ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Malbork II - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 18 42 14 0 4 83 - 27
2. Weber Szprudowo 18 40 13 1 4 78 - 38
3. Pomezania Malbork 18 37 12 1 5 57 - 31
4. Pogoń Prabuty 18 31 10 1 7 70 - 49
5. Olimpia Sztum 18 30 10 0 8 76 - 51
6. Błękitni Kmiecin 18 27 9 0 9 76 - 64
7. Powiśle Dzierzgoń 18 25 8 1 9 54 - 65
8. GKS Gardeja 18 21 7 0 11 40 - 44
9. Rodło Trzciano 18 9 3 0 15 28 - 88
10. Delta Miłoradz 18 6 2 0 16 16 - 121
Ostatni komentarz dodał Lisu94 27.06.2009, 01:02:59



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (150) 
1. GKS Gardeja 1 - 3 Rodło Kwidzyn
2. Rodło Trzciano 0 - 4 Pomezania Malbork
3. Błękitni Kmiecin 1 - 6 Pogoń Prabuty
4. Powiśle Dzierzgoń 1 - 7 Olimpia Sztum
5. Weber Szprudowo 14 - 1 Delta Miłoradz 18 września 2008
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (98) 
6. Rodło Kwidzyn 17 - 0 Delta Miłoradz
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 17:2
7. Olimpia Sztum 6 - 0 Weber Szprudowo
8. Pogoń Prabuty 7 - 1 Powiśle Dzierzgoń
9. Pomezania Malbork 7 - 4 Błękitni Kmiecin
10. GKS Gardeja 2 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (85) 
11. Rodło Trzciano 1 - 5 Rodło Kwidzyn
12. Błękitni Kmiecin 4 - 0 GKS Gardeja
13. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Pomezania Malbork
14. Weber Szprudowo 5 - 1 Pogoń Prabuty
15. Delta Miłoradz 0 - 8 Olimpia Sztum
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (69) 
16. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Olimpia Sztum
17. Pogoń Prabuty 3 - 0 Delta Miłoradz
vo,niestawienie się na zawody
18. Pomezania Malbork 0 - 1 Weber Szprudowo
19. GKS Gardeja 6 - 1 Powiśle Dzierzgoń
20. Rodło Trzciano 2 - 9 Błękitni Kmiecin
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (74) 
21. Błękitni Kmiecin 2 - 5 Rodło Kwidzyn
22. Powiśle Dzierzgoń 7 - 2 Rodło Trzciano
23. Weber Szprudowo 5 - 1 GKS Gardeja
24. Delta Miłoradz 0 - 2 Pomezania Malbork
25. Olimpia Sztum 7 - 5 Pogoń Prabuty
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (51) 
26. Rodło Kwidzyn 2 - 4 Pogoń Prabuty
27. Pomezania Malbork 4 - 1 Olimpia Sztum
28. GKS Gardeja 7 - 0 Delta Miłoradz
29. Rodło Trzciano 4 - 2 Weber Szprudowo
30. Błękitni Kmiecin 9 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (60) 
31. Powiśle Dzierzgoń 0 - 6 Rodło Kwidzyn
32. Weber Szprudowo 7 - 5 Błękitni Kmiecin
33. Delta Miłoradz 2 - 0 Rodło Trzciano
34. Olimpia Sztum 5 - 1 GKS Gardeja
35. Pogoń Prabuty 4 - 6 Pomezania Malbork
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (82) 
36. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Pomezania Malbork
37. GKS Gardeja 1 - 2 Pogoń Prabuty
38. Rodło Trzciano 3 - 5 Olimpia Sztum
39. Błękitni Kmiecin 5 - 3 Delta Miłoradz
40. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Weber Szprudowo
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (135) 
41. Weber Szprudowo 3 - 2 Rodło Kwidzyn
42. Delta Miłoradz 1 - 7 Powiśle Dzierzgoń
43. Olimpia Sztum 2 - 6 Błękitni Kmiecin
44. Pogoń Prabuty 8 - 1 Rodło Trzciano
45. Pomezania Malbork 2 - 1 GKS Gardeja
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (220) 
46. Rodło Kwidzyn 5 - 1 GKS Gardeja
47. Pomezania Malbork 4 - 1 Rodło Trzciano
48. Pogoń Prabuty 2 - 4 Błękitni Kmiecin
49. Olimpia Sztum 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
50. Delta Miłoradz 0 - 6 Weber Szprudowo
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
51. Delta Miłoradz 0 - 4 Rodło Kwidzyn
52. Weber Szprudowo 2 - 3 Olimpia Sztum
53. Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Pogoń Prabuty
54. Błękitni Kmiecin 1 - 2 Pomezania Malbork
55. Rodło Trzciano 0 - 2 GKS Gardeja
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (93) 
56. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Rodło Trzciano
57. GKS Gardeja 5 - 0 Błękitni Kmiecin
58. Pomezania Malbork 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
59. Pogoń Prabuty 1 - 1 Weber Szprudowo
60. Olimpia Sztum 10 - 0 Delta Miłoradz
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (89) 
61. Olimpia Sztum 4 - 6 Rodło Kwidzyn
62. Delta Miłoradz 2 - 8 Pogoń Prabuty
63. Weber Szprudowo 4 - 1 Pomezania Malbork
64. Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 GKS Gardeja
65. Błękitni Kmiecin 4 - 5 Rodło Trzciano
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (93) 
66. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Błękitni Kmiecin
67. Rodło Trzciano 2 - 5 Powiśle Dzierzgoń
68. GKS Gardeja 0 - 2 Weber Szprudowo
69. Pomezania Malbork 14 - 2 Delta Miłoradz
70. Pogoń Prabuty 6 - 5 Olimpia Sztum
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (102) 
71. Pogoń Prabuty 2 - 4 Rodło Kwidzyn
72. Olimpia Sztum 2 - 3 Pomezania Malbork
73. Delta Miłoradz 2 - 1 GKS Gardeja
74. Weber Szprudowo 11 - 2 Rodło Trzciano
75. Powiśle Dzierzgoń 8 - 7 Błękitni Kmiecin
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (152) 
76. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
77. Błękitni Kmiecin 3 - 5 Weber Szprudowo
78. Rodło Trzciano 2 - 0 Delta Miłoradz
79. GKS Gardeja 5 - 4 Olimpia Sztum
80. Pomezania Malbork 1 - 0 Pogoń Prabuty
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (130) 
81. Pomezania Malbork 2 - 3 Rodło Kwidzyn
82. Pogoń Prabuty 2 - 1 GKS Gardeja
83. Olimpia Sztum 5 - 1 Rodło Trzciano
84. Delta Miłoradz 2 - 6 Błękitni Kmiecin
85. Weber Szprudowo 9 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (118) 
86. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Weber Szprudowo
87. Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Delta Miłoradz
88. Błękitni Kmiecin 3 - 0 Olimpia Sztum
goście nie przyjechali
89. Rodło Trzciano 1 - 9 Pogoń Prabuty
90. GKS Gardeja 3 - 2 Pomezania Malbork




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE