ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
Trójmiejska Liga Juniorów - TURNIEJE POD OGRZEWANYM BALONEM - PAŹDZIERNIK 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 65 21 2 3 116 - 30
2. Lechia II Gdańsk 26 61 20 1 5 142 - 32
3. Arka Gdynia 26 57 18 3 5 103 - 21
4. Bałtyk Gdynia 26 48 15 3 8 46 - 37
5. Gryf 2009 Tczew 26 47 14 5 7 79 - 41
6. Jantar Ustka 26 38 10 8 8 41 - 58
7. Gedania Gdańsk 26 36 10 6 10 51 - 46
8. Polonia Gdańsk 26 36 11 3 12 60 - 75
9. KP Starogard Gdański 26 31 8 7 11 54 - 74
10. Chojniczanka Chojnice 26 31 9 4 13 48 - 83
11. Cartusia Kartuzy 26 25 7 4 15 38 - 61
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 23 6 5 15 46 - 78
13. Gryf 95 Słupsk 26 11 3 2 21 20 - 78
14. KS Sulmin 26 9 2 3 21 28 - 158
Ostatni komentarz dodał Kosa_Wariat 09.07.2010, 10:35:48

Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
1. KS Sulmin 1 - 4 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2009 - 13:00
2. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Arka Gdynia 15 sierpnia 2009 - 11:00
3. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2009 - 15:00
4. Jantar Ustka 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 16 sierpnia 2009 - 11:00
5. Gedania Gdańsk 2 - 4 Lechia Gdańsk 15 sierpnia 2009 - 13:00
6. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Gryf 95 Słupsk 16 sierpnia 2009 - 11:00
7. Polonia Gdańsk 5 - 1 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2009 - 11:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
8. Cartusia Kartuzy 3 - 3 KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2009 - 11:00
9. Gryf 95 Słupsk 3 - 5 Polonia Gdańsk 23 sierpnia 2009 - 11:00
10. Lechia Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2009 - 13:00
11. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Gedania Gdańsk 23 sierpnia 2009 - 15:30
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Jantar Ustka 22 sierpnia 2009 - 14:00
13. Arka Gdynia 4 - 2 Lechia II Gdańsk 22 sierpnia 2009 - 11:00
14. KS Sulmin 0 - 9 Gryf 2009 Tczew 22 sierpnia 2009 - 11:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
15. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Cartusia Kartuzy 29 sierpnia 2009 - 11:00
16. Lechia II Gdańsk 17 - 2 KS Sulmin 30 sierpnia 2009 - 13:00
17. Jantar Ustka 0 - 2 Arka Gdynia 30 sierpnia 2009 - 11:00
18. Gedania Gdańsk 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 sierpnia 2009 - 13:15
19. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 sierpnia 2009 - 11:00
20. Polonia Gdańsk 2 - 2 Lechia Gdańsk 29 sierpnia 2009 - 11:00
21. KP Starogard Gdański 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 30 sierpnia 2009 - 11:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
22. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 6 września 2009 - 11:00
23. Lechia Gdańsk 8 - 2 KP Starogard Gdański 6 września 2009 - 13:00
24. Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Polonia Gdańsk 6 września 2009 - 17:00
25. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Bałtyk Gdynia 5 września 2009 - 13:00
26. Arka Gdynia 1 - 0 Gedania Gdańsk 5 września 2009 - 11:00
27. KS Sulmin 2 - 2 Jantar Ustka 5 września 2009 - 11:00
28. Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Lechia II Gdańsk 5 września 2009 - 11:00
Kolejka 5 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
29. Lechia II Gdańsk 11 - 1 Cartusia Kartuzy 12 września 2009 - 13:00
30. Jantar Ustka 1 - 4 Gryf 2009 Tczew 13 września 2009 - 11:00
31. Gedania Gdańsk 7 - 0 KS Sulmin 12 września 2009 - 13:15
32. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Arka Gdynia 13 września 2009 - 11:00
33. Polonia Gdańsk 8 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2009 - 11:00
34. KP Starogard Gdański 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 13 września 2009 - 11:00
35. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Lechia Gdańsk 13 września 2009 - 11:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (50) 
36. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Lechia Gdańsk 20 września 2009 - 11:00
37. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 19 września 2009 - 11:00
38. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 KP Starogard Gdański 19 września 2009 - 13:00
39. Arka Gdynia 1 - 4 Polonia Gdańsk 19 września 2009 - 11:00
40. KS Sulmin 0 - 3 Bałtyk Gdynia 19 września 2009 - 11:00
41. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Gedania Gdańsk 19 września 2009 - 11:00
42. Lechia II Gdańsk 10 - 0 Jantar Ustka 20 września 2009 - 13:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
43. Jantar Ustka 5 - 2 Cartusia Kartuzy 27 września 2009 - 11:00
44. Gedania Gdańsk 2 - 4 Lechia II Gdańsk 26 września 2009 - 13:15
45. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 27 września 2009 - 11:00
46. Polonia Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin 26 września 2009 - 15:00
47. KP Starogard Gdański 1 - 1 Arka Gdynia 26 września 2009 - 11:00
48. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 września 2009 - 11:00
49. Lechia Gdańsk 6 - 2 Chojniczanka Chojnice 27 września 2009 - 13:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
50. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 4 października 2009 - 11:00
51. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 9 Lechia Gdańsk 3 października 2009 - 11:00
52. Arka Gdynia 6 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 października 2009 - 11:00
53. KS Sulmin 1 - 4 KP Starogard Gdański 3 października 2009 - 11:00
54. Gryf 2009 Tczew 5 - 2 Polonia Gdańsk 3 października 2009 - 11:00
55. Lechia II Gdańsk 9 - 1 Bałtyk Gdynia 4 października 2009 - 13:00
56. Jantar Ustka 3 - 3 Gedania Gdańsk 4 października 2009 - 11:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
57. Gedania Gdańsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 10 października 2009 - 13:15
58. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Jantar Ustka 11 października 2009 - 11:00
59. Polonia Gdańsk 3 - 0 Lechia II Gdańsk 10 października 2009 - 11:00
60. KP Starogard Gdański 3 - 1 Gryf 2009 Tczew 10 października 2009 - 11:00
61. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 KS Sulmin 11 października 2009 - 11:00
62. Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia 10 października 2009 - 13:00
63. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 października 2009 - 11:00
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
64. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 października 2009 - 11:00
65. Arka Gdynia 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 17 października 2009 - 11:00
66. KS Sulmin 1 - 13 Lechia Gdańsk 17 października 2009 - 11:00
67. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 17 października 2009 - 11:00
68. Lechia II Gdańsk 7 - 1 KP Starogard Gdański 18 października 2009 - 13:00
69. Jantar Ustka 1 - 7 Polonia Gdańsk 18 października 2009 - 11:00
70. Gedania Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia 17 października 2009 - 11:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
71. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Cartusia Kartuzy 25 października 2009 - 11:00
72. Polonia Gdańsk 3 - 2 Gedania Gdańsk 25 października 2009 - 11:00
73. KP Starogard Gdański 0 - 1 Jantar Ustka 24 października 2009 - 11:00
74. Gryf 95 Słupsk 1 - 9 Lechia II Gdańsk 25 października 2009 - 11:00
75. Lechia Gdańsk 6 - 3 Gryf 2009 Tczew 24 października 2009 - 13:00
76. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 KS Sulmin 25 października 2009 - 11:00
77. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 5 Arka Gdynia 24 października 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
78. Cartusia Kartuzy 0 - 7 Arka Gdynia 8 listopada 2009 - 11:00
79. KS Sulmin 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 listopada 2009 - 11:00
80. Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2009 - 11:00
81. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk 7 listopada 2009 - 11:00
82. Jantar Ustka 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 8 listopada 2009 - 11:00
83. Gedania Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 7 listopada 2009 - 11:00
84. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Polonia Gdańsk 8 listopada 2009 - 11:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
85. Polonia Gdańsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy 14 listopada 2009 - 11:00
86. KP Starogard Gdański 1 - 4 Bałtyk Gdynia 14 listopada 2009 - 11:00
87. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Gedania Gdańsk 15 listopada 2009 - 11:00
88. Lechia Gdańsk 8 - 1 Jantar Ustka 14 listopada 2009 - 13:00
89. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Lechia II Gdańsk 14 listopada 2009 - 11:00
90. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 14 listopada 2009 - 11:00
91. Arka Gdynia 12 - 0 KS Sulmin 14 listopada 2009 - 11:00
Kolejka 14 - 27 marca /28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
92. Cartusia Kartuzy 3 - 0 KS Sulmin 28 kwietnia 2010 - 16:00
93. Arka Gdynia 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 28 kwietnia 2010 - 16:00
94. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Lechia II Gdańsk 28 kwietnia 2010 - 17:00
95. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Jantar Ustka 27 marca 2010 - 11:00
96. Lechia Gdańsk 2 - 0 Gedania Gdańsk 27 marca 2010 - 13:00
97. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia
98. KP Starogard Gdański 3 - 1 Polonia Gdańsk 28 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
99. KP Starogard Gdański 1 - 1 Cartusia Kartuzy 3 kwietnia 2010 - 11:00
100. Polonia Gdańsk 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
101. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk 31 marca 2010 - 15:00
102. Gedania Gdańsk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 kwietnia 2010 - 10:30
103. Jantar Ustka 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 kwietnia 2010 - 11:00
104. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Arka Gdynia 1 kwietnia 2010 - 17:30
105. Gryf 2009 Tczew 6 - 0 KS Sulmin 3 kwietnia 2010 - 12:30
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0
Kolejka 16 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
106. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 12 maja 2010 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2
107. KS Sulmin 3 - 7 Lechia II Gdańsk 2 czerwca 2010 - 18:00
108. Arka Gdynia 3 - 0 Jantar Ustka 12 maja 2010 - 14:00
109. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 5 Gedania Gdańsk 12 maja 2010 - 17:00
110. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Bałtyk Gdynia 12 maja 2010 - 18:30
111. Lechia Gdańsk 7 - 1 Polonia Gdańsk 12 maja 2010 - 16:00
112. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 17 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
113. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Cartusia Kartuzy
114. KP Starogard Gdański 0 - 4 Lechia Gdańsk 21 kwietnia 2010 - 15:00
115. Polonia Gdańsk 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 22 kwietnia 2010 - 17:00
116. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 kwietnia 2010 - 18:00
117. Gedania Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia 21 kwietnia 2010 - 14:00
118. Jantar Ustka 3 - 0 KS Sulmin 21 kwietnia 2010 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:2
119. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 21 kwietnia 2010 - 17:30
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
120. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Lechia II Gdańsk 25 kwietnia 2010 - 11:00
121. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 Jantar Ustka 24 kwietnia 2010 - 11:00
122. KS Sulmin 3 - 3 Gedania Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 15:00
123. Arka Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia 24 kwietnia 2010 - 11:00
124. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Polonia Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 15:00
125. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 KP Starogard Gdański 25 kwietnia 2010 - 11:00
126. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
127. Lechia Gdańsk 4 - 0 Cartusia Kartuzy 2 maja 2010 - 13:00
128. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
129. KP Starogard Gdański 5 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 maja 2010 - 11:00
130. Polonia Gdańsk 0 - 6 Arka Gdynia 2 maja 2010 - 11:00
131. Bałtyk Gdynia 2 - 1 KS Sulmin 2 maja 2010 - 13:00
132. Gedania Gdańsk 0 - 0 Gryf 2009 Tczew 1 maja 2010 - 13:30
133. Jantar Ustka 1 - 0 Lechia II Gdańsk 2 maja 2010 - 11:00
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
134. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Jantar Ustka 9 maja 2010 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
135. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 8 maja 2010 - 13:00
136. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Bałtyk Gdynia 8 maja 2010 - 11:00
137. KS Sulmin 1 - 3 Polonia Gdańsk 8 maja 2010 - 13:30
138. Arka Gdynia 13 - 2 KP Starogard Gdański 8 maja 2010 - 11:00
139. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
140. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Lechia Gdańsk 8 maja 2010 - 11:00
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (32) 
141. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Cartusia Kartuzy 15 maja 2010 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1
142. Lechia Gdańsk 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 maja 2010 - 13:00
vo,niestawienie się na zawody
143. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Arka Gdynia
144. KP Starogard Gdański 7 - 2 KS Sulmin 15 maja 2010 - 11:00
145. Polonia Gdańsk 0 - 8 Gryf 2009 Tczew 16 maja 2010 - 11:00
146. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Lechia II Gdańsk 16 maja 2010 - 13:00
147. Gedania Gdańsk 2 - 2 Jantar Ustka 15 maja 2010 - 13:30
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
148. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Gedania Gdańsk 23 maja 2010 - 11:00
149. Jantar Ustka 1 - 4 Bałtyk Gdynia 23 maja 2010 - 11:00
150. Lechia II Gdańsk 11 - 0 Polonia Gdańsk 23 maja 2010 - 15:00
151. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 KP Starogard Gdański 22 maja 2010 - 13:30
152. KS Sulmin 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
153. Arka Gdynia 2 - 0 Lechia Gdańsk 22 maja 2010 - 11:00
154. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 22 maja 2010 - 11:00
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
155. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Cartusia Kartuzy 29 maja 2010 - 16:00
156. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Arka Gdynia 29 maja 2010 - 11:00
157. Lechia Gdańsk 18 - 0 KS Sulmin 29 maja 2010 - 13:00
158. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
159. KP Starogard Gdański 0 - 5 Lechia II Gdańsk 29 maja 2010 - 11:00
160. Polonia Gdańsk 0 - 1 Jantar Ustka 30 maja 2010 - 11:00
161. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Gedania Gdańsk 29 maja 2010 - 13:00
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
162. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bałtyk Gdynia 5 czerwca 2010 - 11:00
163. Gedania Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 5 czerwca 2010 - 11:00
164. Jantar Ustka 2 - 1 KP Starogard Gdański 6 czerwca 2010 - 11:00
165. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
166. Gryf 2009 Tczew 3 - 4 Lechia Gdańsk 6 czerwca 2010 - 11:00
167. KS Sulmin 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2010 - 14:30
168. Arka Gdynia 7 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 czerwca 2010 - 11:00
Kolejka 25 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (70) 
169. Arka Gdynia 0 - 1 Cartusia Kartuzy 13 czerwca 2010 - 13:00
170. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 KS Sulmin 13 czerwca 2010 - 13:00
171. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Gryf 2009 Tczew 13 czerwca 2010 - 13:00
172. Lechia Gdańsk 0 - 4 Lechia II Gdańsk 11 czerwca 2010 - 12:00
173. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Jantar Ustka 13 czerwca 2010 - 13:00
174. KP Starogard Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk 13 czerwca 2010 - 13:00
175. Polonia Gdańsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia 13 czerwca 2010 - 13:00
Kolejka 26 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
176. Cartusia Kartuzy 7 - 0 Polonia Gdańsk 9 czerwca 2010 - 17:30
177. Bałtyk Gdynia 1 - 2 KP Starogard Gdański 9 czerwca 2010 - 17:30
178. Gedania Gdańsk 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 9 czerwca 2010 - 17:30
179. Jantar Ustka 2 - 1 Lechia Gdańsk 9 czerwca 2010 - 17:30
180. Lechia II Gdańsk 15 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 czerwca 2010 - 17:30
181. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 czerwca 2010 - 17:30
182. KS Sulmin 1 - 10 Arka Gdynia 9 czerwca 2010 - 17:30
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03