ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów A - grupa Gdańsk I - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Wejherowo 16 41 13 2 1 65 - 11
2. KP Sopot 16 37 12 1 3 51 - 21
3. Iskra Gdynia 16 29 9 2 5 34 - 23
4. Orkan Rumia 16 27 8 3 5 44 - 27
5. Zatoka Puck SSA 16 25 7 4 5 31 - 26
6. Celtic Reda 16 20 6 2 8 29 - 31
7. Klif Chłapowo 16 13 4 1 11 29 - 50
8. Jantar Sopot 16 10 3 1 12 20 - 59
9. Bałtyk II Gdynia 16 5 1 2 13 13 - 68
Ostatni komentarz dodał sks 20.07.2009, 10:29:54
* Ba?tyk II Gdynia wycofał się po rundzie jesiennej.



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
2. Gryf Wejherowo 2 - 4 Orkan Rumia
3. KP Sopot 3 - 2 Jantar Sopot
4. Iskra Gdynia 3 - 3 Bałtyk II Gdynia
5. Klif Chłapowo 4 - 2 Zatoka Puck SSA
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
7. Bałtyk II Gdynia 3 - 4 Klif Chłapowo
8. Jantar Sopot 1 - 2 Iskra Gdynia
9. Orkan Rumia 1 - 4 KP Sopot
10. Celtic Reda 1 - 3 Gryf Wejherowo
Pauza: Zatoka Puck SSA,
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (51) 
12. KP Sopot 2 - 1 Celtic Reda
13. Iskra Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia
14. Klif Chłapowo 2 - 4 Jantar Sopot
15. Zatoka Puck SSA 3 - 3 Bałtyk II Gdynia
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (53) 
17. Jantar Sopot 1 - 1 Zatoka Puck SSA
18. Orkan Rumia 5 - 1 Klif Chłapowo
19. Celtic Reda 1 - 2 Iskra Gdynia
20. Gryf Wejherowo 3 - 0 KP Sopot
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
22. Iskra Gdynia 0 - 5 Gryf Wejherowo
23. Klif Chłapowo 3 - 0 Celtic Reda
vo,brak kart zdrowia
24. Zatoka Puck SSA 3 - 1 Orkan Rumia
25. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Jantar Sopot
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
27. Orkan Rumia 4 - 1 Bałtyk II Gdynia
28. Celtic Reda 2 - 1 Zatoka Puck SSA
29. Gryf Wejherowo 3 - 0 Klif Chłapowo
30. KP Sopot 2 - 0 Iskra Gdynia
Pauza: Jantar Sopot,
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
32. Klif Chłapowo 1 - 3 KP Sopot
33. Zatoka Puck SSA 0 - 0 Gryf Wejherowo
34. Bałtyk II Gdynia 0 - 6 Celtic Reda
35. Jantar Sopot 1 - 6 Orkan Rumia
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
37. Celtic Reda 3 - 2 Jantar Sopot
38. Gryf Wejherowo 9 - 1 Bałtyk II Gdynia
39. KP Sopot 2 - 0 Zatoka Puck SSA
40. Iskra Gdynia 5 - 0 Klif Chłapowo
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
42. Zatoka Puck SSA 1 - 1 Iskra Gdynia
43. Bałtyk II Gdynia 0 - 14 KP Sopot
44. Jantar Sopot 0 - 8 Gryf Wejherowo
45. Orkan Rumia 1 - 1 Celtic Reda
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
47. Orkan Rumia 3 - 3 Gryf Wejherowo
48. Jantar Sopot 0 - 6 KP Sopot
49. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Iskra Gdynia
50. Zatoka Puck SSA 4 - 2 Klif Chłapowo
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
52. Klif Chłapowo 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
53. Iskra Gdynia 5 - 0 Jantar Sopot
54. KP Sopot 1 - 1 Orkan Rumia
55. Gryf Wejherowo 3 - 0 Celtic Reda
brak kart zdrowia
Pauza: Zatoka Puck SSA,
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
57. Celtic Reda 0 - 3 KP Sopot
58. Orkan Rumia 6 - 1 Iskra Gdynia
59. Jantar Sopot 3 - 2 Klif Chłapowo
60. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Zatoka Puck SSA
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
62. Zatoka Puck SSA 5 - 0 Jantar Sopot
63. Klif Chłapowo 2 - 6 Orkan Rumia
64. Iskra Gdynia 5 - 0 Celtic Reda
65. KP Sopot 0 - 6 Gryf Wejherowo
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
67. Gryf Wejherowo 2 - 1 Iskra Gdynia
68. Celtic Reda 2 - 2 Klif Chłapowo
69. Orkan Rumia 0 - 1 Zatoka Puck SSA
70. Jantar Sopot 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (11) 
72. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Orkan Rumia
73. Zatoka Puck SSA 3 - 2 Celtic Reda
74. Klif Chłapowo 1 - 4 Gryf Wejherowo
75. Iskra Gdynia 0 - 1 KP Sopot
Pauza: Jantar Sopot,
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (23) 
77. KP Sopot 5 - 2 Klif Chłapowo
78. Gryf Wejherowo 3 - 0 Zatoka Puck SSA
goście nie przyjechali
79. Celtic Reda 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
80. Orkan Rumia 2 - 1 Jantar Sopot
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
82. Jantar Sopot 1 - 4 Celtic Reda
83. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
84. Zatoka Puck SSA 4 - 2 KP Sopot
85. Klif Chłapowo 0 - 1 Iskra Gdynia
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
87. Iskra Gdynia 3 - 0 Zatoka Puck SSA
goście nie przyjechali
88. KP Sopot 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
89. Gryf Wejherowo 8 - 0 Jantar Sopot
90. Celtic Reda 3 - 0 Orkan Rumia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE