Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (134) |
GKS Kowale |
6 - 1 |
Grunke Somonino |
15 sierpnia 2009
15.08 - 12:00 |
Start Mrzezino |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
15 sierpnia 2009
15.08 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
GKS Kolbudy |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Atlas Goręczyno |
2 - 4 |
GKS Sierakowice |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
Orkan II Rumia |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 0 |
KP Sopot |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
15 sierpnia 2009
15.08 - 10:30 |
w Gdańsku |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Grunke Somonino |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
22 sierpnia 2009
22.08 - 12:00 |
w Gdańsku |
KP Sopot |
4 - 4 |
Potok Pszczółki |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 3 |
Orzeł Choczewo |
22 sierpnia 2009
22.08 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Atlas Goręczyno |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Radunia Stężyca |
21 sierpnia 2009
21.08 - 17:00 |
GKS Kowale |
0 - 3 |
Start Mrzezino |
23 sierpnia 2009
23.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Start Mrzezino |
4 - 0 |
Grunke Somonino |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
GKS Kowale |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Atlas Goręczyno |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 3 |
GKS Kolbudy |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
5 - 2 |
GKS Sierakowice |
29 sierpnia 2009
29.08 - 12:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 2 |
Orkan II Rumia |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
KP Sopot |
29 sierpnia 2009
29.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Grunke Somonino |
0 - 1 |
KP Sopot |
5 września 2009
5.09 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Orzeł Choczewo |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
5 września 2009
5.09 - 11:00 |
GKS Kowale |
0 - 1 |
Atlas Goręczyno |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Start Mrzezino |
6 - 1 |
Radunia Stężyca |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Grunke Somonino |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Atlas Goręczyno |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Korona Żelistrzewo |
4 - 3 |
GKS Kowale |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
12 września 2009
12.09 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
12 września 2009
12.09 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 4 |
Orkan II Rumia |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (109) |
Grunke Somonino |
4 - 0 |
Orkan II Rumia |
19 września 2009
19.09 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
5 - 0 |
KP Sopot |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
GKS Kowale |
2 - 3 |
Orzeł Choczewo |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Start Mrzezino |
3 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 3 |
Atlas Goręczyno |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Atlas Goręczyno |
2 - 1 |
Grunke Somonino |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
5 - 3 |
Radunia Stężyca |
26 września 2009
26.09 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
GKS Kowale |
26 września 2009
26.09 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
26 września 2009
26.09 - 11:00 |
KP Sopot |
2 - 5 |
GKS Kolbudy |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Grunke Somonino |
0 - 4 |
GKS Sierakowice |
3 października 2009
3.10 - 14:30 |
w Sierakowicach |
GKS Kolbudy |
4 - 0 |
Orkan II Rumia |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 1 |
KP Sopot |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
GKS Kowale |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Start Mrzezino |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Atlas Goręczyno |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Korona Żelistrzewo |
3 - 2 |
Grunke Somonino |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 1 |
Atlas Goręczyno |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
11 października 2009
11.10 - 15:15 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Start Mrzezino |
10 października 2009
10.10 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 1 |
GKS Kowale |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Orkan II Rumia |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 3 |
GKS Kolbudy |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (103) |
Grunke Somonino |
2 - 3 |
GKS Kolbudy |
18 października 2009
18.10 - 10:30 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
17 października 2009
17.10 - 11:00 |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Orkan II Rumia |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Start Mrzezino |
6 - 0 |
KP Sopot |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Atlas Goręczyno |
6 - 0 |
Potok Pszczółki |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 0 |
Orzeł Choczewo |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Orzeł Choczewo |
1 - 1 |
Grunke Somonino |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
25 października 2009
25.10 - 13:45 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Atlas Goręczyno |
24 października 2009
24.10 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 6 |
Radunia Stężyca |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 2 |
Start Mrzezino |
24 października 2009
24.10 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 3 |
GKS Kowale |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
GKS Kolbudy |
6 - 1 |
Polonia Gdańsk |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Grunke Somonino |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
7 listopada 2009
7.11 - 10:30 |
GKS Kowale |
3 - 6 |
GKS Kolbudy |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Start Mrzezino |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Orkan II Rumia |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Atlas Goręczyno |
3 - 0 |
KP Sopot |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 11. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
Grunke Somonino |
11 listopada 2009
11.11 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
11 listopada 2009
11.11 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
11 listopada 2009
11.11 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 0 |
Atlas Goręczyno |
11 listopada 2009
11.11 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 2 |
Start Mrzezino |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
GKS Kowale |
11 listopada 2009
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 26. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (124) |
Grunke Somonino |
4 - 1 |
GKS Kowale |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Start Mrzezino |
27 marca 2010
27.03 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
GKS Sierakowice |
3 - 2 |
Atlas Goręczyno |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Orkan II Rumia |
2 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
KP Sopot |
0 - 1 |
Orzeł Choczewo |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Grunke Somonino |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 2 |
KP Sopot |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 1 |
Orkan II Rumia |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:30 |
Atlas Goręczyno |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
3 kwietnia 2010
3.04 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
2 kwietnia 2010
2.04 - 16:00 |
Start Mrzezino |
1 - 0 |
GKS Kowale |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
Kolejka 16 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Grunke Somonino |
2 - 2 |
Start Mrzezino |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Atlas Goręczyno |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Orzeł Choczewo |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 4 |
Potok Pszczółki |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
KP Sopot |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 26. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
KP Sopot |
0 - 4 |
Grunke Somonino |
19 maja 2010
19.05 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Orkan II Rumia |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 3 |
GKS Sierakowice |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 8 |
Polonia Gdańsk |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Atlas Goręczyno |
1 - 2 |
GKS Kowale |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 3 |
Start Mrzezino |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Grunke Somonino |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
24 kwietnia 2010
24.04 - 11:00 |
Start Mrzezino |
1 - 1 |
Atlas Goręczyno |
24 kwietnia 2010
24.04 - 15:00 |
GKS Kowale |
2 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Orzeł Choczewo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
5 - 0 |
KP Sopot |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Orkan II Rumia |
4 - 1 |
Grunke Somonino |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
1 maja 2010
1.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 2 |
Polonia Gdańsk |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 1 |
GKS Kowale |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 3 |
Start Mrzezino |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Atlas Goręczyno |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
1 maja 2010
1.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Grunke Somonino |
2 - 0 |
Atlas Goręczyno |
8 maja 2010
8.05 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Start Mrzezino |
1 - 1 |
Orzeł Choczewo |
8 maja 2010
8.05 - 15:00 |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Potok Pszczółki |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
8 maja 2010
8.05 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
5 - 0 |
KP Sopot |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Orkan II Rumia |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
GKS Sierakowice |
0 - 3 |
Grunke Somonino |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 5 |
Polonia Gdańsk |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
GKS Kowale |
15 maja 2010
15.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 4 |
Start Mrzezino |
15 maja 2010
15.05 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
14 maja 2010
14.05 - 18:00 |
Korona Żelistrzewo |
4 - 0 |
Atlas Goręczyno |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Grunke Somonino |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Atlas Goręczyno |
0 - 1 |
Orzeł Choczewo |
22 maja 2010
22.05 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Potok Pszczółki |
21 maja 2010
21.05 - 18:00 |
Start Mrzezino |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
22 maja 2010
22.05 - 15:00 |
GKS Kowale |
2 - 0 |
KP Sopot |
23 maja 2010
23.05 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Orkan II Rumia |
22 maja 2010
22.05 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
22 maja 2010
22.05 - 15:00 |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Grunke Somonino |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 5 |
Polonia Gdańsk |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 1 |
GKS Kowale |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 0 |
Start Mrzezino |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
29 maja 2010
29.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
Atlas Goręczyno |
29 maja 2010
29.05 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
2 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Grunke Somonino |
1 - 0 |
Orzeł Choczewo |
6 czerwca 2010
6.06 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 4 |
Potok Pszczółki |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Atlas Goręczyno |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
5 czerwca 2010
5.06 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
KP Sopot |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
Start Mrzezino |
7 - 0 |
Orkan II Rumia |
5 czerwca 2010
5.06 - 15:00 |
GKS Kowale |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
5 czerwca 2010
5.06 - 12:00 |
Kolejka 25 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Polonia Gdańsk |
7 - 0 |
Grunke Somonino |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 0 |
GKS Kowale |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 0 |
Start Mrzezino |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Atlas Goręczyno |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 2 |
Orzeł Choczewo |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (171) |
Grunke Somonino |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
5 - 2 |
Gedania Gdańsk |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
KP Sopot |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Atlas Goręczyno |
0 - 1 |
Orkan II Rumia |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
GKS Sierakowice |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
GKS Kolbudy |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
GKS Kowale |
0 - 4 |
Polonia Gdańsk |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
|