MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 30 60 17 9 4 63 - 19 2 2 0 2 0 0 - 0
2. Orlęta Reda 30 60 18 6 6 58 - 31 2 2 0 2 0 0 - 0
3. Gryf 2009 Tczew 30 58 18 4 8 60 - 41
4. Wierzyca Pelplin 30 50 15 5 10 78 - 56
5. Pomezania Malbork 30 48 12 12 6 43 - 30
6. Murkam Przodkowo 30 47 12 11 7 47 - 30
7. Pomorze Potęgowo 30 44 13 5 12 55 - 48
8. Olimpia Sztum 30 43 11 10 9 35 - 39
9. Powiśle Dzierzgoń 30 42 10 12 8 45 - 41
10. Wietcisa Skarszewy 30 37 11 4 15 40 - 57 4 8 2 2 0 7 - 3
11. Koral Dębnica 30 37 10 7 13 43 - 61 4 5 1 2 1 5 - 4
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 37 11 4 15 32 - 44 4 2 0 2 2 1 - 6
13. Czarni Czarne 30 30 8 6 16 35 - 40
14. Orzeł Trąbki Wielkie 30 27 7 6 17 32 - 60
15. Rodło Kwidzyn 30 25 7 4 19 28 - 49
16. Czarni Pruszcz Gdański 30 20 5 5 20 34 - 82
Ostatni komentarz dodał WPMG54 26.01.2011, 13:00:52

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (187) 
1. Czarni Czarne 0 - 2 Lechia II Gdańsk 8 sierpnia 2009 - 16:00
2. Koral Dębnica 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 8 sierpnia 2009 - 16:00
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Olimpia Sztum 8 sierpnia 2009 - 18:00
4. Murkam Przodkowo 2 - 0 Orlęta Reda 8 sierpnia 2009 - 13:30
5. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 9 sierpnia 2009 - 16:00
6. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Rodło Kwidzyn 9 sierpnia 2009 - 11:00
7. Pomorze Potęgowo 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 9 sierpnia 2009 - 15:00
8. Pomezania Malbork 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 8 sierpnia 2009 - 17:00


Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
9. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2009 - 11:00
10. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Pomezania Malbork 15 sierpnia 2009 - 16:00
11. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pomorze Potęgowo 16 sierpnia 2009 - 16:00
12. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 15 sierpnia 2009 - 13:00
13. Orlęta Reda 4 - 3 Wierzyca Pelplin 16 sierpnia 2009 - 16:00
14. Olimpia Sztum 0 - 0 Murkam Przodkowo 15 sierpnia 2009 - 11:00
15. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2009 - 17:00
16. Czarni Czarne 3 - 0 Koral Dębnica 15 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (78) 
17. Koral Dębnica 0 - 2 Lechia II Gdańsk 22 sierpnia 2009 - 16:00
18. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Czarni Czarne 22 sierpnia 2009 - 18:00
19. Murkam Przodkowo 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 22 sierpnia 2009 - 16:00
20. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Olimpia Sztum 22 sierpnia 2009 - 17:30
21. Wietcisa Skarszewy 1 - 6 Orlęta Reda 23 sierpnia 2009 - 11:00
22. Pomorze Potęgowo 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 22 sierpnia 2009 - 17:00
23. Pomezania Malbork 1 - 0 Rodło Kwidzyn 22 sierpnia 2009 - 17:00
24. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 22 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
25. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń 26 sierpnia 2009 - 17:30
26. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2009 - 18:00
27. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2009 - 17:00
28. Orlęta Reda 3 - 0 Pomorze Potęgowo 26 sierpnia 2009 - 17:30
29. Olimpia Sztum 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 26 sierpnia 2009 - 18:00
30. Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Wierzyca Pelplin 26 sierpnia 2009 - 17:00
31. Czarni Czarne 0 - 1 Murkam Przodkowo 26 sierpnia 2009 - 17:00
32. Koral Dębnica 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
33. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia 2009 - 17:00
34. Murkam Przodkowo 5 - 1 Koral Dębnica 29 sierpnia 2009 - 16:00
35. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Czarni Czarne 29 sierpnia 2009 - 17:30
36. Wietcisa Skarszewy 2 - 5 Gryf 2009 Tczew 30 sierpnia 2009 - 11:00
37. Pomorze Potęgowo 2 - 3 Olimpia Sztum 29 sierpnia 2009 - 17:00
38. Pomezania Malbork 3 - 1 Orlęta Reda 29 sierpnia 2009 - 17:00
39. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 29 sierpnia 2009 - 17:00
40. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Rodło Kwidzyn 29 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (79) 
41. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn 5 września 2009 - 11:00
42. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 5 września 2009 - 16:30
43. Orlęta Reda 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 6 września 2009 - 15:00
44. Olimpia Sztum 1 - 1 Pomezania Malbork 5 września 2009 - 16:00
45. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Pomorze Potęgowo 5 września 2009 - 17:00
46. Czarni Czarne 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 5 września 2009 - 16:00
47. Koral Dębnica 0 - 4 Wierzyca Pelplin 5 września 2009 - 16:00
48. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Murkam Przodkowo 5 września 2009 - 17:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
49. Murkam Przodkowo 0 - 0 Lechia II Gdańsk 12 września 2009 - 15:00
50. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 września 2009 - 17:00
51. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Koral Dębnica 13 września 2009 - 11:00
52. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Czarni Czarne 12 września 2009 - 17:00
53. Pomezania Malbork 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 12 września 2009 - 17:00
54. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Olimpia Sztum 12 września 2009 - 17:00
55. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Orlęta Reda 12 września 2009 - 16:00
56. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 września 2009 - 15:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (88) 
57. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 19 września 2009 - 11:00
58. Orlęta Reda 2 - 1 Rodło Kwidzyn 20 września 2009 - 15:00
59. Olimpia Sztum 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 września 2009 - 16:00
60. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 19 września 2009 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:0
61. Czarni Czarne 0 - 1 Pomezania Malbork 19 września 2009 - 16:00
62. Koral Dębnica 3 - 5 Pomorze Potęgowo 19 września 2009 - 14:00
63. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 19 września 2009 - 17:00
64. Murkam Przodkowo 0 - 1 Wierzyca Pelplin 19 września 2009 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
65. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Lechia II Gdańsk 26 września 2009 - 16:30
66. Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Murkam Przodkowo 27 września 2009 - 11:00
67. Pomorze Potęgowo 4 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 września 2009 - 16:00
68. Pomezania Malbork 0 - 1 Koral Dębnica 26 września 2009 - 17:00
69. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Czarni Czarne 26 września 2009 - 16:00
70. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Gryf 2009 Tczew 26 września 2009 - 16:00
71. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Olimpia Sztum 26 września 2009 - 12:00
72. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Orlęta Reda 27 września 2009 - 16:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
73. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Orlęta Reda 3 października 2009 - 11:00
74. Olimpia Sztum 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 października 2009 - 15:00
75. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Rodło Kwidzyn 3 października 2009 - 15:00
76. Czarni Czarne 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 3 października 2009 - 15:00
77. Koral Dębnica 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 3 października 2009 - 14:00
78. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork 3 października 2009 - 15:00
79. Murkam Przodkowo 2 - 0 Pomorze Potęgowo 3 października 2009 - 15:00
80. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 3 października 2009 - 15:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
81. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Lechia II Gdańsk 11 października 2009 - 11:00
82. Pomorze Potęgowo 1 - 7 Wierzyca Pelplin 10 października 2009 - 15:00
83. Pomezania Malbork 3 - 1 Murkam Przodkowo 10 października 2009 - 15:00
84. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 października 2009 - 15:00
85. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Koral Dębnica 10 października 2009 - 14:00
86. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Czarni Czarne 11 października 2009 - 12:00
87. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 10 października 2009 - 15:30
88. Orlęta Reda 1 - 0 Olimpia Sztum 11 października 2009 - 15:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
89. Lechia II Gdańsk 9 - 0 Olimpia Sztum 18 października 2009 - 11:00
90. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Orlęta Reda 17 października 2009 - 15:00
91. Czarni Czarne 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 17 października 2009 - 15:00
92. Koral Dębnica 3 - 3 Rodło Kwidzyn 17 października 2009 - 13:00
93. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 17 października 2009 - 14:00
94. Murkam Przodkowo 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 17 października 2009 - 15:00
95. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Pomezania Malbork 17 października 2009 - 15:00
96. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Pomorze Potęgowo 18 października 2009 - 11:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (73) 
97. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Lechia II Gdańsk 24 października 2009 - 15:00
98. Pomezania Malbork 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 24 października 2009 - 15:00
99. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 9 Wierzyca Pelplin 24 października 2009 - 15:00
100. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Murkam Przodkowo 24 października 2009 - 14:00
101. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2009 - 12:00
102. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Koral Dębnica 25 października 2009 - 13:00
103. Orlęta Reda 0 - 0 Czarni Czarne 25 października 2009 - 14:00
104. Olimpia Sztum 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 24 października 2009 - 11:00
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
105. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 7 listopada 2009 - 11:00
106. Czarni Czarne 0 - 1 Olimpia Sztum 7 listopada 2009 - 14:00
107. Koral Dębnica 2 - 3 Orlęta Reda 7 listopada 2009 - 13:00
108. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 7 listopada 2009 - 13:00
109. Murkam Przodkowo 2 - 0 Rodło Kwidzyn 7 listopada 2009 - 14:00
110. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 7 listopada 2009 - 14:00
111. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 8 listopada 2009 - 11:00
112. Pomorze Potęgowo 2 - 2 Pomezania Malbork 7 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 15 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (92) 
113. Pomezania Malbork 3 - 0 Lechia II Gdańsk 11 listopada 2009 - 14:00
vo - w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
114. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Pomorze Potęgowo 11 listopada 2009 - 12:00
115. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 11 listopada 2009 - 13:00
116. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Wierzyca Pelplin 11 listopada 2009 - 12:00
117. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 5 Murkam Przodkowo 11 listopada 2009 - 14:00
118. Orlęta Reda 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada 2009 - 13:00
119. Olimpia Sztum 3 - 0 Koral Dębnica 11 listopada 2009 - 13:00
120. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Czarni Czarne 11 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 16 - 20 marca /12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (95) 
121. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Czarni Czarne 12 maja 2010 - 17:30
122. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Koral Dębnica 12 maja 2010 - 17:30
123. Olimpia Sztum 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 marca 2010 - 14:00
124. Orlęta Reda 2 - 1 Murkam Przodkowo 12 maja 2010 - 17:30
125. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Wierzyca Pelplin 12 maja 2010 - 17:30
126. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 12 maja 2010 - 17:30
127. Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Pomorze Potęgowo 12 maja 2010 - 17:30
128. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Pomezania Malbork 12 maja 2010 - 17:30
Kolejka 17 - 27 marca /21. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (50) 
129. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Lechia II Gdańsk 27 marca 2010 - 14:00
130. Pomezania Malbork 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 27 marca 2010 - 12:00
131. Pomorze Potęgowo 0 - 0 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2010 - 17:00
132. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 21 kwietnia 2010 - 17:00
133. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Orlęta Reda 21 kwietnia 2010 - 17:00
134. Murkam Przodkowo 0 - 0 Olimpia Sztum 21 kwietnia 2010 - 17:00
135. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 21 kwietnia 2010 - 17:00
vo - w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2
136. Koral Dębnica 3 - 2 Czarni Czarne 21 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 18 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (60) 
137. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Koral Dębnica 3 kwietnia 2010 - 11:00
138. Czarni Czarne 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 kwietnia 2010 - 16:00
139. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Murkam Przodkowo 3 kwietnia 2010 - 15:00
140. Olimpia Sztum 2 - 2 Wierzyca Pelplin 3 kwietnia 2010 - 12:00
141. Orlęta Reda 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 3 kwietnia 2010 - 15:00
142. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Pomorze Potęgowo 3 kwietnia 2010 - 15:00
143. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Pomezania Malbork 3 kwietnia 2010 - 12:00
144. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 3 kwietnia 2010 - 13:00
Kolejka 19 - 5. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
145. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Lechia II Gdańsk 5 maja 2010 - 17:30
146. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Rodło Kwidzyn 5 maja 2010 - 17:30
147. Pomezania Malbork 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 5 maja 2010 - 17:30
148. Pomorze Potęgowo 0 - 1 Orlęta Reda 5 maja 2010 - 17:30
149. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Olimpia Sztum 5 maja 2010 - 17:30
150. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Gryf 2009 Tczew 5 maja 2010 - 17:30
151. Murkam Przodkowo 1 - 1 Czarni Czarne 5 maja 2010 - 17:30
152. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Koral Dębnica 5 maja 2010 - 17:30
Kolejka 20 - 26. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (88) 
153. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 czerwca 2010 - 18:00
154. Koral Dębnica 3 - 0 Murkam Przodkowo 26 czerwca 2010 - 18:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2
155. Czarni Czarne 1 - 2 Wierzyca Pelplin 26 czerwca 2010 - 18:00
156. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 26 czerwca 2010 - 18:00
157. Olimpia Sztum 1 - 1 Pomorze Potęgowo 26 czerwca 2010 - 18:00
158. Orlęta Reda 2 - 2 Pomezania Malbork 26 czerwca 2010 - 18:00
159. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 26 czerwca 2010 - 18:00
160. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 26 czerwca 2010 - 16:00
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
161. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Lechia II Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 12:00
162. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 24 kwietnia 2010 - 17:00
163. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Orlęta Reda 25 kwietnia 2010 - 15:00
164. Pomezania Malbork 0 - 0 Olimpia Sztum 24 kwietnia 2010 - 12:00
165. Pomorze Potęgowo 5 - 0 Gryf 2009 Tczew 24 kwietnia 2010 - 17:00
vo - w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:0
166. Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Czarni Czarne 24 kwietnia 2010 - 17:00
167. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Koral Dębnica 24 kwietnia 2010 - 17:00
168. Murkam Przodkowo 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 kwietnia 2010 - 16:00
Kolejka 22 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
169. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Murkam Przodkowo 1 maja 2010 - 11:00
170. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Wierzyca Pelplin 1 maja 2010 - 15:00
171. Koral Dębnica 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 1 maja 2010 - 14:00
172. Czarni Czarne 2 - 1 Pomorze Potęgowo 1 maja 2010 - 17:00
173. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Pomezania Malbork 1 maja 2010 - 17:00
vo - w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
174. Olimpia Sztum 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 1 maja 2010 - 12:00
175. Orlęta Reda 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 30 kwietnia 2010 - 17:30
176. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Rodło Kwidzyn 1 maja 2010 - 17:00
Kolejka 23 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
177. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Lechia II Gdańsk 8 maja 2010 - 17:00
178. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Orlęta Reda 8 maja 2010 - 12:00
179. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Olimpia Sztum 8 maja 2010 - 17:00
180. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Gryf 2009 Tczew 9 maja 2010 - 17:00
181. Pomezania Malbork 1 - 0 Czarni Czarne 8 maja 2010 - 12:00
182. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Koral Dębnica 8 maja 2010 - 17:00
183. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 maja 2010 - 17:00
184. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Murkam Przodkowo 8 maja 2010 - 17:00
Kolejka 24 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (108) 
185. Lechia II Gdańsk 6 - 1 Wierzyca Pelplin 15 maja 2010 - 11:00
186. Murkam Przodkowo 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 15 maja 2010 - 16:00
187. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 5 Pomorze Potęgowo 15 maja 2010 - 16:00
188. Koral Dębnica 2 - 1 Pomezania Malbork 15 maja 2010 - 16:30
189. Czarni Czarne 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 15 maja 2010 - 17:00
190. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 15 maja 2010 - 17:00
191. Olimpia Sztum 1 - 0 Rodło Kwidzyn 15 maja 2010 - 17:00
192. Orlęta Reda 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 16 maja 2010 - 16:00
Kolejka 25 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
193. Orlęta Reda 0 - 0 Lechia II Gdańsk 23 maja 2010 - 16:00
194. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Olimpia Sztum 22 maja 2010 - 17:00
195. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 23 maja 2010 - 15:00
196. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Czarni Czarne 22 maja 2010 - 17:00
197. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Koral Dębnica 22 maja 2010 - 17:00
198. Pomezania Malbork 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 maja 2010 - 17:00
199. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Murkam Przodkowo 22 maja 2010 - 17:00
200. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Wierzyca Pelplin 22 maja 2010 - 17:00
Kolejka 26 - 26. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
201. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 26 maja 2010 - 17:30
202. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Pomorze Potęgowo 26 maja 2010 - 17:00
203. Murkam Przodkowo 1 - 1 Pomezania Malbork 26 maja 2010 - 17:00
204. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 26 maja 2010 - 17:30
205. Koral Dębnica 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 26 maja 2010 - 17:00
206. Czarni Czarne 1 - 2 Rodło Kwidzyn 26 maja 2010 - 17:00
207. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 26 maja 2010 - 17:00
208. Olimpia Sztum 1 - 3 Orlęta Reda 26 maja 2010 - 17:00
Kolejka 27 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (82) 
209. Olimpia Sztum 1 - 1 Lechia II Gdańsk 29 maja 2010 - 17:00
210. Orlęta Reda 0 - 2 Gryf 2009 Tczew 30 maja 2010 - 16:00
211. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Czarni Czarne 29 maja 2010 - 16:00
212. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Koral Dębnica 29 maja 2010 - 12:00
213. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 maja 2010 - 17:00
214. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Murkam Przodkowo 30 maja 2010 - 17:00
215. Pomezania Malbork 2 - 4 Wierzyca Pelplin 29 maja 2010 - 17:00
216. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 29 maja 2010 - 17:00
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (102) 
217. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Pomorze Potęgowo 5 czerwca 2010 - 11:00
218. Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Pomezania Malbork 5 czerwca 2010 - 17:00
219. Wierzyca Pelplin 7 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 5 czerwca 2010 - 17:00
220. Murkam Przodkowo 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 5 czerwca 2010 - 16:00
221. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Rodło Kwidzyn 5 czerwca 2010 - 17:00
222. Koral Dębnica 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 5 czerwca 2010 - 14:00
223. Czarni Czarne 2 - 1 Orlęta Reda 5 czerwca 2010 - 17:00
224. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Olimpia Sztum 5 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 29 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (66) 
225. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Lechia II Gdańsk 13 czerwca 2010 - 18:00
226. Olimpia Sztum 1 - 1 Czarni Czarne 13 czerwca 2010 - 18:00
227. Orlęta Reda 5 - 1 Koral Dębnica 12 czerwca 2010 - 16:00
228. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 czerwca 2010 - 18:00
229. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Murkam Przodkowo 13 czerwca 2010 - 18:00
230. Powiśle Dzierzgoń 4 - 4 Wierzyca Pelplin 12 czerwca 2010 - 17:00
231. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 11 czerwca 2010 - 18:00
232. Pomezania Malbork 0 - 2 Pomorze Potęgowo 13 czerwca 2010 - 18:00
Kolejka 30 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
233. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Pomezania Malbork 19 czerwca 2010 - 18:00
234. Pomorze Potęgowo 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 19 czerwca 2010 - 18:00
235. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 czerwca 2010 - 18:00
236. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Rodło Kwidzyn 19 czerwca 2010 - 18:00
237. Murkam Przodkowo 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 19 czerwca 2010 - 18:00
238. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Orlęta Reda 19 czerwca 2010 - 18:00
239. Koral Dębnica 2 - 0 Olimpia Sztum 19 czerwca 2010 - 18:00
240. Czarni Czarne 1 - 5 Gryf 2009 Tczew 19 czerwca 2010 - 18:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE