MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk III - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cartusia Kartuzy 22 56 18 2 2 66 - 21
2. Murkam Przodkowo 22 52 17 1 4 72 - 25
3. Borowiak Czersk 22 50 16 2 4 93 - 27
4. Tęcza Brusy 22 48 15 3 4 56 - 15
5. Kaszubia Kościerzyna 22 46 15 1 6 84 - 27
6. Ceramik Łubiana 22 27 8 3 11 42 - 51
7. Radunia Stężyca 22 26 8 2 12 38 - 62
8. Potok Pszczółki 22 23 6 5 11 37 - 65
9. KS Mściszewice 22 20 6 2 14 42 - 65
10. Amator Kiełpino 22 18 5 3 14 38 - 54
11. Atlas Goręczyno 22 8 2 2 18 20 - 108
12. Wda Lipusz 22 7 1 4 17 21 - 89
13. KS Grabowo 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Obserwator 29.06.2009, 13:38:08



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
1. Amator Kiełpino 2 - 1 Ceramik Łubiana 31 sierpnia 2008 - 18:00
2. Atlas Goręczyno 0 - 3 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2008 - 14:00
w St??ycy
4. Borowiak Czersk - KS Grabowo 31 sierpnia 2008 - 11:00
anulowany,na boisku 15:0
5. Wda Lipusz 0 - 9 Kaszubia Kościerzyna 31 sierpnia 2008 - 11:00
6. Tęcza Brusy 1 - 1 Potok Pszczółki 31 sierpnia 2008 - 11:00
7. Murkam Przodkowo 9 - 0 KS Mściszewice 31 sierpnia 2008 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 2 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
8. Ceramik Łubiana 3 - 1 KS Mściszewice 3 września 2008 - 17:00
9. Potok Pszczółki 0 - 3 Murkam Przodkowo 3 września 2008 - 14:00
10. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Tęcza Brusy 3 września 2008 - 17:00
11. KS Grabowo - Wda Lipusz 3 września 2008 - 16:30
anulowany,na boisku 2:3
12. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Borowiak Czersk 3 września 2008 - 17:00
14. Amator Kiełpino 3 - 2 Atlas Goręczyno 4 września 2008 - 17:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 3 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
15. Atlas Goręczyno 0 - 3 Ceramik Łubiana 7 września 2008 - 14:00
17. Borowiak Czersk 7 - 2 Radunia Stężyca 7 września 2008 - 11:00
18. Wda Lipusz 1 - 2 Cartusia Kartuzy 7 września 2008 - 11:00
19. Tęcza Brusy - KS Grabowo 7 września 2008 - 10:30
anulowany,na boisku 10:1
20. Murkam Przodkowo 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 6 września 2008 - 13:30
w Ko?cierzynie
21. KS Mściszewice 6 - 6 Potok Pszczółki 7 września 2008 - 13:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 4 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (60) 
22. Ceramik Łubiana 1 - 1 Potok Pszczółki 14 września 2008 - 14:00
23. Kaszubia Kościerzyna 5 - 1 KS Mściszewice 14 września 2008 - 17:00
24. KS Grabowo - Murkam Przodkowo 14 września 2008 - 11:00
anulowany,na boisku 0:7
25. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Tęcza Brusy 13 września 2008 - 11:00
26. Radunia Stężyca 1 - 0 Wda Lipusz 14 września 2008 - 11:00
27. Amator Kiełpino 1 - 3 Borowiak Czersk 14 września 2008 - 17:00
Pauza: Atlas Goręczyno,
Kolejka 5 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
30. Borowiak Czersk 11 - 0 Atlas Goręczyno 21 września 2008 - 11:00
31. Wda Lipusz 2 - 1 Amator Kiełpino 21 września 2008 - 11:00
32. Tęcza Brusy 7 - 0 Radunia Stężyca 21 września 2008 - 11:00
33. Murkam Przodkowo 1 - 2 Cartusia Kartuzy 20 września 2008 - 14:00
35. Potok Pszczółki 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 20 września 2008 - 14:00
Pauza: KS Mściszewice, Ceramik Łubiana,
Kolejka 6 - 24. września 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
36. Ceramik Łubiana 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 24 września 2008 - 16:00
38. Cartusia Kartuzy 6 - 0 KS Mściszewice 24 września 2008 - 15:00
39. Radunia Stężyca 2 - 4 Murkam Przodkowo 24 września 2008 - 17:00
40. Amator Kiełpino 1 - 3 Tęcza Brusy 24 września 2008 - 17:00
41. Atlas Goręczyno 4 - 1 Wda Lipusz 24 września 2008 - 16:30
Pauza: Borowiak Czersk, Potok Pszczółki,
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
43. Borowiak Czersk 9 - 0 Ceramik Łubiana 28 września 2008 - 13:00
45. Tęcza Brusy 7 - 1 Atlas Goręczyno 28 września 2008 - 11:00
46. Murkam Przodkowo 3 - 2 Amator Kiełpino 27 września 2008 - 12:00
mecz w Kie?pinie
47. KS Mściszewice 0 - 3 Radunia Stężyca 28 września 2008 - 13:00
48. Potok Pszczółki 0 - 2 Cartusia Kartuzy 28 września 2008 - 12:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Wda Lipusz,
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
51. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 5 października 2008 - 13:30
52. Radunia Stężyca 3 - 4 Potok Pszczółki 5 października 2008 - 11:00
53. Amator Kiełpino 3 - 1 KS Mściszewice 5 października 2008 - 11:00
54. Atlas Goręczyno 3 - 4 Murkam Przodkowo 4 października 2008 - 11:00
56. Borowiak Czersk 5 - 2 Wda Lipusz 5 października 2008 - 11:00
Pauza: Tęcza Brusy, Ceramik Łubiana,
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (27) 
57. Wda Lipusz 2 - 2 Ceramik Łubiana
58. Tęcza Brusy 0 - 0 Borowiak Czersk 12 października 2008 - 11:00
60. KS Mściszewice 3 - 0 Atlas Goręczyno 12 października 2008 - 12:00
61. Potok Pszczółki 2 - 1 Amator Kiełpino 11 października 2008 - 11:00
62. Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 Radunia Stężyca 12 października 2008 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy, Murkam Przodkowo,
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
64. Ceramik Łubiana 3 - 4 Cartusia Kartuzy 18 października 2008 - 14:00
66. Amator Kiełpino 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 19 października 2008 - 11:00
67. Atlas Goręczyno 3 - 3 Potok Pszczółki 18 października 2008 - 11:00
69. Borowiak Czersk 3 - 1 Murkam Przodkowo 19 października 2008 - 11:00
70. Wda Lipusz 2 - 2 Tęcza Brusy 19 października 2008 - 11:00
Pauza: KS Mściszewice, Radunia Stężyca,
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (31) 
71. Tęcza Brusy 5 - 0 Ceramik Łubiana 26 października 2008 - 11:00
72. Murkam Przodkowo 6 - 1 Wda Lipusz 26 października 2008 - 11:00
73. KS Mściszewice 3 - 4 Borowiak Czersk 26 października 2008 - 12:00
75. Kaszubia Kościerzyna 7 - 0 Atlas Goręczyno 26 października 2008 - 11:00
77. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Radunia Stężyca 26 października 2008 - 11:00
Pauza: Amator Kiełpino, Potok Pszczółki,
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (38) 
78. Ceramik Łubiana 1 - 2 Radunia Stężyca 2 listopada 2008 - 14:00
79. Amator Kiełpino 1 - 3 Cartusia Kartuzy 2 listopada 2008 - 10:30
82. Borowiak Czersk 9 - 1 Potok Pszczółki 2 listopada 2008 - 13:30
83. Wda Lipusz 2 - 2 KS Mściszewice 2 listopada 2008 - 11:00
84. Tęcza Brusy 1 - 0 Murkam Przodkowo 2 listopada 2008 - 11:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Atlas Goręczyno,
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
85. Murkam Przodkowo 3 - 1 Ceramik Łubiana 9 listopada 2008 - 14:00
86. KS Mściszewice 0 - 3 Tęcza Brusy 9 listopada 2008 - 12:00
87. Potok Pszczółki 4 - 2 Wda Lipusz 8 listopada 2008 - 11:00
88. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Borowiak Czersk 8 listopada 2008 - 11:00
90. Cartusia Kartuzy 7 - 0 Atlas Goręczyno 9 listopada 2008 - 14:30
91. Radunia Stężyca 2 - 2 Amator Kiełpino 8 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 14 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
92. Ceramik Łubiana 1 - 0 Amator Kiełpino 6 maja 2009
93. Radunia Stężyca 2 - 1 Atlas Goręczyno 13 maja 2009
94. Borowiak Czersk 2 - 4 Cartusia Kartuzy 6 maja 2009 - 16:00
95. Kaszubia Kościerzyna 9 - 0 Wda Lipusz 12 maja 2009
96. Potok Pszczółki 0 - 2 Tęcza Brusy 29 marca 2009 - 17:00
97. KS Mściszewice 2 - 4 Murkam Przodkowo 6 maja 2009
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
98. Amator Kiełpino 3 - 3 Radunia Stężyca 5 kwietnia 2009 - 11:00
99. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Ceramik Łubiana 4 kwietnia 2009 - 13:30
100. Atlas Goręczyno 2 - 9 Kaszubia Kościerzyna 5 kwietnia 2009 - 16:00
101. Potok Pszczółki 0 - 4 Borowiak Czersk 4 kwietnia 2009 - 11:00
102. KS Mściszewice 4 - 0 Wda Lipusz 5 kwietnia 2009 - 12:00
103. Murkam Przodkowo 3 - 0 Tęcza Brusy 5 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 16 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
104. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Amator Kiełpino 19 kwietnia 2009 - 11:00
105. Radunia Stężyca 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 18 kwietnia 2009 - 11:00
106. Potok Pszczółki 1 - 2 Ceramik Łubiana 18 kwietnia 2009 - 11:00
107. Atlas Goręczyno 0 - 6 KS Mściszewice 19 kwietnia 2009 - 16:00
108. Murkam Przodkowo 2 - 0 Borowiak Czersk 18 kwietnia 2009 - 11:00
109. Tęcza Brusy 3 - 0 Wda Lipusz 19 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 17 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
110. Kaszubia Kościerzyna 8 - 0 Amator Kiełpino 26 kwietnia 2009 - 15:30
111. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Potok Pszczółki 25 kwietnia 2009 - 13:30
112. Radunia Stężyca 2 - 3 KS Mściszewice 26 kwietnia 2009 - 11:00
113. Ceramik Łubiana 0 - 3 Murkam Przodkowo 25 kwietnia 2009 - 16:00
114. Atlas Goręczyno 1 - 4 Tęcza Brusy 25 kwietnia 2009 - 15:00
115. Wda Lipusz 1 - 4 Borowiak Czersk 25 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 18 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
116. Borowiak Czersk 4 - 0 Amator Kiełpino 3 maja 2009 - 11:00
117. Wda Lipusz 1 - 1 Atlas Goręczyno 3 maja 2009 - 14:00
118. Ceramik Łubiana 1 - 3 Tęcza Brusy 2 maja 2009 - 12:00
119. Murkam Przodkowo 3 - 0 Radunia Stężyca 3 maja 2009 - 16:00
120. KS Mściszewice 3 - 1 Cartusia Kartuzy 3 maja 2009 - 13:00
121. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Potok Pszczółki 2 maja 2009 - 11:00
Kolejka 19 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (75) 
122. Amator Kiełpino 12 - 0 Wda Lipusz 10 maja 2009 - 17:00
123. Borowiak Czersk 2 - 0 Tęcza Brusy 9 maja 2009 - 11:00
124. Murkam Przodkowo 3 - 0 Atlas Goręczyno 10 maja 2009 - 15:00
goście nie przyjechali
125. KS Mściszewice 1 - 2 Ceramik Łubiana 10 maja 2009 - 11:00
126. Potok Pszczółki 1 - 4 Radunia Stężyca 9 maja 2009 - 11:00
127. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Cartusia Kartuzy 10 maja 2009 - 15:30
Kolejka 20 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (51) 
128. Amator Kiełpino 2 - 2 Murkam Przodkowo 17 maja 2009 - 17:00
129. Tęcza Brusy 2 - 0 KS Mściszewice 17 maja 2009 - 11:00
130. Wda Lipusz 1 - 5 Potok Pszczółki 16 maja 2009 - 12:00
131. Borowiak Czersk 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 16 maja 2009 - 11:00
132. Atlas Goręczyno 0 - 7 Cartusia Kartuzy 17 maja 2009 - 15:00
133. Radunia Stężyca 2 - 3 Ceramik Łubiana 17 maja 2009 - 11:00
Kolejka 21 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (50) 
134. Atlas Goręczyno 2 - 1 Amator Kiełpino 23 maja 2009 - 17:00
135. Ceramik Łubiana 0 - 2 Borowiak Czersk 23 maja 2009 - 16:00
136. Wda Lipusz 1 - 4 Radunia Stężyca 23 maja 2009 - 14:00
137. Tęcza Brusy 3 - 0 Cartusia Kartuzy 24 maja 2009 - 11:00
138. Murkam Przodkowo 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 24 maja 2009 - 15:00
139. Potok Pszczółki 3 - 0 KS Mściszewice 23 maja 2009 - 11:00
niekompletny sk?ad
Kolejka 22 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
140. Amator Kiełpino 2 - 0 Potok Pszczółki 31 maja 2009 - 17:00
141. KS Mściszewice 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 31 maja 2009 - 13:00
142. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Murkam Przodkowo 31 maja 2009 - 11:00
143. Radunia Stężyca 0 - 2 Tęcza Brusy 31 maja 2009 - 11:00
144. Ceramik Łubiana 3 - 0 Wda Lipusz 31 maja 2009 - 16:00
145. Atlas Goręczyno 0 - 9 Borowiak Czersk 31 maja 2009 - 16:00
Kolejka 23 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
146. Tęcza Brusy 4 - 0 Amator Kiełpino 7 czerwca 2009 - 11:00
147. Wda Lipusz 2 - 3 Murkam Przodkowo 6 czerwca 2009 - 14:00
148. Borowiak Czersk 4 - 1 KS Mściszewice 6 czerwca 2009 - 11:00
149. Potok Pszczółki 3 - 0 Atlas Goręczyno 6 czerwca 2009 - 11:00
goście nie przyjechali
150. Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 Ceramik Łubiana 7 czerwca 2009 - 11:00
151. Radunia Stężyca 0 - 3 Cartusia Kartuzy 6 czerwca 2009 - 11:00
Kolejka 24 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
152. KS Mściszewice 4 - 1 Amator Kiełpino 14 czerwca 2009 - 13:00
153. Murkam Przodkowo 11 - 0 Potok Pszczółki 13 czerwca 2009 - 11:00
154. Tęcza Brusy 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 czerwca 2009 - 11:00
155. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Wda Lipusz 13 czerwca 2009 - 11:00
goście nie przyjechali
156. Radunia Stężyca 0 - 6 Borowiak Czersk 13 czerwca 2009 - 11:00
157. Ceramik Łubiana 11 - 0 Atlas Goręczyno 13 czerwca 2009 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE