia 2010 - 17:00
68. Sokół Wyczechy 1 - 2 MKS Debrzno 28 kwietnia 2010 - 17:00
69. Iskra Dretyń 4 - 0 Garbarnia Kępice 28 kwietnia 2010 - 17:00
70. Orkan Gostkowo 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 28 kwietnia 2010 - 17:00
71. GKS Kołczygłowy 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 28 kwietnia 2010 - 17:00
72. Start Miastko 1 - 0 Victoria Dąbrówka 28 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 13 - 16. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
73. Start Miastko 4 - 3 Kaszubia Studzienice 16 czerwca 2010 - 17:30
74. Victoria Dąbrówka 3 - 4 GKS Kołczygłowy 16 czerwca 2010 - 17:30
75. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Orkan Gostkowo 17 czerwca 2010 - 17:30
76. Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Iskra Dretyń 16 czerwca 2010 - 17:30
77. Garbarnia Kępice 3 - 2 Sokół Wyczechy 16 czerwca 2010 - 17:30
78. MKS Debrzno 8 - 0 Lipniczanka Lipnica 16 czerwca 2010 - 17:30
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
79. Kaszubia Studzienice 0 - 2 MKS Debrzno 25 kwietnia 2010 - 15:00
80. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 Garbarnia Kępice 25 kwietnia 2010 - 15:00
81. Sokół Wyczechy 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 24 kwietnia 2010 - 15:00
82. Iskra Dretyń 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 25 kwietnia 2010 - 14:00
83. Orkan Gostkowo 1 - 0 Victoria Dąbrówka 25 kwietnia 2010 - 13:00
84. GKS Kołczygłowy 1 - 2 Start Miastko 25 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (76) 
85. GKS Kołczygłowy 1 - 1 Kaszubia Studzienice 2 maja 2010 - 15:00
86. Start Miastko 1 - 1 Orkan Gostkowo 1 maja 2010 - 14:00
87. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Iskra Dretyń 2 maja 2010 - 13:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:2
88. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Sokół Wyczechy 2 maja 2010 - 12:00
89. Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 2 maja 2010 - 14:00
90. Garbarnia Kępice 3 - 1 MKS Debrzno 1 maja 2010 - 16:00
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (73) 
91. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Garbarnia Kępice 9 maja 2010 - 15:00
92. MKS Debrzno 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 9 maja 2010 - 17:00
93. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 9 maja 2010 - 15:00
94. Sokół Wyczechy 3 - 4 Victoria Dąbrówka 8 maja 2010 - 15:00
95. Iskra Dretyń 0 - 0 Start Miastko 9 maja 2010 - 14:00
96. Orkan Gostkowo 2 - 2 GKS Kołczygłowy 9 maja 2010 - 13:00
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (109) 
97. Orkan Gostkowo 2 - 1 Kaszubia Studzienice 16 maja 2010 - 15:00
98. GKS Kołczygłowy 3 - 1 Iskra Dretyń 16 maja 2010 - 15:00
99. Start Miastko 0 - 1 Sokół Wyczechy 16 maja 2010 - 11:00
100. Victoria Dąbrówka 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 16 maja 2010 - 13:00
101. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 MKS Debrzno 16 maja 2010 - 17:00
102. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Garbarnia Kępice 16 maja 2010 - 14:00
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (137) 
103. Kaszubia Studzienice 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 23 maja 2010 - 15:00
104. Garbarnia Kępice 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 22 maja 2010 - 16:00
vo,brak dokumentu tożsamości u zawodnika drużyny gospodarzy,na boisku 2:2
105. MKS Debrzno 3 - 2 Victoria Dąbrówka 23 maja 2010 - 17:00
106. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Start Miastko 23 maja 2010 - 15:00
107. Sokół Wyczechy 2 - 3 GKS Kołczygłowy 22 maja 2010 - 15:00
108. Iskra Dretyń 5 - 1 Orkan Gostkowo 23 maja 2010 - 14:00
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (62) 
109. Iskra Dretyń 0 - 0 Kaszubia Studzienice 29 maja 2010 - 16:00
110. Orkan Gostkowo 4 - 0 Sokół Wyczechy 30 maja 2010 - 13:00
111. GKS Kołczygłowy 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 30 maja 2010 - 15:00
112. Start Miastko 2 - 1 MKS Debrzno 30 maja 2010 - 11:00
113. Victoria Dąbrówka 0 - 1 Garbarnia Kępice 30 maja 2010 - 13:00
114. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie 30 maja 2010 - 12:00
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (59) 
115. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 czerwca 2010 - 15:00
116. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Victoria Dąbrówka 6 czerwca 2010 - 14:00
117. Garbarnia Kępice 1 - 1 Start Miastko 5 czerwca 2010 - 16:00
118. MKS Debrzno 2 - 0 GKS Kołczygłowy 6 czerwca 2010 - 17:00
119. Lipniczanka Lipnica 0 - 3 Orkan Gostkowo 6 czerwca 2010 - 15:00
120. Sokół Wyczechy 4 - 1 Iskra Dretyń 5 czerwca 2010 - 15:00
Kolejka 21 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (78) 
121. Sokół Wyczechy 1 - 1 Kaszubia Studzienice 13 czerwca 2010 - 16:00
122. Iskra Dretyń 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 13 czerwca 2010 - 16:00
123. Orkan Gostkowo 0 - 1 MKS Debrzno 13 czerwca 2010 - 16:00
124. GKS Kołczygłowy 1 - 2 Garbarnia Kępice 13 czerwca 2010 - 16:00
125. Start Miastko 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 13 czerwca 2010 - 16:00
126. Victoria Dąbrówka 3 - 8 Skotawia Dębnica Kaszubska 13 czerwca 2010 - 16:00
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (107) 
127. Kaszubia Studzienice 4 - 0 Victoria Dąbrówka 20 czerwca 2010 - 16:00
128. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 1 Start Miastko 20 czerwca 2010 - 16:00
129. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 GKS Kołczygłowy 20 czerwca 2010 - 16:00
130. Garbarnia Kępice 1 - 1 Orkan Gostkowo 20 czerwca 2010 - 16:00
131. MKS Debrzno 2 - 1 Iskra Dretyń 20 czerwca 2010 - 16:00
132. Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Sokół Wyczechy 20 czerwca 2010 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.31