MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork III - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 22 55 18 1 3 112 - 28
2. Wietcisa Skarszewy 22 50 16 2 4 113 - 37
3. Rodło Kwidzyn 22 49 16 1 5 75 - 37
4. Mewa Gniew 22 46 14 4 4 111 - 65
5. Morze Stegna 22 40 13 1 8 68 - 45
6. Pogoń Smętowo 22 37 11 4 7 71 - 56
7. Wierzyca Pelplin 22 36 11 3 8 73 - 54
8. Błękitni Stare Pole 22 22 7 1 14 54 - 94
9. Powiśle Czernin 22 18 5 3 14 47 - 96
10. Unia Tczew 22 16 5 1 16 73 - 79
11. GKS Gardeja 22 14 4 2 16 22 - 83
12. LKS Waplewo 22 1 0 1 21 11 - 156
Ostatni komentarz dodał blej11 03.07.2009, 02:34:24



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
1. Błękitni Stare Pole 1 - 5 Rodło Kwidzyn
2. Morze Stegna 3 - 0 Unia Tczew
vo,niestawienie się na zawody
3. Pogoń Smętowo 4 - 2 Wierzyca Pelplin
4. Powiśle Czernin 1 - 2 Wietcisa Skarszewy
5. Victoria Kaliska 8 - 1 Mewa Gniew
6. LKS Waplewo 1 - 2 GKS Gardeja
Kolejka 2 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (27) 
7. Rodło Kwidzyn 6 - 0 GKS Gardeja
8. Mewa Gniew 11 - 1 LKS Waplewo
9. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Victoria Kaliska
10. Wierzyca Pelplin 7 - 3 Powiśle Czernin
11. Unia Tczew 2 - 4 Pogoń Smętowo
12. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Morze Stegna
Kolejka 3 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
13. Morze Stegna 2 - 1 Rodło Kwidzyn
14. Pogoń Smętowo 4 - 3 Błękitni Stare Pole
15. Powiśle Czernin 5 - 0 Unia Tczew
16. Victoria Kaliska 1 - 2 Wierzyca Pelplin
17. LKS Waplewo 0 - 10 Wietcisa Skarszewy
18. GKS Gardeja 1 - 5 Mewa Gniew
Kolejka 4 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
19. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Mewa Gniew
20. Wietcisa Skarszewy 9 - 0 GKS Gardeja
21. Wierzyca Pelplin 8 - 0 LKS Waplewo
22. Unia Tczew 1 - 2 Victoria Kaliska
23. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Powiśle Czernin
vo,niestawienie się na zawody
24. Morze Stegna 6 - 3 Pogoń Smętowo
Kolejka 5 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
25. Pogoń Smętowo 1 - 3 Rodło Kwidzyn
26. Powiśle Czernin 6 - 5 Morze Stegna
27. Victoria Kaliska 4 - 2 Błękitni Stare Pole
28. LKS Waplewo 0 - 8 Unia Tczew
29. GKS Gardeja 0 - 4 Wierzyca Pelplin
30. Mewa Gniew 9 - 2 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 6 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
31. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
vo,niestawienie się na zawody
32. Wierzyca Pelplin 4 - 4 Mewa Gniew
33. Unia Tczew 11 - 0 GKS Gardeja
34. Błękitni Stare Pole 9 - 2 LKS Waplewo
35. Morze Stegna 4 - 1 Victoria Kaliska
36. Pogoń Smętowo 4 - 0 Powiśle Czernin
Kolejka 7 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
37. Powiśle Czernin 0 - 5 Rodło Kwidzyn
38. Victoria Kaliska 5 - 1 Pogoń Smętowo
39. LKS Waplewo 0 - 2 Morze Stegna
40. GKS Gardeja 1 - 3 Błękitni Stare Pole
41. Mewa Gniew 6 - 4 Unia Tczew
42. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 8 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
43. Rodło Kwidzyn 8 - 5 Wierzyca Pelplin
44. Unia Tczew 3 - 7 Wietcisa Skarszewy
45. Błękitni Stare Pole 3 - 8 Mewa Gniew
46. Morze Stegna 5 - 0 GKS Gardeja
47. Pogoń Smętowo 6 - 1 LKS Waplewo
48. Powiśle Czernin 0 - 3 Victoria Kaliska
Kolejka 9 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
49. Victoria Kaliska 4 - 0 Rodło Kwidzyn
50. LKS Waplewo 0 - 5 Powiśle Czernin
51. GKS Gardeja 1 - 1 Pogoń Smętowo
52. Mewa Gniew 4 - 1 Morze Stegna
53. Wietcisa Skarszewy 9 - 2 Błękitni Stare Pole
54. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Unia Tczew
Kolejka 10 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
55. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Unia Tczew
56. Błękitni Stare Pole 1 - 3 Wierzyca Pelplin
57. Morze Stegna 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
58. Pogoń Smętowo 2 - 3 Mewa Gniew
59. Powiśle Czernin 4 - 2 GKS Gardeja
60. Victoria Kaliska 6 - 0 LKS Waplewo
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
61. LKS Waplewo 1 - 3 Rodło Kwidzyn
62. GKS Gardeja 0 - 6 Victoria Kaliska
63. Mewa Gniew 6 - 2 Powiśle Czernin
64. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Pogoń Smętowo
65. Wierzyca Pelplin 2 - 4 Morze Stegna
66. Unia Tczew 10 - 3 Błękitni Stare Pole
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
67. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Błękitni Stare Pole
vo,niestawienie się na zawody
68. Unia Tczew 1 - 3 Morze Stegna
69. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Pogoń Smętowo
70. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 Powiśle Czernin
71. Mewa Gniew 4 - 4 Victoria Kaliska
72. GKS Gardeja 0 - 0 LKS Waplewo
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
73. GKS Gardeja 0 - 4 Rodło Kwidzyn
74. LKS Waplewo 1 - 10 Mewa Gniew
75. Victoria Kaliska 3 - 2 Wietcisa Skarszewy
76. Powiśle Czernin 1 - 5 Wierzyca Pelplin
77. Pogoń Smętowo 3 - 1 Unia Tczew
78. Morze Stegna 2 - 5 Błękitni Stare Pole
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
79. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Morze Stegna
80. Błękitni Stare Pole 1 - 8 Pogoń Smętowo
81. Unia Tczew 13 - 0 Powiśle Czernin
82. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Victoria Kaliska
83. Wietcisa Skarszewy 16 - 1 LKS Waplewo
84. Mewa Gniew 5 - 2 GKS Gardeja
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
85. Mewa Gniew 2 - 2 Rodło Kwidzyn
86. GKS Gardeja 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
87. LKS Waplewo 0 - 2 Wierzyca Pelplin
88. Victoria Kaliska 6 - 2 Unia Tczew
89. Powiśle Czernin 1 - 1 Błękitni Stare Pole
90. Pogoń Smętowo 3 - 4 Morze Stegna
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (60) 
91. Rodło Kwidzyn 2 - 5 Pogoń Smętowo
92. Morze Stegna 5 - 1 Powiśle Czernin
93. Błękitni Stare Pole 1 - 9 Victoria Kaliska
94. Unia Tczew 7 - 0 LKS Waplewo
95. Wierzyca Pelplin 5 - 1 GKS Gardeja
96. Wietcisa Skarszewy 11 - 2 Mewa Gniew
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
97. Wietcisa Skarszewy 4 - 2 Rodło Kwidzyn
98. Mewa Gniew 6 - 3 Wierzyca Pelplin
99. GKS Gardeja 2 - 0 Unia Tczew
100. LKS Waplewo 2 - 5 Błękitni Stare Pole
101. Victoria Kaliska 4 - 0 Morze Stegna
102. Powiśle Czernin 2 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
103. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Powiśle Czernin
104. Pogoń Smętowo 0 - 9 Victoria Kaliska
105. Morze Stegna 12 - 0 LKS Waplewo
106. Błękitni Stare Pole 0 - 4 GKS Gardeja
107. Unia Tczew 2 - 8 Mewa Gniew
108. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
109. Wierzyca Pelplin 3 - 5 Rodło Kwidzyn
110. Wietcisa Skarszewy 8 - 0 Unia Tczew
111. Mewa Gniew 7 - 1 Błękitni Stare Pole
112. GKS Gardeja 1 - 3 Morze Stegna
113. LKS Waplewo 0 - 7 Pogoń Smętowo
114. Victoria Kaliska 15 - 0 Powiśle Czernin
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
115. Rodło Kwidzyn 2 - 6 Victoria Kaliska
116. Powiśle Czernin 12 - 0 LKS Waplewo
117. Pogoń Smętowo 4 - 1 GKS Gardeja
118. Morze Stegna 1 - 3 Mewa Gniew
119. Błękitni Stare Pole 2 - 6 Wietcisa Skarszewy
120. Unia Tczew 4 - 4 Wierzyca Pelplin
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
121. Unia Tczew 1 - 5 Rodło Kwidzyn
122. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Błękitni Stare Pole
123. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Morze Stegna
124. Mewa Gniew 3 - 5 Pogoń Smętowo
125. GKS Gardeja 4 - 1 Powiśle Czernin
126. LKS Waplewo 1 - 9 Victoria Kaliska
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
127. Rodło Kwidzyn 6 - 0 LKS Waplewo
128. Victoria Kaliska 3 - 0 GKS Gardeja
goście nie przyjechali
129. Powiśle Czernin 3 - 3 Mewa Gniew
130. Pogoń Smętowo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
131. Morze Stegna 2 - 0 Wierzyca Pelplin
132. Błękitni Stare Pole 6 - 2 Unia Tczew




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE