MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 73 24 1 1 126 - 13
2. Lechia Gdańsk 26 61 20 1 5 103 - 26
3. Arka Gdynia SI 26 55 18 1 7 100 - 40
4. Lechia II Gdańsk 26 53 16 5 5 71 - 29
5. Bałtyk Gdynia 26 43 13 4 9 46 - 38
6. Pomezania Malbork 26 37 11 4 11 60 - 69
7. Jantar Ustka 26 35 11 2 13 62 - 58
8. Rodło Kwidzyn 26 35 11 2 13 48 - 67
9. KP Starogard Gdański 26 34 10 4 12 54 - 60
10. Gryf 2009 Tczew 26 32 10 2 14 65 - 76
11. Polonia Gdańsk 26 30 9 3 14 30 - 57
12. Gedania Gdańsk 26 26 8 2 16 38 - 73
13. Gryf 95 Słupsk 26 14 4 2 20 27 - 99
14. Kolejarz Chojnice 26 1 0 1 25 5 - 130
Ostatni komentarz dodał sledz 12.08.2010, 06:58:49



Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (91) 
1. Rodło Kwidzyn 0 - 10 Arka Gdynia SI 16 sierpnia 2009 - 11:00
2. Gryf 2009 Tczew 1 - 8 Arka Gdynia 15 sierpnia 2009 - 13:30
3. Lechia Gdańsk 8 - 3 Pomezania Malbork 15 sierpnia 2009 - 13:00
4. Jantar Ustka 9 - 1 Kolejarz Chojnice 16 sierpnia 2009 - 13:30
5. Gedania Gdańsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2009 - 15:00
6. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 16 sierpnia 2009 - 13:00
7. Polonia Gdańsk 0 - 3 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2009 - 13:30
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
8. Arka Gdynia SI 3 - 0 KP Starogard Gdański 22 sierpnia 2009 - 15:00
9. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Polonia Gdańsk 23 sierpnia 2009 - 13:00
10. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2009 - 11:00
11. Kolejarz Chojnice 0 - 6 Gedania Gdańsk 23 sierpnia 2009 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:6
12. Pomezania Malbork 5 - 2 Jantar Ustka 22 sierpnia 2009 - 13:00
13. Arka Gdynia 3 - 2 Lechia Gdańsk 22 sierpnia 2009 - 13:00
14. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 22 sierpnia 2009 - 11:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
15. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 Arka Gdynia SI 29 sierpnia 2009 - 13:30
16. Lechia Gdańsk 5 - 2 Rodło Kwidzyn 30 sierpnia 2009 - 11:00
17. Jantar Ustka 1 - 5 Arka Gdynia 30 sierpnia 2009 - 13:00
18. Gedania Gdańsk 0 - 2 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2009 - 11:00
19. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Kolejarz Chojnice 30 sierpnia 2009 - 13:00
20. Polonia Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia 2009 - 13:30
21. KP Starogard Gdański 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 30 sierpnia 2009 - 13:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (42) 
22. Arka Gdynia SI 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 5 września 2009 - 15:00
23. Lechia II Gdańsk 4 - 0 KP Starogard Gdański 6 września 2009 - 11:00
24. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Polonia Gdańsk 6 września 2009 - 14:30
25. Pomezania Malbork 3 - 3 Bałtyk Gdynia 6 września 2009 - 13:00
26. Arka Gdynia 13 - 1 Gedania Gdańsk 5 września 2009 - 13:00
27. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Jantar Ustka 5 września 2009 - 11:00
28. Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Lechia Gdańsk 5 września 2009 - 13:30
Kolejka 5 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
29. Lechia Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia SI 12 września 2009 - 11:00
30. Jantar Ustka 5 - 1 Gryf 2009 Tczew 13 września 2009 - 13:30
31. Gedania Gdańsk 1 - 6 Rodło Kwidzyn 13 września 2009 - 10:30
32. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia 13 września 2009 - 13:00
33. Polonia Gdańsk 0 - 3 Pomezania Malbork 13 września 2009 - 13:30
34. KP Starogard Gdański 5 - 0 Kolejarz Chojnice 13 września 2009 - 13:00
35. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Lechia II Gdańsk 13 września 2009 - 13:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
36. Arka Gdynia SI 1 - 1 Lechia II Gdańsk 19 września 2009 - 09:00
37. Kolejarz Chojnice 0 - 5 Gryf 95 Słupsk 19 września 2009 - 13:00
38. Pomezania Malbork 2 - 2 KP Starogard Gdański 20 września 2009 - 13:00
39. Arka Gdynia 7 - 0 Polonia Gdańsk 19 września 2009 - 11:00
40. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Bałtyk Gdynia 19 września 2009 - 11:00
41. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Gedania Gdańsk 19 września 2009 - 13:30
42. Lechia Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka 20 września 2009 - 11:00
vo,brak kart zdrowia
Kolejka 7 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
43. Jantar Ustka 1 - 4 Arka Gdynia SI 27 września 2009 - 13:30
44. Gedania Gdańsk 0 - 4 Lechia Gdańsk 26 września 2009 - 15:15
45. Bałtyk Gdynia 3 - 4 Gryf 2009 Tczew 27 września 2009 - 13:00
46. Polonia Gdańsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn 26 września 2009 - 12:30
47. KP Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia 26 września 2009 - 13:00
48. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Pomezania Malbork 27 września 2009 - 13:00
49. Lechia II Gdańsk 9 - 0 Kolejarz Chojnice 27 września 2009 - 11:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
50. Arka Gdynia SI 11 - 1 Kolejarz Chojnice 3 października 2009 - 15:00
51. Pomezania Malbork 0 - 4 Lechia II Gdańsk 4 października 2009 - 13:00
52. Arka Gdynia 10 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 października 2009 - 13:00
53. Rodło Kwidzyn 0 - 0 KP Starogard Gdański 3 października 2009 - 11:00
54. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Polonia Gdańsk 3 października 2009 - 13:30
55. Lechia Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia 4 października 2009 - 11:00
56. Jantar Ustka 6 - 1 Gedania Gdańsk 4 października 2009 - 13:30
Kolejka 9 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (52) 
57. Gedania Gdańsk 0 - 4 Arka Gdynia SI 10 października 2009 - 15:15
58. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Jantar Ustka 11 października 2009 - 13:00
59. Polonia Gdańsk 2 - 3 Lechia Gdańsk 10 października 2009 - 13:30
60. KP Starogard Gdański 8 - 3 Gryf 2009 Tczew 10 października 2009 - 13:00
61. Gryf 95 Słupsk 2 - 5 Rodło Kwidzyn 11 października 2009 - 13:00
62. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia 10 października 2009 - 11:00
63. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Pomezania Malbork 11 października 2009 - 13:30
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
64. Arka Gdynia SI 7 - 3 Pomezania Malbork 17 października 2009 - 15:00
65. Arka Gdynia 13 - 0 Kolejarz Chojnice 17 października 2009 - 13:00
66. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Lechia II Gdańsk 17 października 2009 - 11:00
67. Gryf 2009 Tczew 5 - 5 Gryf 95 Słupsk 17 października 2009 - 13:30
68. Lechia Gdańsk 8 - 0 KP Starogard Gdański 18 października 2009 - 11:00
69. Jantar Ustka 2 - 3 Polonia Gdańsk 18 października 2009 - 13:30
70. Gedania Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 17 października 2009 - 13:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
71. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Arka Gdynia SI 25 października 2009 - 13:00
72. Polonia Gdańsk 2 - 0 Gedania Gdańsk 25 października 2009 - 13:30
73. KP Starogard Gdański 1 - 5 Jantar Ustka 24 października 2009 - 13:00
74. Gryf 95 Słupsk 2 - 4 Lechia Gdańsk 25 października 2009 - 13:00
75. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 24 października 2009 - 11:00
76. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Rodło Kwidzyn 25 października 2009 - 13:30
77. Pomezania Malbork 0 - 6 Arka Gdynia 25 października 2009 - 13:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
78. Arka Gdynia SI 0 - 3 Arka Gdynia 7 listopada 2009 - 11:00
79. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Pomezania Malbork 7 listopada 2009 - 11:00
80. Gryf 2009 Tczew 13 - 1 Kolejarz Chojnice 8 listopada 2009 - 13:30
81. Lechia Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk 5 listopada 2009 - 16:00
82. Jantar Ustka 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 8 listopada 2009 - 13:00
83. Gedania Gdańsk 1 - 3 KP Starogard Gdański 7 listopada 2009 - 13:00
84. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Gdańsk 8 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
85. Polonia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI 14 listopada 2009 - 13:30
86. KP Starogard Gdański 3 - 0 Bałtyk Gdynia 14 listopada 2009 - 13:00
87. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 15 listopada 2009 - 13:00
88. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka 14 listopada 2009 - 11:00
89. Kolejarz Chojnice 0 - 11 Lechia Gdańsk 15 listopada 2009 - 11:00
90. Pomezania Malbork 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 15 listopada 2009 - 13:00
91. Arka Gdynia 9 - 0 Rodło Kwidzyn 14 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 14 - 27 marca /28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
92. Arka Gdynia SI 7 - 0 Rodło Kwidzyn 27 marca 2010 - 15:00
93. Arka Gdynia 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 28 kwietnia 2010 - 14:00
94. Pomezania Malbork 0 - 2 Lechia Gdańsk 28 marca 2010 - 10:00
95. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Jantar Ustka
96. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 27 marca 2010 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2
97. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia 2 czerwca 2010 - 17:00
98. KP Starogard Gdański 0 - 3 Polonia Gdańsk 28 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
99. KP Starogard Gdański 4 - 3 Arka Gdynia SI 3 kwietnia 2010 - 13:00
100. Polonia Gdańsk 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 kwietnia 2010 - 11:00
101. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Lechia II Gdańsk 19 maja 2010 - 17:00
102. Gedania Gdańsk 3 - 0 Kolejarz Chojnice
103. Jantar Ustka 2 - 0 Pomezania Malbork 3 kwietnia 2010 - 13:30
104. Lechia Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia 1 kwietnia 2010 - 16:00
105. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Rodło Kwidzyn 3 kwietnia 2010 - 10:30
Kolejka 16 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
106. Arka Gdynia SI 6 - 5 Gryf 2009 Tczew 12 maja 2010 - 17:30
107. Rodło Kwidzyn 0 - 5 Lechia Gdańsk 12 maja 2010 - 16:00
108. Arka Gdynia 2 - 1 Jantar Ustka 12 maja 2010 - 16:00
109. Pomezania Malbork 4 - 1 Gedania Gdańsk 12 maja 2010 - 17:30
110. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Bałtyk Gdynia
111. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 12 maja 2010 - 16:00
112. Gryf 95 Słupsk 1 - 3 KP Starogard Gdański 12 maja 2010 - 17:00
Kolejka 17 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
113. Gryf 95 Słupsk 2 - 7 Arka Gdynia SI 19 maja 2010 - 17:00
114. KP Starogard Gdański 2 - 2 Lechia II Gdańsk 21 kwietnia 2010 - 17:00
115. Polonia Gdańsk 3 - 0 Kolejarz Chojnice
116. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Pomezania Malbork 21 kwietnia 2010 - 16:00
117. Gedania Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia 21 kwietnia 2010 - 16:00
118. Jantar Ustka 0 - 2 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2010 - 14:00
119. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 21 kwietnia 2010 - 16:00
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
120. Arka Gdynia SI 2 - 4 Lechia Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 15:00
121. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Jantar Ustka 24 kwietnia 2010 - 13:30
122. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Gedania Gdańsk 25 kwietnia 2010 - 11:00
123. Arka Gdynia 3 - 1 Bałtyk Gdynia 24 kwietnia 2010 - 13:00
124. Pomezania Malbork 4 - 2 Polonia Gdańsk 25 kwietnia 2010 - 10:00
125. Kolejarz Chojnice 0 - 3 KP Starogard Gdański
126. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Gryf 95 Słupsk 24 kwietnia 2010 - 11:00
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
127. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI 2 maja 2010 - 11:00
128. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Kolejarz Chojnice
129. KP Starogard Gdański 6 - 1 Pomezania Malbork 1 maja 2010 - 13:00
130. Polonia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia 2 maja 2010 - 14:00
131. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Rodło Kwidzyn 2 maja 2010 - 11:00
132. Gedania Gdańsk 3 - 3 Gryf 2009 Tczew 1 maja 2010 - 15:30
133. Jantar Ustka 0 - 5 Lechia Gdańsk 2 maja 2010 - 13:30
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
134. Arka Gdynia SI 4 - 2 Jantar Ustka 8 maja 2010 - 15:00
135. Lechia Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk 8 maja 2010 - 11:00
136. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Bałtyk Gdynia 8 maja 2010 - 13:00
137. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Polonia Gdańsk 8 maja 2010 - 15:30
138. Arka Gdynia 6 - 1 KP Starogard Gdański 18 maja 2010 - 17:30
139. Pomezania Malbork 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 9 maja 2010 - 14:00
140. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Lechia II Gdańsk
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
141. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Arka Gdynia SI
142. Lechia II Gdańsk 5 - 4 Pomezania Malbork 16 maja 2010 - 11:00
143. Gryf 95 Słupsk 0 - 5 Arka Gdynia 15 maja 2010 - 14:00
144. KP Starogard Gdański 1 - 3 Rodło Kwidzyn 15 maja 2010 - 13:00
145. Polonia Gdańsk 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 16 maja 2010 - 14:00
146. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Lechia Gdańsk 16 maja 2010 - 12:00
147. Gedania Gdańsk 4 - 1 Jantar Ustka 15 maja 2010 - 15:30
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
148. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gedania Gdańsk 22 maja 2010 - 15:00
149. Jantar Ustka 1 - 1 Bałtyk Gdynia 23 maja 2010 - 13:30
150. Lechia Gdańsk 5 - 1 Polonia Gdańsk 23 maja 2010 - 13:00
151. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 KP Starogard Gdański 22 maja 2010 - 11:00
152. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 23 maja 2010 - 11:00
153. Arka Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk 22 maja 2010 - 13:00
154. Pomezania Malbork 3 - 0 Kolejarz Chojnice
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
155. Pomezania Malbork 6 - 0 Arka Gdynia SI 30 maja 2010 - 10:00
156. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Arka Gdynia
157. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Rodło Kwidzyn 29 maja 2010 - 11:00
158. Gryf 95 Słupsk 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 29 maja 2010 - 14:00
159. KP Starogard Gdański 1 - 3 Lechia Gdańsk 29 maja 2010 - 13:00
160. Polonia Gdańsk 0 - 3 Jantar Ustka 30 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:3
161. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 29 maja 2010 - 11:00
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
162. Arka Gdynia SI 0 - 2 Bałtyk Gdynia 5 czerwca 2010 - 15:00
163. Gedania Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 5 czerwca 2010 - 13:30
164. Jantar Ustka 4 - 2 KP Starogard Gdański 6 czerwca 2010 - 13:30
165. Lechia Gdańsk 12 - 0 Gryf 95 Słupsk 5 czerwca 2010 - 11:00
166. Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Lechia II Gdańsk 6 czerwca 2010 - 13:30
167. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Kolejarz Chojnice
168. Arka Gdynia 6 - 1 Pomezania Malbork 5 czerwca 2010 - 13:00
Kolejka 25 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
169. Arka Gdynia 0 - 1 Arka Gdynia SI 13 czerwca 2010 - 11:00
170. Pomezania Malbork 3 - 1 Rodło Kwidzyn 13 czerwca 2010 - 11:00
171. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
172. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk 13 czerwca 2010 - 11:00
173. Gryf 95 Słupsk 1 - 8 Jantar Ustka 13 czerwca 2010 - 11:00
174. KP Starogard Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk 13 czerwca 2010 - 11:00
175. Polonia Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia 13 czerwca 2010 - 11:00
Kolejka 26 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
176. Arka Gdynia SI 10 - 0 Polonia Gdańsk 9 czerwca 2010 - 15:30
177. Bałtyk Gdynia 1 - 1 KP Starogard Gdański 9 czerwca 2010 - 15:30
178. Gedania Gdańsk 5 - 0 Gryf 95 Słupsk 9 czerwca 2010 - 15:30
179. Jantar Ustka 1 - 7 Lechia II Gdańsk 9 czerwca 2010 - 15:30
180. Lechia Gdańsk 3 - 0 Kolejarz Chojnice
181. Gryf 2009 Tczew 2 - 5 Pomezania Malbork 9 czerwca 2010 - 15:30
182. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Arka Gdynia 9 czerwca 2010 - 15:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE