ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Lubichowo 26 64 21 1 4 123 - 40
2. Świt Radostowo 26 57 17 6 3 65 - 19
3. Orzeł Subkowy 26 54 17 3 6 104 - 42
4. Meteor Pinczyn 26 44 13 5 8 76 - 63
5. Wierzyca II Pelplin 26 41 13 2 11 82 - 52
6. LZS Bytonia 26 41 12 5 9 71 - 49
7. Centrum II Pelplin 26 36 10 6 10 67 - 56
8. GKS Bobowo 26 34 10 4 12 53 - 53
9. Szpak Skórcz 26 34 9 7 10 55 - 56
10. Wisła Walichnowy 26 32 9 5 12 65 - 61
11. Orzeł Radziejewo 26 27 9 0 17 47 - 76
12. Bursztyn Gniszewo 26 27 7 6 13 40 - 93
13. Orzeł Borkowo 26 16 4 4 18 42 - 83
14. Delta Małżewko 26 12 4 0 22 25 - 172
Ostatni komentarz dodał Adi-10 28.08.2010, 15:47:12



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (208) 
1. Orzeł Subkowy 4 - 1 Centrum II Pelplin 29 sierpnia 2009 - 18:00
2. Delta Małżewko 0 - 4 LZS Bytonia 30 sierpnia 2009 - 13:00
3. Szpak Skórcz 1 - 3 Meteor Pinczyn 30 sierpnia 2009 - 17:00
4. Bursztyn Gniszewo 1 - 4 Sokół Lubichowo 29 sierpnia 2009 - 15:30
5. Orzeł Radziejewo 0 - 3 Świt Radostowo 30 sierpnia 2009 - 14:00
6. GKS Bobowo 0 - 1 Wisła Walichnowy 29 sierpnia 2009 - 17:00
7. Wierzyca II Pelplin 4 - 0 Orzeł Borkowo 30 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
8. Centrum II Pelplin 2 - 2 Orzeł Borkowo 5 września 2009 - 17:00
9. Wisła Walichnowy 3 - 3 Wierzyca II Pelplin 5 września 2009 - 17:00
10. Świt Radostowo 1 - 0 GKS Bobowo 6 września 2009 - 17:00
11. Sokół Lubichowo 5 - 3 Orzeł Radziejewo 5 września 2009 - 17:00
12. Meteor Pinczyn 2 - 2 Bursztyn Gniszewo 6 września 2009 - 14:00
13. LZS Bytonia 4 - 4 Szpak Skórcz 5 września 2009 - 17:00
14. Orzeł Subkowy 10 - 0 Delta Małżewko 6 września 2009 - 12:30
Kolejka 3 - 9. września 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
15. Delta Małżewko 0 - 12 Centrum II Pelplin 9 września 2009 - 16:00
16. Szpak Skórcz 3 - 5 Orzeł Subkowy 9 września 2009 - 17:00
17. Bursztyn Gniszewo 2 - 1 LZS Bytonia 9 września 2009 - 15:30
18. Orzeł Radziejewo 1 - 0 Meteor Pinczyn 9 września 2009 - 17:00
19. GKS Bobowo 1 - 4 Sokół Lubichowo 9 września 2009 - 18:00
20. Wierzyca II Pelplin 0 - 2 Świt Radostowo 9 września 2009 - 18:00
21. Orzeł Borkowo 0 - 3 Wisła Walichnowy 9 września 2009
Kolejka 4 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (85) 
22. Centrum II Pelplin 4 - 0 Wisła Walichnowy 13 września 2009 - 12:00
23. Świt Radostowo 4 - 0 Orzeł Borkowo 13 września 2009 - 14:00
24. Sokół Lubichowo 3 - 2 Wierzyca II Pelplin 12 września 2009 - 17:00
25. Meteor Pinczyn 2 - 2 GKS Bobowo 13 września 2009 - 14:00
26. LZS Bytonia 7 - 0 Orzeł Radziejewo 12 września 2009 - 17:00
27. Orzeł Subkowy 8 - 0 Bursztyn Gniszewo 13 września 2009 - 12:30
28. Delta Małżewko 0 - 4 Szpak Skórcz 13 września 2009 - 13:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (95) 
29. Szpak Skórcz 4 - 1 Centrum II Pelplin 20 września 2009 - 14:00
30. Bursztyn Gniszewo 2 - 0 Delta Małżewko 20 września 2009 - 13:30
31. Orzeł Radziejewo 1 - 8 Orzeł Subkowy 20 września 2009 - 14:00
32. GKS Bobowo 3 - 2 LZS Bytonia 19 września 2009 - 17:00
33. Wierzyca II Pelplin 10 - 0 Meteor Pinczyn 20 września 2009 - 16:00
34. Orzeł Borkowo 1 - 6 Sokół Lubichowo 20 września 2009 - 14:00
35. Wisła Walichnowy 0 - 0 Świt Radostowo 20 września 2009 - 14:00
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (82) 
36. Centrum II Pelplin 1 - 4 Świt Radostowo 27 września 2009 - 17:00
37. Sokół Lubichowo 4 - 2 Wisła Walichnowy 26 września 2009 - 16:30
38. Meteor Pinczyn 5 - 0 Orzeł Borkowo 27 września 2009 - 14:00
39. LZS Bytonia 2 - 3 Wierzyca II Pelplin 26 września 2009 - 17:00
40. Orzeł Subkowy 3 - 0 GKS Bobowo 27 września 2009 - 12:30
41. Delta Małżewko 0 - 4 Orzeł Radziejewo 27 września 2009 - 13:00
42. Szpak Skórcz 0 - 0 Bursztyn Gniszewo 27 września 2009 - 14:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (73) 
43. Bursztyn Gniszewo 1 - 4 Centrum II Pelplin 3 października 2009 - 15:00
44. Orzeł Radziejewo 2 - 1 Szpak Skórcz 4 października 2009 - 14:00
45. GKS Bobowo 6 - 1 Delta Małżewko 3 października 2009 - 15:00
46. Wierzyca II Pelplin 4 - 1 Orzeł Subkowy 4 października 2009 - 16:00
47. Orzeł Borkowo 2 - 2 LZS Bytonia 4 października 2009 - 14:00
48. Wisła Walichnowy 2 - 3 Meteor Pinczyn 4 października 2009 - 14:00
49. Świt Radostowo 3 - 0 Sokół Lubichowo 4 października 2009 - 14:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
50. Centrum II Pelplin 4 - 3 Sokół Lubichowo 11 października 2009 - 14:00
51. Meteor Pinczyn 4 - 3 Świt Radostowo 11 października 2009 - 14:00
52. LZS Bytonia 8 - 1 Wisła Walichnowy 10 października 2009 - 16:00
53. Orzeł Subkowy 3 - 1 Orzeł Borkowo 11 października 2009 - 12:30
54. Delta Małżewko 0 - 10 Wierzyca II Pelplin 11 października 2009 - 13:00
55. Szpak Skórcz 2 - 2 GKS Bobowo 11 października 2009 - 14:00
56. Bursztyn Gniszewo 4 - 1 Orzeł Radziejewo 10 października 2009 - 15:30
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
57. Orzeł Radziejewo 5 - 3 Centrum II Pelplin 18 października 2009 - 14:00
58. GKS Bobowo 4 - 2 Bursztyn Gniszewo 17 października 2009 - 15:00
59. Wierzyca II Pelplin 5 - 1 Szpak Skórcz 18 października 2009 - 15:00
60. Orzeł Borkowo 7 - 1 Delta Małżewko 18 października 2009 - 14:00
61. Wisła Walichnowy 0 - 2 Orzeł Subkowy 18 października 2009 - 14:00
62. Świt Radostowo 1 - 1 LZS Bytonia 18 października 2009 - 14:00
63. Sokół Lubichowo 3 - 2 Meteor Pinczyn 17 października 2009 - 15:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (94) 
64. Centrum II Pelplin 1 - 1 Meteor Pinczyn 25 października 2009 - 15:00
65. LZS Bytonia 1 - 1 Sokół Lubichowo 24 października 2009 - 15:00
66. Orzeł Subkowy 1 - 1 Świt Radostowo 25 października 2009 - 12:30
67. Delta Małżewko 0 - 17 Wisła Walichnowy 25 października 2009 - 13:00
68. Szpak Skórcz 1 - 1 Orzeł Borkowo 25 października 2009 - 14:00
69. Bursztyn Gniszewo 0 - 9 Wierzyca II Pelplin 24 października 2009 - 15:00
70. Orzeł Radziejewo 4 - 3 GKS Bobowo 25 października 2009 - 13:00
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (92) 
71. GKS Bobowo 3 - 4 Centrum II Pelplin 31 października 2009 - 14:00
72. Wierzyca II Pelplin 3 - 1 Orzeł Radziejewo 31 października 2009 - 14:00
73. Orzeł Borkowo 2 - 3 Bursztyn Gniszewo 31 października 2009 - 14:00
74. Wisła Walichnowy 2 - 2 Szpak Skórcz 31 października 2009
75. Świt Radostowo 7 - 0 Delta Małżewko 31 października 2009 - 13:00
76. Sokół Lubichowo 3 - 1 Orzeł Subkowy 31 października 2009 - 14:00
77. Meteor Pinczyn 0 - 2 LZS Bytonia 31 października 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
78. Centrum II Pelplin 0 - 2 LZS Bytonia 8 listopada 2009 - 14:00
79. Orzeł Subkowy 8 - 3 Meteor Pinczyn 8 listopada 2009 - 12:30
80. Delta Małżewko 1 - 7 Sokół Lubichowo 8 listopada 2009 - 13:00
81. Szpak Skórcz 0 - 2 Świt Radostowo 8 listopada 2009 - 14:00
82. Bursztyn Gniszewo 1 - 1 Wisła Walichnowy 8 listopada 2009 - 13:30
83. Orzeł Radziejewo 3 - 0 Orzeł Borkowo 8 listopada 2009 - 13:00
84. GKS Bobowo 0 - 3 Wierzyca II Pelplin 7 listopada 2009 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (218) 
85. Wierzyca II Pelplin 2 - 2 Centrum II Pelplin 15 listopada 2009 - 14:00
86. Orzeł Borkowo 2 - 2 GKS Bobowo 15 listopada 2009 - 14:00
87. Wisła Walichnowy 2 - 1 Orzeł Radziejewo
88. Świt Radostowo 7 - 0 Bursztyn Gniszewo 15 listopada 2009 - 13:00
89. Sokół Lubichowo 9 - 2 Szpak Skórcz 14 listopada 2009 - 13:30
90. Meteor Pinczyn 18 - 1 Delta Małżewko 15 listopada 2009 - 13:00
91. LZS Bytonia 0 - 3 Orzeł Subkowy 15 listopada 2009 - 13:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 5:1
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (148) 
92. Centrum II Pelplin 3 - 0 Orzeł Subkowy 28 marca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:3
93. LZS Bytonia 0 - 3 Delta Małżewko 27 marca 2010 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0
94. Meteor Pinczyn 4 - 1 Szpak Skórcz 28 marca 2010 - 14:00
95. Sokół Lubichowo 11 - 0 Bursztyn Gniszewo 27 marca 2010 - 16:00
96. Świt Radostowo 2 - 1 Orzeł Radziejewo 28 marca 2010 - 14:00
97. Wisła Walichnowy 1 - 1 GKS Bobowo 28 marca 2010 - 14:00
98. Orzeł Borkowo 2 - 6 Wierzyca II Pelplin 27 marca 2010 - 16:00
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (76) 
99. Orzeł Borkowo 2 - 4 Centrum II Pelplin 3 kwietnia 2010 - 16:00
100. Wierzyca II Pelplin 3 - 0 Wisła Walichnowy 3 kwietnia 2010 - 17:00
101. GKS Bobowo 1 - 3 Świt Radostowo 3 kwietnia 2010 - 17:00
102. Orzeł Radziejewo 3 - 5 Sokół Lubichowo 3 kwietnia 2010 - 15:00
103. Bursztyn Gniszewo 2 - 5 Meteor Pinczyn 3 kwietnia 2010 - 13:30
104. Szpak Skórcz 3 - 0 LZS Bytonia 3 kwietnia 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
105. Delta Małżewko 3 - 0 Orzeł Subkowy 3 kwietnia 2010 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:6
Kolejka 16 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (101) 
106. Centrum II Pelplin 5 - 1 Delta Małżewko 9 kwietnia 2010 - 17:00
107. Orzeł Subkowy 5 - 1 Szpak Skórcz 13 czerwca 2010 - 17:00
108. LZS Bytonia 13 - 1 Bursztyn Gniszewo 13 czerwca 2010 - 17:00
109. Meteor Pinczyn 4 - 1 Orzeł Radziejewo 13 czerwca 2010 - 17:00
110. Sokół Lubichowo 2 - 0 GKS Bobowo 13 czerwca 2010 - 17:00
111. Świt Radostowo 2 - 1 Wierzyca II Pelplin 13 czerwca 2010 - 17:00
112. Wisła Walichnowy 3 - 0 Orzeł Borkowo 13 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
Kolejka 17 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (121) 
113. Wisła Walichnowy 5 - 1 Centrum II Pelplin 20 czerwca 2010 - 17:00
w Gniewie
114. Orzeł Borkowo 0 - 2 Świt Radostowo 20 czerwca 2010 - 17:00
115. Wierzyca II Pelplin 2 - 5 Sokół Lubichowo 20 czerwca 2010 - 17:00
116. GKS Bobowo 4 - 1 Meteor Pinczyn 20 czerwca 2010 - 17:00
117. Orzeł Radziejewo 0 - 3 LZS Bytonia 20 czerwca 2010 - 17:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 3:3
118. Bursztyn Gniszewo 3 - 3 Orzeł Subkowy 20 czerwca 2010 - 17:00
119. Szpak Skórcz 6 - 1 Delta Małżewko 20 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
120. Centrum II Pelplin 4 - 0 Szpak Skórcz 25 kwietnia 2010 - 17:00
121. Delta Małżewko 1 - 0 Bursztyn Gniszewo 25 kwietnia 2010 - 13:00
122. Orzeł Subkowy 5 - 1 Orzeł Radziejewo 25 kwietnia 2010 - 13:30
123. LZS Bytonia 4 - 0 GKS Bobowo 24 kwietnia 2010 - 17:00
124. Meteor Pinczyn 4 - 2 Wierzyca II Pelplin 25 kwietnia 2010 - 14:00
125. Sokół Lubichowo 5 - 1 Orzeł Borkowo 24 kwietnia 2010 - 17:00
126. Świt Radostowo 6 - 0 Wisła Walichnowy 25 kwietnia 2010 - 14:00
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
127. Świt Radostowo 0 - 0 Centrum II Pelplin 1 maja 2010 - 17:00
128. Wisła Walichnowy 1 - 4 Sokół Lubichowo 2 maja 2010 - 14:00
129. Orzeł Borkowo 0 - 2 Meteor Pinczyn 2 maja 2010 - 14:00
130. Wierzyca II Pelplin 3 - 1 LZS Bytonia 2 maja 2010 - 17:00
131. GKS Bobowo 0 - 2 Orzeł Subkowy 1 maja 2010 - 17:00
132. Orzeł Radziejewo 7 - 1 Delta Małżewko 2 maja 2010 - 14:00
133. Bursztyn Gniszewo 2 - 2 Szpak Skórcz 2 maja 2010 - 11:00
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (85) 
134. Centrum II Pelplin 0 - 0 Bursztyn Gniszewo 9 maja 2010 - 16:00
135. Szpak Skórcz 2 - 0 Orzeł Radziejewo 8 maja 2010 - 17:00
136. Delta Małżewko 1 - 7 GKS Bobowo 9 maja 2010 - 13:00
137. Orzeł Subkowy 6 - 1 Wierzyca II Pelplin 8 maja 2010 - 17:00
138. LZS Bytonia 4 - 2 Orzeł Borkowo 8 maja 2010 - 17:00
139. Meteor Pinczyn 3 - 2 Wisła Walichnowy 9 maja 2010 - 14:00
140. Sokół Lubichowo 3 - 0 Świt Radostowo 8 maja 2010 - 17:30
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (80) 
141. Sokół Lubichowo 3 - 1 Centrum II Pelplin 15 maja 2010 - 17:00
142. Świt Radostowo 0 - 0 Meteor Pinczyn 15 maja 2010 - 17:00
143. Wisła Walichnowy 6 - 1 LZS Bytonia 16 maja 2010 - 14:00
144. Orzeł Borkowo 1 - 8 Orzeł Subkowy 16 maja 2010 - 14:00
145. Wierzyca II Pelplin 0 - 3 Delta Małżewko 16 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0
146. GKS Bobowo 2 - 1 Szpak Skórcz 15 maja 2010 - 17:00
147. Orzeł Radziejewo 2 - 4 Bursztyn Gniszewo 16 maja 2010 - 14:00
Kolejka 22 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
148. Centrum II Pelplin 1 - 3 Orzeł Radziejewo 19 maja 2010 - 17:30
149. Bursztyn Gniszewo 2 - 4 GKS Bobowo 19 maja 2010 - 18:00
150. Szpak Skórcz 3 - 0 Wierzyca II Pelplin 19 maja 2010 - 18:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:6
151. Delta Małżewko 2 - 4 Orzeł Borkowo 19 maja 2010 - 17:00
152. Orzeł Subkowy 6 - 3 Wisła Walichnowy 19 maja 2010 - 18:30
153. LZS Bytonia 3 - 2 Świt Radostowo 19 maja 2010 - 18:00
154. Meteor Pinczyn 0 - 7 Sokół Lubichowo 19 maja 2010 - 18:00
Kolejka 23 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (84) 
155. Meteor Pinczyn 4 - 1 Centrum II Pelplin 23 maja 2010 - 14:00
156. Sokół Lubichowo 0 - 1 LZS Bytonia 22 maja 2010 - 17:00
157. Świt Radostowo 3 - 2 Orzeł Subkowy 23 maja 2010 - 14:00
158. Wisła Walichnowy 6 - 1 Delta Małżewko 22 maja 2010 - 17:00
159. Orzeł Borkowo 1 - 2 Szpak Skórcz 23 maja 2010 - 14:00
160. Wierzyca II Pelplin 0 - 3 Bursztyn Gniszewo 23 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:0
161. GKS Bobowo 3 - 0 Orzeł Radziejewo 22 maja 2010 - 17:00
Kolejka 24 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (92) 
162. Centrum II Pelplin 3 - 0 GKS Bobowo 30 maja 2010 - 14:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:1
163. Orzeł Radziejewo 3 - 0 Wierzyca II Pelplin 30 maja 2010 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
164. Bursztyn Gniszewo 2 - 5 Orzeł Borkowo 30 maja 2010 - 11:00
165. Szpak Skórcz 5 - 0 Wisła Walichnowy 30 maja 2010 - 16:00
166. Delta Małżewko 0 - 4 Świt Radostowo 30 maja 2010 - 13:00
167. Orzeł Subkowy 1 - 3 Sokół Lubichowo 30 maja 2010 - 13:30
168. LZS Bytonia 3 - 1 Meteor Pinczyn 29 maja 2010 - 17:00
Kolejka 25 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (60) 
169. LZS Bytonia 1 - 1 Centrum II Pelplin 3 czerwca 2010 - 17:00
170. Meteor Pinczyn 2 - 2 Orzeł Subkowy 3 czerwca 2010 - 17:00
171. Sokół Lubichowo 22 - 2 Delta Małżewko 3 czerwca 2010 - 17:00
172. Świt Radostowo 0 - 0 Szpak Skórcz 3 czerwca 2010 - 17:00
173. Wisła Walichnowy 1 - 2 Bursztyn Gniszewo 3 czerwca 2010 - 17:00
w Gniewie
174. Orzeł Borkowo 4 - 0 Orzeł Radziejewo 3 czerwca 2010 - 17:00
175. Wierzyca II Pelplin 0 - 1 GKS Bobowo 3 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 26 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (124) 
176. Centrum II Pelplin 4 - 6 Wierzyca II Pelplin 6 czerwca 2010 - 14:00
177. GKS Bobowo 4 - 2 Orzeł Borkowo 6 czerwca 2010 - 14:00
178. Orzeł Radziejewo 0 - 3 Wisła Walichnowy 6 czerwca 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2
179. Bursztyn Gniszewo 1 - 3 Świt Radostowo 6 czerwca 2010 - 12:00
180. Szpak Skórcz 4 - 1 Sokół Lubichowo 6 czerwca 2010 - 14:00
181. Delta Małżewko 2 - 3 Meteor Pinczyn 6 czerwca 2010 - 14:00
182. Orzeł Subkowy 7 - 1 LZS Bytonia 6 czerwca 2010 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE