ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2010/2011 - 17.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C - grupa Słupsk - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Trójka Lębork 18 48 15 3 0 94 - 9
2. Olimp Dębnica Kaszubska 18 37 11 4 3 66 - 30
3. Bytovia Bytów 18 34 11 1 6 72 - 30
4. Stal Jezierzyce 18 32 9 5 4 47 - 37
5. Sparta Sycewice 18 30 9 3 6 69 - 42
6. Lider Miastko 18 27 8 3 7 57 - 66
7. Polonez Bobrowniki 18 21 7 0 11 55 - 54
8. Garbarnia Kępice 18 19 5 4 9 27 - 48
9. GTS Czarna Dąbrówka 18 7 2 1 15 23 - 129
10. GKS Kołczygłowy 18 3 1 0 17 32 - 97
Ostatni komentarz dodał AInoxAppoppy 20.06.2018, 19:51:07



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
1. Olimp Dębnica Kaszubska 3 - 1 Bytovia Bytów
2. Polonez Bobrowniki 3 - 2 Stal Jezierzyce
4. Sparta Sycewice 7 - 0 Garbarnia Kępice
5. GKS Kołczygłowy 3 - 4 Lider Miastko
Pauza: Trójka Lębork, GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
7. Bytovia Bytów 1 - 4 Trójka Lębork
9. Garbarnia Kępice 2 - 1 GKS Kołczygłowy
10. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 10 Sparta Sycewice
12. Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 1 Polonez Bobrowniki
Pauza: Stal Jezierzyce, Lider Miastko,
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
13. Polonez Bobrowniki 0 - 5 Bytovia Bytów
15. Sparta Sycewice 2 - 2 Stal Jezierzyce
16. GKS Kołczygłowy 6 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
18. Trójka Lębork 18 - 1 Lider Miastko
Pauza: Garbarnia Kępice, Olimp Dębnica Kaszubska,
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
19. Bytovia Bytów 4 - 2 Lider Miastko
20. Garbarnia Kępice 0 - 3 Trójka Lębork
22. Stal Jezierzyce 5 - 3 GKS Kołczygłowy
23. Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 2 Sparta Sycewice
Pauza: Polonez Bobrowniki, GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
26. Sparta Sycewice 2 - 3 Polonez Bobrowniki
27. GKS Kołczygłowy 4 - 6 Olimp Dębnica Kaszubska
29. Trójka Lębork 14 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
30. Lider Miastko 4 - 3 Garbarnia Kępice
Pauza: Stal Jezierzyce, Bytovia Bytów,
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
31. Bytovia Bytów 5 - 0 Garbarnia Kępice
32. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 7 Lider Miastko
33. Stal Jezierzyce 0 - 0 Trójka Lębork
35. Polonez Bobrowniki 6 - 4 GKS Kołczygłowy
Pauza: Sparta Sycewice, Olimp Dębnica Kaszubska,
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (27) 
37. Sparta Sycewice 2 - 1 Bytovia Bytów
40. Trójka Lębork 3 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
41. Lider Miastko 1 - 1 Stal Jezierzyce
42. Garbarnia Kępice 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Polonez Bobrowniki, GKS Kołczygłowy,
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (80) 
43. Bytovia Bytów 12 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
44. Stal Jezierzyce 6 - 2 Garbarnia Kępice
45. Olimp Dębnica Kaszubska 4 - 2 Lider Miastko
46. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Trójka Lębork
48. Sparta Sycewice 3 - 1 GKS Kołczygłowy
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (53) 
49. GKS Kołczygłowy 2 - 7 Bytovia Bytów
52. Lider Miastko 3 - 1 Polonez Bobrowniki
53. Garbarnia Kępice 1 - 2 Olimp Dębnica Kaszubska
54. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 6 Stal Jezierzyce
Pauza: Trójka Lębork, Sparta Sycewice,
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (73) 
55. Bytovia Bytów 2 - 3 Stal Jezierzyce
56. Olimp Dębnica Kaszubska 12 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
57. Polonez Bobrowniki 2 - 0 Garbarnia Kępice 8 listopada 2008
59. Sparta Sycewice 2 - 4 Trójka Lębork
Pauza: GKS Kołczygłowy, Lider Miastko,
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (104) 
62. Trójka Lębork 13 - 0 GKS Kołczygłowy
63. Lider Miastko 3 - 1 Sparta Sycewice
65. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Polonez Bobrowniki
66. Stal Jezierzyce 1 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska
Pauza: Garbarnia Kępice, Bytovia Bytów,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (266) 
67. Bytovia Bytów 2 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska 20 czerwca 2009
68. Stal Jezierzyce 3 - 1 Polonez Bobrowniki 20 czerwca 2009
70. Garbarnia Kępice 1 - 1 Sparta Sycewice 22 kwietnia 2009
71. Lider Miastko 3 - 1 GKS Kołczygłowy 9 czerwca 2009
Pauza: Trójka Lębork, GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
73. Trójka Lębork 2 - 0 Bytovia Bytów
75. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Garbarnia Kępice
76. Sparta Sycewice 8 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
78. Polonez Bobrowniki 3 - 6 Olimp Dębnica Kaszubska
Pauza: Stal Jezierzyce, Lider Miastko,
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
79. Bytovia Bytów 3 - 1 Polonez Bobrowniki
81. Stal Jezierzyce 4 - 2 Sparta Sycewice
82. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 2 GKS Kołczygłowy
84. Lider Miastko 0 - 3 Trójka Lębork
Pauza: Garbarnia Kępice, Olimp Dębnica Kaszubska,
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
85. Lider Miastko 3 - 3 Bytovia Bytów
86. Trójka Lębork 4 - 0 Garbarnia Kępice
88. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Stal Jezierzyce
89. Sparta Sycewice 3 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska
Pauza: Polonez Bobrowniki, GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
92. Polonez Bobrowniki 3 - 7 Sparta Sycewice
93. Olimp Dębnica Kaszubska 10 - 0 GKS Kołczygłowy
95. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 8 Trójka Lębork 20 czerwca 2009
96. Garbarnia Kępice 2 - 2 Lider Miastko
Pauza: Stal Jezierzyce, Bytovia Bytów,
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (42) 
97. Garbarnia Kępice 1 - 7 Bytovia Bytów
98. Lider Miastko 9 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
99. Trójka Lębork 1 - 1 Stal Jezierzyce
101. GKS Kołczygłowy 1 - 6 Polonez Bobrowniki
Pauza: Sparta Sycewice, Olimp Dębnica Kaszubska,
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
103. Bytovia Bytów 4 - 1 Sparta Sycewice
106. Olimp Dębnica Kaszubska 1 - 1 Trójka Lębork
107. Stal Jezierzyce 1 - 3 Lider Miastko
108. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Garbarnia Kępice
Pauza: Polonez Bobrowniki, GKS Kołczygłowy,
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
109. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 5 Bytovia Bytów
110. Garbarnia Kępice 6 - 1 Stal Jezierzyce
111. Lider Miastko 3 - 7 Olimp Dębnica Kaszubska
112. Trójka Lębork 5 - 1 Polonez Bobrowniki
114. GKS Kołczygłowy 2 - 9 Sparta Sycewice
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
115. Bytovia Bytów 8 - 0 GKS Kołczygłowy
118. Polonez Bobrowniki 5 - 4 Lider Miastko
119. Olimp Dębnica Kaszubska 1 - 1 Garbarnia Kępice
120. Stal Jezierzyce 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Trójka Lębork, Sparta Sycewice,
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
121. Stal Jezierzyce 3 - 2 Bytovia Bytów
122. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 4 Olimp Dębnica Kaszubska
123. Garbarnia Kępice 2 - 1 Polonez Bobrowniki
125. Trójka Lębork 6 - 1 Sparta Sycewice
Pauza: GKS Kołczygłowy, Lider Miastko,
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (86) 
128. GKS Kołczygłowy 0 - 2 Trójka Lębork
129. Sparta Sycewice 6 - 3 Lider Miastko
131. Polonez Bobrowniki 18 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
132. Olimp Dębnica Kaszubska 3 - 0 Stal Jezierzyce




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE