MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 72 24 0 2 159 - 25
2. Cisowa Gdynia 26 63 20 3 3 90 - 41
3. Bałtyk II Gdynia 26 58 18 4 4 126 - 34
4. GKS Luzino 26 54 17 3 6 92 - 30
5. MKS Władysławowo 26 54 17 3 6 81 - 29
6. Gryf Wejherowo 26 46 14 4 8 82 - 43
7. Sokół Bożepole Wielkie 26 41 13 2 11 66 - 59
8. Zenit Łęczyce 26 32 9 5 12 46 - 81
9. Iskra Gdynia 26 25 7 4 15 36 - 59
10. Eko-Prod Szemud 26 20 6 2 18 51 - 74
11. Orzeł Choczewo 26 20 5 5 16 26 - 73
12. Start Mrzezino 26 17 4 5 17 31 - 96
13. Stolem Gniewino 26 15 5 0 21 39 - 91
14. Kaszuby Połchowo 26 6 2 0 24 16 - 212
Ostatni komentarz dodał korzen92 15.07.2009, 23:22:58
* Stolem Gniewino wycofał się po 18. kolejce



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (84) 
1. Cisowa Gdynia 5 - 2 Zenit Łęczyce
2. Eko-Prod Szemud 1 - 6 Bałtyk II Gdynia
3. Gryf Wejherowo 1 - 4 MKS Władysławowo
4. Iskra Gdynia 5 - 3 Stolem Gniewino
5. Arka Gdynia 11 - 1 Start Mrzezino
6. Kaszuby Połchowo 1 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
7. GKS Luzino 5 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 2 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (51) 
8. Zenit Łęczyce 1 - 2 Orzeł Choczewo
9. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 GKS Luzino
10. Start Mrzezino 4 - 0 Kaszuby Połchowo
11. Stolem Gniewino 0 - 5 Arka Gdynia
12. MKS Władysławowo 3 - 0 Iskra Gdynia
13. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Gryf Wejherowo
14. Cisowa Gdynia 5 - 0 Eko-Prod Szemud
Kolejka 3 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
15. Eko-Prod Szemud 1 - 2 Zenit Łęczyce
16. Gryf Wejherowo 2 - 7 Cisowa Gdynia
17. Iskra Gdynia 1 - 3 Bałtyk II Gdynia
18. Arka Gdynia 2 - 1 MKS Władysławowo
19. Kaszuby Połchowo 1 - 8 Stolem Gniewino
20. GKS Luzino 3 - 0 Start Mrzezino
21. Orzeł Choczewo 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 4 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
22. Zenit Łęczyce 2 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
23. Start Mrzezino 0 - 0 Orzeł Choczewo
24. Stolem Gniewino 0 - 5 GKS Luzino
25. MKS Władysławowo 16 - 0 Kaszuby Połchowo
26. Bałtyk II Gdynia 2 - 4 Arka Gdynia
27. Cisowa Gdynia 2 - 1 Iskra Gdynia
28. Eko-Prod Szemud 0 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 5 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (104) 
29. Gryf Wejherowo 4 - 1 Zenit Łęczyce
30. Iskra Gdynia 3 - 0 Eko-Prod Szemud
vo,niestawienie się na zawody
31. Arka Gdynia 6 - 0 Cisowa Gdynia
32. Kaszuby Połchowo 0 - 13 Bałtyk II Gdynia
33. GKS Luzino 1 - 2 MKS Władysławowo
34. Orzeł Choczewo 2 - 4 Stolem Gniewino
35. Sokół Bożepole Wielkie 6 - 1 Start Mrzezino
Kolejka 6 - 24. września 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
36. Zenit Łęczyce 2 - 2 Start Mrzezino
37. Stolem Gniewino 2 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
38. MKS Władysławowo 5 - 0 Orzeł Choczewo
39. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 GKS Luzino
40. Cisowa Gdynia 4 - 0 Kaszuby Połchowo
41. Eko-Prod Szemud 2 - 3 Arka Gdynia
42. Gryf Wejherowo 2 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (48) 
43. Iskra Gdynia 0 - 2 Zenit Łęczyce
44. Arka Gdynia 9 - 0 Gryf Wejherowo
45. Kaszuby Połchowo 1 - 5 Eko-Prod Szemud
46. GKS Luzino 3 - 4 Cisowa Gdynia
47. Orzeł Choczewo 0 - 1 Bałtyk II Gdynia
48. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 4 MKS Władysławowo
49. Start Mrzezino 2 - 1 Stolem Gniewino
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (73) 
50. Zenit Łęczyce - - - Stolem Gniewino
obustronny vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników obu drużyn,na boisku 3:1
51. MKS Władysławowo 3 - 2 Start Mrzezino
52. Bałtyk II Gdynia 6 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
53. Cisowa Gdynia 2 - 0 Orzeł Choczewo
54. Eko-Prod Szemud 2 - 5 GKS Luzino
55. Gryf Wejherowo 21 - 0 Kaszuby Połchowo
56. Iskra Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (38) 
57. Arka Gdynia 10 - 2 Zenit Łęczyce
58. Kaszuby Połchowo 0 - 8 Iskra Gdynia
59. GKS Luzino 1 - 1 Gryf Wejherowo
60. Orzeł Choczewo 0 - 0 Eko-Prod Szemud
61. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 Cisowa Gdynia
62. Start Mrzezino 1 - 5 Bałtyk II Gdynia
63. Stolem Gniewino 0 - 2 MKS Władysławowo
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
64. Zenit Łęczyce 0 - 6 MKS Władysławowo
65. Bałtyk II Gdynia 6 - 1 Stolem Gniewino
66. Cisowa Gdynia 1 - 1 Start Mrzezino
67. Eko-Prod Szemud 3 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
68. Gryf Wejherowo 2 - 1 Orzeł Choczewo
69. Iskra Gdynia 1 - 2 GKS Luzino
70. Arka Gdynia 23 - 0 Kaszuby Połchowo
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
71. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Zenit Łęczyce
72. GKS Luzino 2 - 6 Arka Gdynia
73. Orzeł Choczewo 1 - 1 Iskra Gdynia
74. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 3 Gryf Wejherowo
75. Start Mrzezino 2 - 4 Eko-Prod Szemud
76. Stolem Gniewino 2 - 3 Cisowa Gdynia
77. MKS Władysławowo 4 - 0 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
78. Zenit Łęczyce 2 - 10 Bałtyk II Gdynia
79. Cisowa Gdynia 2 - 2 MKS Władysławowo
80. Eko-Prod Szemud 1 - 3 Stolem Gniewino
81. Gryf Wejherowo 6 - 0 Start Mrzezino
82. Iskra Gdynia 5 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
83. Arka Gdynia 12 - 0 Orzeł Choczewo
84. Kaszuby Połchowo 0 - 24 GKS Luzino
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
85. GKS Luzino 5 - 2 Zenit Łęczyce
86. Orzeł Choczewo 3 - 0 Kaszuby Połchowo
vo,niestawienie się na zawody
87. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Arka Gdynia
88. Start Mrzezino 0 - 0 Iskra Gdynia
89. Stolem Gniewino 1 - 9 Gryf Wejherowo 9 października 2008
90. MKS Władysławowo 2 - 0 Eko-Prod Szemud
91. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (103) 
92. Zenit Łęczyce 3 - 2 Cisowa Gdynia
93. Bałtyk II Gdynia 0 - 0 Eko-Prod Szemud
94. MKS Władysławowo 0 - 1 Gryf Wejherowo
95. Stolem Gniewino 3 - 0 Iskra Gdynia
96. Start Mrzezino 0 - 7 Arka Gdynia
97. Sokół Bożepole Wielkie 11 - 1 Kaszuby Połchowo
98. Orzeł Choczewo 0 - 4 GKS Luzino
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
99. Orzeł Choczewo 1 - 3 Zenit Łęczyce 6 maja 2009
100. GKS Luzino 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 6 maja 2009
101. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Start Mrzezino 6 maja 2009
102. Arka Gdynia 12 - 0 Stolem Gniewino
103. Iskra Gdynia 1 - 5 MKS Władysławowo
104. Gryf Wejherowo 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 6 maja 2009
105. Eko-Prod Szemud 2 - 3 Cisowa Gdynia 6 maja 2009
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
106. Zenit Łęczyce 3 - 1 Eko-Prod Szemud
107. Cisowa Gdynia 1 - 0 Gryf Wejherowo
108. Bałtyk II Gdynia 7 - 0 Iskra Gdynia
109. MKS Władysławowo 0 - 3 Arka Gdynia
110. Stolem Gniewino 9 - 0 Kaszuby Połchowo
111. Start Mrzezino 0 - 5 GKS Luzino
112. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 Orzeł Choczewo
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
113. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 0 Zenit Łęczyce
114. Orzeł Choczewo 2 - 0 Start Mrzezino
115. GKS Luzino 5 - 0 Stolem Gniewino
116. Kaszuby Połchowo 1 - 4 MKS Władysławowo
117. Arka Gdynia 5 - 3 Bałtyk II Gdynia
118. Iskra Gdynia 0 - 6 Cisowa Gdynia
119. Gryf Wejherowo 3 - 2 Eko-Prod Szemud
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (16) 
120. Zenit Łęczyce 1 - 0 Gryf Wejherowo
121. Eko-Prod Szemud 2 - 1 Iskra Gdynia
122. Cisowa Gdynia 5 - 0 Arka Gdynia
123. Bałtyk II Gdynia 12 - 0 Kaszuby Połchowo
124. MKS Władysławowo 0 - 1 GKS Luzino
125. Stolem Gniewino 2 - 3 Orzeł Choczewo
126. Start Mrzezino 1 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
127. Start Mrzezino 1 - 4 Zenit Łęczyce
128. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Stolem Gniewino
129. Orzeł Choczewo 1 - 2 MKS Władysławowo
130. GKS Luzino 0 - 1 Bałtyk II Gdynia
131. Kaszuby Połchowo 0 - 4 Cisowa Gdynia
132. Arka Gdynia 7 - 1 Eko-Prod Szemud
133. Iskra Gdynia 1 - 3 Gryf Wejherowo
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (17) 
134. Zenit Łęczyce 0 - 0 Iskra Gdynia
135. Gryf Wejherowo 1 - 3 Arka Gdynia
136. Eko-Prod Szemud 9 - 1 Kaszuby Połchowo
137. Cisowa Gdynia 1 - 3 GKS Luzino
138. Bałtyk II Gdynia 7 - 1 Orzeł Choczewo
139. MKS Władysławowo 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
140. Stolem Gniewino 0 - 3 Start Mrzezino
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
141. Stolem Gniewino 0 - 3 Zenit Łęczyce
142. Start Mrzezino 1 - 5 MKS Władysławowo
143. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 4 Bałtyk II Gdynia
144. Orzeł Choczewo 2 - 3 Cisowa Gdynia
145. GKS Luzino 3 - 0 Eko-Prod Szemud
146. Kaszuby Połchowo 2 - 8 Gryf Wejherowo
147. Arka Gdynia 6 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
148. Zenit Łęczyce 1 - 5 Arka Gdynia
149. Iskra Gdynia 3 - 0 Kaszuby Połchowo
goście nie przyjechali
150. Gryf Wejherowo 1 - 1 GKS Luzino
151. Eko-Prod Szemud 6 - 0 Orzeł Choczewo
152. Cisowa Gdynia 7 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
153. Bałtyk II Gdynia 11 - 0 Start Mrzezino
154. MKS Władysławowo 3 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
155. MKS Władysławowo 2 - 2 Zenit Łęczyce
156. Stolem Gniewino 0 - 3 Bałtyk II Gdynia
157. Start Mrzezino 2 - 7 Cisowa Gdynia
158. Sokół Bożepole Wielkie 7 - 2 Eko-Prod Szemud
159. Orzeł Choczewo 0 - 0 Gryf Wejherowo
160. GKS Luzino 0 - 1 Iskra Gdynia
161. Kaszuby Połchowo 0 - 4 Arka Gdynia
Kolejka 24 - 3. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (14) 
162. Zenit Łęczyce 4 - 1 Kaszuby Połchowo
163. Arka Gdynia 2 - 4 GKS Luzino
164. Iskra Gdynia 2 - 0 Orzeł Choczewo
165. Gryf Wejherowo 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
166. Eko-Prod Szemud 2 - 3 Start Mrzezino
167. Cisowa Gdynia 3 - 0 Stolem Gniewino
168. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 MKS Władysławowo
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
169. Bałtyk II Gdynia 13 - 1 Zenit Łęczyce
170. MKS Władysławowo 2 - 3 Cisowa Gdynia
171. Stolem Gniewino 0 - 3 Eko-Prod Szemud
172. Start Mrzezino 2 - 4 Gryf Wejherowo
173. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 Iskra Gdynia
174. Orzeł Choczewo 0 - 5 Arka Gdynia
175. GKS Luzino 4 - 0 Kaszuby Połchowo
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
176. Zenit Łęczyce 2 - 2 GKS Luzino
177. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Orzeł Choczewo
178. Arka Gdynia 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
179. Iskra Gdynia 0 - 0 Start Mrzezino
180. Gryf Wejherowo 3 - 0 Stolem Gniewino
181. Eko-Prod Szemud 2 - 3 MKS Władysławowo
182. Cisowa Gdynia 5 - 2 Bałtyk II Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE