SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa B Grupa I - Rocznik 1988/1989 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 18 54 18 0 0 101 - 13
2. Gryf Wejherowo 18 39 12 3 3 53 - 22
3. Orlęta Reda 18 33 10 3 5 45 - 34
4. MKS Władysławowo 18 28 8 4 6 41 - 43
5. Orkan Rumia 18 27 8 3 7 26 - 36
6. Kaszuby Połchowo 18 25 8 1 9 40 - 56
7. Iskra Gdynia 18 24 7 3 8 29 - 44
8. Celtic Reda 18 12 3 3 12 18 - 52
9. SWSiEMP Arka Gdynia 18 10 3 1 14 20 - 40
10. Orzeł Choczewo 18 7 2 1 15 33 - 66

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Wejherowo 2 - 1 Kaszuby Połchowo
2. Orkan Rumia 2 - 2 Orlęta Reda
3. Celtic Reda 0 - 2 Bałtyk Gdynia
4. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 1 Orzeł Choczewo
5. MKS Władysławowo 7 - 1 Iskra Gdynia
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Kaszuby Połchowo 6 - 1 Iskra Gdynia
7. Orzeł Choczewo 0 - 1 MKS Władysławowo
8. Bałtyk Gdynia 3 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
9. Orlęta Reda 5 - 1 Celtic Reda
10. Gryf Wejherowo 3 - 0 Orkan Rumia
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Orkan Rumia 1 - 4 Kaszuby Połchowo
12. Celtic Reda 0 - 4 Gryf Wejherowo
13. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 1 Orlęta Reda
14. MKS Władysławowo 0 - 6 Bałtyk Gdynia
15. Iskra Gdynia 6 - 5 Orzeł Choczewo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Orzeł Choczewo
17. Bałtyk Gdynia 6 - 2 Iskra Gdynia
18. Orlęta Reda 3 - 1 MKS Władysławowo
19. Gryf Wejherowo 1 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
20. Orkan Rumia 1 - 0 Celtic Reda
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Celtic Reda 1 - 3 Kaszuby Połchowo
22. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Orkan Rumia
23. MKS Władysławowo 1 - 2 Gryf Wejherowo
24. Iskra Gdynia 1 - 0 Orlęta Reda
25. Orzeł Choczewo 3 - 7 Bałtyk Gdynia
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Kaszuby Połchowo 0 - 6 Bałtyk Gdynia
27. Orlęta Reda 6 - 2 Orzeł Choczewo
28. Gryf Wejherowo 6 - 0 Iskra Gdynia
29. Orkan Rumia 1 - 1 MKS Władysławowo
30. Celtic Reda 1 - 7 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 0 Kaszuby Połchowo
32. MKS Władysławowo 0 - 0 Celtic Reda
33. Iskra Gdynia 3 - 0 Orkan Rumia
34. Orzeł Choczewo 1 - 4 Gryf Wejherowo
35. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Orlęta Reda
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Orlęta Reda
37. Gryf Wejherowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia
38. Orkan Rumia 3 - 2 Orzeł Choczewo
39. Celtic Reda 1 - 1 Iskra Gdynia
40. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 3 MKS Władysławowo
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. MKS Władysławowo 3 - 1 Kaszuby Połchowo
42. Iskra Gdynia 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
43. Orzeł Choczewo 2 - 3 Celtic Reda
44. Bałtyk Gdynia 7 - 0 Orkan Rumia
45. Orlęta Reda 2 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Kaszuby Połchowo 1 - 4 Gryf Wejherowo
47. Orlęta Reda 0 - 1 Orkan Rumia
48. Bałtyk Gdynia 9 - 0 Celtic Reda
49. Orzeł Choczewo 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
vo
50. Iskra Gdynia 2 - 0 MKS Władysławowo
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Iskra Gdynia 2 - 1 Kaszuby Połchowo
52. MKS Władysławowo 5 - 5 Orzeł Choczewo
53. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Bałtyk Gdynia
vo
54. Celtic Reda 1 - 2 Orlęta Reda
55. Orkan Rumia 1 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Orkan Rumia
57. Gryf Wejherowo 3 - 1 Celtic Reda
58. Orlęta Reda 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
vo
59. Bałtyk Gdynia 8 - 1 MKS Władysławowo
60. Orzeł Choczewo 2 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orzeł Choczewo 0 - 3 Kaszuby Połchowo
62. Iskra Gdynia 2 - 3 Bałtyk Gdynia
63. MKS Władysławowo 2 - 2 Orlęta Reda
64. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
vo
65. Celtic Reda 0 - 3 Orkan Rumia
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Kaszuby Połchowo 5 - 1 Celtic Reda
67. Orkan Rumia 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
vo
68. Gryf Wejherowo 2 - 3 MKS Władysławowo
69. Orlęta Reda 3 - 0 Iskra Gdynia
70. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Orzeł Choczewo
vo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Bałtyk Gdynia 17 - 0 Kaszuby Połchowo
72. Orzeł Choczewo 1 - 3 Orlęta Reda
73. Iskra Gdynia 1 - 1 Gryf Wejherowo
74. MKS Władysławowo 1 - 2 Orkan Rumia
75. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Celtic Reda
vo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Kaszuby Połchowo 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
vo
77. Celtic Reda 2 - 3 MKS Władysławowo
78. Orkan Rumia 3 - 1 Iskra Gdynia
79. Gryf Wejherowo 6 - 0 Orzeł Choczewo
80. Orlęta Reda 0 - 7 Bałtyk Gdynia
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Orlęta Reda 7 - 1 Kaszuby Połchowo
82. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Gryf Wejherowo
83. Orzeł Choczewo 2 - 4 Orkan Rumia
84. Iskra Gdynia 0 - 0 Celtic Reda
85. MKS Władysławowo 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
vo
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Kaszuby Połchowo 5 - 6 MKS Władysławowo
87. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Iskra Gdynia
vo
88. Celtic Reda 3 - 2 Orzeł Choczewo
89. Orkan Rumia 0 - 2 Bałtyk Gdynia
90. Gryf Wejherowo 6 - 4 Orlęta Reda
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04