MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C2 - rocznik 1995 - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 28 79 26 1 1 203 - 25
2. Arka Gdynia 28 77 25 2 1 174 - 20
3. Olivia Gdańsk 28 63 20 3 5 118 - 32
4. Kolejarz Chojnice 28 49 15 4 9 74 - 44
5. Lechia II Gdańsk 28 47 14 5 9 74 - 58
6. Pomezania Malbork 28 43 13 4 11 92 - 68
7. Jedynka Reda 28 42 13 3 12 69 - 73
8. Bałtyk Gdynia 28 39 12 3 13 73 - 60
9. Jantar Pruszcz Gdański 28 35 11 2 15 45 - 72
10. Orkan Rumia 28 34 9 7 12 46 - 63
11. Gryf Wejherowo 28 31 8 7 13 47 - 73
12. Jantar/Żaki 98 Ustka 28 30 9 3 16 58 - 106
13. Olimpic Gdańsk 28 21 6 3 19 57 - 124
14. MKS Władysławowo 28 14 4 2 22 50 - 195
15. Orzeł Trąbki Wielkie 28 1 0 1 27 11 - 178
Ostatni komentarz dodał OR-12 24.08.2009, 16:44:21



Kolejka 1 - 27. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (57) 
2. Jedynka Reda 3 - 2 Pomezania Malbork
3. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Olivia Gdańsk 27 sierpnia 2008 - 12:00
4. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 Lechia II Gdańsk
5. Lechia Gdańsk 2 - 1 Orkan Rumia
6. Jantar/Żaki 98 Ustka 2 - 3 Olimpic Gdańsk
7. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 MKS Władysławowo
8. Gryf Wejherowo 0 - 7 Arka Gdynia
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
10. MKS Władysławowo 2 - 3 Gryf Wejherowo
11. Olimpic Gdańsk 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
12. Orkan Rumia 3 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka
13. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Lechia Gdańsk
14. Olivia Gdańsk 9 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
15. Pomezania Malbork 2 - 2 Kolejarz Chojnice 31 sierpnia 2008 - 11:00
16. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Jedynka Reda
Pauza: Arka Gdynia,
Kolejka 3 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
18. Kolejarz Chojnice 7 - 0 Bałtyk Gdynia 3 września 2008 - 14:00
19. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 7 Pomezania Malbork
20. Lechia Gdańsk 1 - 3 Olivia Gdańsk
21. Jantar/Żaki 98 Ustka 0 - 2 Lechia II Gdańsk
22. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 5 Orkan Rumia
23. Gryf Wejherowo 1 - 0 Olimpic Gdańsk
24. Arka Gdynia 12 - 0 MKS Władysławowo
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (62) 
26. Olimpic Gdańsk 1 - 8 Arka Gdynia
27. Orkan Rumia 1 - 1 Gryf Wejherowo
28. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
29. Olivia Gdańsk 11 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka
30. Pomezania Malbork 1 - 6 Lechia Gdańsk
31. Bałtyk Gdynia 9 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
32. Jedynka Reda 1 - 2 Kolejarz Chojnice 7 września 2008 - 11:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
34. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 7 Jedynka Reda
35. Lechia Gdańsk 4 - 3 Bałtyk Gdynia
36. Jantar/Żaki 98 Ustka 4 - 3 Pomezania Malbork
37. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 2 Olivia Gdańsk
38. Gryf Wejherowo 0 - 2 Lechia II Gdańsk
39. Arka Gdynia 8 - 1 Orkan Rumia
40. MKS Władysławowo 5 - 5 Olimpic Gdańsk
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
42. Orkan Rumia 4 - 1 MKS Władysławowo
43. Lechia II Gdańsk 3 - 3 Arka Gdynia
44. Olivia Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
45. Pomezania Malbork 2 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
46. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka
47. Jedynka Reda 2 - 6 Lechia Gdańsk
48. Kolejarz Chojnice 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 20 września 2008 - 11:00
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 7 - 24. września 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
50. Lechia Gdańsk 2 - 0 Kolejarz Chojnice 25 września 2008 - 16:00
51. Jantar/Żaki 98 Ustka 3 - 4 Jedynka Reda
52. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Bałtyk Gdynia
53. Gryf Wejherowo 1 - 1 Pomezania Malbork
54. Arka Gdynia 4 - 2 Olivia Gdańsk 22 października 2008
55. MKS Władysławowo 3 - 9 Lechia II Gdańsk
56. Olimpic Gdańsk 2 - 3 Orkan Rumia
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 8 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
58. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Olimpic Gdańsk
59. Olivia Gdańsk 15 - 0 MKS Władysławowo
60. Pomezania Malbork 1 - 2 Arka Gdynia
61. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Gryf Wejherowo
62. Jedynka Reda 3 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
63. Kolejarz Chojnice 9 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka 28 września 2008 - 11:00
64. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 7 Lechia Gdańsk
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 9 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
66. Jantar/Żaki 98 Ustka 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
67. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Kolejarz Chojnice 4 października 2008 - 14:30
68. Gryf Wejherowo 1 - 0 Jedynka Reda
69. Arka Gdynia 4 - 1 Bałtyk Gdynia
70. MKS Władysławowo 0 - 13 Pomezania Malbork
71. Olimpic Gdańsk 2 - 7 Olivia Gdańsk
72. Orkan Rumia 1 - 2 Lechia II Gdańsk
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 10 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
74. Olivia Gdańsk 5 - 3 Orkan Rumia
75. Pomezania Malbork 5 - 1 Olimpic Gdańsk
76. Bałtyk Gdynia 9 - 1 MKS Władysławowo
77. Jedynka Reda 0 - 4 Arka Gdynia
78. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Gryf Wejherowo 12 października 2008 - 11:00
79. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
80. Lechia Gdańsk 5 - 0 Jantar/Żaki 98 Ustka
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 11 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
82. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 5 Lechia Gdańsk
83. Gryf Wejherowo 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
84. Arka Gdynia 5 - 2 Kolejarz Chojnice 18 października 2008 - 13:00
85. MKS Władysławowo 1 - 7 Jedynka Reda
86. Olimpic Gdańsk 3 - 2 Bałtyk Gdynia
87. Orkan Rumia 0 - 2 Pomezania Malbork
88. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Olivia Gdańsk
Pauza: Jantar/Żaki 98 Ustka,
Kolejka 12 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
90. Pomezania Malbork 0 - 2 Lechia II Gdańsk
91. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Orkan Rumia
92. Jedynka Reda 1 - 4 Olimpic Gdańsk
93. Kolejarz Chojnice 5 - 0 MKS Władysławowo 26 października 2008 - 11:00
94. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 14 Arka Gdynia
95. Lechia Gdańsk 9 - 1 Gryf Wejherowo
96. Jantar/Żaki 98 Ustka 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 13 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
98. Gryf Wejherowo 3 - 3 Jantar/Żaki 98 Ustka
99. Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk
100. MKS Władysławowo 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
101. Olimpic Gdańsk 4 - 7 Kolejarz Chojnice 2 listopada 2008 - 10:00
102. Orkan Rumia 1 - 1 Jedynka Reda 7 października 2008
103. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 14 marca 2009
niestawienie się na zawody
104. Olivia Gdańsk 7 - 3 Pomezania Malbork
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 14 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
106. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Olivia Gdańsk
107. Jedynka Reda 4 - 1 Lechia II Gdańsk
108. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Orkan Rumia 8 listopada 2008 - 11:00
109. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 Olimpic Gdańsk
110. Lechia Gdańsk 11 - 0 MKS Władysławowo
111. Jantar/Żaki 98 Ustka 0 - 9 Arka Gdynia
112. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
114. Arka Gdynia 4 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
115. MKS Władysławowo 5 - 2 Jantar/Żaki 98 Ustka
116. Olimpic Gdańsk 2 - 13 Lechia Gdańsk
117. Orkan Rumia 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo,niestawienie się na zawody
118. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Kolejarz Chojnice 11 listopada 2008 - 13:00
119. Olivia Gdańsk 6 - 2 Jedynka Reda
120. Pomezania Malbork 3 - 1 Bałtyk Gdynia
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 16 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
122. Pomezania Malbork 5 - 1 Jedynka Reda
123. Olivia Gdańsk 4 - 0 Kolejarz Chojnice 22 kwietnia 2009 - 16:00
124. Lechia II Gdańsk 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
125. Orkan Rumia 1 - 7 Lechia Gdańsk
126. Olimpic Gdańsk 1 - 2 Jantar/Żaki 98 Ustka
127. MKS Władysławowo 1 - 5 Jantar Pruszcz Gdański 21 marca 2009 - 17:00
128. Arka Gdynia 8 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 17 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
130. Gryf Wejherowo 3 - 1 MKS Władysławowo 6 maja 2009
131. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Olimpic Gdańsk 5 maja 2009
132. Jantar/Żaki 98 Ustka 1 - 1 Orkan Rumia 28 marca 2009 - 12:00
133. Lechia Gdańsk 7 - 0 Lechia II Gdańsk 26 marca 2009
134. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Olivia Gdańsk 6 maja 2009
135. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Pomezania Malbork 6 maja 2009
136. Jedynka Reda 2 - 1 Bałtyk Gdynia 6 maja 2009
Pauza: Arka Gdynia,
Kolejka 18 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
138. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Kolejarz Chojnice 4 kwietnia 2009 - 15:00
139. Pomezania Malbork 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
140. Olivia Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk
141. Lechia II Gdańsk 7 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka
142. Orkan Rumia 4 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
143. Olimpic Gdańsk 2 - 5 Gryf Wejherowo
144. MKS Władysławowo 2 - 13 Arka Gdynia 5 kwietnia 2009 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (23) 
146. Arka Gdynia 9 - 0 Olimpic Gdańsk
147. Gryf Wejherowo 1 - 1 Orkan Rumia 19 kwietnia 2009 - 14:00
148. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 4 Lechia II Gdańsk
149. Jantar/Żaki 98 Ustka 1 - 5 Olivia Gdańsk 18 kwietnia 2009 - 12:00
150. Lechia Gdańsk 11 - 0 Pomezania Malbork
151. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 3 Bałtyk Gdynia
152. Kolejarz Chojnice 0 - 4 Jedynka Reda 19 kwietnia 2009 - 13:30
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
154. Jedynka Reda 7 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
155. Bałtyk Gdynia 1 - 6 Lechia Gdańsk
156. Pomezania Malbork 5 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka
157. Olivia Gdańsk 5 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
158. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Gryf Wejherowo 17 czerwca 2009
159. Orkan Rumia 0 - 6 Arka Gdynia
160. Olimpic Gdańsk 9 - 4 MKS Władysławowo
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
162. MKS Władysławowo 2 - 2 Orkan Rumia 3 maja 2009 - 11:00
163. Arka Gdynia 5 - 2 Lechia II Gdańsk
164. Gryf Wejherowo 1 - 2 Olivia Gdańsk 2 maja 2009 - 11:00
165. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 3 Pomezania Malbork
166. Jantar/Żaki 98 Ustka 2 - 0 Bałtyk Gdynia 3 maja 2009 - 11:00
167. Lechia Gdańsk 9 - 0 Jedynka Reda
168. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 8 Kolejarz Chojnice
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
170. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Lechia Gdańsk 10 maja 2009 - 13:30
171. Jedynka Reda 0 - 4 Jantar/Żaki 98 Ustka
172. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
173. Pomezania Malbork 4 - 2 Gryf Wejherowo
174. Olivia Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia
175. Lechia II Gdańsk 1 - 10 MKS Władysławowo
176. Orkan Rumia 4 - 1 Olimpic Gdańsk
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 23 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
178. Olimpic Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk
179. MKS Władysławowo 0 - 7 Olivia Gdańsk 17 maja 2009 - 14:30
180. Arka Gdynia 6 - 0 Pomezania Malbork
181. Gryf Wejherowo 0 - 2 Bałtyk Gdynia 17 maja 2009 - 14:00
182. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Jedynka Reda
183. Jantar/Żaki 98 Ustka 2 - 1 Kolejarz Chojnice 16 maja 2009 - 14:00
184. Lechia Gdańsk 34 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 24 - 20. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
186. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Jantar/Żaki 98 Ustka 20 maja 2009
187. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański 20 maja 2009 - 16:00
188. Jedynka Reda 2 - 2 Gryf Wejherowo 20 maja 2009
189. Bałtyk Gdynia 1 - 5 Arka Gdynia 20 maja 2009
190. Pomezania Malbork 11 - 0 MKS Władysławowo 20 maja 2009
191. Olivia Gdańsk 9 - 0 Olimpic Gdańsk 20 maja 2009
192. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Orkan Rumia 20 maja 2009
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 25 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (47) 
194. Orkan Rumia 0 - 3 Olivia Gdańsk
195. Olimpic Gdańsk 2 - 6 Pomezania Malbork
196. MKS Władysławowo 0 - 8 Bałtyk Gdynia 24 maja 2009 - 11:00
197. Arka Gdynia 11 - 0 Jedynka Reda
198. Gryf Wejherowo 1 - 4 Kolejarz Chojnice 24 maja 2009 - 14:00
199. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
200. Jantar/Żaki 98 Ustka 2 - 5 Lechia Gdańsk 24 maja 2009 - 13:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 26 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
202. Lechia Gdańsk 10 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
203. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Gryf Wejherowo
204. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Arka Gdynia 30 maja 2009 - 11:00
205. Jedynka Reda 6 - 2 MKS Władysławowo
206. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Olimpic Gdańsk
207. Pomezania Malbork 1 - 1 Orkan Rumia
208. Olivia Gdańsk 3 - 2 Lechia II Gdańsk
Pauza: Jantar/Żaki 98 Ustka,
Kolejka 27 - 3. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
210. Lechia II Gdańsk 4 - 3 Pomezania Malbork 3 czerwca 2009
211. Orkan Rumia 0 - 3 Bałtyk Gdynia 3 czerwca 2009
212. Olimpic Gdańsk 2 - 2 Jedynka Reda 3 czerwca 2009
213. MKS Władysławowo 0 - 2 Kolejarz Chojnice 3 czerwca 2009 - 17:00
214. Arka Gdynia 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 czerwca 2009
215. Gryf Wejherowo 0 - 7 Lechia Gdańsk 3 czerwca 2009 - 17:30
216. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka 3 czerwca 2009
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (78) 
218. Jantar/Żaki 98 Ustka 4 - 2 Gryf Wejherowo 6 czerwca 2009 - 11:00
219. Lechia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia
220. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 MKS Władysławowo
221. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Olimpic Gdańsk 7 czerwca 2009 - 11:00
222. Jedynka Reda 3 - 0 Orkan Rumia
223. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Lechia II Gdańsk
224. Pomezania Malbork 1 - 2 Olivia Gdańsk
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 29 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (123) 
226. Olivia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 16 czerwca 2009 - 18:00
227. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
gospodarze zrezygnowali z gry
228. Orkan Rumia 1 - 0 Kolejarz Chojnice
229. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
230. MKS Władysławowo 1 - 20 Lechia Gdańsk 17 czerwca 2009 - 16:00
231. Arka Gdynia 12 - 0 Jantar/Żaki 98 Ustka
232. Gryf Wejherowo 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 14 czerwca 2009 - 14:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 30 - 20/21. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (132) 
234. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 5 Arka Gdynia
235. Jantar/Żaki 98 Ustka 11 - 1 MKS Władysławowo 20 czerwca 2009 - 13:00
236. Lechia Gdańsk 8 - 1 Olimpic Gdańsk
237. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Orkan Rumia
238. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Lechia II Gdańsk 21 czerwca 2009 - 11:00
239. Jedynka Reda 2 - 0 Olivia Gdańsk
240. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Pomezania Malbork




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE