MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 22 56 18 2 2 78 - 17
2. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 22 51 15 6 1 63 - 22
3. Sokół Zblewo 22 46 13 7 2 51 - 28
4. Szarża Krojanty 22 34 11 1 10 44 - 31
5. Amator Kiełpino 22 32 9 5 8 54 - 39
6. Santana Wielki Klincz 22 28 8 4 10 38 - 48
7. KS Grabowo 22 23 6 5 11 43 - 67
8. Sokół Ełganowo 22 22 6 4 12 34 - 61
9. Gwiazda Karsin 22 22 7 1 14 35 - 77
10. Victoria Kaliska 22 21 7 0 15 39 - 50
11. Agra Ostrowite 22 21 5 6 11 36 - 54
12. Sławek Borzechowo 22 18 5 3 14 37 - 58
Ostatni komentarz dodał zeusdamian 03.08.2010, 21:11:13



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (273) 
1. KP Starogard Gdański 3 - 0 KS Grabowo 29 sierpnia 2009 - 16:00
2. Victoria Kaliska 2 - 1 Sokół Ełganowo 29 sierpnia 2009 - 17:00
3. Sokół Zblewo 2 - 1 Amator Kiełpino 29 sierpnia 2009 - 17:00
4. Szarża Krojanty 4 - 0 Santana Wielki Klincz 29 sierpnia 2009 - 16:00
5. Sławek Borzechowo 8 - 1 Gwiazda Karsin 31 października 2009 - 14:00
6. Agra Ostrowite 2 - 2 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 29 sierpnia 2009 - 16:30
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (100) 
7. KS Grabowo 1 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 6 września 2009 - 14:00
8. Gwiazda Karsin 5 - 4 Agra Ostrowite 6 września 2009 - 16:00
9. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Sławek Borzechowo 6 września 2009 - 13:00
10. Amator Kiełpino 0 - 1 Szarża Krojanty 5 września 2009 - 16:00
11. Sokół Ełganowo 1 - 1 Sokół Zblewo 6 września 2009 - 16:00
12. KP Starogard Gdański 2 - 0 Victoria Kaliska 5 września 2009 - 16:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (108) 
13. Victoria Kaliska 5 - 1 KS Grabowo 12 września 2009 - 17:00
14. Sokół Zblewo 1 - 0 KP Starogard Gdański 12 września 2009 - 17:00
15. Szarża Krojanty 3 - 0 Sokół Ełganowo 12 września 2009 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
16. Sławek Borzechowo 1 - 1 Amator Kiełpino 12 września 2009 - 17:00
17. Agra Ostrowite 0 - 0 Santana Wielki Klincz 12 września 2009 - 16:30
18. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 5 - 1 Gwiazda Karsin 13 września 2009 - 11:30
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (101) 
19. KS Grabowo 2 - 1 Gwiazda Karsin 20 września 2009 - 14:00
20. Santana Wielki Klincz 0 - 4 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 20 września 2009 - 13:00
21. Amator Kiełpino 4 - 1 Agra Ostrowite 20 września 2009 - 12:00
22. Sokół Ełganowo 2 - 1 Sławek Borzechowo 19 września 2009 - 16:30
23. KP Starogard Gdański 1 - 0 Szarża Krojanty 19 września 2009 - 16:00
24. Victoria Kaliska 5 - 2 Sokół Zblewo 19 września 2009 - 16:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (118) 
25. Sokół Zblewo 2 - 1 KS Grabowo 26 września 2009 - 16:00
26. Szarża Krojanty 4 - 2 Victoria Kaliska 26 września 2009 - 15:00
27. Sławek Borzechowo 0 - 3 KP Starogard Gdański 26 września 2009 - 17:00
28. Agra Ostrowite 1 - 3 Sokół Ełganowo 26 września 2009 - 16:30
29. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 3 - 1 Amator Kiełpino 27 września 2009 - 11:30
30. Gwiazda Karsin 2 - 0 Santana Wielki Klincz 27 września 2009 - 12:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (111) 
31. KS Grabowo 0 - 4 Santana Wielki Klincz 4 października 2009 - 14:00
32. Amator Kiełpino 4 - 1 Gwiazda Karsin 4 października 2009 - 13:00
33. Sokół Ełganowo 2 - 8 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 3 października 2009 - 16:00
34. KP Starogard Gdański 5 - 1 Agra Ostrowite 3 października 2009 - 16:00
35. Victoria Kaliska 3 - 1 Sławek Borzechowo 3 października 2009 - 16:00
36. Sokół Zblewo 3 - 1 Szarża Krojanty 3 października 2009 - 15:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (78) 
37. Szarża Krojanty 4 - 2 KS Grabowo 10 października 2009 - 15:00
38. Sławek Borzechowo 1 - 4 Sokół Zblewo 10 października 2009 - 16:00
39. Agra Ostrowite 1 - 2 Victoria Kaliska 10 października 2009 - 16:00
40. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1 - 0 KP Starogard Gdański 11 października 2009 - 11:30
41. Gwiazda Karsin 6 - 3 Sokół Ełganowo 11 października 2009 - 14:00
42. Santana Wielki Klincz 3 - 2 Amator Kiełpino 11 października 2009 - 13:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
43. KS Grabowo 2 - 6 Amator Kiełpino 18 października 2009 - 14:00
44. Sokół Ełganowo 2 - 7 Santana Wielki Klincz 17 października 2009 - 16:00
45. KP Starogard Gdański 6 - 0 Gwiazda Karsin 17 października 2009 - 15:00
46. Victoria Kaliska 0 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 17 października 2009 - 15:00
47. Sokół Zblewo 2 - 1 Agra Ostrowite 17 października 2009 - 15:00
48. Szarża Krojanty 3 - 0 Sławek Borzechowo 17 października 2009 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (99) 
49. Sławek Borzechowo 4 - 2 KS Grabowo 24 października 2009 - 16:00
50. Agra Ostrowite 2 - 1 Szarża Krojanty 24 października 2009 - 15:00
51. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2 - 2 Sokół Zblewo 25 października 2009 - 11:30
52. Gwiazda Karsin 3 - 0 Victoria Kaliska 25 października 2009 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
53. Santana Wielki Klincz 0 - 4 KP Starogard Gdański 24 października 2009 - 14:30
54. Amator Kiełpino 4 - 1 Sokół Ełganowo 25 października 2009 - 13:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (147) 
55. KS Grabowo 4 - 2 Sokół Ełganowo 8 listopada 2009 - 14:00
56. KP Starogard Gdański 0 - 0 Amator Kiełpino 7 listopada 2009 - 14:00
57. Victoria Kaliska 2 - 3 Santana Wielki Klincz 8 listopada 2009 - 11:00
58. Sokół Zblewo 4 - 1 Gwiazda Karsin 7 listopada 2009 - 14:30
59. Szarża Krojanty 0 - 4 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 7 listopada 2009 - 13:00
60. Sławek Borzechowo 2 - 2 Agra Ostrowite 7 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (101) 
61. Agra Ostrowite 3 - 0 KS Grabowo 14 listopada 2009 - 13:30
62. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2 - 1 Sławek Borzechowo 15 listopada 2009 - 11:30
63. Gwiazda Karsin 3 - 2 Szarża Krojanty 15 listopada 2009 - 14:00
64. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Sokół Zblewo 14 listopada 2009 - 14:30
65. Amator Kiełpino 3 - 0 Victoria Kaliska 14 listopada 2009 - 13:00
66. Sokół Ełganowo 1 - 4 KP Starogard Gdański 15 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (87) 
67. KS Grabowo 2 - 4 KP Starogard Gdański 12 maja 2010 - 17:00
68. Sokół Ełganowo 3 - 1 Victoria Kaliska 12 maja 2010 - 17:00
69. Amator Kiełpino 3 - 3 Sokół Zblewo 12 maja 2010 - 17:00
70. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Szarża Krojanty 12 maja 2010 - 17:00
71. Gwiazda Karsin 2 - 0 Sławek Borzechowo 12 maja 2010 - 17:00
72. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 3 - 1 Agra Ostrowite 12 maja 2010 - 17:00
Kolejka 13 - 27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (22) 
73. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 4 - 2 KS Grabowo 27 czerwca 2010 - 14:00
74. Agra Ostrowite 5 - 1 Gwiazda Karsin 27 czerwca 2010 - 14:00
75. Sławek Borzechowo 1 - 5 Santana Wielki Klincz 27 czerwca 2010 - 14:00
76. Szarża Krojanty 4 - 1 Amator Kiełpino 26 czerwca 2010 - 17:00
77. Sokół Zblewo 3 - 2 Sokół Ełganowo 27 czerwca 2010 - 14:00
78. Victoria Kaliska 3 - 5 KP Starogard Gdański 27 czerwca 2010 - 14:00
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
79. KS Grabowo 3 - 2 Victoria Kaliska 25 kwietnia 2010 - 14:00
80. KP Starogard Gdański 2 - 1 Sokół Zblewo 24 kwietnia 2010 - 16:00
81. Sokół Ełganowo 1 - 0 Szarża Krojanty 24 kwietnia 2010 - 16:00
82. Amator Kiełpino 4 - 1 Sławek Borzechowo 25 kwietnia 2010 - 13:00
83. Santana Wielki Klincz 0 - 0 Agra Ostrowite 25 kwietnia 2010 - 14:00
84. Gwiazda Karsin 1 - 6 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 25 kwietnia 2010 - 14:00
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
85. Gwiazda Karsin 1 - 1 KS Grabowo 1 maja 2010 - 14:00
86. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 3 - 0 Santana Wielki Klincz 2 maja 2010 - 11:30
87. Agra Ostrowite 0 - 5 Amator Kiełpino 1 maja 2010 - 16:30
88. Sławek Borzechowo 3 - 0 Sokół Ełganowo 1 maja 2010 - 16:00
89. Szarża Krojanty 1 - 2 KP Starogard Gdański 1 maja 2010 - 16:00
90. Sokół Zblewo 2 - 1 Victoria Kaliska 1 maja 2010 - 17:00
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (61) 
91. KS Grabowo 1 - 5 Sokół Zblewo 9 maja 2010 - 14:00
92. Victoria Kaliska 0 - 3 Szarża Krojanty 8 maja 2010 - 17:00
93. KP Starogard Gdański 5 - 2 Sławek Borzechowo 8 maja 2010 - 16:00
94. Sokół Ełganowo 1 - 0 Agra Ostrowite 8 maja 2010 - 15:00
95. Amator Kiełpino 1 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 8 maja 2010 - 16:00
96. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Gwiazda Karsin 9 maja 2010 - 14:00
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (70) 
97. Santana Wielki Klincz 4 - 4 KS Grabowo 16 maja 2010 - 16:00
98. Gwiazda Karsin 1 - 6 Amator Kiełpino 15 maja 2010 - 14:00
99. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2 - 1 Sokół Ełganowo 15 maja 2010 - 16:00
100. Agra Ostrowite 1 - 8 KP Starogard Gdański 15 maja 2010 - 16:30
101. Sławek Borzechowo 1 - 0 Victoria Kaliska 16 maja 2010 - 11:00
102. Szarża Krojanty 1 - 1 Sokół Zblewo 15 maja 2010 - 16:00
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (78) 
103. KS Grabowo 2 - 1 Szarża Krojanty 23 maja 2010 - 14:00
104. Sokół Zblewo 1 - 1 Sławek Borzechowo 22 maja 2010 - 17:00
105. Victoria Kaliska 1 - 2 Agra Ostrowite 22 maja 2010 - 17:00
106. KP Starogard Gdański 2 - 2 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 23 maja 2010 - 14:00
107. Sokół Ełganowo 3 - 0 Gwiazda Karsin 22 maja 2010 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
108. Amator Kiełpino 3 - 1 Santana Wielki Klincz 23 maja 2010 - 13:00
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
109. Amator Kiełpino 3 - 4 KS Grabowo 30 maja 2010 - 14:00
110. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Sokół Ełganowo 30 maja 2010 - 13:00
111. Gwiazda Karsin 0 - 5 KP Starogard Gdański 29 maja 2010 - 14:00
112. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 5 - 1 Victoria Kaliska 30 maja 2010 - 11:30
113. Agra Ostrowite 1 - 1 Sokół Zblewo 29 maja 2010 - 16:30
114. Sławek Borzechowo 1 - 4 Szarża Krojanty 29 maja 2010 - 17:00
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
115. KS Grabowo 4 - 3 Sławek Borzechowo 6 czerwca 2010 - 14:00
116. Szarża Krojanty 1 - 2 Agra Ostrowite 5 czerwca 2010 - 16:00
117. Sokół Zblewo 0 - 0 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 6 czerwca 2010 - 16:00
118. Victoria Kaliska 6 - 0 Gwiazda Karsin 5 czerwca 2010 - 17:00
119. KP Starogard Gdański 6 - 1 Santana Wielki Klincz 5 czerwca 2010 - 16:00
120. Sokół Ełganowo 1 - 1 Amator Kiełpino 5 czerwca 2010 - 16:00
Kolejka 21 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (63) 
121. Sokół Ełganowo 2 - 2 KS Grabowo 12 czerwca 2010 - 18:00
122. Amator Kiełpino 0 - 5 KP Starogard Gdański 12 czerwca 2010 - 18:00
123. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Victoria Kaliska 12 czerwca 2010 - 18:00
124. Gwiazda Karsin 2 - 4 Sokół Zblewo 12 czerwca 2010 - 18:00
125. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 0 - 2 Szarża Krojanty 12 czerwca 2010 - 18:00
126. Agra Ostrowite 3 - 4 Sławek Borzechowo 12 czerwca 2010 - 18:00
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (68) 
127. KS Grabowo 3 - 3 Agra Ostrowite 20 czerwca 2010 - 14:00
128. Sławek Borzechowo 1 - 4 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 20 czerwca 2010 - 14:00
129. Szarża Krojanty 2 - 3 Gwiazda Karsin 20 czerwca 2010 - 14:00
130. Sokół Zblewo 6 - 0 Santana Wielki Klincz 20 czerwca 2010 - 14:00
131. Victoria Kaliska 3 - 1 Amator Kiełpino 20 czerwca 2010 - 14:00
132. KP Starogard Gdański 6 - 0 Sokół Ełganowo 20 czerwca 2010 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE