ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




II liga - grupa zachodnia - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ruch Radzionków 34 76 22 10 2 61 - 25
2. KS Polkowice 34 68 19 11 4 56 - 31
3. Zagłębie Sosnowiec 34 62 18 8 8 44 - 21
4. Zawisza Bydgoszcz 34 59 16 11 7 54 - 30
5. Nielba Wągrowiec 34 55 15 10 9 48 - 38
6. Olimpia Grudziądz 34 53 15 8 11 44 - 40
7. Jarota Jarocin 34 48 13 9 12 42 - 39
8. GKS Tychy 34 48 12 12 10 40 - 41
9. Czarni Żagań 34 47 12 11 11 46 - 42
10. Raków Częstochowa 34 45 11 12 11 38 - 31
11. Bałtyk Gdynia 34 41 10 11 13 44 - 38
12. Polonia Słubice 34 39 10 9 15 31 - 47
13. Lechia Zielona Góra 34 36 10 6 18 33 - 54
14. Tur Turek 34 35 7 14 13 27 - 36
15. Miedź Legnica 34 35 10 5 19 33 - 58
16. Elana Toruń 34 34 8 10 16 31 - 47
17. Unia Janikowo 34 33 10 3 21 44 - 72
18. Ślęza Wrocław 34 22 6 4 24 30 - 56
Ostatni komentarz dodał Loyalsupporter 09.06.2010, 23:32:45



Kolejka 1 - 25/26. lipca 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
1. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Miedź Legnica 25 lipca 2009 - 17:00
2. Olimpia Grudziądz 2 - 3 Unia Janikowo 25 lipca 2009 - 17:00
3. KS Polkowice 1 - 0 Tur Turek 25 lipca 2009 - 19:00
4. Zagłębie Sosnowiec 4 - 0 Ślęza Wrocław 5 sierpnia 2009 - 20:00
w pierwotnym terminie (25 lipca), przełożony z powodu remontu murawy
5. Nielba Wągrowiec 1 - 0 Czarni Żagań 25 lipca 2009 - 17:00
6. Jarota Jarocin 2 - 2 GKS Tychy 26 lipca 2009 - 16:00
7. Elana Toruń 1 - 1 Polonia Słubice 25 lipca 2009 - 15:00
8. Lechia Zielona Góra 0 - 3 Ruch Radzionków 25 lipca 2009 - 16:00
9. Raków Częstochowa 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz 25 lipca 2009 - 18:00
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
10. Lechia Zielona Góra 0 - 2 Polonia Słubice 1 sierpnia 2009 - 16:00
11. Raków Częstochowa 1 - 0 Elana Toruń 1 sierpnia 2009 - 18:00
12. GKS Tychy 3 - 2 Zawisza Bydgoszcz 2 sierpnia 2009 - 16:00
13. Czarni Żagań 1 - 1 Jarota Jarocin 1 sierpnia 2009 - 17:00
14. Ślęza Wrocław 1 - 2 Nielba Wągrowiec 1 sierpnia 2009 - 17:00
15. Tur Turek 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 1 sierpnia 2009 - 17:00
16. Unia Janikowo 0 - 1 KS Polkowice 2 sierpnia 2009 - 17:00
17. Miedź Legnica 1 - 1 Olimpia Grudziądz 1 sierpnia 2009 - 17:00
18. Ruch Radzionków 1 - 0 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
19. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Lechia Zielona Góra 7 sierpnia 2009 - 18:00
20. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Ruch Radzionków 8 sierpnia 2009 - 17:00
21. KS Polkowice 4 - 3 Miedź Legnica 8 sierpnia 2009 - 19:00
22. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Unia Janikowo 8 sierpnia 2009 - 20:00
23. Nielba Wągrowiec 3 - 2 Tur Turek 8 sierpnia 2009 - 17:00
24. Jarota Jarocin 2 - 1 Ślęza Wrocław 9 sierpnia 2009 - 16:00
25. Elana Toruń 0 - 3 GKS Tychy 8 sierpnia 2009 - 18:00
w Tychach
26. Polonia Słubice 0 - 1 Raków Częstochowa 8 sierpnia 2009 - 17:00
27. Czarni Żagań 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz 8 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (14) 
28. Lechia Zielona Góra 0 - 5 Raków Częstochowa 15 sierpnia 2009 - 16:00
29. GKS Tychy 1 - 2 Polonia Słubice 15 sierpnia 2009 - 16:00
30. Czarni Żagań 3 - 0 Elana Toruń 15 sierpnia 2009 - 17:00
31. Tur Turek 0 - 0 Jarota Jarocin 15 sierpnia 2009 - 17:00
32. Unia Janikowo 0 - 1 Nielba Wągrowiec 15 sierpnia 2009 - 17:00
33. Miedź Legnica 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia 2009 - 17:00
34. Ruch Radzionków 4 - 1 KS Polkowice 15 sierpnia 2009 - 17:00
35. Bałtyk Gdynia 5 - 2 Olimpia Grudziądz 15 sierpnia 2009 - 17:30
36. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Ślęza Wrocław 15 sierpnia 2009 - 19:00
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (14) 
37. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Lechia Zielona Góra 22 sierpnia 2009 - 17:00
38. KS Polkowice 2 - 0 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2009 - 19:00
39. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Ruch Radzionków 22 sierpnia 2009 - 20:00
40. Nielba Wągrowiec 1 - 2 Miedź Legnica 22 sierpnia 2009 - 17:00
41. Jarota Jarocin 3 - 1 Unia Janikowo 23 sierpnia 2009 - 16:00
42. Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Tur Turek 22 sierpnia 2009 - 19:00
43. Elana Toruń 2 - 1 Ślęza Wrocław 22 sierpnia 2009 - 17:00
44. Polonia Słubice 1 - 2 Czarni Żagań 22 sierpnia 2009 - 17:00
45. Raków Częstochowa 0 - 0 GKS Tychy 22 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
46. Lechia Zielona Góra 1 - 3 GKS Tychy 29 sierpnia 2009 - 16:00
47. Czarni Żagań 2 - 0 Raków Częstochowa 29 sierpnia 2009 - 17:00
48. Ślęza Wrocław 5 - 0 Polonia Słubice 29 sierpnia 2009 - 17:00
49. Tur Turek 2 - 1 Elana Toruń 29 sierpnia 2009 - 17:00
50. Unia Janikowo 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz 29 sierpnia 2009 - 17:00
51. Miedź Legnica 1 - 4 Jarota Jarocin 29 sierpnia 2009 - 17:00
52. Ruch Radzionków 2 - 2 Nielba Wągrowiec 29 sierpnia 2009 - 17:00
53. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 28 sierpnia 2009 - 18:00
54. Olimpia Grudziądz 0 - 0 KS Polkowice 29 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 7 - 2. września 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
55. KS Polkowice 2 - 0 Lechia Zielona Góra 2 września 2009 - 18:00
56. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Olimpia Grudziądz 2 września 2009 - 20:00
57. Nielba Wągrowiec 2 - 2 Bałtyk Gdynia 2 września 2009 - 17:00
58. Jarota Jarocin 2 - 3 Ruch Radzionków 2 września 2009 - 16:00
59. Zawisza Bydgoszcz 5 - 0 Miedź Legnica 2 września 2009 - 19:00
60. Elana Toruń 0 - 2 Unia Janikowo 2 września 2009 - 17:00
61. Polonia Słubice 2 - 1 Tur Turek 2 września 2009 - 17:00
62. Raków Częstochowa 1 - 1 Ślęza Wrocław 2 września 2009 - 17:00
63. GKS Tychy 2 - 2 Czarni Żagań 2 września 2009 - 17:00
Kolejka 8 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
64. Lechia Zielona Góra 1 - 3 Czarni Żagań 5 września 2009 - 16:00
65. Ślęza Wrocław 1 - 0 GKS Tychy 5 września 2009 - 17:00
66. Tur Turek 1 - 0 Raków Częstochowa 6 września 2009 - 17:00
67. Unia Janikowo 1 - 1 Polonia Słubice 5 września 2009 - 17:00
68. Miedź Legnica 2 - 1 Elana Toruń 6 września 2009 - 17:00
69. Ruch Radzionków 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz 6 września 2009 - 15:00
70. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jarota Jarocin 6 września 2009 - 17:00
71. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Nielba Wągrowiec 5 września 2009 - 17:00
72. KS Polkowice 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 5 września 2009 - 18:00
Kolejka 9 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
73. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Lechia Zielona Góra 13 września 2009 - 20:00
74. Nielba Wągrowiec 3 - 1 KS Polkowice 13 września 2009 - 16:00
75. Jarota Jarocin 3 - 0 Olimpia Grudziądz 13 września 2009 - 16:00
76. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Bałtyk Gdynia 12 września 2009 - 19:00
77. Elana Toruń 1 - 3 Ruch Radzionków 13 września 2009 - 13:00
78. Polonia Słubice 2 - 0 Miedź Legnica 12 września 2009 - 16:00
79. Raków Częstochowa 2 - 1 Unia Janikowo 12 września 2009 - 16:00
80. GKS Tychy 1 - 0 Tur Turek 12 września 2009 - 16:00
81. Czarni Żagań 1 - 1 Ślęza Wrocław 12 września 2009 - 16:00
Kolejka 10 - 16. września 2009 [szczegóły] Komentarze (5) 
82. Lechia Zielona Góra 1 - 0 Ślęza Wrocław 16 września 2009 - 16:00
83. Tur Turek 3 - 0 Czarni Żagań 16 września 2009 - 16:00
84. Unia Janikowo 2 - 4 GKS Tychy 16 września 2009 - 16:00
85. Miedź Legnica 0 - 1 Raków Częstochowa 16 września 2009 - 17:00
86. Ruch Radzionków 2 - 0 Polonia Słubice 16 września 2009 - 16:30
87. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Elana Toruń 16 września 2009 - 18:00
88. Olimpia Grudziądz 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 16 września 2009 - 17:00
89. KS Polkowice 2 - 0 Jarota Jarocin 16 września 2009 - 18:00
90. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Nielba Wągrowiec 16 września 2009 - 19:00
Kolejka 11 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
91. Nielba Wągrowiec 2 - 0 Lechia Zielona Góra 19 września 2009 - 16:00
92. Jarota Jarocin 3 - 2 Zagłębie Sosnowiec 20 września 2009 - 15:00
93. Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 KS Polkowice 19 września 2009 - 19:00
94. Elana Toruń 0 - 1 Olimpia Grudziądz 19 września 2009 - 16:00
95. Polonia Słubice 0 - 4 Bałtyk Gdynia 19 września 2009 - 16:00
96. Raków Częstochowa 1 - 2 Ruch Radzionków 20 września 2009 - 16:00
97. GKS Tychy 0 - 0 Miedź Legnica 19 września 2009 - 16:00
98. Czarni Żagań 5 - 0 Unia Janikowo 19 września 2009 - 16:00
99. Ślęza Wrocław 2 - 0 Tur Turek 19 września 2009 - 16:00
Kolejka 12 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
100. Lechia Zielona Góra 1 - 1 Tur Turek 26 września 2009 - 15:00
101. Unia Janikowo 1 - 2 Ślęza Wrocław 26 września 2009 - 16:00
102. Miedź Legnica 1 - 2 Czarni Żagań 26 września 2009 - 16:00
103. Ruch Radzionków 1 - 1 GKS Tychy 26 września 2009 - 16:00
104. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Raków Częstochowa 27 września 2009 - 15:45
105. Olimpia Grudziądz 3 - 2 Polonia Słubice 26 września 2009 - 16:00
106. KS Polkowice 3 - 3 Elana Toruń 26 września 2009 - 18:00
107. Nielba Wągrowiec 3 - 2 Jarota Jarocin 26 września 2009 - 16:00
108. Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 26 września 2009 - 19:00
Kolejka 13 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (3) 
109. Jarota Jarocin 1 - 0 Lechia Zielona Góra 4 października 2009 - 15:00
110. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Nielba Wągrowiec 3 października 2009 - 19:00
111. Elana Toruń 0 - 3 Zagłębie Sosnowiec 3 października 2009 - 16:00
112. Polonia Słubice 1 - 0 KS Polkowice 3 października 2009 - 15:00
113. Raków Częstochowa 2 - 0 Olimpia Grudziądz 3 października 2009 - 15:00
114. GKS Tychy 1 - 0 Bałtyk Gdynia 3 października 2009 - 15:00
115. Czarni Żagań 1 - 1 Ruch Radzionków 3 października 2009 - 15:00
116. Ślęza Wrocław 1 - 3 Miedź Legnica 3 października 2009 - 15:00
117. Tur Turek 3 - 2 Unia Janikowo 3 października 2009 - 15:00
Kolejka 14 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
118. Lechia Zielona Góra 2 - 1 Unia Janikowo 10 października 2009 - 14:00
119. Miedź Legnica 0 - 2 Tur Turek 11 października 2009 - 16:00
120. Ruch Radzionków 2 - 1 Ślęza Wrocław 10 października 2009 - 15:00
121. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Czarni Żagań 11 października 2009 - 17:00
122. Olimpia Grudziądz 1 - 1 GKS Tychy 10 października 2009 - 15:00
123. KS Polkowice 2 - 1 Raków Częstochowa 10 października 2009 - 17:00
124. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Polonia Słubice 10 października 2009 - 18:00
125. Nielba Wągrowiec 1 - 1 Elana Toruń 10 października 2009 - 13:00
126. Jarota Jarocin 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 11 października 2009 - 14:00
Kolejka 15 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
127. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Lechia Zielona Góra 16 października 2009 - 19:00
128. Elana Toruń 1 - 3 Jarota Jarocin 17 października 2009 - 15:00
129. Polonia Słubice 1 - 0 Nielba Wągrowiec 17 października 2009 - 14:00
130. Raków Częstochowa 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec 18 października 2009 - 15:00
131. GKS Tychy 1 - 0 KS Polkowice 17 października 2009 - 14:30
132. Czarni Żagań 1 - 1 Olimpia Grudziądz 17 października 2009 - 15:00
133. Ślęza Wrocław 2 - 2 Bałtyk Gdynia 17 października 2009 - 14:00
134. Tur Turek 0 - 0 Ruch Radzionków 17 października 2009 - 15:00
135. Unia Janikowo 2 - 3 Miedź Legnica 17 października 2009 - 15:00
Kolejka 16 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (11) 
136. Lechia Zielona Góra 0 - 1 Miedź Legnica 24 października 2009 - 12:00
137. Ruch Radzionków 6 - 1 Unia Janikowo 24 października 2009 - 13:00
138. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Tur Turek 24 października 2009 - 17:30
139. Olimpia Grudziądz 3 - 2 Ślęza Wrocław 24 października 2009 - 14:00
140. KS Polkowice 1 - 1 Czarni Żagań 24 października 2009 - 17:00
141. Nielba Wągrowiec 3 - 2 Raków Częstochowa 24 października 2009 - 13:00
142. Jarota Jarocin 0 - 0 Polonia Słubice 25 października 2009 - 14:00
143. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Elana Toruń 24 października 2009 - 17:00
144. GKS Tychy 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 24 października 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
145. Elana Toruń 1 - 2 Lechia Zielona Góra 31 października 2009 - 14:00
146. Polonia Słubice 3 - 3 Zawisza Bydgoszcz 31 października 2009 - 12:00
147. Raków Częstochowa 1 - 0 Jarota Jarocin 31 października 2009 - 13:00
148. GKS Tychy 0 - 0 Nielba Wągrowiec 31 października 2009 - 14:00
149. Czarni Żagań 0 - 4 Zagłębie Sosnowiec 31 października 2009 - 13:00
150. Ślęza Wrocław 0 - 2 KS Polkowice 31 października 2009 - 13:00
151. Tur Turek 0 - 1 Olimpia Grudziądz 31 października 2009 - 14:00
152. Unia Janikowo 2 - 1 Bałtyk Gdynia 31 października 2009 - 14:00
153. Miedź Legnica 2 - 2 Ruch Radzionków 31 października 2009 - 11:00
Kolejka 18 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
154. Ruch Radzionków 0 - 0 Lechia Zielona Góra 7 listopada 2009 - 13:00
155. Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Raków Częstochowa 7 listopada 2009 - 17:00
156. Miedź Legnica 1 - 0 Bałtyk Gdynia 7 listopada 2009 - 11:00
157. Unia Janikowo 0 - 1 Olimpia Grudziądz 7 listopada 2009 - 12:00
158. Tur Turek 0 - 0 KS Polkowice 7 listopada 2009 - 14:00
159. Ślęza Wrocław 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec 7 listopada 2009 - 13:00
160. Czarni Żagań 3 - 1 Nielba Wągrowiec 7 listopada 2009 - 14:00
161. GKS Tychy 0 - 1 Jarota Jarocin 7 listopada 2009 - 13:00
162. Polonia Słubice 1 - 3 Elana Toruń 7 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 19 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Polonia Słubice 1 - 1 Lechia Zielona Góra 11 listopada 2009 - 13:00
164. Elana Toruń 1 - 0 Raków Częstochowa 11 listopada 2009 - 13:00
165. Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 GKS Tychy 11 listopada 2009 - 17:00
166. Jarota Jarocin 1 - 1 Czarni Żagań 11 listopada 2009 - 13:00
167. Nielba Wągrowiec 1 - 0 Ślęza Wrocław 11 listopada 2009 - 13:00
168. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Tur Turek 11 listopada 2009 - 18:00
169. KS Polkowice 3 - 0 Unia Janikowo 11 listopada 2009 - 17:00
170. Olimpia Grudziądz 3 - 0 Miedź Legnica 11 listopada 2009 - 14:00
171. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Ruch Radzionków 11 listopada 2009 - 16:00
Kolejka 20 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Czarni Żagań
173. Lechia Zielona Góra 0 - 3 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2010 - 16:00
174. Ruch Radzionków 2 - 1 Olimpia Grudziądz
175. Miedź Legnica 1 - 3 KS Polkowice
176. Unia Janikowo 0 - 4 Zagłębie Sosnowiec
177. Tur Turek 0 - 0 Nielba Wągrowiec
178. Ślęza Wrocław 1 - 2 Jarota Jarocin
179. GKS Tychy 1 - 1 Elana Toruń
w Toruniu
180. Raków Częstochowa 4 - 0 Polonia Słubice
Kolejka 21 - 13 marca /28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Ślęza Wrocław 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 28 kwietnia 2010 - 16:00
182. Raków Częstochowa 0 - 0 Lechia Zielona Góra 28 kwietnia 2010 - 17:00
183. Polonia Słubice 2 - 0 GKS Tychy 28 kwietnia 2010 - 17:00
184. Elana Toruń 1 - 3 Czarni Żagań 28 kwietnia 2010 - 17:00
185. Jarota Jarocin 1 - 0 Tur Turek 28 kwietnia 2010 - 17:30
186. Nielba Wągrowiec 2 - 0 Unia Janikowo 28 kwietnia 2010 - 17:00
187. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Miedź Legnica 13 marca 2010
188. KS Polkowice 0 - 0 Ruch Radzionków 28 kwietnia 2010 - 19:00
189. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Bałtyk Gdynia 28 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 22 - 20/21. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
190. Lechia Zielona Góra 2 - 3 Olimpia Grudziądz
191. Bałtyk Gdynia 3 - 3 KS Polkowice 20 marca 2010 - 15:30
192. Ruch Radzionków 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
193. Miedź Legnica 2 - 1 Nielba Wągrowiec
194. Unia Janikowo 2 - 0 Jarota Jarocin
195. Tur Turek 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 21 marca 2010 - 11:00
196. Ślęza Wrocław 0 - 1 Elana Toruń
197. Czarni Żagań 1 - 1 Polonia Słubice 21 marca 2010 - 15:00
198. GKS Tychy 1 - 0 Raków Częstochowa
Kolejka 23 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
199. GKS Tychy 2 - 2 Lechia Zielona Góra
200. Raków Częstochowa 0 - 0 Czarni Żagań
201. Polonia Słubice 1 - 0 Ślęza Wrocław
202. Elana Toruń 0 - 0 Tur Turek
203. Zawisza Bydgoszcz 5 - 0 Unia Janikowo
204. Jarota Jarocin 1 - 0 Miedź Legnica
205. Nielba Wągrowiec 0 - 1 Ruch Radzionków
206. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Bałtyk Gdynia 28 marca 2010 - 19:00
207. KS Polkowice 3 - 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 24 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
208. Lechia Zielona Góra 0 - 2 KS Polkowice
209. Olimpia Grudziądz 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
210. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Nielba Wągrowiec 2 kwietnia 2010 - 17:00
211. Ruch Radzionków 1 - 0 Jarota Jarocin
212. Miedź Legnica 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
213. Unia Janikowo 2 - 2 Elana Toruń
214. Tur Turek 2 - 0 Polonia Słubice
215. Ślęza Wrocław 0 - 0 Raków Częstochowa
216. Czarni Żagań 1 - 2 GKS Tychy
Kolejka 25 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
217. Czarni Żagań 1 - 2 Lechia Zielona Góra 12 maja 2010
218. GKS Tychy 3 - 0 Ślęza Wrocław 12 maja 2010
219. Raków Częstochowa 3 - 2 Tur Turek 12 maja 2010
220. Polonia Słubice 1 - 2 Unia Janikowo 12 maja 2010
221. Elana Toruń 2 - 1 Miedź Legnica 12 maja 2010
222. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Ruch Radzionków 12 maja 2010
223. Jarota Jarocin 0 - 1 Bałtyk Gdynia 12 maja 2010 - 17:30
224. Nielba Wągrowiec 2 - 1 Olimpia Grudziądz 12 maja 2010
225. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 KS Polkowice 12 maja 2010
Kolejka 26 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Lechia Zielona Góra 3 - 0 Zagłębie Sosnowiec 19 maja 2010 - 17:00
227. KS Polkowice 2 - 2 Nielba Wągrowiec 19 maja 2010 - 19:00
228. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Jarota Jarocin 19 maja 2010 - 17:00
229. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 19 maja 2010 - 18:00
230. Ruch Radzionków 1 - 1 Elana Toruń 30 maja 2010 - 17:00
231. Miedź Legnica 2 - 1 Polonia Słubice 19 maja 2010 - 17:00
232. Unia Janikowo 2 - 4 Raków Częstochowa 19 maja 2010 - 17:15
233. Tur Turek 1 - 1 GKS Tychy 30 maja 2010 - 17:00
234. Ślęza Wrocław 0 - 2 Czarni Żagań 19 maja 2010 - 17:00
Kolejka 27 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Ślęza Wrocław 0 - 3 Lechia Zielona Góra 24 kwietnia 2010 - 16:00
236. Czarni Żagań 1 - 1 Tur Turek 24 kwietnia 2010 - 17:00
237. GKS Tychy 1 - 2 Unia Janikowo 24 kwietnia 2010 - 16:00
238. Raków Częstochowa 2 - 0 Miedź Legnica 24 kwietnia 2010 - 16:00
239. Polonia Słubice 0 - 1 Ruch Radzionków 24 kwietnia 2010 - 16:00
240. Elana Toruń 2 - 1 Bałtyk Gdynia 25 kwietnia 2010 - 12:00
241. Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Olimpia Grudziądz 24 kwietnia 2010 - 18:00
242. Jarota Jarocin 0 - 1 KS Polkowice 25 kwietnia 2010 - 16:00
243. Nielba Wągrowiec 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 24 kwietnia 2010 - 14:00
Kolejka 28 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
244. Lechia Zielona Góra 2 - 1 Nielba Wągrowiec 1 maja 2010 - 17:00
245. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Jarota Jarocin 1 maja 2010 - 19:00
246. KS Polkowice 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 1 maja 2010 - 19:00
247. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Elana Toruń 1 maja 2010 - 14:00
248. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Polonia Słubice 2 maja 2010 - 17:00
249. Ruch Radzionków 1 - 1 Raków Częstochowa 1 maja 2010 - 17:00
250. Miedź Legnica 1 - 1 GKS Tychy 1 maja 2010 - 17:00
251. Unia Janikowo 4 - 1 Czarni Żagań 1 maja 2010 - 16:00
252. Tur Turek 1 - 2 Ślęza Wrocław 1 maja 2010 - 14:00
Kolejka 29 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
253. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz 8 maja 2010 - 20:00
254. Tur Turek 0 - 1 Lechia Zielona Góra 8 maja 2010 - 17:00
255. Ślęza Wrocław 1 - 2 Unia Janikowo 8 maja 2010 - 17:00
256. Czarni Żagań 1 - 0 Miedź Legnica 8 maja 2010 - 17:00
257. GKS Tychy 0 - 2 Ruch Radzionków 8 maja 2010 - 16:00
258. Raków Częstochowa 0 - 0 Bałtyk Gdynia 8 maja 2010 - 17:00
259. Polonia Słubice 2 - 1 Olimpia Grudziądz 8 maja 2010 - 17:00
260. Elana Toruń 0 - 1 KS Polkowice 8 maja 2010 - 17:00
261. Jarota Jarocin 1 - 1 Nielba Wągrowiec 9 maja 2010 - 16:00
Kolejka 30 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
262. Lechia Zielona Góra 2 - 1 Jarota Jarocin 15 maja 2010 - 17:00
263. Nielba Wągrowiec 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 15 maja 2010 - 16:00
264. Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Elana Toruń 15 maja 2010 - 20:00
265. KS Polkowice 1 - 0 Polonia Słubice 15 maja 2010 - 19:00
266. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Raków Częstochowa 15 maja 2010 - 17:00
267. Bałtyk Gdynia 1 - 1 GKS Tychy 16 maja 2010 - 17:00
268. Ruch Radzionków 1 - 0 Czarni Żagań 15 maja 2010 - 17:00
269. Miedź Legnica 0 - 2 Ślęza Wrocław 15 maja 2010 - 17:00
270. Unia Janikowo 1 - 1 Tur Turek 15 maja 2010 - 17:00
Kolejka 31 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Unia Janikowo 2 - 0 Lechia Zielona Góra 22 maja 2010 - 17:00
272. Tur Turek 2 - 1 Miedź Legnica 22 maja 2010 - 17:00
273. Ślęza Wrocław 0 - 1 Ruch Radzionków 22 maja 2010 - 12:00
274. Czarni Żagań 3 - 1 Bałtyk Gdynia 22 maja 2010 - 17:00
275. GKS Tychy 1 - 0 Olimpia Grudziądz 22 maja 2010 - 16:00
276. Raków Częstochowa 1 - 3 KS Polkowice 22 maja 2010 - 17:00
277. Polonia Słubice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec 22 maja 2010 - 17:00
278. Elana Toruń 0 - 1 Nielba Wągrowiec 23 maja 2010 - 12:00
279. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Jarota Jarocin 23 maja 2010 - 19:30
Kolejka 32 - 26. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Lechia Zielona Góra 5 - 2 Zawisza Bydgoszcz 27 maja 2010 - 17:00
281. Jarota Jarocin 2 - 2 Elana Toruń 27 maja 2010 - 17:30
282. Nielba Wągrowiec 0 - 0 Polonia Słubice 26 maja 2010 - 17:00
283. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Raków Częstochowa 26 maja 2010 - 18:00
284. KS Polkowice 4 - 0 GKS Tychy 26 maja 2010 - 19:00
285. Olimpia Grudziądz 3 - 2 Czarni Żagań 26 maja 2010 - 17:00
286. Bałtyk Gdynia 5 - 2 Ślęza Wrocław 26 maja 2010 - 18:15
287. Ruch Radzionków 4 - 0 Tur Turek 26 maja 2010 - 17:00
288. Miedź Legnica 1 - 0 Unia Janikowo 26 maja 2010 - 17:00
Kolejka 33 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 GKS Tychy 6 czerwca 2010 - 17:00
290. Miedź Legnica 2 - 1 Lechia Zielona Góra 6 czerwca 2010 - 17:00
291. Unia Janikowo 2 - 5 Ruch Radzionków 6 czerwca 2010 - 17:00
292. Tur Turek 0 - 0 Bałtyk Gdynia 6 czerwca 2010 - 17:00
293. Ślęza Wrocław 0 - 1 Olimpia Grudziądz 6 czerwca 2010 - 17:00
294. Czarni Żagań 1 - 1 KS Polkowice 6 czerwca 2010 - 17:00
295. Raków Częstochowa 2 - 2 Nielba Wągrowiec 30 maja 2010 - 17:00
296. Polonia Słubice 1 - 2 Jarota Jarocin 6 czerwca 2010 - 17:00
297. Elana Toruń 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 6 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 34 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
298. Lechia Zielona Góra 0 - 1 Elana Toruń 9 czerwca 2010 - 17:00
299. Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Polonia Słubice 9 czerwca 2010 - 17:00
300. Jarota Jarocin 0 - 0 Raków Częstochowa 9 czerwca 2010 - 17:00
301. Nielba Wągrowiec 4 - 1 GKS Tychy 9 czerwca 2010 - 17:00
302. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Czarni Żagań 9 czerwca 2010 - 17:00
303. KS Polkowice 3 - 1 Ślęza Wrocław 9 czerwca 2010 - 17:00
304. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Tur Turek 9 czerwca 2010 - 17:00
305. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Unia Janikowo 9 czerwca 2010 - 17:00
306. Ruch Radzionków 3 - 1 Miedź Legnica 9 czerwca 2010 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE