MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Sztutowo 26 59 19 2 5 116 - 50
2. EPT Grabiny Zameczek 26 56 17 5 4 82 - 26
3. GTS Rokitnica 26 55 17 4 5 116 - 64
4. GLKS Różyny 26 55 16 7 3 81 - 41
5. GTS Juszkowo 26 45 14 3 9 75 - 51
6. GTS Rotmanka 26 43 14 1 11 103 - 61
7. Tęcza Siwiałka 26 43 13 4 9 82 - 68
8. Potok II Pszczółki 26 38 12 2 12 96 - 76
9. GTS Goszyn 26 38 11 5 10 85 - 82
10. Świt Dąbrówka Tczewska 26 34 10 4 12 97 - 77
11. Styna Godziszewo 26 26 8 2 16 62 - 93
12. Inter Krzywe Koło 26 19 6 1 19 48 - 81
13. GTS Trutnowy 26 13 4 1 21 53 - 138
14. Jaguar Malenin 26 1 0 1 25 38 - 226
Ostatni komentarz dodał pepe1 27.08.2010, 17:03:34



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (158) 
1. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 4 GTS Rotmanka 29 sierpnia 2009 - 17:00
2. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 GTS Goszyn 29 sierpnia 2009 - 18:00
3. Jaguar Malenin 1 - 7 GTS Juszkowo 30 sierpnia 2009 - 14:00
4. Tęcza Siwiałka 4 - 0 GTS Trutnowy 30 sierpnia 2009 - 11:00
5. GLKS Różyny 1 - 1 EPT Grabiny Zameczek 30 sierpnia 2009 - 17:00
6. Inter Krzywe Koło 0 - 3 Potok II Pszczółki 30 sierpnia 2009 - 14:00
vo,zawodnicy drużyny gospodarzy nieuprawnieni do gry,na boisku 0:0
7. GTS Rokitnica 7 - 1 Styna Godziszewo 29 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
8. GTS Rotmanka 6 - 4 Styna Godziszewo 5 września 2009 - 16:00
9. Potok II Pszczółki 2 - 3 GTS Rokitnica 6 września 2009 - 14:00
10. EPT Grabiny Zameczek 5 - 0 Inter Krzywe Koło 6 września 2009 - 11:00
vo,zawodnicy druzyny gości nieuprawnieni do gry,na boisku 5:1
11. GTS Trutnowy 0 - 6 GLKS Różyny 6 września 2009 - 14:00
12. GTS Juszkowo 2 - 2 Tęcza Siwiałka 6 września 2009 - 14:00
13. GTS Goszyn 3 - 0 Jaguar Malenin 5 września 2009 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
14. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 6 Bałtyk Sztutowo 5 września 2009 - 17:00
Kolejka 3 - 9. września 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
15. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 GTS Rotmanka 9 września 2009 - 18:00
16. Jaguar Malenin 1 - 10 Świt Dąbrówka Tczewska 9 września 2009 - 18:00
17. Tęcza Siwiałka 2 - 2 GTS Goszyn 9 września 2009 - 18:00
18. GLKS Różyny 1 - 1 GTS Juszkowo 9 września 2009 - 18:00
19. Inter Krzywe Koło 3 - 2 GTS Trutnowy 9 września 2009 - 17:15
20. GTS Rokitnica 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 9 września 2009 - 17:30
21. Styna Godziszewo 2 - 6 Potok II Pszczółki 9 września 2009 - 18:00
Kolejka 4 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (42) 
22. GTS Rotmanka 8 - 4 Potok II Pszczółki 12 września 2009 - 16:00
23. EPT Grabiny Zameczek 4 - 0 Styna Godziszewo 12 września 2009 - 16:00
24. GTS Trutnowy 4 - 5 GTS Rokitnica 13 września 2009 - 14:00
25. GTS Juszkowo 4 - 0 Inter Krzywe Koło 13 września 2009 - 14:00
26. GTS Goszyn 0 - 0 GLKS Różyny 12 września 2009 - 16:00
27. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 Tęcza Siwiałka 12 września 2009 - 17:00
28. Bałtyk Sztutowo 16 - 1 Jaguar Malenin 12 września 2009 - 17:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
29. Jaguar Malenin 1 - 16 GTS Rotmanka 20 września 2009 - 14:00
30. Tęcza Siwiałka 1 - 4 Bałtyk Sztutowo 20 września 2009 - 11:00
31. GLKS Różyny 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 20 września 2009 - 16:00
32. Inter Krzywe Koło 3 - 4 GTS Goszyn 20 września 2009 - 13:00
33. GTS Rokitnica 0 - 2 GTS Juszkowo 19 września 2009 - 16:00
34. Styna Godziszewo 5 - 3 GTS Trutnowy 20 września 2009 - 12:00
35. Potok II Pszczółki 1 - 1 EPT Grabiny Zameczek 20 września 2009 - 13:30
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (40) 
36. GTS Rotmanka 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 27 września 2009 - 12:00
37. GTS Trutnowy 2 - 10 Potok II Pszczółki 27 września 2009 - 14:00
38. GTS Juszkowo 5 - 3 Styna Godziszewo 27 września 2009 - 14:00
39. GTS Goszyn 3 - 5 GTS Rokitnica 26 września 2009 - 16:00
40. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 0 Inter Krzywe Koło 26 września 2009 - 16:00
41. Bałtyk Sztutowo 3 - 2 GLKS Różyny 26 września 2009 - 16:30
42. Jaguar Malenin 1 - 12 Tęcza Siwiałka 27 września 2009 - 14:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
43. Tęcza Siwiałka 3 - 2 GTS Rotmanka 4 października 2009 - 11:00
44. GLKS Różyny 7 - 3 Jaguar Malenin 4 października 2009 - 16:00
45. Inter Krzywe Koło 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 4 października 2009 - 15:15
46. GTS Rokitnica 7 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 4 października 2009 - 12:00
47. Styna Godziszewo 1 - 5 GTS Goszyn 4 października 2009 - 12:30
48. Potok II Pszczółki 0 - 2 GTS Juszkowo 4 października 2009 - 17:00
49. EPT Grabiny Zameczek 14 - 0 GTS Trutnowy 4 października 2009 - 11:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (115) 
50. GTS Rotmanka 3 - 0 GTS Trutnowy 10 października 2009 - 16:00
vo,niekompletny skład
51. GTS Juszkowo 2 - 3 EPT Grabiny Zameczek 11 października 2009 - 14:00
52. GTS Goszyn 0 - 7 Potok II Pszczółki 10 października 2009 - 16:00
53. Świt Dąbrówka Tczewska 9 - 2 Styna Godziszewo 10 października 2009 - 15:00
54. Bałtyk Sztutowo 3 - 3 GTS Rokitnica 10 października 2009 - 16:00
55. Jaguar Malenin 0 - 12 Inter Krzywe Koło 11 października 2009 - 14:00
56. Tęcza Siwiałka 3 - 6 GLKS Różyny 11 października 2009 - 11:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
57. GLKS Różyny 5 - 1 GTS Rotmanka 18 października 2009 - 15:00
58. Inter Krzywe Koło 4 - 2 Tęcza Siwiałka 18 października 2009 - 15:15
59. GTS Rokitnica 13 - 1 Jaguar Malenin 18 października 2009 - 13:00
60. Styna Godziszewo 3 - 3 Bałtyk Sztutowo 18 października 2009 - 12:30
61. Potok II Pszczółki 4 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 18 października 2009 - 13:30
62. EPT Grabiny Zameczek 3 - 0 GTS Goszyn 18 października 2009 - 11:00
63. GTS Trutnowy 1 - 8 GTS Juszkowo 18 października 2009 - 14:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
64. GTS Rotmanka 3 - 1 GTS Juszkowo 25 października 2009 - 12:00
65. GTS Goszyn 3 - 0 GTS Trutnowy 24 października 2009 - 15:00
vo,odmowa gry przez drużynę gości
66. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 2 EPT Grabiny Zameczek 25 października 2009 - 13:00
67. Bałtyk Sztutowo 13 - 1 Potok II Pszczółki 24 października 2009 - 15:00
68. Jaguar Malenin 1 - 6 Styna Godziszewo 25 października 2009 - 15:00
69. Tęcza Siwiałka 6 - 2 GTS Rokitnica 25 października 2009 - 11:00
70. GLKS Różyny 4 - 1 Inter Krzywe Koło 25 października 2009 - 15:00
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (99) 
71. Inter Krzywe Koło 1 - 2 GTS Rotmanka 31 października 2009 - 14:00
72. GTS Rokitnica 3 - 3 GLKS Różyny 31 października 2009 - 14:00
73. Styna Godziszewo 1 - 2 Tęcza Siwiałka 31 października 2009 - 14:30
74. Potok II Pszczółki 22 - 0 Jaguar Malenin 31 października 2009 - 15:00
75. EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 31 października 2009 - 14:00
76. GTS Trutnowy 1 - 15 Świt Dąbrówka Tczewska 31 października 2009 - 14:00
77. GTS Juszkowo 5 - 2 GTS Goszyn 31 października 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
78. GTS Rotmanka 2 - 4 GTS Goszyn 8 listopada 2009 - 12:00
79. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 3 GTS Juszkowo 8 listopada 2009 - 12:00
80. Bałtyk Sztutowo 7 - 1 GTS Trutnowy 7 listopada 2009 - 14:00
81. Jaguar Malenin 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 8 listopada 2009 - 14:00
82. Tęcza Siwiałka 5 - 3 Potok II Pszczółki 8 listopada 2009 - 11:00
83. GLKS Różyny 6 - 2 Styna Godziszewo 8 listopada 2009 - 12:00
84. Inter Krzywe Koło 0 - 3 GTS Rokitnica 8 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (234) 
85. GTS Rokitnica 4 - 1 GTS Rotmanka 15 listopada 2009 - 13:00
86. Styna Godziszewo 4 - 1 Inter Krzywe Koło 15 listopada 2009 - 12:30
87. Potok II Pszczółki 4 - 1 GLKS Różyny 15 listopada 2009 - 13:45
88. EPT Grabiny Zameczek 5 - 0 Tęcza Siwiałka 15 listopada 2009 - 11:00
89. GTS Trutnowy 11 - 4 Jaguar Malenin 15 listopada 2009 - 14:00
90. GTS Juszkowo 2 - 1 Bałtyk Sztutowo 15 listopada 2009 - 14:00
91. GTS Goszyn 6 - 4 Świt Dąbrówka Tczewska 14 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (57) 
92. GTS Rotmanka 3 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 27 marca 2010 - 16:00
93. GTS Goszyn 5 - 6 Bałtyk Sztutowo 28 marca 2010 - 14:00
94. GTS Juszkowo 6 - 2 Jaguar Malenin 27 marca 2010 - 16:00
95. GTS Trutnowy 2 - 11 Tęcza Siwiałka 28 marca 2010 - 14:00
96. EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 GLKS Różyny 28 marca 2010 - 11:00
97. Potok II Pszczółki 4 - 0 Inter Krzywe Koło 28 marca 2010 - 14:00
w Krzywym Kole
98. Styna Godziszewo 3 - 4 GTS Rokitnica 28 marca 2010 - 13:00
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
99. Styna Godziszewo 2 - 4 GTS Rotmanka 3 kwietnia 2010 - 12:00
100. GTS Rokitnica 12 - 0 Potok II Pszczółki 3 kwietnia 2010 - 14:00
101. Inter Krzywe Koło 0 - 3 EPT Grabiny Zameczek 3 kwietnia 2010 - 14:00
vo,niepoddanie się kontroli tożsamości przez zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 2:1
102. GLKS Różyny 3 - 3 GTS Trutnowy 3 kwietnia 2010 - 11:00
103. Tęcza Siwiałka 1 - 0 GTS Juszkowo 3 kwietnia 2010 - 16:00
104. Jaguar Malenin 2 - 12 GTS Goszyn 3 kwietnia 2010 - 14:00
105. Bałtyk Sztutowo 4 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 3 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 16 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (75) 
106. GTS Rotmanka 8 - 2 Bałtyk Sztutowo 13 czerwca 2010 - 17:00
107. Świt Dąbrówka Tczewska 7 - 2 Jaguar Malenin 13 czerwca 2010 - 17:00
108. GTS Goszyn 4 - 3 Tęcza Siwiałka 13 czerwca 2010 - 17:00
109. GTS Juszkowo 1 - 2 GLKS Różyny 13 czerwca 2010 - 17:00
110. GTS Trutnowy 0 - 3 Inter Krzywe Koło 13 czerwca 2010 - 17:00
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 0:1
111. EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 GTS Rokitnica 13 czerwca 2010 - 17:00
112. Potok II Pszczółki 2 - 4 Styna Godziszewo 13 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 17 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
113. Potok II Pszczółki 3 - 0 GTS Rotmanka 20 czerwca 2010 - 17:00
vo,niepoddanie się kontroli tożsamości przez zawodników drużyny gości,na boisku 3:6
114. Styna Godziszewo 3 - 2 EPT Grabiny Zameczek 20 czerwca 2010 - 17:00
115. GTS Rokitnica 3 - 0 GTS Trutnowy 20 czerwca 2010 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
116. Inter Krzywe Koło 1 - 3 GTS Juszkowo 20 czerwca 2010 - 17:00
117. GLKS Różyny 6 - 2 GTS Goszyn 20 czerwca 2010 - 17:00
118. Tęcza Siwiałka 4 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 20 czerwca 2010 - 17:00
119. Jaguar Malenin 3 - 9 Bałtyk Sztutowo 20 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (32) 
120. GTS Rotmanka 9 - 0 Jaguar Malenin 24 kwietnia 2010 - 16:00
121. Bałtyk Sztutowo 6 - 1 Tęcza Siwiałka 24 kwietnia 2010 - 16:00
122. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 GLKS Różyny 24 kwietnia 2010 - 17:00
123. GTS Goszyn 5 - 1 Inter Krzywe Koło 24 kwietnia 2010 - 16:00
124. GTS Juszkowo 5 - 2 GTS Rokitnica 24 kwietnia 2010 - 16:30
125. GTS Trutnowy 5 - 1 Styna Godziszewo 25 kwietnia 2010 - 14:00
126. EPT Grabiny Zameczek 1 - 0 Potok II Pszczółki 25 kwietnia 2010 - 11:00
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (32) 
127. EPT Grabiny Zameczek 2 - 2 GTS Rotmanka 1 maja 2010 - 17:00
128. Potok II Pszczółki 3 - 0 GTS Trutnowy 1 maja 2010 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
129. Styna Godziszewo 3 - 1 GTS Juszkowo 2 maja 2010 - 13:00
130. GTS Rokitnica 5 - 3 GTS Goszyn 1 maja 2010 - 13:00
131. Inter Krzywe Koło 3 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 2 maja 2010 - 15:00
132. GLKS Różyny 3 - 2 Bałtyk Sztutowo 1 maja 2010 - 11:00
133. Tęcza Siwiałka 3 - 3 Jaguar Malenin 1 maja 2010 - 16:00
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
134. GTS Rotmanka 1 - 2 Tęcza Siwiałka 8 maja 2010 - 16:00
135. Jaguar Malenin 1 - 3 GLKS Różyny 9 maja 2010 - 14:00
136. Bałtyk Sztutowo 5 - 2 Inter Krzywe Koło 8 maja 2010 - 17:00
137. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 7 GTS Rokitnica 8 maja 2010 - 17:00
138. GTS Goszyn 2 - 2 Styna Godziszewo 8 maja 2010 - 16:00
139. GTS Juszkowo 4 - 3 Potok II Pszczółki 8 maja 2010 - 16:30
140. GTS Trutnowy 0 - 3 EPT Grabiny Zameczek 9 maja 2010 - 14:00
brak dokumentów tożsamości, na boisku 3-0
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
141. GTS Trutnowy 3 - 6 GTS Rotmanka 16 maja 2010 - 14:00
142. EPT Grabiny Zameczek 3 - 0 GTS Juszkowo 15 maja 2010 - 17:00
143. Potok II Pszczółki 3 - 3 GTS Goszyn 15 maja 2010 - 17:00
144. Styna Godziszewo 1 - 5 Świt Dąbrówka Tczewska 16 maja 2010 - 13:00
145. GTS Rokitnica 4 - 3 Bałtyk Sztutowo 15 maja 2010 - 16:00
146. Inter Krzywe Koło 5 - 3 Jaguar Malenin 16 maja 2010 - 15:00
147. GLKS Różyny 5 - 0 Tęcza Siwiałka 16 maja 2010 - 11:00
Kolejka 22 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
148. GTS Rotmanka 0 - 3 GLKS Różyny 19 maja 2010 - 17:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:2
149. Tęcza Siwiałka 4 - 0 Inter Krzywe Koło 19 maja 2010 - 16:00
150. Jaguar Malenin 1 - 9 GTS Rokitnica 19 maja 2010 - 16:00
151. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Styna Godziszewo 19 maja 2010 - 18:00
152. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 0 Potok II Pszczółki 19 maja 2010 - 18:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:5
153. GTS Goszyn 3 - 3 EPT Grabiny Zameczek 19 maja 2010 - 16:00
154. GTS Juszkowo 5 - 2 GTS Trutnowy 19 maja 2010
Kolejka 23 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (46) 
155. GTS Juszkowo 2 - 1 GTS Rotmanka 22 maja 2010 - 16:30
156. GTS Trutnowy 4 - 3 GTS Goszyn 23 maja 2010 - 14:00
157. EPT Grabiny Zameczek 2 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 23 maja 2010 - 11:00
158. Potok II Pszczółki 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 23 maja 2010 - 14:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 6:2
159. Styna Godziszewo 3 - 0 Jaguar Malenin 23 maja 2010 - 13:00
160. GTS Rokitnica 6 - 3 Tęcza Siwiałka 23 maja 2010 - 12:00
161. Inter Krzywe Koło 0 - 1 GLKS Różyny 23 maja 2010 - 15:30
Kolejka 24 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
162. GTS Rotmanka 11 - 3 Inter Krzywe Koło 29 maja 2010 - 16:00
163. GLKS Różyny 3 - 3 GTS Rokitnica 30 maja 2010 - 11:00
164. Tęcza Siwiałka 3 - 0 Styna Godziszewo 29 maja 2010 - 16:00
165. Jaguar Malenin 4 - 5 Potok II Pszczółki 30 maja 2010 - 14:00
166. Bałtyk Sztutowo 2 - 0 EPT Grabiny Zameczek 29 maja 2010 - 17:30
167. Świt Dąbrówka Tczewska 5 - 1 GTS Trutnowy 29 maja 2010 - 17:00
168. GTS Goszyn 3 - 0 GTS Juszkowo 29 maja 2010 - 16:00
Kolejka 25 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
169. GTS Goszyn 3 - 2 GTS Rotmanka 3 czerwca 2010 - 17:00
170. GTS Juszkowo 4 - 4 Świt Dąbrówka Tczewska 3 czerwca 2010 - 17:00
171. GTS Trutnowy 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 3 czerwca 2010 - 17:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 6:2
172. EPT Grabiny Zameczek 9 - 0 Jaguar Malenin 3 czerwca 2010 - 17:00
173. Potok II Pszczółki 6 - 1 Tęcza Siwiałka 3 czerwca 2010 - 17:00
174. Styna Godziszewo 2 - 3 GLKS Różyny 3 czerwca 2010 - 17:00
175. GTS Rokitnica 2 - 2 Inter Krzywe Koło 3 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 26 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
176. GTS Rotmanka 6 - 1 GTS Rokitnica 6 czerwca 2010 - 14:00
177. Inter Krzywe Koło 2 - 3 Styna Godziszewo 6 czerwca 2010 - 14:00
178. GLKS Różyny 2 - 0 Potok II Pszczółki 6 czerwca 2010 - 14:00
179. Tęcza Siwiałka 3 - 0 EPT Grabiny Zameczek 6 czerwca 2010 - 14:00
180. Jaguar Malenin 2 - 8 GTS Trutnowy 6 czerwca 2010 - 12:00
181. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 GTS Juszkowo 5 czerwca 2010 - 18:00
182. Świt Dąbrówka Tczewska 9 - 5 GTS Goszyn 6 czerwca 2010 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE