ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 26 52 16 4 6 64 - 38
2. Grom Kleszczewo 26 51 16 3 7 58 - 40
3. Czarni Ostrowite 26 48 15 3 8 57 - 38
4. Weber Szprudowo 26 41 12 5 9 49 - 48
5. Wisła Korzeniewo 26 41 12 5 9 45 - 45
6. Centrum Pelplin 26 39 12 3 11 46 - 39
7. Relax Ryjewo 26 39 12 3 11 52 - 56
8. Ceramik Łubiana 26 36 11 3 12 62 - 56
9. Wda Lipusz 26 33 10 3 13 46 - 43
10. Błękitni Sobowidz 26 32 10 2 14 55 - 63
11. Błękitni Stare Pole 26 29 8 5 13 34 - 51
12. Gryf 2009 II Tczew 26 29 9 2 15 47 - 71
13. Borowiak Czersk 26 28 9 1 16 33 - 49
14. Kolejarz Chojnice 26 25 7 4 15 44 - 55
Ostatni komentarz dodał fan!!! 04.08.2010, 20:07:40



Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (188) 
1. Błękitni Sobowidz 0 - 2 Borowiak Czersk 16 sierpnia 2009 - 15:00
2. Weber Szprudowo 4 - 3 Grom Kleszczewo 16 sierpnia 2009 - 15:00
3. Czarni Ostrowite 0 - 1 Pogoń Prabuty 15 sierpnia 2009 - 16:00
4. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Ceramik Łubiana 15 sierpnia 2009 - 16:00
5. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Centrum Pelplin 15 sierpnia 2009 - 17:00
6. Wda Lipusz 2 - 1 Kolejarz Chojnice 15 sierpnia 2009 - 17:00
7. Relax Ryjewo 3 - 4 Gryf 2009 II Tczew 15 sierpnia 2009 - 13:30
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (93) 
8. Borowiak Czersk 0 - 1 Gryf 2009 II Tczew 23 sierpnia 2009 - 16:00
9. Kolejarz Chojnice 5 - 1 Relax Ryjewo 22 sierpnia 2009 - 17:00
10. Centrum Pelplin 2 - 0 Wda Lipusz 23 sierpnia 2009 - 14:00
11. Ceramik Łubiana 6 - 2 Błękitni Stare Pole 23 sierpnia 2009 - 14:00
12. Pogoń Prabuty 0 - 0 Wisła Korzeniewo 22 sierpnia 2009 - 17:00
13. Grom Kleszczewo 4 - 1 Czarni Ostrowite 22 sierpnia 2009 - 17:00
14. Błękitni Sobowidz 0 - 6 Weber Szprudowo 22 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (102) 
15. Weber Szprudowo 4 - 1 Borowiak Czersk 30 sierpnia 2009 - 15:00
16. Czarni Ostrowite 5 - 1 Błękitni Sobowidz 29 sierpnia 2009 - 17:00
17. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Grom Kleszczewo 29 sierpnia 2009 - 16:00
18. Błękitni Stare Pole 1 - 3 Pogoń Prabuty 29 sierpnia 2009 - 16:00
19. Wda Lipusz 2 - 0 Ceramik Łubiana 29 sierpnia 2009 - 15:00
20. Relax Ryjewo 2 - 3 Centrum Pelplin 29 sierpnia 2009 - 17:00
21. Gryf 2009 II Tczew 2 - 2 Kolejarz Chojnice 30 sierpnia 2009 - 11:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (156) 
22. Borowiak Czersk 0 - 2 Kolejarz Chojnice 6 września 2009 - 16:00
23. Centrum Pelplin 1 - 0 Gryf 2009 II Tczew 6 września 2009 - 11:00
Gospodarzem Gryf II
24. Ceramik Łubiana 2 - 4 Relax Ryjewo 5 września 2009 - 16:00
25. Pogoń Prabuty 5 - 1 Wda Lipusz 5 września 2009 - 15:00
26. Grom Kleszczewo 1 - 1 Błękitni Stare Pole 5 września 2009 - 17:00
27. Błękitni Sobowidz 1 - 2 Wisła Korzeniewo 5 września 2009 - 16:00
28. Weber Szprudowo 2 - 2 Czarni Ostrowite 6 września 2009 - 15:00
Kolejka 5 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (154) 
29. Czarni Ostrowite 3 - 0 Borowiak Czersk 13 września 2009 - 14:00
30. Wisła Korzeniewo 0 - 0 Weber Szprudowo 12 września 2009 - 16:00
31. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Błękitni Sobowidz 12 września 2009 - 16:00
32. Wda Lipusz 2 - 3 Grom Kleszczewo 12 września 2009 - 16:00
33. Relax Ryjewo 5 - 2 Pogoń Prabuty 12 września 2009 - 17:00
34. Gryf 2009 II Tczew 3 - 4 Ceramik Łubiana 13 września 2009 - 11:00
35. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Centrum Pelplin 12 września 2009 - 14:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (100) 
36. Borowiak Czersk 0 - 1 Centrum Pelplin 20 września 2009 - 16:00
37. Ceramik Łubiana 4 - 1 Kolejarz Chojnice 19 września 2009 - 16:00
38. Pogoń Prabuty 5 - 1 Gryf 2009 II Tczew 19 września 2009 - 15:00
39. Grom Kleszczewo 0 - 1 Relax Ryjewo 19 września 2009 - 16:00
40. Błękitni Sobowidz 5 - 2 Wda Lipusz 19 września 2009 - 16:00
41. Weber Szprudowo 2 - 1 Błękitni Stare Pole 19 września 2009 - 15:00
42. Czarni Ostrowite 2 - 0 Wisła Korzeniewo 19 września 2009 - 16:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (138) 
43. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Borowiak Czersk 26 września 2009 - 16:00
44. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Czarni Ostrowite 26 września 2009 - 16:00
45. Wda Lipusz 0 - 1 Weber Szprudowo 26 września 2009 - 16:00
46. Relax Ryjewo 1 - 2 Błękitni Sobowidz 26 września 2009 - 16:00
47. Gryf 2009 II Tczew 2 - 1 Grom Kleszczewo 27 września 2009 - 11:00
48. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Pogoń Prabuty 26 września 2009 - 14:00
49. Centrum Pelplin 0 - 0 Ceramik Łubiana 27 września 2009 - 14:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (135) 
50. Borowiak Czersk 4 - 2 Ceramik Łubiana 4 października 2009 - 16:00
51. Pogoń Prabuty 7 - 1 Centrum Pelplin 3 października 2009 - 14:00
52. Grom Kleszczewo 2 - 1 Kolejarz Chojnice 3 października 2009 - 16:00
53. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Gryf 2009 II Tczew 3 października 2009 - 16:00
54. Weber Szprudowo 3 - 1 Relax Ryjewo 3 października 2009 - 15:00
55. Czarni Ostrowite 2 - 0 Wda Lipusz 3 października 2009 - 14:30
56. Wisła Korzeniewo 4 - 0 Błękitni Stare Pole 3 października 2009 - 15:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
57. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Borowiak Czersk 10 października 2009 - 15:00
58. Wda Lipusz 1 - 2 Wisła Korzeniewo 10 października 2009 - 15:00
59. Relax Ryjewo 3 - 2 Czarni Ostrowite 10 października 2009 - 15:00
60. Gryf 2009 II Tczew 1 - 3 Weber Szprudowo 11 października 2009 - 13:30
61. Kolejarz Chojnice 1 - 3 Błękitni Sobowidz 10 października 2009 - 14:00
62. Centrum Pelplin 0 - 1 Grom Kleszczewo 10 października 2009 - 15:00
63. Ceramik Łubiana 4 - 1 Pogoń Prabuty 10 października 2009 - 15:00
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
64. Borowiak Czersk 0 - 1 Pogoń Prabuty 18 października 2009 - 15:00
65. Grom Kleszczewo 6 - 1 Ceramik Łubiana 17 października 2009 - 15:00
66. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Centrum Pelplin 17 października 2009 - 16:00
67. Weber Szprudowo 0 - 0 Kolejarz Chojnice 17 października 2009 - 14:00
68. Czarni Ostrowite 5 - 3 Gryf 2009 II Tczew 17 października 2009 - 14:00
69. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Relax Ryjewo 17 października 2009 - 14:00
70. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Wda Lipusz 17 października 2009 - 15:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (119) 
71. Wda Lipusz 5 - 0 Borowiak Czersk 25 października 2009 - 14:00
72. Relax Ryjewo 1 - 1 Błękitni Stare Pole 24 października 2009 - 15:00
73. Gryf 2009 II Tczew 0 - 4 Wisła Korzeniewo 25 października 2009 - 13:30
74. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Czarni Ostrowite 24 października 2009 - 12:00
75. Centrum Pelplin 3 - 1 Weber Szprudowo 24 października 2009 - 14:00
76. Ceramik Łubiana 6 - 2 Błękitni Sobowidz 24 października 2009 - 14:00
77. Pogoń Prabuty 1 - 1 Grom Kleszczewo 24 października 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (75) 
78. Borowiak Czersk 1 - 0 Grom Kleszczewo 8 listopada 2009 - 14:00
79. Błękitni Sobowidz 1 - 3 Pogoń Prabuty 7 listopada 2009 - 14:00
80. Weber Szprudowo 4 - 1 Ceramik Łubiana 7 listopada 2009 - 14:00
81. Czarni Ostrowite 1 - 3 Centrum Pelplin 7 listopada 2009 - 13:00
82. Wisła Korzeniewo 5 - 2 Kolejarz Chojnice 7 listopada 2009 - 14:00
83. Błękitni Stare Pole 4 - 1 Gryf 2009 II Tczew 7 listopada 2009 - 14:00
84. Wda Lipusz 0 - 1 Relax Ryjewo 7 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 13 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (222) 
85. Relax Ryjewo 0 - 2 Borowiak Czersk 11 listopada 2009 - 12:00
86. Gryf 2009 II Tczew 2 - 4 Wda Lipusz 11 listopada 2009 - 13:30
87. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Błękitni Stare Pole 11 listopada 2009 - 12:00
88. Centrum Pelplin 5 - 1 Wisła Korzeniewo 11 listopada 2009 - 14:00
89. Ceramik Łubiana 1 - 3 Czarni Ostrowite 11 listopada 2009 - 13:00
90. Pogoń Prabuty 1 - 1 Weber Szprudowo 11 listopada 2009 - 14:00
91. Grom Kleszczewo 0 - 3 Błękitni Sobowidz 11 listopada 2009 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0
Kolejka 14 - 26. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (184) 
92. Borowiak Czersk 1 - 0 Błękitni Sobowidz 26 maja 2010 - 17:30
93. Grom Kleszczewo 4 - 0 Weber Szprudowo 26 maja 2010 - 17:30
94. Pogoń Prabuty 1 - 2 Czarni Ostrowite 26 maja 2010 - 17:30
95. Ceramik Łubiana 7 - 1 Wisła Korzeniewo 26 maja 2010 - 17:30
96. Centrum Pelplin 5 - 1 Błękitni Stare Pole 2 czerwca 2010 - 17:00
97. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Wda Lipusz 27 marca 2010 - 15:00
98. Gryf 2009 II Tczew 5 - 2 Relax Ryjewo 26 maja 2010 - 17:30
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (73) 
99. Gryf 2009 II Tczew 1 - 0 Borowiak Czersk 3 kwietnia 2010 - 15:00
100. Relax Ryjewo 2 - 2 Kolejarz Chojnice 3 kwietnia 2010 - 14:00
101. Wda Lipusz 2 - 0 Centrum Pelplin 3 kwietnia 2010 - 15:30
102. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Ceramik Łubiana 3 kwietnia 2010 - 13:00
103. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Pogoń Prabuty 3 kwietnia 2010 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
104. Czarni Ostrowite 5 - 1 Grom Kleszczewo 3 kwietnia 2010 - 15:00
105. Weber Szprudowo 2 - 3 Błękitni Sobowidz 3 kwietnia 2010 - 13:00
Kolejka 16 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (122) 
106. Borowiak Czersk 2 - 1 Weber Szprudowo 21 kwietnia 2010 - 17:00
107. Błękitni Sobowidz 3 - 4 Czarni Ostrowite 21 kwietnia 2010 - 17:00
108. Grom Kleszczewo 3 - 0 Wisła Korzeniewo 21 kwietnia 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0
109. Pogoń Prabuty 2 - 0 Błękitni Stare Pole 21 kwietnia 2010 - 17:00
110. Ceramik Łubiana 1 - 1 Wda Lipusz 21 kwietnia 2010 - 18:00
111. Centrum Pelplin 1 - 2 Relax Ryjewo 21 kwietnia 2010 - 17:00
w Tczewie
112. Kolejarz Chojnice 6 - 1 Gryf 2009 II Tczew 21 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 17 - 26. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (94) 
113. Kolejarz Chojnice 4 - 2 Borowiak Czersk 26 czerwca 2010 - 14:00
114. Gryf 2009 II Tczew 1 - 3 Centrum Pelplin 26 czerwca 2010 - 14:00
115. Relax Ryjewo 4 - 3 Ceramik Łubiana 26 czerwca 2010 - 14:00
116. Wda Lipusz 6 - 2 Pogoń Prabuty 26 czerwca 2010 - 14:00
117. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Grom Kleszczewo 26 czerwca 2010 - 14:00
118. Wisła Korzeniewo 1 - 3 Błękitni Sobowidz 26 czerwca 2010 - 14:00
119. Czarni Ostrowite 0 - 1 Weber Szprudowo 26 czerwca 2010 - 14:00
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (85) 
120. Borowiak Czersk 0 - 1 Czarni Ostrowite 25 kwietnia 2010 - 16:00
121. Weber Szprudowo 2 - 2 Wisła Korzeniewo 24 kwietnia 2010 - 13:00
122. Błękitni Sobowidz 3 - 0 Błękitni Stare Pole 24 kwietnia 2010 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
123. Grom Kleszczewo 1 - 1 Wda Lipusz 24 kwietnia 2010 - 17:00
124. Pogoń Prabuty 3 - 2 Relax Ryjewo 24 kwietnia 2010 - 16:00
125. Ceramik Łubiana 2 - 3 Gryf 2009 II Tczew 24 kwietnia 2010 - 16:00
126. Centrum Pelplin 0 - 3 Kolejarz Chojnice 25 kwietnia 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (89) 
127. Centrum Pelplin 8 - 0 Borowiak Czersk 1 maja 2010 - 17:00
128. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Ceramik Łubiana 1 maja 2010 - 16:30
129. Gryf 2009 II Tczew 1 - 6 Pogoń Prabuty 1 maja 2010 - 13:30
130. Relax Ryjewo 0 - 3 Grom Kleszczewo 1 maja 2010 - 16:00
131. Wda Lipusz 3 - 1 Błękitni Sobowidz 2 maja 2010 - 15:30
132. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Weber Szprudowo 1 maja 2010 - 17:00
133. Wisła Korzeniewo 3 - 0 Czarni Ostrowite 1 maja 2010 - 11:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:3
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (172) 
134. Borowiak Czersk 7 - 0 Wisła Korzeniewo 9 maja 2010 - 16:00
135. Czarni Ostrowite 2 - 1 Błękitni Stare Pole 8 maja 2010 - 16:00
136. Weber Szprudowo 2 - 7 Wda Lipusz 8 maja 2010 - 16:00
137. Błękitni Sobowidz 3 - 4 Relax Ryjewo 8 maja 2010 - 16:00
138. Grom Kleszczewo 0 - 5 Gryf 2009 II Tczew 8 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 2:5
139. Pogoń Prabuty 4 - 2 Kolejarz Chojnice 8 maja 2010 - 17:00
140. Ceramik Łubiana 2 - 1 Centrum Pelplin 8 maja 2010 - 16:00
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (76) 
141. Ceramik Łubiana 1 - 2 Borowiak Czersk 15 maja 2010 - 16:00
142. Centrum Pelplin 0 - 1 Pogoń Prabuty 15 maja 2010 - 17:00
143. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Grom Kleszczewo 15 maja 2010 - 16:00
144. Gryf 2009 II Tczew 2 - 4 Błękitni Sobowidz 16 maja 2010 - 13:30
145. Relax Ryjewo 3 - 0 Weber Szprudowo 15 maja 2010 - 16:00
146. Wda Lipusz 0 - 1 Czarni Ostrowite 15 maja 2010 - 17:00
147. Błękitni Stare Pole 3 - 5 Wisła Korzeniewo 15 maja 2010 - 17:00
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
148. Borowiak Czersk 2 - 3 Błękitni Stare Pole 23 maja 2010 - 16:00
149. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Wda Lipusz 22 maja 2010 - 15:00
150. Czarni Ostrowite 5 - 2 Relax Ryjewo 22 maja 2010 - 16:00
151. Weber Szprudowo 1 - 3 Gryf 2009 II Tczew 22 maja 2010 - 13:00
152. Błękitni Sobowidz 4 - 2 Kolejarz Chojnice 22 maja 2010 - 16:00
153. Grom Kleszczewo 3 - 1 Centrum Pelplin 22 maja 2010 - 17:00
154. Pogoń Prabuty 1 - 1 Ceramik Łubiana 22 maja 2010 - 17:00
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (83) 
155. Pogoń Prabuty 2 - 1 Borowiak Czersk 29 maja 2010 - 17:00
156. Ceramik Łubiana 3 - 4 Grom Kleszczewo 29 maja 2010 - 16:00
157. Centrum Pelplin 0 - 3 Błękitni Sobowidz 29 maja 2010 - 16:00
158. Kolejarz Chojnice 2 - 3 Weber Szprudowo 29 maja 2010 - 16:00
159. Gryf 2009 II Tczew 3 - 2 Czarni Ostrowite 30 maja 2010 - 13:30
160. Relax Ryjewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo 29 maja 2010 - 16:00
161. Wda Lipusz 3 - 0 Błękitni Stare Pole 30 maja 2010 - 16:00
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (55) 
162. Borowiak Czersk 3 - 1 Wda Lipusz 6 czerwca 2010 - 17:00
163. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Relax Ryjewo 5 czerwca 2010 - 17:00
164. Wisła Korzeniewo 3 - 0 Gryf 2009 II Tczew 5 czerwca 2010 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4
165. Czarni Ostrowite 1 - 3 Kolejarz Chojnice 5 czerwca 2010 - 16:00
166. Weber Szprudowo 0 - 2 Centrum Pelplin 5 czerwca 2010 - 16:00
167. Błękitni Sobowidz 1 - 2 Ceramik Łubiana 5 czerwca 2010 - 16:00
168. Grom Kleszczewo 2 - 1 Pogoń Prabuty 5 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 25 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (67) 
169. Grom Kleszczewo 4 - 2 Borowiak Czersk 12 czerwca 2010 - 14:00
170. Pogoń Prabuty 4 - 1 Błękitni Sobowidz 12 czerwca 2010 - 14:00
171. Ceramik Łubiana 3 - 0 Weber Szprudowo 12 czerwca 2010 - 14:00
172. Centrum Pelplin 0 - 0 Czarni Ostrowite 12 czerwca 2010 - 14:00
173. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Wisła Korzeniewo 12 czerwca 2010 - 14:00
174. Gryf 2009 II Tczew 0 - 3 Błękitni Stare Pole 12 czerwca 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
175. Relax Ryjewo 2 - 0 Wda Lipusz 12 czerwca 2010 - 14:00
Kolejka 26 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (110) 
176. Borowiak Czersk 1 - 3 Relax Ryjewo 20 czerwca 2010 - 14:00
177. Wda Lipusz 1 - 0 Gryf 2009 II Tczew 20 czerwca 2010 - 14:00
178. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Kolejarz Chojnice 20 czerwca 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2
179. Wisła Korzeniewo 4 - 0 Centrum Pelplin 20 czerwca 2010 - 14:00
180. Czarni Ostrowite 4 - 1 Ceramik Łubiana 20 czerwca 2010 - 14:00
181. Weber Szprudowo 4 - 2 Pogoń Prabuty 20 czerwca 2010 - 14:00
182. Błękitni Sobowidz 3 - 4 Grom Kleszczewo 20 czerwca 2010 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE