MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wikęd Kębłowo 22 50 16 2 4 71 - 26
2. KS Chwaszczyno 22 50 15 5 2 50 - 14
3. GKS Luzino 22 49 16 1 5 68 - 36
4. Stolem Gniewino 22 43 13 4 5 57 - 19
5. GKS Żukowo 22 40 13 1 8 49 - 39
6. Gryf II Wejherowo 22 39 12 3 7 52 - 44
7. Sokół Bożepole Wielkie 22 29 8 5 9 46 - 32
8. Norda Karwia 22 24 7 3 12 51 - 52
9. MKS Władysławowo 22 22 6 4 12 42 - 58
10. Jantar Sopot 22 15 4 3 15 22 - 63
11. OKS Janowo 22 14 4 2 16 24 - 61
12. GKS Linia 22 4 1 1 20 28 - 116
Ostatni komentarz dodał WikędKębłowo 21.08.2012, 17:53:20

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (84) 
1. Gryf II Wejherowo 1 - 0 Jantar Sopot 30 sierpnia 2009 - 11:00
2. GKS Linia 2 - 0 OKS Janowo 30 sierpnia 2009 - 14:00
3. Wikęd Kębłowo 3 - 1 MKS Władysławowo 30 sierpnia 2009 - 11:00
4. GKS Luzino 3 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 29 sierpnia 2009 - 17:00
5. KS Chwaszczyno 0 - 0 GKS Żukowo 30 sierpnia 2009 - 12:00
6. Stolem Gniewino 2 - 0 Norda Karwia 30 sierpnia 2009 - 17:00


Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
7. Jantar Sopot 0 - 3 Norda Karwia 5 września 2009 - 17:00
8. GKS Żukowo 1 - 3 Stolem Gniewino 5 września 2009 - 17:00
9. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 KS Chwaszczyno 5 września 2009 - 14:00
10. MKS Władysławowo 2 - 4 GKS Luzino 5 września 2009 - 11:00
11. OKS Janowo 0 - 5 Wikęd Kębłowo 5 września 2009 - 17:00
12. Gryf II Wejherowo 7 - 4 GKS Linia 6 września 2009 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
13. GKS Linia 0 - 2 Jantar Sopot 13 września 2009 - 14:00
14. Wikęd Kębłowo 1 - 2 Gryf II Wejherowo 13 września 2009 - 11:00
15. GKS Luzino 5 - 2 OKS Janowo 12 września 2009 - 17:00
16. KS Chwaszczyno 6 - 0 MKS Władysławowo 13 września 2009 - 12:00
17. Stolem Gniewino 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 12 września 2009 - 13:00
18. Norda Karwia 0 - 3 GKS Żukowo 12 września 2009 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
19. Jantar Sopot 1 - 3 GKS Żukowo 19 września 2009 - 17:00
20. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Norda Karwia 19 września 2009 - 17:00
21. MKS Władysławowo 4 - 3 Stolem Gniewino 19 września 2009 - 11:00
22. OKS Janowo 0 - 3 KS Chwaszczyno 19 września 2009 - 17:00
23. Gryf II Wejherowo 0 - 3 GKS Luzino 19 września 2009 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
24. GKS Linia 1 - 5 Wikęd Kębłowo 20 września 2009 - 14:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (61) 
25. Wikęd Kębłowo 7 - 0 Jantar Sopot 27 września 2009 - 11:00
26. GKS Luzino 3 - 1 GKS Linia 26 września 2009 - 16:00
27. KS Chwaszczyno 2 - 1 Gryf II Wejherowo 27 września 2009 - 12:00
28. Stolem Gniewino 2 - 1 OKS Janowo 26 września 2009 - 12:00
29. Norda Karwia 7 - 0 MKS Władysławowo 26 września 2009 - 17:00
30. GKS Żukowo 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 26 września 2009 - 13:30
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
31. Jantar Sopot 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 3 października 2009 - 16:00
32. MKS Władysławowo 2 - 0 GKS Żukowo 3 października 2009 - 11:00
33. OKS Janowo 2 - 0 Norda Karwia 3 października 2009 - 16:00
34. Gryf II Wejherowo 2 - 1 Stolem Gniewino 4 października 2009 - 11:00
35. GKS Linia 1 - 5 KS Chwaszczyno 11 listopada 2009 - 12:00
36. Wikęd Kębłowo 3 - 2 GKS Luzino 4 października 2009 - 11:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
37. GKS Luzino 2 - 0 Jantar Sopot 10 października 2009 - 16:00
38. KS Chwaszczyno 1 - 1 Wikęd Kębłowo 11 października 2009 - 12:00
39. Stolem Gniewino 4 - 1 GKS Linia 10 października 2009 - 11:00
40. Norda Karwia 4 - 1 Gryf II Wejherowo 10 października 2009 - 16:00
41. GKS Żukowo 3 - 1 OKS Janowo 10 października 2009 - 16:00
42. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 MKS Władysławowo 10 października 2009 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
43. Jantar Sopot 2 - 5 MKS Władysławowo 17 października 2009 - 15:00
44. OKS Janowo 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 17 października 2009 - 15:00
45. Gryf II Wejherowo 0 - 3 GKS Żukowo 18 października 2009 - 14:00
w Żukowie
46. GKS Linia 1 - 4 Norda Karwia 18 października 2009 - 14:00
47. Wikęd Kębłowo 0 - 2 Stolem Gniewino 18 października 2009 - 11:00
48. GKS Luzino 1 - 5 KS Chwaszczyno 17 października 2009 - 15:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
49. KS Chwaszczyno 2 - 1 Jantar Sopot 25 października 2009 - 12:00
50. Stolem Gniewino 1 - 2 GKS Luzino 24 października 2009 - 11:00
51. Norda Karwia 1 - 1 Wikęd Kębłowo 22 listopada 2009 - 13:00
52. GKS Żukowo 7 - 0 GKS Linia 24 października 2009 - 15:00
53. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 2 Gryf II Wejherowo 24 października 2009 - 14:00
54. MKS Władysławowo 1 - 0 OKS Janowo 24 października 2009 - 11:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (75) 
55. Jantar Sopot 2 - 1 OKS Janowo 7 listopada 2009 - 11:00
56. Gryf II Wejherowo 3 - 3 MKS Władysławowo 7 listopada 2009 - 14:00
we Władysławowie
57. GKS Linia 0 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 8 listopada 2009 - 14:00
58. Wikęd Kębłowo 4 - 0 GKS Żukowo 8 listopada 2009 - 11:00
59. GKS Luzino 5 - 2 Norda Karwia 7 listopada 2009 - 14:00
60. KS Chwaszczyno 1 - 0 Stolem Gniewino 8 listopada 2009 - 12:00
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
61. Stolem Gniewino 4 - 0 Jantar Sopot 14 listopada 2009 - 11:00
62. Norda Karwia 0 - 4 KS Chwaszczyno 14 listopada 2009 - 14:00
63. GKS Żukowo 3 - 2 GKS Luzino 14 listopada 2009 - 13:00
64. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Wikęd Kębłowo 14 listopada 2009 - 14:00
65. MKS Władysławowo 8 - 1 GKS Linia 14 listopada 2009 - 11:00
66. OKS Janowo 1 - 1 Gryf II Wejherowo 14 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (75) 
67. Jantar Sopot 1 - 2 Gryf II Wejherowo 28 kwietnia 2010 - 17:30
68. OKS Janowo 4 - 2 GKS Linia 12 maja 2010 - 17:00
69. MKS Władysławowo 1 - 2 Wikęd Kębłowo 12 maja 2010 - 17:00
70. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 GKS Luzino 12 maja 2010 - 17:00
71. GKS Żukowo 0 - 1 KS Chwaszczyno 12 maja 2010 - 17:00
72. Norda Karwia 1 - 8 Stolem Gniewino 12 maja 2010 - 17:00
Kolejka 13 - 27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
73. Norda Karwia 8 - 0 Jantar Sopot 27 czerwca 2010 - 18:00
74. Stolem Gniewino 5 - 0 GKS Żukowo 27 czerwca 2010 - 18:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2
75. KS Chwaszczyno 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 27 czerwca 2010 - 18:00
76. GKS Luzino 1 - 0 MKS Władysławowo 27 czerwca 2010 - 18:00
77. Wikęd Kębłowo 7 - 0 OKS Janowo 27 czerwca 2010 - 18:00
78. GKS Linia 5 - 7 Gryf II Wejherowo 27 czerwca 2010 - 18:00
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
79. Jantar Sopot 0 - 0 GKS Linia 25 kwietnia 2010 - 11:00
80. Gryf II Wejherowo 2 - 0 Wikęd Kębłowo 25 kwietnia 2010 - 11:00
81. OKS Janowo 0 - 6 GKS Luzino 24 kwietnia 2010 - 16:30
82. MKS Władysławowo 0 - 1 KS Chwaszczyno 24 kwietnia 2010 - 15:00
83. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Stolem Gniewino 24 kwietnia 2010 - 13:00
84. GKS Żukowo 3 - 0 Norda Karwia 24 kwietnia 2010 - 13:00
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
85. GKS Żukowo 3 - 1 Jantar Sopot 1 maja 2010 - 13:00
86. Norda Karwia 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 1 maja 2010 - 17:00
87. Stolem Gniewino 3 - 0 MKS Władysławowo 1 maja 2010 - 12:00
88. KS Chwaszczyno 1 - 1 OKS Janowo 1 maja 2010 - 12:00
89. GKS Luzino 2 - 1 Gryf II Wejherowo 1 maja 2010 - 17:00
90. Wikęd Kębłowo 8 - 0 GKS Linia 1 maja 2010 - 17:00
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
91. Jantar Sopot 2 - 4 Wikęd Kębłowo 8 maja 2010 - 11:00
92. GKS Linia 0 - 8 GKS Luzino 9 maja 2010 - 14:00
93. Gryf II Wejherowo 3 - 1 KS Chwaszczyno 9 maja 2010 - 11:00
94. OKS Janowo 0 - 4 Stolem Gniewino 8 maja 2010 - 16:00
95. MKS Władysławowo 1 - 1 Norda Karwia 8 maja 2010 - 14:00
96. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 GKS Żukowo 8 maja 2010 - 17:00
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
97. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 0 Jantar Sopot 15 maja 2010 - 17:00
98. GKS Żukowo 2 - 1 MKS Władysławowo 15 maja 2010 - 13:00
99. Norda Karwia 0 - 2 OKS Janowo 15 maja 2010 - 17:00
100. Stolem Gniewino 2 - 2 Gryf II Wejherowo 15 maja 2010 - 16:00
101. KS Chwaszczyno 3 - 0 GKS Linia 16 maja 2010 - 13:00
vo,niestawienie się na zawody
102. GKS Luzino 3 - 4 Wikęd Kębłowo 15 maja 2010 - 17:00
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
103. Jantar Sopot 2 - 4 GKS Luzino 22 maja 2010 - 11:00
104. Wikęd Kębłowo 1 - 0 KS Chwaszczyno 22 maja 2010 - 16:00
105. GKS Linia 1 - 3 Stolem Gniewino 23 maja 2010 - 14:00
106. Gryf II Wejherowo 3 - 1 Norda Karwia 23 maja 2010 - 11:00
107. OKS Janowo 1 - 3 GKS Żukowo 22 maja 2010 - 16:00
108. MKS Władysławowo 0 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 22 maja 2010 - 15:00
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
109. MKS Władysławowo 2 - 2 Jantar Sopot 29 maja 2010 - 15:00
110. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 OKS Janowo 29 maja 2010 - 17:00
111. GKS Żukowo 0 - 3 Gryf II Wejherowo 29 maja 2010 - 13:00
112. Norda Karwia 11 - 2 GKS Linia 29 maja 2010 - 17:00
113. Stolem Gniewino 4 - 0 Wikęd Kębłowo 29 maja 2010 - 17:00
114. KS Chwaszczyno 2 - 2 GKS Luzino 30 maja 2010 - 13:00
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
115. Jantar Sopot 0 - 5 KS Chwaszczyno 5 czerwca 2010 - 11:00
116. GKS Luzino 1 - 0 Stolem Gniewino 5 czerwca 2010 - 17:00
117. Wikęd Kębłowo 5 - 2 Norda Karwia 5 czerwca 2010 - 16:00
118. GKS Linia 2 - 8 GKS Żukowo 6 czerwca 2010 - 14:00
119. Gryf II Wejherowo 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 5 czerwca 2010 - 11:00
120. OKS Janowo 4 - 0 MKS Władysławowo 5 czerwca 2010 - 16:00
Kolejka 21 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
121. OKS Janowo 2 - 3 Jantar Sopot 12 czerwca 2010 - 18:00
122. MKS Władysławowo 1 - 3 Gryf II Wejherowo 12 czerwca 2010 - 18:00
123. Sokół Bożepole Wielkie 7 - 0 GKS Linia 12 czerwca 2010 - 18:00
124. GKS Żukowo 1 - 7 Wikęd Kębłowo 12 czerwca 2010 - 18:00
125. Norda Karwia 2 - 4 GKS Luzino 12 czerwca 2010 - 18:00
126. Stolem Gniewino 0 - 0 KS Chwaszczyno 12 czerwca 2010 - 18:00
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
127. Jantar Sopot 0 - 4 Stolem Gniewino 20 czerwca 2010 - 14:00
128. KS Chwaszczyno 3 - 0 Norda Karwia 20 czerwca 2010 - 14:00
129. GKS Luzino 3 - 1 GKS Żukowo 20 czerwca 2010 - 14:00
130. Wikęd Kębłowo 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 20 czerwca 2010 - 14:00
131. GKS Linia 4 - 8 MKS Władysławowo 20 czerwca 2010 - 14:00
132. Gryf II Wejherowo 5 - 1 OKS Janowo 20 czerwca 2010 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE