MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Malbork - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Tczew 18 48 16 0 2 124 - 20
2. Czarni Pruszcz Gdański 18 36 11 3 4 81 - 30
3. Wierzyca II Starogard Gdański 18 33 10 3 5 87 - 40
4. Pomezania Malbork 18 32 9 5 4 64 - 27
5. Potok Pszczółki 18 26 8 2 8 79 - 47
6. Wisła Korzeniewo 18 23 6 5 7 46 - 46
7. Grom Nowy Staw 18 23 7 2 9 45 - 54
8. Pogoń Prabuty 18 21 6 3 9 54 - 64
9. Centrum Pelplin 18 11 2 5 11 31 - 80
10. Błyskawica Postolin 18 3 1 0 17 15 - 218
11. Olimpia Sztum 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Obserwator 20.07.2009, 00:27:06



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (128) 
1. Błyskawica Postolin 0 - 5 Wisła Korzeniewo 31 sierpnia 2008 - 16:00
2. Grom Nowy Staw - Olimpia Sztum 30 sierpnia 2008 - 12:00
anulowany,na boisku 5:1
3. Centrum Pelplin 0 - 2 Pogoń Prabuty 31 sierpnia 2008 - 14:00
4. Pomezania Malbork 2 - 1 Potok Pszczółki 31 sierpnia 2008 - 13:00
6. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Wisła Tczew 30 sierpnia 2008 - 11:00
Pauza: Wierzyca II Starogard Gdański,
Kolejka 2 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
7. Wisła Korzeniewo 1 - 4 Wisła Tczew 3 września 2008 - 16:00
9. Potok Pszczółki 1 - 1 Wierzyca II Starogard Gdański 10 września 2008
10. Pogoń Prabuty 2 - 2 Pomezania Malbork 3 września 2008 - 17:00
11. Olimpia Sztum - Centrum Pelplin 3 września 2008 - 15:00
anulowany,na boisku 0:5
12. Błyskawica Postolin 1 - 2 Grom Nowy Staw 4 września 2008 - 17:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (91) 
13. Grom Nowy Staw 4 - 1 Wisła Korzeniewo 6 września 2008 - 14:00
14. Centrum Pelplin 12 - 0 Błyskawica Postolin 6 września 2008 - 14:00
15. Pomezania Malbork - Olimpia Sztum 7 września 2008 - 12:00
anulowany,na boisku 3:0 vo
16. Wierzyca II Starogard Gdański 10 - 1 Pogoń Prabuty 7 września 2008 - 11:00
17. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Potok Pszczółki 7 września 2008 - 17:00
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 4 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
20. Potok Pszczółki 1 - 4 Wisła Tczew 14 września 2008 - 11:00
21. Pogoń Prabuty 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 14 września 2008 - 14:00
22. Olimpia Sztum - Wierzyca II Starogard Gdański 14 września 2008 - 17:00
anulowany,na boisku 0:2
23. Błyskawica Postolin 3 - 7 Pomezania Malbork 14 września 2008 - 16:30
24. Grom Nowy Staw 1 - 1 Centrum Pelplin 13 września 2008 - 14:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 5 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (90) 
25. Centrum Pelplin 3 - 3 Wisła Korzeniewo 21 września 2008 - 14:00
26. Pomezania Malbork 6 - 1 Grom Nowy Staw 21 września 2008 - 13:00
27. Wierzyca II Starogard Gdański 21 - 0 Błyskawica Postolin 21 września 2008 - 11:00
28. Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Sztum 21 września 2008 - 15:00
anulowany,na boisku 4:0
29. Wisła Tczew 14 - 0 Pogoń Prabuty 20 września 2008 - 14:30
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 6 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (65) 
31. Wisła Korzeniewo 0 - 1 Potok Pszczółki 27 września 2008 - 14:00
34. Błyskawica Postolin 3 - 8 Czarni Pruszcz Gdański 28 września 2008 - 15:00
35. Grom Nowy Staw 2 - 0 Wierzyca II Starogard Gdański 28 września 2008 - 14:00
36. Centrum Pelplin 0 - 8 Pomezania Malbork 27 września 2008 - 11:00
Pauza: Wisła Tczew, Pogoń Prabuty,
Kolejka 7 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (71) 
37. Pomezania Malbork 4 - 0 Wisła Korzeniewo 5 października 2008 - 12:00
38. Wierzyca II Starogard Gdański 6 - 0 Centrum Pelplin 5 października 2008 - 11:00
39. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Grom Nowy Staw 5 października 2008 - 15:00
40. Wisła Tczew 28 - 2 Błyskawica Postolin 5 października 2008 - 13:30
42. Potok Pszczółki 3 - 1 Pogoń Prabuty 5 października 2008 - 15:00
Kolejka 8 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (125) 
43. Wisła Korzeniewo 4 - 0 Pogoń Prabuty 11 października 2008 - 14:00
46. Grom Nowy Staw 0 - 4 Wisła Tczew 12 października 2008 - 14:00
47. Centrum Pelplin 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 12 października 2008 - 14:00
48. Pomezania Malbork 2 - 3 Wierzyca II Starogard Gdański 12 października 2008 - 14:00
Pauza: Błyskawica Postolin, Potok Pszczółki,
Kolejka 9 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
49. Wierzyca II Starogard Gdański 5 - 2 Wisła Korzeniewo 19 października 2008 - 11:00
50. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork 19 października 2008 - 15:00
51. Wisła Tczew 9 - 0 Centrum Pelplin 19 października 2008 - 10:30
53. Potok Pszczółki 16 - 0 Błyskawica Postolin 19 października 2008 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty, Grom Nowy Staw,
Kolejka 10 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (81) 
56. Błyskawica Postolin 0 - 5 Pogoń Prabuty 26 października 2008 - 13:00
57. Grom Nowy Staw 1 - 4 Potok Pszczółki 25 października 2008 - 10:00
59. Pomezania Malbork 0 - 4 Wisła Tczew 26 października 2008 - 12:00
60. Wierzyca II Starogard Gdański 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 26 października 2008 - 11:00
Pauza: Centrum Pelplin, Wisła Korzeniewo,
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (112) 
61. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Wisła Korzeniewo 9 listopada 2008 - 11:00
62. Wisła Tczew 12 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 9 listopada 2008 - 13:30
64. Potok Pszczółki 8 - 0 Centrum Pelplin 8 listopada 2008 - 13:00
65. Pogoń Prabuty 5 - 2 Grom Nowy Staw 8 listopada 2008 - 13:00
Pauza: Błyskawica Postolin, Pomezania Malbork,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (92) 
67. Wisła Korzeniewo 8 - 0 Błyskawica Postolin 28 marca 2009 - 11:00
69. Pogoń Prabuty 8 - 2 Centrum Pelplin 28 marca 2009 - 14:00
70. Potok Pszczółki 2 - 2 Pomezania Malbork 29 marca 2009 - 11:00
72. Wisła Tczew 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 marca 2009 - 13:30
Pauza: Wierzyca II Starogard Gdański, Grom Nowy Staw,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
73. Wisła Tczew 4 - 1 Wisła Korzeniewo 5 kwietnia 2009 - 13:30
75. Wierzyca II Starogard Gdański 5 - 2 Potok Pszczółki 5 kwietnia 2009 - 11:00
76. Pomezania Malbork 4 - 1 Pogoń Prabuty 5 kwietnia 2009 - 14:00
78. Grom Nowy Staw 15 - 0 Błyskawica Postolin 4 kwietnia 2009 - 13:00
Pauza: Centrum Pelplin, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
79. Wisła Korzeniewo 4 - 4 Grom Nowy Staw 18 kwietnia 2009 - 13:00
80. Błyskawica Postolin 3 - 0 Centrum Pelplin 19 kwietnia 2009 - 17:00
Nieuprawniony zawodnik - Werner Mateusz, wynik z boiska 0-8 (0-5)
82. Pogoń Prabuty 3 - 8 Wierzyca II Starogard Gdański 19 kwietnia 2009 - 14:00
83. Potok Pszczółki 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 18 kwietnia 2009 - 13:00
Pauza: Wisła Tczew, Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (70) 
86. Wisła Tczew 9 - 0 Potok Pszczółki 26 kwietnia 2009 - 13:30
87. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Pogoń Prabuty 26 kwietnia 2009 - 15:00
89. Pomezania Malbork 13 - 0 Błyskawica Postolin 26 kwietnia 2009 - 12:00
90. Centrum Pelplin 1 - 2 Grom Nowy Staw 26 kwietnia 2009 - 11:00
Pauza: Wierzyca II Starogard Gdański, Wisła Korzeniewo,
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
91. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Centrum Pelplin 2 maja 2009 - 13:00
92. Grom Nowy Staw 2 - 0 Pomezania Malbork 3 maja 2009 - 12:00
93. Błyskawica Postolin 0 - 10 Wierzyca II Starogard Gdański 3 maja 2009 - 17:00
95. Pogoń Prabuty 0 - 3 Wisła Tczew 2 maja 2009 - 13:00
Pauza: Potok Pszczółki, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
97. Potok Pszczółki 1 - 7 Wisła Korzeniewo 9 maja 2009 - 15:00
100. Czarni Pruszcz Gdański 14 - 0 Błyskawica Postolin 10 maja 2009 - 16:00
101. Wierzyca II Starogard Gdański 4 - 0 Grom Nowy Staw 9 maja 2009 - 13:30
102. Pomezania Malbork 6 - 0 Centrum Pelplin 10 maja 2009 - 11:00
Pauza: Wisła Tczew, Pogoń Prabuty,
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (47) 
103. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Pomezania Malbork 16 maja 2009 - 12:00
104. Centrum Pelplin 2 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 17 maja 2009 - 11:00
105. Grom Nowy Staw 2 - 8 Czarni Pruszcz Gdański 17 maja 2009 - 13:00
106. Błyskawica Postolin 1 - 9 Wisła Tczew 17 maja 2009 - 17:00
108. Pogoń Prabuty 4 - 2 Potok Pszczółki 17 maja 2009 - 14:00
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (40) 
109. Pogoń Prabuty 2 - 2 Wisła Korzeniewo 23 maja 2009 - 13:00
112. Wisła Tczew 8 - 3 Grom Nowy Staw 24 maja 2009 - 11:00
113. Czarni Pruszcz Gdański 14 - 1 Centrum Pelplin 24 maja 2009 - 15:00
114. Wierzyca II Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork 23 maja 2009 - 13:00
Pauza: Błyskawica Postolin, Potok Pszczółki,
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (73) 
115. Wisła Korzeniewo 3 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 30 maja 2009 - 15:00
116. Pomezania Malbork 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 31 maja 2009 - 14:30
117. Centrum Pelplin 1 - 3 Wisła Tczew 31 maja 2009 - 10:00
119. Błyskawica Postolin 1 - 29 Potok Pszczółki 31 maja 2009 - 10:00
Pauza: Pogoń Prabuty, Grom Nowy Staw,
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
122. Pogoń Prabuty 16 - 1 Błyskawica Postolin 6 czerwca 2009 - 17:00
123. Potok Pszczółki 3 - 1 Grom Nowy Staw 6 czerwca 2009 - 17:00
125. Wisła Tczew 3 - 4 Pomezania Malbork 7 czerwca 2009 - 10:30
126. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 6 czerwca 2009 - 13:00
Pauza: Centrum Pelplin, Wisła Korzeniewo,
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (73) 
127. Wisła Korzeniewo 0 - 9 Czarni Pruszcz Gdański 13 czerwca 2009 - 17:00
128. Wierzyca II Starogard Gdański 3 - 0 Wisła Tczew 13 czerwca 2009 - 14:30
goście nie stawili się na mecz
130. Centrum Pelplin 5 - 2 Potok Pszczółki 14 czerwca 2009 - 10:00
131. Grom Nowy Staw 2 - 1 Pogoń Prabuty 14 czerwca 2009 - 12:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE