MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 95 II Słupsk 20 49 16 1 3 63 - 12
2. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 20 40 12 4 4 42 - 29
3. Leśnik Cewice 20 39 12 3 5 52 - 28
4. KS Damnica 20 35 11 2 7 47 - 41
5. Rowokół Smołdzino 20 28 8 4 8 40 - 50
6. LKS Łebunia 20 27 7 6 7 32 - 39
7. Wybrzeże Objazda 20 22 6 4 10 32 - 41
8. Granit Kończewo 20 22 6 4 10 34 - 44
9. Jantaria Pobłocie 20 20 5 5 10 35 - 40
10. Dąb Kusowo 20 17 4 5 11 22 - 50
11. Stal Jezierzyce 20 11 3 2 15 26 - 51
12. Start Łeba 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał forzajuve 15.07.2010, 13:15:36
* Start Łeba wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (64) 
1. Gryf 95 II Słupsk 1 - 0 Wybrzeże Objazda 30 sierpnia 2009 - 15:00
2. Start Łeba - Granit Kończewo
anulowany, było 1-2
3. Jantaria Pobłocie 3 - 4 Rowokół Smołdzino 30 sierpnia 2009 - 13:00
4. KS Damnica 0 - 3 Leśnik Cewice 29 sierpnia 2009 - 16:30
5. LKS Łebunia 0 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 sierpnia 2009 - 11:00
6. Stal Jezierzyce 1 - 0 Dąb Kusowo 30 sierpnia 2009 - 12:30
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
7. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Dąb Kusowo 5 września 2009 - 17:00
8. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 2 Stal Jezierzyce 6 września 2009 - 14:00
9. Leśnik Cewice 0 - 5 LKS Łebunia 6 września 2009 - 14:30
10. Rowokół Smołdzino 0 - 1 KS Damnica 6 września 2009 - 13:00
11. Granit Kończewo 3 - 0 Jantaria Pobłocie 5 września 2009 - 16:00
12. Gryf 95 II Słupsk - Start Łeba 6 września 2009 - 15:00
anulowany, było 10-1
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
13. Start Łeba - Wybrzeże Objazda 13 września 2009 - 13:00
anulowany, było 0-7
14. Jantaria Pobłocie 0 - 4 Gryf 95 II Słupsk 13 września 2009 - 13:00
15. KS Damnica 2 - 1 Granit Kończewo 12 września 2009 - 16:00
16. LKS Łebunia 3 - 3 Rowokół Smołdzino 13 września 2009 - 11:00
17. Stal Jezierzyce 2 - 3 Leśnik Cewice 13 września 2009 - 12:30
18. Dąb Kusowo 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 września 2009 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
19. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 września 2009 - 17:00
20. Leśnik Cewice 7 - 1 Dąb Kusowo 20 września 2009 - 14:30
21. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Stal Jezierzyce 20 września 2009 - 13:00
22. Granit Kończewo 2 - 2 LKS Łebunia 19 września 2009 - 16:00
23. Gryf 95 II Słupsk 7 - 0 KS Damnica 20 września 2009 - 15:00
24. Start Łeba - Jantaria Pobłocie 20 września 2009 - 13:00
anulowany, było 1-0
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
25. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Wybrzeże Objazda 14 listopada 2009 - 14:00
26. KS Damnica - Start Łeba 26 września 2009 - 16:00
anulowany, było 3-1
27. LKS Łebunia 1 - 3 Gryf 95 II Słupsk 27 września 2009 - 11:00
28. Stal Jezierzyce 1 - 3 Granit Kończewo 27 września 2009 - 12:30
29. Dąb Kusowo 2 - 5 Rowokół Smołdzino 26 września 2009 - 16:30
30. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 2 Leśnik Cewice 27 września 2009 - 14:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
31. Wybrzeże Objazda 0 - 5 Leśnik Cewice 3 października 2009 - 16:00
32. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 października 2009 - 13:00
33. Granit Kończewo 3 - 1 Dąb Kusowo 4 października 2009 - 13:00
34. Gryf 95 II Słupsk 6 - 0 Stal Jezierzyce 4 października 2009 - 15:00
35. Start Łeba - LKS Łebunia 4 października 2009 - 13:00
anulowany, było 1-2
36. Jantaria Pobłocie 3 - 4 KS Damnica 4 października 2009 - 13:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
37. KS Damnica 2 - 1 Wybrzeże Objazda 10 października 2009 - 16:00
38. LKS Łebunia 0 - 0 Jantaria Pobłocie 11 października 2009 - 11:00
39. Stal Jezierzyce - Start Łeba 11 października 2009 - 12:30
anulowany, było 3-0
40. Dąb Kusowo 0 - 3 Gryf 95 II Słupsk 10 października 2009 - 16:00
41. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Granit Kończewo 11 października 2009 - 14:00
42. Leśnik Cewice 4 - 1 Rowokół Smołdzino 11 października 2009 - 14:30
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
43. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Rowokół Smołdzino 17 października 2009 - 16:00
44. Granit Kończewo 3 - 1 Leśnik Cewice 18 października 2009 - 13:00
45. Gryf 95 II Słupsk 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 października 2009 - 15:00
46. Start Łeba - Dąb Kusowo 18 października 2009 - 13:00
anulowany, było 4-3
47. Jantaria Pobłocie 4 - 0 Stal Jezierzyce 18 października 2009 - 13:00
48. KS Damnica 6 - 1 LKS Łebunia 17 października 2009 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
49. LKS Łebunia 2 - 1 Wybrzeże Objazda 25 października 2009 - 11:00
50. Stal Jezierzyce 0 - 3 KS Damnica 25 października 2009 - 12:30
51. Dąb Kusowo 2 - 1 Jantaria Pobłocie 24 października 2009 - 15:00
52. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Start Łeba 25 października 2009 - 14:00
anulowany, było 3-0 vo
53. Leśnik Cewice 1 - 0 Gryf 95 II Słupsk 24 października 2009 - 15:00
54. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Granit Kończewo 25 października 2009 - 13:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (42) 
55. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Granit Kończewo 7 listopada 2009 - 14:00
56. Gryf 95 II Słupsk 8 - 0 Rowokół Smołdzino 8 listopada 2009 - 12:00
57. Start Łeba - Leśnik Cewice 8 listopada 2009 - 13:00
anulowany, było 1-2
58. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 listopada 2009 - 13:00
59. KS Damnica 3 - 0 Dąb Kusowo 7 listopada 2009 - 14:00
60. LKS Łebunia 3 - 0 Stal Jezierzyce 8 listopada 2009 - 10:00
Kolejka 11 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
61. Stal Jezierzyce 3 - 3 Wybrzeże Objazda 11 listopada 2009 - 12:30
62. Dąb Kusowo 1 - 1 LKS Łebunia 11 listopada 2009 - 12:30
63. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 3 KS Damnica 11 listopada 2009 - 13:00
64. Leśnik Cewice 2 - 1 Jantaria Pobłocie 11 listopada 2009 - 13:30
65. Rowokół Smołdzino - Start Łeba 11 listopada 2009 - 13:00
anulowany, było 4-1
66. Granit Kończewo 3 - 4 Gryf 95 II Słupsk 11 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 12 - 21/28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
67. Wybrzeże Objazda 2 - 3 Gryf 95 II Słupsk 21 kwietnia 2010 - 17:00
69. Rowokół Smołdzino 4 - 4 Jantaria Pobłocie 28 kwietnia 2010 - 17:00
70. Leśnik Cewice 2 - 1 KS Damnica 28 kwietnia 2010 - 17:00
71. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 1 LKS Łebunia 28 kwietnia 2010 - 17:00
72. Dąb Kusowo 1 - 1 Stal Jezierzyce 28 kwietnia 2010 - 17:00
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 13 - 16. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
73. Dąb Kusowo 2 - 4 Wybrzeże Objazda 16 czerwca 2010 - 17:30
74. Stal Jezierzyce 0 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 16 czerwca 2010 - 17:30
75. LKS Łebunia 1 - 3 Leśnik Cewice 16 czerwca 2010 - 17:30
76. KS Damnica 3 - 4 Rowokół Smołdzino 16 czerwca 2010 - 17:30
77. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Granit Kończewo 16 czerwca 2010 - 17:30
Pauza: Gryf 95 II Słupsk,
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
80. Gryf 95 II Słupsk 1 - 0 Jantaria Pobłocie 25 kwietnia 2010 - 15:00
81. Granit Kończewo 2 - 2 KS Damnica 25 kwietnia 2010 - 13:00
82. Rowokół Smołdzino 0 - 1 LKS Łebunia 24 kwietnia 2010 - 13:30
83. Leśnik Cewice 3 - 0 Stal Jezierzyce 25 kwietnia 2010 - 13:30
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2
84. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 1 Dąb Kusowo 25 kwietnia 2010 - 14:00
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
85. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Wybrzeże Objazda 2 maja 2010 - 11:00
86. Dąb Kusowo 0 - 0 Leśnik Cewice 1 maja 2010 - 16:30
87. Stal Jezierzyce 6 - 1 Rowokół Smołdzino 2 maja 2010 - 16:00
88. LKS Łebunia 2 - 0 Granit Kończewo 2 maja 2010 - 11:00
89. KS Damnica 1 - 0 Gryf 95 II Słupsk 1 maja 2010 - 17:00
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
91. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Jantaria Pobłocie 9 maja 2010 - 13:00
93. Gryf 95 II Słupsk 8 - 0 LKS Łebunia 9 maja 2010 - 15:00
94. Granit Kończewo 2 - 5 Stal Jezierzyce 9 maja 2010 - 13:00
95. Rowokół Smołdzino 4 - 3 Dąb Kusowo 8 maja 2010 - 16:00
96. Leśnik Cewice 2 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 maja 2010 - 17:00
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
97. Leśnik Cewice 5 - 0 Wybrzeże Objazda 16 maja 2010 - 13:30
98. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Rowokół Smołdzino 16 maja 2010 - 12:00
99. Dąb Kusowo 1 - 1 Granit Kończewo 15 maja 2010 - 16:30
100. Stal Jezierzyce 1 - 2 Gryf 95 II Słupsk 16 maja 2010 - 12:30
102. KS Damnica 4 - 2 Jantaria Pobłocie 15 maja 2010 - 17:00
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
103. Wybrzeże Objazda 3 - 3 KS Damnica 23 maja 2010 - 13:00
104. Jantaria Pobłocie 0 - 0 LKS Łebunia 23 maja 2010 - 13:00
106. Gryf 95 II Słupsk 4 - 0 Dąb Kusowo 23 maja 2010 - 15:00
107. Granit Kończewo 3 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 23 maja 2010 - 13:00
108. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Leśnik Cewice 22 maja 2010 - 16:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
109. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Wybrzeże Objazda 30 maja 2010 - 13:00
110. Leśnik Cewice 5 - 0 Granit Kończewo 30 maja 2010 - 13:30
111. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 2 Gryf 95 II Słupsk 29 maja 2010 - 17:00
113. Stal Jezierzyce 1 - 2 Jantaria Pobłocie 30 maja 2010 - 12:30
114. LKS Łebunia 2 - 4 KS Damnica 30 maja 2010 - 11:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
115. Wybrzeże Objazda 1 - 1 LKS Łebunia 6 czerwca 2010 - 13:00
116. KS Damnica 5 - 1 Stal Jezierzyce 5 czerwca 2010 - 17:00
117. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Dąb Kusowo 6 czerwca 2010 - 13:00
119. Gryf 95 II Słupsk 2 - 0 Leśnik Cewice 6 czerwca 2010 - 15:00
120. Granit Kończewo 2 - 0 Rowokół Smołdzino 6 czerwca 2010 - 13:00
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 21 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
121. Granit Kończewo 0 - 5 Wybrzeże Objazda 13 czerwca 2010 - 16:00
122. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Gryf 95 II Słupsk 13 czerwca 2010 - 16:00
124. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 3 Jantaria Pobłocie 13 czerwca 2010 - 16:00
125. Dąb Kusowo 1 - 0 KS Damnica 13 czerwca 2010 - 16:00
126. Stal Jezierzyce 1 - 2 LKS Łebunia 13 czerwca 2010 - 16:00
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
127. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Stal Jezierzyce 20 czerwca 2010 - 16:00
128. LKS Łebunia 4 - 0 Dąb Kusowo 20 czerwca 2010 - 16:00
129. KS Damnica 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 20 czerwca 2010 - 16:00
130. Jantaria Pobłocie 3 - 3 Leśnik Cewice 20 czerwca 2010 - 16:00
132. Gryf 95 II Słupsk 4 - 1 Granit Kończewo 20 czerwca 2010 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE