Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Barsa Żukowo |
2 - 0 |
Jantar II Pruszcz Gdański |
|
Błękitni Sobowidz |
1 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
30 sierpnia 2008
30.08 - 11:00 |
Pauza: KS Sulmin, Rozstaje Gdańsk, |
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
7 września 2008
7.09 - 15:00 |
Jantar II Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
KS Sulmin |
|
Rozstaje Gdańsk |
0 - 1 |
Barsa Żukowo |
|
Pauza: Błękitni Sobowidz, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
KS Sulmin |
1 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Błękitni Sobowidz |
0 - 1 |
Jantar II Pruszcz Gdański |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
Pauza: Radunia Stężyca, Barsa Żukowo, |
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Jantar II Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Rozstaje Gdańsk |
0 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
|
Barsa Żukowo |
2 - 0 |
KS Sulmin |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Błękitni Sobowidz |
4 - 1 |
Barsa Żukowo |
|
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Jantar II Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, KS Sulmin, |
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jantar II Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Barsa Żukowo |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
KS Sulmin |
0 - 5 |
Błękitni Sobowidz |
|
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Radunia Stężyca |
5 - 0 |
KS Sulmin |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Barsa Żukowo |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Pauza: Jantar II Pruszcz Gdański, Błękitni Sobowidz, |
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Barsa Żukowo |
0 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
KS Sulmin |
3 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Błękitni Sobowidz |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:3 |
Pauza: Rozstaje Gdańsk, Jantar II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
KS Sulmin |
|
Jantar II Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
18 października 2008
18.10 |
Pauza: Barsa Żukowo, Radunia Stężyca, |
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 2 |
KS Sulmin |
|
Jantar II Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Barsa Żukowo |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KS Sulmin |
1 - 5 |
Radunia Stężyca |
|
Błękitni Sobowidz |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
1 - 0 |
Barsa Żukowo |
|
Rozstaje Gdańsk |
0 - 3 |
Jantar II Pruszcz Gdański |
|
gospodarze nie stawili się na mecz |
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (4) |
KS Sulmin |
3 - 4 |
Jantar II Pruszcz Gdański |
|
Rozstaje Gdańsk |
0 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
Barsa Żukowo |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
|
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Błękitni Sobowidz |
7 - 1 |
KS Sulmin |
|
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Barsa Żukowo |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
1 - 0 |
Jantar II Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (5) |
KS Sulmin |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
Jantar II Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
|
Barsa Żukowo |
1 - 3 |
Błękitni Sobowidz |
|
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
KS Sulmin |
2 - 1 |
Barsa Żukowo |
|
Błękitni Sobowidz |
3 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
5 - 0 |
Jantar II Pruszcz Gdański |
|
Gedania II Gdańsk |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Polonia Gdańsk |
2 - 4 |
KS Sulmin |
|
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
Jantar II Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Błękitni Sobowidz |
|
Barsa Żukowo |
2 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
|
|