ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A Grupa I - Rocznik 1986/1987 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SWSiEMP Arka Gdynia 16 37 12 1 3 64 - 22
2. Kaszubia Kościerzyna 16 35 11 2 3 45 - 19
3. MKS Władysławowo 16 30 10 0 6 40 - 34
4. Jantar Pruszcz Gdański 16 29 9 2 5 51 - 34
5. Orkan Rumia 16 26 8 2 6 32 - 27
6. Orzeł Choczewo 16 22 7 1 8 40 - 44
7. Korona Żelistrzewo 16 17 4 5 7 26 - 43
8. Zatoka Puck 16 6 1 3 12 18 - 50
9. Gedania Gdańsk 16 5 1 2 13 21 - 64
10. Debiutant Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
* Debiutant Gdańsk wycofał się po 1. kolejce.
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orkan Rumia 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna
2. Debiutant Gdańsk - Zatoka Puck
anulowany(było1-2)
3. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 1 Gedania Gdańsk
4. Korona Żelistrzewo 3 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: MKS Władysławowo, Orzeł Choczewo,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
8. Gedania Gdańsk 0 - 2 Korona Żelistrzewo
9. Zatoka Puck 1 - 2 MKS Władysławowo
10. Orkan Rumia 4 - 0 Orzeł Choczewo
Pauza: SWSiEMP Arka Gdynia,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Orzeł Choczewo 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
14. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 3 Zatoka Puck
15. Jantar Pruszcz Gdański 7 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: MKS Władysławowo, Orkan Rumia, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 Gedania Gdańsk
20. Zatoka Puck 0 - 3 Korona Żelistrzewo
vo(naboisku3-1)
21. Orkan Rumia 4 - 3 MKS Władysławowo
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, SWSiEMP Arka Gdynia, Orzeł Choczewo,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. MKS Władysławowo 5 - 1 Orzeł Choczewo
26. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 1 Orkan Rumia
27. Jantar Pruszcz Gdański 6 - 1 Zatoka Puck
Pauza: Gedania Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Zatoka Puck 1 - 2 Gedania Gdańsk
32. Orkan Rumia 1 - 3 Korona Żelistrzewo
33. Orzeł Choczewo 2 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Jantar Pruszcz Gdański, MKS Władysławowo,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. MKS Władysławowo 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
38. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Orzeł Choczewo
39. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Orkan Rumia
Pauza: SWSiEMP Arka Gdynia, Zatoka Puck, Gedania Gdańsk,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Kaszubia Kościerzyna 5 - 2 Zatoka Puck
44. Orkan Rumia 3 - 1 Gedania Gdańsk
45. Orzeł Choczewo 2 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
46. MKS Władysławowo 5 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
vo(naboisku3-3)
50. Korona Żelistrzewo 1 - 6 MKS Władysławowo
51. Gedania Gdańsk 3 - 8 Orzeł Choczewo
Pauza: Zatoka Puck, Jantar Pruszcz Gdański, Orkan Rumia,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Orkan Rumia 1 - 1 Zatoka Puck
56. MKS Władysławowo 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
57. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Korona Żelistrzewo
Pauza: Gedania Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna, Orzeł Choczewo,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Korona Żelistrzewo 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
62. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
63. Gedania Gdańsk 2 - 3 MKS Władysławowo
64. Zatoka Puck 3 - 4 Orzeł Choczewo
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Orkan Rumia
68. Gedania Gdańsk 0 - 6 SWSiEMP Arka Gdynia
69. Jantar Pruszcz Gdański 8 - 1 Korona Żelistrzewo
Pauza: Orzeł Choczewo, Zatoka Puck, MKS Władysławowo,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
74. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Gedania Gdańsk
76. MKS Władysławowo 3 - 0 Zatoka Puck
78. Orzeł Choczewo 5 - 1 Orkan Rumia
Pauza: SWSiEMP Arka Gdynia,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Orzeł Choczewo
82. Zatoka Puck 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
84. Gedania Gdańsk 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: Korona Żelistrzewo, MKS Władysławowo, Orkan Rumia,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gedania Gdańsk 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
87. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Zatoka Puck
89. MKS Władysławowo 0 - 3 Orkan Rumia
vo (na boisku 1-1)
Pauza: Orzeł Choczewo, SWSiEMP Arka Gdynia, Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Orzeł Choczewo 3 - 0 MKS Władysławowo
vo (na boisku 0-2)
93. Orkan Rumia 0 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
95. Zatoka Puck 1 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: Gedania Gdańsk, Korona Żelistrzewo, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Gedania Gdańsk 3 - 4 Zatoka Puck
100. Korona Żelistrzewo 2 - 4 Orkan Rumia
101. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Orzeł Choczewo
vo
Pauza: MKS Władysławowo, Jantar Pruszcz Gdański, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 MKS Władysławowo
105. Orzeł Choczewo 1 - 5 Korona Żelistrzewo
106. Orkan Rumia 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: Zatoka Puck, Gedania Gdańsk, SWSiEMP Arka Gdynia,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Zatoka Puck 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
111. Gedania Gdańsk 0 - 0 Orkan Rumia
112. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Orzeł Choczewo
114. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 MKS Władysławowo
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
116. MKS Władysławowo 3 - 1 Korona Żelistrzewo
118. Orzeł Choczewo 5 - 2 Gedania Gdańsk
Pauza: Zatoka Puck, Orkan Rumia, Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Zatoka Puck 0 - 3 Orkan Rumia
125. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 3 MKS Władysławowo
126. Korona Żelistrzewo 0 - 6 SWSiEMP Arka Gdynia
Pauza: Gedania Gdańsk, Orzeł Choczewo, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Korona Żelistrzewo
128. SWSiEMP Arka Gdynia 10 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
129. MKS Władysławowo 4 - 3 Gedania Gdańsk
131. Orzeł Choczewo 3 - 0 Zatoka Puck
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE