MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk IV - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Debrzno 20 49 16 1 3 105 - 26
2. Koral Dębnica 20 49 16 1 3 73 - 30
3. Brda Przechlewo 20 47 15 2 3 64 - 25
4. Kaszubia Studzienice 20 42 13 3 4 61 - 32
5. Drzewiarz Rzeczenica 20 28 9 1 10 53 - 43
6. Urania Udorpie 20 25 8 1 11 34 - 40
7. Lipniczanka Lipnica 20 23 7 2 11 53 - 66
8. Zorza Słosinko 20 22 7 1 12 46 - 58
9. Sokół Wyczechy 20 19 6 1 13 37 - 75
10. Granit Koczała 20 16 5 1 14 31 - 82
11. Orkan Gostkowo 20 3 1 0 19 12 - 92
Ostatni komentarz dodał LosPatrikos 27.06.2009, 13:37:32



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
1. Zorza Słosinko 1 - 2 Brda Przechlewo
2. Granit Koczała 2 - 4 Urania Udorpie
3. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 4 Kaszubia Studzienice
4. Koral Dębnica 7 - 1 Sokół Wyczechy
5. Lipniczanka Lipnica 8 - 1 Orkan Gostkowo
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 2 - 27. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
7. Brda Przechlewo 6 - 2 MKS Debrzno
9. Sokół Wyczechy 3 - 2 Lipniczanka Lipnica
10. Kaszubia Studzienice 6 - 1 Koral Dębnica
11. Urania Udorpie 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
12. Zorza Słosinko 2 - 3 Granit Koczała
Pauza: Orkan Gostkowo,
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
13. Granit Koczała 0 - 6 Brda Przechlewo
14. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 1 Zorza Słosinko
15. Koral Dębnica 1 - 0 Urania Udorpie
16. Lipniczanka Lipnica 2 - 7 Kaszubia Studzienice
18. MKS Debrzno 19 - 0 Orkan Gostkowo
Pauza: Sokół Wyczechy,
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
19. Brda Przechlewo 4 - 0 Orkan Gostkowo
20. Sokół Wyczechy 1 - 6 MKS Debrzno
22. Urania Udorpie 4 - 5 Lipniczanka Lipnica
23. Zorza Słosinko 3 - 5 Koral Dębnica
24. Granit Koczała 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 5:6
Pauza: Kaszubia Studzienice,
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
25. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 2 Brda Przechlewo
26. Koral Dębnica 6 - 1 Granit Koczała
27. Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Zorza Słosinko
29. MKS Debrzno 0 - 0 Kaszubia Studzienice
30. Orkan Gostkowo 1 - 4 Sokół Wyczechy
Pauza: Urania Udorpie,
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
31. Brda Przechlewo 6 - 3 Sokół Wyczechy
32. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Orkan Gostkowo
vo,niestawienie się na zawody
33. Urania Udorpie 0 - 3 MKS Debrzno
35. Granit Koczała 3 - 2 Lipniczanka Lipnica
36. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 3 Koral Dębnica
Pauza: Zorza Słosinko,
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
37. Koral Dębnica 1 - 0 Brda Przechlewo
38. Lipniczanka Lipnica 0 - 4 Drzewiarz Rzeczenica
40. MKS Debrzno 6 - 0 Zorza Słosinko
41. Orkan Gostkowo 2 - 4 Urania Udorpie
42. Sokół Wyczechy 2 - 2 Kaszubia Studzienice
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
43. Brda Przechlewo 4 - 0 Kaszubia Studzienice
44. Urania Udorpie 1 - 0 Sokół Wyczechy
45. Zorza Słosinko 3 - 0 Orkan Gostkowo
vo,niestawienie się na zawody
46. Granit Koczała 1 - 3 MKS Debrzno
48. Koral Dębnica 4 - 2 Lipniczanka Lipnica
Pauza: Drzewiarz Rzeczenica,
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
49. Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Brda Przechlewo
51. MKS Debrzno 2 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
52. Orkan Gostkowo 3 - 0 Granit Koczała
53. Sokół Wyczechy 5 - 1 Zorza Słosinko
54. Kaszubia Studzienice 1 - 0 Urania Udorpie
Pauza: Koral Dębnica,
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (62) 
55. Brda Przechlewo 4 - 1 Urania Udorpie
56. Zorza Słosinko 3 - 8 Kaszubia Studzienice
57. Granit Koczała 6 - 2 Sokół Wyczechy
58. Drzewiarz Rzeczenica 8 - 1 Orkan Gostkowo
59. Koral Dębnica 0 - 1 MKS Debrzno
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (76) 
62. MKS Debrzno 3 - 1 Lipniczanka Lipnica
63. Orkan Gostkowo 2 - 5 Koral Dębnica
64. Sokół Wyczechy 0 - 3 Drzewiarz Rzeczenica
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 5:2
65. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Granit Koczała
66. Urania Udorpie 0 - 1 Zorza Słosinko
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
67. Brda Przechlewo 2 - 2 Zorza Słosinko
68. Urania Udorpie 2 - 1 Granit Koczała
69. Kaszubia Studzienice 2 - 4 Drzewiarz Rzeczenica
70. Sokół Wyczechy 0 - 3 Koral Dębnica
71. Orkan Gostkowo 0 - 2 Lipniczanka Lipnica
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
73. MKS Debrzno 0 - 1 Brda Przechlewo
75. Lipniczanka Lipnica 4 - 2 Sokół Wyczechy
76. Koral Dębnica 4 - 1 Kaszubia Studzienice
77. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 1 Urania Udorpie
78. Granit Koczała 1 - 6 Zorza Słosinko
Pauza: Orkan Gostkowo,
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
79. Brda Przechlewo 6 - 0 Granit Koczała
80. Zorza Słosinko 5 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
81. Urania Udorpie 1 - 4 Koral Dębnica
82. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Lipniczanka Lipnica
84. Orkan Gostkowo 0 - 8 MKS Debrzno
Pauza: Sokół Wyczechy,
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
85. Orkan Gostkowo 2 - 3 Brda Przechlewo
86. MKS Debrzno 18 - 2 Sokół Wyczechy
88. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 Urania Udorpie
89. Koral Dębnica 3 - 2 Zorza Słosinko
90. Drzewiarz Rzeczenica 9 - 0 Granit Koczała
Pauza: Kaszubia Studzienice,
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (79) 
91. Brda Przechlewo 3 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
92. Granit Koczała 2 - 2 Koral Dębnica
93. Zorza Słosinko 2 - 1 Lipniczanka Lipnica
95. Kaszubia Studzienice 4 - 1 MKS Debrzno
96. Sokół Wyczechy 3 - 0 Orkan Gostkowo
Pauza: Urania Udorpie,
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
97. Sokół Wyczechy 0 - 4 Brda Przechlewo
na boisku 2-4, nieuprawniony zawodnik
98. Orkan Gostkowo 0 - 3 Kaszubia Studzienice
99. MKS Debrzno 2 - 0 Urania Udorpie
101. Lipniczanka Lipnica 6 - 2 Granit Koczała
102. Koral Dębnica 4 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
Pauza: Zorza Słosinko,
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
103. Brda Przechlewo 1 - 3 Koral Dębnica
104. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 2 Lipniczanka Lipnica
106. Zorza Słosinko 2 - 3 MKS Debrzno
107. Urania Udorpie 3 - 0 Orkan Gostkowo
108. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Sokół Wyczechy
na boisku 2-3, nieuprawniony zawodnik
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
109. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Brda Przechlewo
110. Sokół Wyczechy 2 - 3 Urania Udorpie
111. Orkan Gostkowo 0 - 3 Zorza Słosinko
112. MKS Debrzno 14 - 1 Granit Koczała
114. Lipniczanka Lipnica 1 - 12 Koral Dębnica
Pauza: Drzewiarz Rzeczenica,
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
115. Brda Przechlewo 4 - 2 Lipniczanka Lipnica
117. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 3 MKS Debrzno
118. Granit Koczała 3 - 0 Orkan Gostkowo
119. Zorza Słosinko 3 - 0 Sokół Wyczechy
na boisku 1-4, nieuprawniony zawodnik
120. Urania Udorpie 0 - 3 Kaszubia Studzienice
na boisku 3-3, nieuprawniony zawodnik
Pauza: Koral Dębnica,
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (97) 
121. Urania Udorpie 0 - 0 Brda Przechlewo
122. Kaszubia Studzienice 5 - 2 Zorza Słosinko
123. Sokół Wyczechy 3 - 0 Granit Koczała
na boisku 3-5, brak dokumentów potwierdzaj?cych to?samo?? zawodników
124. Orkan Gostkowo 0 - 3 Drzewiarz Rzeczenica
125. MKS Debrzno 4 - 2 Koral Dębnica
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
128. Lipniczanka Lipnica 3 - 7 MKS Debrzno
129. Koral Dębnica 3 - 0 Orkan Gostkowo
130. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 4 Sokół Wyczechy
131. Granit Koczała 2 - 3 Kaszubia Studzienice
132. Zorza Słosinko 3 - 6 Urania Udorpie




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE